Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 3. denzitet

Go down 
+8
fastforward
Svjetloisjena
Blizzard
Legionar
grivion
Alpha
Malkavian
dark light
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

3. denzitet - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 3 Icon_minitimepon pro 29, 2008 11:25 pm

Neo-The One je napisao/la:
to ništa ne mjenja

Što ne mijenja što?

Stavljaš danas gomilu jako kratkih i ne baš jasnih komentara na više mjesta. Za bildanje broja postova koje je apsolutno legitimno i dopušteno (ako se o tome radi) imamo igre u kojima i ja uvijek rado sudjelujem, ali kad postaš na ozbiljnijim temama daj malo štofa u komentaru, a ne samo aha, da, tako je ili neki drugi neutralni izraz.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

3. denzitet - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 3 Icon_minitimeuto pro 30, 2008 2:10 pm

ne,nego sam mislio ovo:on je napisao da nas nije briga za niža bića,a ja sam napisao da to ništa ne mjenja jer nikad nas i neće biti(btw,gdje su te igre,sada razumijem zak imaš 20 hiljada postova)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

3. denzitet - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 3 Icon_minitimeuto pro 30, 2008 3:02 pm

Neo-The One je napisao/la:
ne,nego sam mislio ovo:on je napisao da nas nije briga za niža bića,a ja sam napisao da to ništa ne mjenja jer nikad nas i neće biti(btw,gdje su te igre,sada razumijem zak imaš 20 hiljada postova)

Ovako je svakome razumljivo. Onako kao gore samo tebi i još ponekom detektivu sa sličnim asocijativnim poveznicama zubi

Budi dakle svima razumljiviji i sve pet ides
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

3. denzitet - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 3 Icon_minitimeuto pro 30, 2008 3:05 pm

nastojati ću
[Vrh] Go down
monikaaa
Prašina



Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3
Age : 37
Registration date : 17.03.2009

3. denzitet - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 7:32 pm

Slažem se sa svime dosad napisanim...
Ali, šta je sa duhovima?!
Oni,naravno postoje...gdje oni spadaju?ili su oni samo izgubljene duše...hh
[Vrh] Go down
qkac
Prašina



Male
Aquarius Horse
Broj postova : 6
Age : 34
Registration date : 24.03.2009

3. denzitet - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 12:18 am

grivion je napisao/la:
dakle, da konacno napisem ono sta sam mislio napisati.

kao sto je napisano, denzitet je stanje svijesti. ima sedam razina i mi smo trenutacno na trecoj razini. navjesta se da bi 2012. presli na 4. razinu, dakle u 4D sto je po meni malo nategnuto ali jedino sta sa sigurnoscu mogu na to reci je da ce vrijeme pokazati. razne informacije govore u prilog tome ali i mnoge kontriraju isto.

1D i 2D su tocno opisani ali krenimo dalje.
u 3D ne prestaje hranidbeni lanac i mi nismo na vrhu, daleko smo od toga. frekvencijama nasih emocija se "hrane" bica iz 4D koja obitavaju na planetu zemlji.
sad prelazimo na 4D. nemogu sva bica iz 4D preci u 3D i opstati ovdje jer je materija pregusta i oni to nemogu savladati, postoje tehnologije koje to omogucuju (nisu ljudske) ali to bicima iz viseg denziteta nije primarna zanimacija. bica koja mogu bez tehnologije opstati u 3D su zeta reticulli popularnijeg naziva greys ili sivi. OPD i OPS ne postoji samo u 4D, trebao bih provjeriti ali mislim da uopce ne postoji, to je vise ljudska odlika. samo malo promislite kakvi su vam postupci i prema kome djelujete s odredjenim postupcima, prema sebi ili nekome drugome? siguran sam da niste toliko sebicni da ste orijentirani samo na sebe.

svaki denzitet ima rase koje ga nastanjuju, tako i 4.d i 5.D, to su energetska bica, nemaju fizicko tijelo ali tamo ne prebivaju duse.

6D je mjesto entiteta najvise svijesti i to je korak prema kraju, kasnije cu navesti kako i zasto. nijedan entitet iz tog denziteta nemoze nama izgledati kao svjetlost, nemoze nam uopce izgledati jer kad bi se samo jedno odredjeno bice iz nizeg, 4. denziteta pojavilo pokraj fizicke osobe, kolicina i snaga zivotne energije tog entiteta bi rezultirala eksplozijom te osobe i sve zive prirode uokolo nekih 10-15 metara. oni ne poprimaju fizicki izgled, ne zele i netrebaju se ogranicavati na nesto fizicko, to se dogadja vec u 5. denzitetu, a kamoli ne u 6. kako sam spomenuo, ove energije su pred "kreajem" jer prelaze u 7D gdje prestaju biti zasebni, oni samo jesu, oni su ukupnost energije. oni ne posjecuju nize denzitete, nizi denziteti posjecuju njih i neide obrnuto jer ucenik dolazi mudracu, a ne obrnuto.

7d je, kako je navedeno u tekstu, mjesto obitavanja najvise, apsolutne svijesti. primarne kreacije ili bozanskog uma (god mind), to je rijec koje se autor nije mogao sjetiti. ovdje obitava i covjekov visi ja pa zbog toga duse odlaze ovamo prije odlaska u drugo tijelo i to je ono sta zovemo reinkarnacija.

sta se tice dijela da se sve odvija ciklicki, tocno je, vrijeme ne postoji, ono je kontinuum, probat cu naci neku sliku.

nadam se da sam bar malo rasvijetlio ovu temu, detaje mogu napisati kasnije ako nekoga zanimaju.

odlicno si napisa samo me zanima kako su ljudi znaci 3d bica svatili ovo?da postoje ove vise sheme?e i kazes da bi 2012 trebali svi prec u 4d al se to ne dogada individualno?
[Vrh] Go down
qkac
Prašina



Male
Aquarius Horse
Broj postova : 6
Age : 34
Registration date : 24.03.2009

3. denzitet - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 12:32 am

e i ako mi moze iko odg po tome jel budizam prava vjera jel govori o reinkarnaciji a krscanstvo nem aveze s ovim jer bi odmah nakon smrti presao u 7 denzitet tj odmah bi bio s bogom
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

3. denzitet - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 12:42 am

qkac je napisao/la:
e i ako mi moze iko odg po tome jel budizam prava vjera jel govori o reinkarnaciji a krscanstvo nem aveze s ovim jer bi odmah nakon smrti presao u 7 denzitet tj odmah bi bio s bogom

Nijedna vjera nije prava ni kriva, nego naprosto sistem ili teorija koju prihvaća veći broj ljudi. Vjerom obično pokušavamo objasniti ono do čega razumom teško možemo doći. Ne bih se upuštala u tumačenje gornjeg pitanja ni zato što ni kršćani ni budisti ne razmišljaju na ovakav način, to je više new age, ili možda newest age razmišljanje - mislim da su denziteti ušli u širu uporabu nakon transkripata Kasiopejaca u kojima se spominju, no te ideje ni danas nisu jako raširene - ako pitamo obrazovanije ljude koje ne zanima tematika nešto o denzitetima, bijelo će nas gledati. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

3. denzitet - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 11:25 am

Jos bih dodala da je krscanstvo takodje imalo reinkarnaciju kao dio svoje vjere koju su onda - ukinuli....tako da...ovo sto Svjetlo kaze good

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

3. denzitet - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 1:28 pm

Pa, sta je drugo Vaskrsenje ili Uznesenje ako ne reinkarnacija?!...
To je hriscanstvo preuzelo od Egipcana, a ovi od nekih pre njih... Kako god okrenes, veoma stara prica... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

3. denzitet - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 9:05 pm

Kršćanske sljedbe koje su vjerovale u reinkarnaciju zatirane su i proganjane još od petog stoljeća poslije Krista. Činjenica je da sve vjere uče kako nakon smrti nečega ima, ima života. Razlike, ponekad znatne, nastaju u interpretaciji zubi Stara priča, da... mudri
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

3. denzitet - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 3 Icon_minitimesri tra 01, 2009 1:01 am

Tj. od kako je počela kanonizacija hrišćanstva. To je logično donelo i uklanjanje svih neželjenih elemenata i delova priče, kojih je bilo ne malo. Reinkarnacija je samo jedan od njih.
A to da li se veruje u nastavak postojanja u Raju ili Paklu, ili u nekom sasvim novom životu na Zemlji, po meni je samo stvar interpretacije jednog te istog - verovanja da smrt nije kraj, već samo "prelazak"... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

3. denzitet - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 3 Icon_minitimesri tra 01, 2009 11:17 am

Ali nije bas isto...jer druge religije kazu da se cistis kroz vise zivota sto znaci da imas pravo na 'popravni'...a krscanstvo kaze da imas samo jedan zivot o kojem ti ovisi vjecnost provedena ili u Raju ili u Paklu pa ti vidi...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





3. denzitet - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
3. denzitet
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» dimenzija vs. denzitet

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: