Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Žene više vole odjeću nego muškarce

Go down 
+2
floridana
Svjetloisjena
6 posters

Koliko vremena čuvate svoje omiljene komade odjeće
do godine dana
Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_vote_lcap0%Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
dvije godine
Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_vote_lcap0%Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
oko pet godina
Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_vote_lcap50%Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_vote_rcap
 50% [ 3 ]
do deset godina
Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_vote_lcap0%Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
više od deset godina
Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_vote_lcap50%Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_vote_rcap
 50% [ 3 ]
Ukupno glasova : 6
 

Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žene više vole odjeću nego muškarce Empty
PostajNaslov: Žene više vole odjeću nego muškarce   Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_minitimepet pro 05, 2008 11:24 pm

Žene više vole odjeću nego muškarce 0107007.17

Čini se da žene brižnije čuvaju svoju odjeću nego životne drugove. Istraživanje u V. Britaniji pokazalo je da žene svoje omiljene odjevne predmete sentimentalno čuvaju oko 12 godina, iako ih obično ne nose, nego drže u ormaru kao possjetnik na neka dobra stara vremena ili u nadi da će nakon uspješne dijete opet ući u te krpice u kojima su se dobro osjećale. Navodno prosječni brak traje nešto kraće od 12 godina, pa tako garderoba pobjeđuje "za prsa" svoje protivnike.

Imam i ja takvih primjeraka u ormaru, neki su i stariji od 12 godina oops

Ali nisam se ni rastala u ovih 16 godina, pa nadmetanje još traje zubi

IZVOR


Zadnja promjena: Svjetloisjena; ned pro 07, 2008 3:58 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žene više vole odjeću nego muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Žene više vole odjeću nego muškarce   Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_minitimesub pro 06, 2008 12:59 am

mi smo one šta podižu prosjek zubi
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žene više vole odjeću nego muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Žene više vole odjeću nego muškarce   Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_minitimesub pro 06, 2008 1:02 am

ne čuvam puno odjeću koju ne nosim osim onih od kojih bi se dalo nešto napraviti, recimo kožne jakne.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žene više vole odjeću nego muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Žene više vole odjeću nego muškarce   Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_minitimesub pro 06, 2008 1:02 am

Čarolija je napisao/la:
mi smo one šta podižu prosjek zubi

Da, pa netko mora lol
[Vrh] Go down
stella
Majmun
stella


Female
Pisces Rat
Broj postova : 902
Age : 52
Registration date : 06.02.2008

Žene više vole odjeću nego muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Žene više vole odjeću nego muškarce   Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_minitimesub pro 06, 2008 1:04 am

Meni je to grehota bacati! Ono što sam "prerasla",spremam u posebni kofer i mislim si da ću dogodine to opet moći nositi.
Prođe godina, ja opet ne stanem u taj komad odjeće, prođe a...
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Žene više vole odjeću nego muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Žene više vole odjeću nego muškarce   Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_minitimened pro 07, 2008 9:55 am

Gledala sam Oprah kad je savjetovala kako se riješiti stvari koje se ne nose. Ono što zaista nosite uvijek odložite na jedniu stranu ormara i ono što ne nosite će vam ostati na drugoj strani ormara i koji komadi odjeće tako stoje više tjedana ili pokoji mjesec očito je da su za baciti. E sad je samo pitanje kaj s onima koji to još pospreme u posebni kofer...
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Žene više vole odjeću nego muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Žene više vole odjeću nego muškarce   Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_minitimened pro 07, 2008 12:30 pm

Ma mislim... zakaj je to pitanje samo za žene starije od 28 godina?

Ja čuvam jednu majicu koju sam dobila na rođendan kad sam imala 13 godina od ujka. Nije bog zna kaj, nosila sam ju možda dva puta u životu, al sam ju ostavila u ormaru kao podsjetnik. 2003 on je poginuo, i drago mi je kaj ju nisam bacila. I tako... čuvam ju, puno mi znači :(
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žene više vole odjeću nego muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Žene više vole odjeću nego muškarce   Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_minitimened pro 07, 2008 4:00 pm

Absynthia je napisao/la:
Ma mislim... zakaj je to pitanje samo za žene starije od 28 godina?

Ja čuvam jednu majicu koju sam dobila na rođendan kad sam imala 13 godina od ujka. Nije bog zna kaj, nosila sam ju možda dva puta u životu, al sam ju ostavila u ormaru kao podsjetnik. 2003 on je poginuo, i drago mi je kaj ju nisam bacila. I tako... čuvam ju, puno mi znači :(

Evo, maknula sam ograničenje. Nekako mi se učinilo kad sam stavljala anketu da teško netko mlađi od 28 godina može odjeću čuvati više od deset godina. Ali bez veze je, stvarno.

Žao mi je za tvog ujaka tuzni
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Žene više vole odjeću nego muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Žene više vole odjeću nego muškarce   Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_minitimened pro 07, 2008 4:22 pm

Svjetloisjena je napisao/la:


Evo, maknula sam ograničenje. Nekako mi se učinilo kad sam stavljala anketu da teško netko mlađi od 28 godina može odjeću čuvati više od deset godina. Ali bez veze je, stvarno.

Žao mi je za tvog ujaka tuzni

Fala.

Al eto, sad znaš da ima i mlađih od 28 koji čuvaju odjeću godinama : )
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žene više vole odjeću nego muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Žene više vole odjeću nego muškarce   Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_minitimened pro 07, 2008 4:24 pm

Pa znala sam i prije, i ja sam jedna od tih miga
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Žene više vole odjeću nego muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Žene više vole odjeću nego muškarce   Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_minitimened pro 07, 2008 4:40 pm

Ja ćuvam komade odjeće 5 godina sigurno...pa do 10..mada imam i robe otkad sam bila djetešce... To po mami radim..hehe.. neke stvari još uvijek znam navuć na sebe, pogotovo neke komade iz srednje škole...a neke stoje u posebnom dijelu ormara za stare stvari jer ih nemam srca bacit.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žene više vole odjeću nego muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Žene više vole odjeću nego muškarce   Žene više vole odjeću nego muškarce Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žene više vole odjeću nego muškarce
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: