Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)

Go down 
+21
hromi
dr.chaos0
Remke
bros
OLugo
Blizzard
tuby
goa-a
Xila
SG1
kety6
Alpha
Merkurica
Dzangy
silver
Legionar
Fixo
Neo
Hapa
Svjetloisjena
Annon Imus
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Icon_minitimesri vel 17, 2010 11:19 pm

kao prvo niti jedno bice to nece napraviti, nece se ukazati. Vjeruj mi znam to, kao drugo zasto bas ona?
Vi ne kuzite da iam toga ono ovaj tu ova tam i onaj tamo su spaseni a svi ostali dnevno umiru i punno teze pa nikome nista. Zato tvrdim da je fake!
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Icon_minitimečet vel 18, 2010 1:01 am

Slazem se prva stvar,kao sta je Oluga reko svaki dan umiru cirka 100000 ljudi, i bas je nju spasio,drugo gdje je bio kada se ovo na haitio dogodilo, trece andeli se nesmiju petljati u ljudsku sudbinu niti slobodnu volju, to demoni rade, cetvrto andeli ne izgledaju ko bica sa krilima to je samo bajka,peto neka mi netko da cvrsti dokaz recimo pero sa njegovoga krila :D..
Sesto kada se tako nesto pojavi takva energija izazove pometnju na drugoj strani svijeta (mislim mogo je izazvati)..
Snimka je definitivno fake po meni.
danas vam djeco photoshop cini cuda a ima i jaca tehnologija. Naravno koja se da nabaviti tako da je to po meni nemoguce.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Icon_minitimečet vel 18, 2010 1:53 pm

1. Ti znas da andjeli i demoni postoje?
2. ono tvoje pod 6 je neosnovana glupost kao i sve ostalo
3. "danas vam deco" koliko sam video ( a mozda lazu oko godina) 70% ljudi ovde ti mogu biti roditelji tako da...


ja mislim da je najjbitnije da se devojka oporavila , a nek njeni roditelji misle sta god oce , ali dokaza da je to andjeo i dalje nema
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Icon_minitimečet vel 18, 2010 2:19 pm

Evo vam samo jedan hint da se na svakoj temi ne prepirete.
Moja zlatna pravila kojih se pokusavam drzat su:

Ako postas nesto "na osnovu znanstvenih dokaza" potrudi se da cinjenice budu cinjenice a ne neka polu istina, jer ces nekog naucit krivo, a netko ce samo pogledat post, vidjet da podatak nije tocnan i rec sam sebi ;s ovim se nema smisla prepirat.

Netreba se toliko uzrujavat i prepirat oko stvari koje vec stoje u znanstvenim tekstovima, veci problem bi bio da otkrijete nesto novo a ljudi vam stalno izokrecu rijeci, kao recimo Bedini motor i Mithbustersi.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Icon_minitimečet vel 18, 2010 2:40 pm

bros ok navedi jednu stavku koju je rekao chaos koja stoji u znanstvenim tekstovima?
taj tvoj tekst nema nikakve veze sa nasim prepiranjima
evo mojh zlatnih pravila:
-ne lupaj gluposti za koje nemas nikakvih dokaza
-ako vec postavis nesto misteriozno i natprirodno prvo probaj naci logican dokaz , ako ga ne nadjes reci OK ne znam sta je ovo i to je to...bez izmisljanja nekih cuda (cime se vracamo na pravilo 1)
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Icon_minitimečet vel 18, 2010 2:46 pm

Ne odnosi se sve na istu osobu nego opcenito. npr
Energija je iznad UV.

Eo sto se mene tice koliko mi znamo elijeni bi mogli biti isto sto i anđeli. I nesto sto nije ljudsko bice bi moglo biti vise povezano s jednom osobom nego s ostalima. kazem moglo.

Nemoras si kidat zivce odma, treba jos svast u zivotu prezivit, nemoj da se gomila svaki put kad procitas nes sto ti ne paše.
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Icon_minitimened vel 21, 2010 2:58 am

hoceli mi neko reci koja je fora sa otvaranjem kasika? i da li znate za tu foru?????
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Icon_minitimesri svi 05, 2010 1:48 pm

nadam se da sam pogodila temu...

moja je kćer bila u komi...kad je došao župnik, uzela sam je za ruku..nju i njega s druge strane..nakon molitve ona je otvorila oči....
[Vrh] Go down
skara
Prašina



Male
Gemini Dog
Broj postova : 4
Age : 29
Registration date : 09.05.2010

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Icon_minitimepon svi 10, 2010 12:38 am

Sve je moguce...drago mi je da mogu vidjeti i cuti i vjerovati u takve stvari. Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 158397
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Icon_minitimepon svi 10, 2010 4:37 pm

ima toga još šta sam ja doživila..živa istina..polako...čitat će te..
[Vrh] Go down
stupser
Prašina
stupser


Male
Aquarius Cat
Broj postova : 3
Age : 61
Registration date : 05.05.2010

Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Icon_minitimeuto svi 11, 2010 2:36 am

ako ste vjernici a vjernici ste onda vjerujete u boga anđele duhove i.....inaće nebi bili na ovom forumu...zašto ne vjerovat ...? siguran sam da je i taj anđeo poslan s nekom namjerom i nakanom da spaqsi baš to djete...... moli
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)   Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video) - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Anđeo spasio djevojcicu koja je umirala u bolnici (video)
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Pas spasio vlasnika prilikom srcanog udara
» Silovanu djevojcicu zele vratiti ocu silovatelju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: