Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Voda

Go down 
+18
LJUBAV
Berny_Sinara
Wickey666
inflameswetrust
Remke
sky angel
gothic45
zvezda
Michael Wittmann
Gea
PEPE-Top Secret
silver
Svjetloisjena
josip21
Legionar
Alpha
floridana
LarusArg
22 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Voda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Voda   Voda - Page 2 Icon_minitimened srp 26, 2009 11:38 am

moj tata dobio bocu te zive vode, i neku mrtvu vodu, neka mutna XD, koda je bakar unutra
[Vrh] Go down
inflameswetrust
Višestanični organizam
inflameswetrust


Male
Pisces Horse
Broj postova : 63
Age : 34
Location : Požega
Registration date : 19.08.2009

Voda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Voda   Voda - Page 2 Icon_minitimečet kol 20, 2009 7:12 pm

Sad se ne mogu sjetiti knjige ni autora, ali je u tom jednom romanu pisac imao ludu ideju pri kojoj je unuturar strukture 4 povezane molekule vode postojala antimaterija koja je poznata od pradavnih dana, a od nje se možeš jedino s puno pijeska obraniti ! ?
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Voda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Voda   Voda - Page 2 Icon_minitimečet kol 20, 2009 8:47 pm

koje je to antimaterija?
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Voda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Voda   Voda - Page 2 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 6:37 pm

Mislim stvarno...po mei onaj video nema smisla, pa djed ni sam ne zna šta priča, i kak meni može voda bit zdravija zato što se čaša iz koje je pijem vrti na postolju sa kineskim znakom ljubavi i diodice blicaju u nju, i kao fol neke ampule i šta ti ja znam... Al bar sam se nasmijo
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Voda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Voda   Voda - Page 2 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 10:25 am

voda je super a bome i fascinantna XD pogotovo valovi
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Voda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Voda   Voda - Page 2 Icon_minitimečet ruj 17, 2009 12:20 am

Priča o programiranim čašama se temelji na ranijim istraživanjima strukture kristala vode. Imaju i fotke kako cela stvar izgleda. Ogromne su razlike u strukturi vode koja se nalazila u bocama sa pozitivnim simbolima ili rečima i one koja je bila pod uticajem negativnih simbola ili reči.... *
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Voda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Voda   Voda - Page 2 Icon_minitimened svi 13, 2012 10:30 pm

voda je jedno prekrasno biće obožavam ju i uvijek joj se iznova i iznova divim... tak je neopisivo zakon. ides
[Vrh] Go down
AnnewellX
Stanica



Female
Gemini Horse
Broj postova : 19
Age : 33
Location : Vitez
Registration date : 16.07.2012

Voda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Voda   Voda - Page 2 Icon_minitimeuto lis 16, 2012 10:12 pm

LarusArg je napisao/la:
Ste ikad razmišljali o vodi kao paranormalnoj tvari?

Mislim, možda je tema glupa, ali neki dan sam malo razmišljao o tome. Znam da kad uzmemo čašu vode možemo se bolje osjećati. Voda nas može izlječiti, a i neka istraživanja su pokazala da ako pijemo samo vodu godinu dana, da se može smršaviti 15 kilograma.

Ne mora biti samo voda, možemo i razgovarati o drugim stvarima zubi. Primjerice, čokolada, recimo, damo jednoj grupi ljudi kocku šećera, a drugoj kocku čokolade. Što mislite tko će biti sretniji? zubi Također što se tiče čokolade, čokolada povećava sreću, omogućava da budemo sretni, a postoji i ovisnost o čokoladi.

Imate vi kakav primjer? Komentare? Mišljenja? zubi

Standardno objasnjenje: mnogi ce reci sretniji si ako dobijes cokoladu,jer je ukusnija :3

Pravo objasnjenje: cokolada,kao i karamela,kao i krv,kao i fafarone (znam da zvuci nevjerojano al aj) ,kao i alkohol,sadrze tkz. endorfine. Endorfini su vam biokemijski spojevi koji izazivaju srecu u bicu. Dakle,ako jedete cokoladu bit cete sretni dok ne stanete na vagu,ako jedes karelu bit ces opet sretan,ako pijes krv (svoju ili tudu) opet ces biti sretan,isto vrijedi i za fafarone i alkohol lol!
[Vrh] Go down
AnnewellX
Stanica



Female
Gemini Horse
Broj postova : 19
Age : 33
Location : Vitez
Registration date : 16.07.2012

Voda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Voda   Voda - Page 2 Icon_minitimeuto lis 16, 2012 10:18 pm

LarusArg je napisao/la:
Ste ikad razmišljali o vodi kao paranormalnoj tvari?

Mislim, možda je tema glupa, ali neki dan sam malo razmišljao o tome. Znam da kad uzmemo čašu vode možemo se bolje osjećati. Voda nas može izlječiti, a i neka istraživanja su pokazala da ako pijemo samo vodu godinu dana, da se može smršaviti 15 kilograma.

Ne mora biti samo voda, možemo i razgovarati o drugim stvarima zubi. Primjerice, čokolada, recimo, damo jednoj grupi ljudi kocku šećera, a drugoj kocku čokolade. Što mislite tko će biti sretniji? zubi Također što se tiče čokolade, čokolada povećava sreću, omogućava da budemo sretni, a postoji i ovisnost o čokoladi.

Imate vi kakav primjer? Komentare? Mišljenja? zubi

Oh,i zaboravih napisati sad svoje misljenje o vodi. Voda je jedan od 5 elemenata,i da osim sto kad popijes casu vode vise neces biti zedan osjecat ces se...hm...pa ne znam bas kako to objasniti. Isto tako u neku posudu stavi vode i pokusavat ju uhvatiti u saku,i ona ce ti logicno prolaziti kroz prste,takoder ces osjetiti neki poseban osjecaj,cak adrenalin,nagonski ces to raditi sve brze i brze i nagonski ces se poceti smijati,prvo bez tona kasnije ces se poceti smijati i na glas :D kad vam kazem ^^
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Voda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Voda   Voda - Page 2 Icon_minitimečet stu 01, 2012 8:08 pm


Citat :
Pravo objasnjenje: cokolada,kao i karamela,kao i krv,kao i fafarone (znam da zvuci nevjerojano al aj) ,kao i alkohol,sadrze tkz. endorfine. Endorfini su vam biokemijski spojevi koji izazivaju srecu u bicu.

hahah, ne sadrži alkohol i čokolada endorfine, endorfini su grupa Enzima koji nastaju unutar čovjeka u Hipotalamusu nakon konzumiranja ovih nabrojanih stvari. Čokolada je tvar, sastavljena od molekula koji mogu po sistemu ključ-brava aktivirati odredjene enzime (u ovom slučaju Endorfine), kao što Aspirin može smanjiti upalu deaktivirajući Enzime koji su odgovorni za upalne (inflamatorne) procese.
Mi kao ljudi nebi baš dugo živjeli (trajali) kada bi morali unositi sve ENzime koji nam trebaju izvana...


[Vrh] Go down
om
Višestanični organizam
om


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 62
Age : 47
Registration date : 09.10.2012

Voda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Voda   Voda - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2013 10:40 pm

u trenutku topljenja kristala vode(leda), gledano mikroskopom, javlja se kineski simbol za vodu. neznam koliko je njihovo pismo staro ali vjerovatno u to vrijeme nije bilo mikroskopa. to je skuzio Masaru Emoto dok je proucavao kristale vode pod razlicitim utjecajima (molitve, rijeci, glazbe.....energije). lijepe rijeci i molitve i harmonicna glazba stvarali su lijepe pravilne strukture dok ruzne rijeci i heavy metal glazba ....su stvarali nepravilne i izmjesane strukture. sta god da se topilo i ovo lijepo i ruzno u ternutku prelaska iz leda u vodu uvijek se formirao isti znak. tim znakom i danas kinezi oznacavaju (pišu) voda
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Voda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Voda   Voda - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2013 8:08 pm

@om zanimlijvo,veoma.Voda je meni najdrazi element(u hemiji nije element nego smjesa,ali kad vec pricamo o ovome mislim na mitoloske elemente-vatra,voda,zemlja i vazduh).
[Vrh] Go down
Sponsored content





Voda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Voda   Voda - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Voda
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Fotografska natjecanja 2010. godine
» Voda vs. Coca-Cola

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: