Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Donje rublje...

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8408
Registration date : 28.12.2007

Donje rublje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimepon pro 27, 2010 10:56 pm

milan je napisao/la:
u redu
Probaj i pokazati da razumiješ to što govoriš. Dakle tvoj post bi trebao izgledati ovako ;)

Citat :
U redu.

banned
milan

Male
Virgo Horse
Broj postova : 463
Registration date : 22.12.2010

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimeuto pro 28, 2010 12:45 pm

Tange su najintrigantniji deo ženske (a nešto ređe i muške) garderobe, koji izaziva najviše međusobno suprotstavljenih mišljenja i rasprava da li ih i kada treba nositi. U svakom slučaju, ne može im se opovrgnuti nota seksualnosti koju daju, čemu i duguju sveopštu popularnost.
Nastanak tangi

Prvi podaci vezani za nastanak tangi pojavljuju se tek 1939. godine. Njujorški gradonačelnik je zašao na mesto u kojem su igrale gole devojke, zabavljajući goste na taj način. Zgrožen prizorom, ovaj čestiti gradonačelnik, izdao je naredbu da žene moraju bar malo pokriti svoje zadnjice. Kao odgovor na ovaj edikt, nastale su tange i ove žene su bile malo pokrivene, a klijentela ovakvih mesta i dalje zadovoljna. Danas, popularnost tangi je toliko rasprostranjena, da ih nose skoro sve žene i manji broj muškaraca, bez obzira na profesiju i moralna načela. Tačnije, sudeći po statistikama u Americi i Evropi, oko 70% žena i 30% muškaraca, nose tange.
Prednosti tangi

Ukoliko su tange odgovarajuće veličine (a veliki broj žena često kupi manji broj, pogrešno procenivši svoju veličinu), i dobrog kvaliteta, vrlo su udobne. Čak su i znatno udobnije od običnih gaćica. Ne smetaju, ne žuljaju, uprkos mišljeju onih, koji nisu probali da ih nose, i najbitnije ne primećuju se kad nosite usko pripijenu garderobu. Prave se od laganih materijala, pa su leti vrlo omiljene.

Većina ljudi smatra da tange deluju seksi, a žene koje ih nose, osećaju se atraktivnije. Muškarci smatraju tange ženskim delom garderobe, međutim, sve veći procenat njih se odlučuje da proba da ih nosi. Međutim, sve i kada ih nose, mali broj muškaraca će to otvoreno da prizna.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimeuto pro 28, 2010 9:48 pm

Ginekolozi iz Los Angelesa istraživali su i napravili studiju o riziku stalnog nošenja tangica i došli su do zaključka kako taj pomodni komadić donjeg rublja može prouzročiti veće probleme kod osoba koje ih nose.

Prvo, žene koje svakodnevno nose tangice podložnije su vaginalnim infekcijama i veneričnim bolestima u puno većem postotku od ostalih žena. Naime, ove su gaćice najčešće napravljene od sintetike ili najlona, a poznato je da proizvodi od takvih materijala zadržavaju vlagu te se stvaraju uvjeti za razvoj patogenih bakterija, a također i širenje infenkcije s jednog organa na drugi. Bakterija može lako "skliznuti" iz vagine na drugi kraj gaćica (stražnjicu) i obratno.

Drugo, prekomjerno nošenje tanga gaćica može prouzročiti iritaciju kože, rascjep na koži pa čak i hemeroide. Tanka čvrsta traka na stražnjem dijelu gaćica izaziva trenja na osjetljivom dijelu kože što može dovesti do većih neprilika uslijed dugotrajnog trenja. Pored toga, statistike pokazuju da su žene koje su pri padu ili prometnoj nesreći nosile tange imale ozbiljnije povrede genitalija.

Zbog toga stručnjaci predlažu što rjeđe nositi tanga gaćice, a zakletim zaljubljenicama u ovaj pomodni komad donjeg rublja savjetuju slijedeće :

1. Ne nosite tanga gaćice kad je vrijeme vruće ili vlažno.
2. Nositi tange isključivo od pamuka ili svile.
3. Nositi ih u razumnoj mjeri, izgubiti ponešto od 'ljepote' manje je od opasnosti koje prijete stalnim nošenjem.
4. Ne nosite ih satima već promijenite za gaćice koje su udobnije i zdrave.
5. Ako su tangice od sintetike upotrebljavajte dnevne maramice i redovito ih mijenjajte.
6. Izbjegavajte tanga badiće.

Ovo većina ginekologa upozorava :)
Najbolje ih je nositi kad je radi o stvarno uskim hlaćama i kada se oblaći za nešto posebno cerek

banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimečet pro 30, 2010 10:06 pm

tako je gea u pravu si najbolja si.
[Vrh] Go down
Green
PraGlodavac
Green

Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 647
Registration date : 26.12.2010

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimepet pro 31, 2010 1:01 am

Ja nosim tange već 7 godina, ne posjedujem niti jedne gaće u ormaru. Nikad nisam imala problema.
Svi smo mi različiti i ne vrijedi sve za svakoga.
[Vrh] Go down
milan
banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimepet pro 31, 2010 11:23 am

pa fala bogu da nisi imala kad se peres. Samo pisi sve sto znas
[Vrh] Go down
milan
banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimesub sij 29, 2011 6:59 pm

ja sam danas kupio 4 para tangica za 50 dinara i vrlo su lepe i dobre.
[Vrh] Go down
milan
banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimesub tra 23, 2011 1:51 pm

volim nositi tangice video sam par puta kako tangice izviruju van pantalona i vide se to mi se svidja mnogo sad bi vas zamolio da mi kazete sta da uradim kad se savijem cucnem da mi izvire tange sve mi objasnite koju odecu da koristim kako da namestim hvala unapred voleo bih to probati.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimesri lip 15, 2011 11:08 pm

Ja sam si sad kupila neko šašavo kričavo rozo čipkasto rublje face

Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimesri lip 15, 2011 11:12 pm

Jel vakve? cerek

Donje rublje... - Page 5 Polka_dot

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimesri lip 15, 2011 11:35 pm

Ne, prozirnije i manje zubo

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 16, 2011 10:23 am

zubi

banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimepet lip 17, 2011 12:21 am

ako su tange jel bi mi dala da probam?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimepet lip 17, 2011 11:02 am

Bljak :P

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimepet lip 17, 2011 12:55 pm

nisu i ne bi kava a i roza baš ne pristaje uz zeleni avatar :P

banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimesub lip 18, 2011 12:52 pm

kupis neke zelene da mi das da ih nosim
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimened lip 19, 2011 1:05 pm

Gacice nisu najvaznija stvar na svijetu , al su vraski blizu... zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimened lip 19, 2011 7:34 pm

Fantom ti imas gacice na prugice koje nosi preko nekog trikoa. Zanimljiv izbor :P

banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimepon lip 20, 2011 12:45 pm

kupite mi neke tangice ja ih obucem a vi me posle vucete za onaj trouglic
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimepon lip 20, 2011 1:08 pm

Vise bi ti koristio bon za dobrog psihologa sigi Ti ili zezas (pa je vec postalo i dosadno) ili imas ozbiljnu devijaciju na kojoj bi trebalo poradit. Nije to nista sramotno.

Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimepon lip 20, 2011 5:18 pm

Alpha je napisao/la:
Fantom ti imas gacice na prugice koje nosi preko nekog trikoa. Zanimljiv izbor :P

Alpha,ti imas ozbiljnu devijaciju na kojoj bi Fantom trebao poradit... zubi
[Vrh] Go down
milan
banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimepon lip 20, 2011 11:52 pm

xaxaxa devijacija cega kakav psiholog
[Vrh] Go down
urbana_gorila
Stanica
urbana_gorila

Male
Aries Pig
Broj postova : 11
Registration date : 20.06.2011

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimeuto lip 21, 2011 12:42 am

Nisam imao pojma da ljudi pridaju toliko paznje undervesu...
Ja odem na plac i kupim 5 bokserica po 20 kn i miran sam pola godine...
[Vrh] Go down
milan
banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 23, 2011 4:04 pm

jel vidis
[Vrh] Go down
milan
banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitimesub ruj 17, 2011 7:04 pm

Donje rublje... - Page 5 1249506282_44032_2178
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Donje rublje...
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next