Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Donje rublje...

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

Donje rublje... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 3:14 pm

Ovo zensko rublje je bas jebozovno...Donje rublje... - Page 4 657146

Nekada si trebao pomjeriti gace da vidis guzu a sada moras
razmaknuti guzu da vidis gace...Donje rublje... - Page 4 119369 Donje rublje... - Page 4 295661

Boze oprosti im neznaju sta rade...Donje rublje... - Page 4 982158
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 3:36 pm

Nefertiti je napisao/la:
Urbanaaa, koje marke je to rublje?

ovaj crni je od Lisce
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti

Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Registration date : 15.10.2007

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 5:44 pm

urbanaaa je napisao/la:
Nefertiti je napisao/la:
Urbanaaa, koje marke je to rublje?

ovaj crni je od Lisce

'Fala hug
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimeuto oľu 30, 2010 6:20 pm

Donje rublje... - Page 4 Vic4ng
ne volim ovakve grudnjake, ne odgovaraju mi

Donje rublje... - Page 4 Grudnjak2bc
:D
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimesub lis 16, 2010 10:42 am

Donje rublje... - Page 4 0672007.42

Donje rublje... - Page 4 0674007.42

[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady

Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Registration date : 17.10.2010

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimesri lis 20, 2010 10:35 am

nosim ugl. bokserice brazilke,ponekad i obične gaćice,a grudnjaci push-up. tange vrlo rijetko ponekad ljeti i to samo u posebnim prilikama :P
[Vrh] Go down
milan
banned
milan

Male
Virgo Horse
Broj postova : 463
Registration date : 22.12.2010

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimesri pro 22, 2010 12:34 pm

iskljucivo nosim tanga gacice nista osim njih.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimesri pro 22, 2010 10:38 pm

Jesi li siguran da ti odgovara strelica gore? scratch

Svakodnevno nosim standardne pamučne gaće i grudnjak, iako sam primijetila da mi se donje rublje u crnoj boji sviđa više, nego primjerice bijelo. Od finijeg donjeg rublja, lijepi su mi kompletići koji su senzualni, ali da nisu neukusni i pretjerano provokativni.
Tange ne volim i ne nosim.
Donje rublje... - Page 4 Sexylingerie

Inače, od kombinacija za svaki dan, zgodno mi je udobno rublje od pamuka sa motivima kockica, diskretnih prugica i sl. (baš ne mogu naći fotke scratch).

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 12:28 am

i ja isto volim crno rublje. Možda s trakicom ili mašnicom crvene boje.. to mi je onako seksi
U zadnje vrijeme sam se oporavila u tom području :)
inače nosim pamučno rublje radi ugode, ali kad zatreba uvijek se nađe čipka
Inače se ne odvajam puno od crveno-crnih ili crno-ljubičastih kombinacija :)

banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 11:53 am

odgovara mi strelica jer sam musko nisam nastran ni malo samo sam jednom probao tangice u skoli uz nagovor drugarica video sam da je mnogo udobnije i ne skidam ih obozavam ih.
[Vrh] Go down
milan
banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 12:11 pm

tange su najudobnije gace na ovoj kugli ja ih obucem i zaboravim da ih imam one bokserice ili obicne se sroljaju u guzu i to je neudobno do bola nema nista lepse dok se ne zavuce nesto jednoga dana drugarice me naterale da obucem tange gace na veliki odmor i ja necu necu i jedna smakne pantalone i kaze mi jel vidis kako to lepo izgleda a sto je udobno ne pitaj reko dobro ali da ostavimo bokserice ona ok i mi odemo u zenski wc svucem bokserice i dam da mi spakuju ako bude neudobno da ih obucem odma ja navuko zenske tange 2 drze vrata ona bacila bokse u cucku i pustila vodu ja se obuko i pitam desu bokserice one mi bacile gde one rekose i ja se mislim al sam naseo poceo cas treci i ja pocinjem da vadim tangice iz bulje one se smeju ce da umru i jedna mi dobaci od njih ne diraj ih da se ugreju i nece da ti smetaju i ja pustim dodje drugi veliki odmor i osta ja u ucionicu i pricamo mi i pitase me jel ti udobne tange ja reko udobnije gace nisam nosio one jel smo te slagale reko ne i stalno da ih nosis jel vazi reko ok.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 12:34 pm

@Milan...jel bi mogao koristiti tocke jer je jako tesko citati ovako. OK, da ne koristis velika slova na pocetku recenica ali barem tocke da se zna gdje je pocetak, a gdje kraj :)
Nego, kakve su bile te tange? Cipkaste ili neke pamucne? I jos nesto...tange su prilicno minijaturna stvar...kako ti je stala stvar u tako minijaturnu stvar? zubi

banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 1:30 pm

mrzi me da pisem tacke zarez itd pamucne su bile deblja traka a stvar je stala super ono napred spustis malo dole a traku tj za pojas pozadi povuces gore i fino.
[Vrh] Go down
milan
banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 8:56 pm

tange su minijaturna stvar ali su najudobnije gacice ono napred sam spustio dole a posle sam povuko onaj trouglic pozadi na gore i posle to bude najudobnije. Posle se savijem da se nameste kako treba i to je to ni jedne gacice ne volim kao tange uvuku se i milina. Stvar stane lepo i udobno i cele su udobne.
[Vrh] Go down
milan
banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 9:01 pm

potrudicu se za tacke zarez
[Vrh] Go down
milan
banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimečet pro 23, 2010 9:40 pm

kupile su mi jedan broj veci pa je sve bilo spakovano

http://img145.imagevenue.com/img.php?image=84115_07_123_975lo.jpg#

prve tange kad sam ih obuko bile su kao ove sto ima ova sto sedi na stolicu kad su mi donele te tange u skolu bedile su me da se vrlo malo uvlace i da ne osecas maltene nisu se uvukle dok nisam krenuo 5 koraka posle se uvukose cele au al se uvukose posle malo kraceg vremena svatim da je mnogo lepo sedeti na traku ili kanap tj nositi tangice dan danas ne mogu da zamislim dan bez tangica ja spavam u njima stvarno su dobre tange su zakon.
[Vrh] Go down
milan
banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimepet pro 24, 2010 8:04 pm

kakve vi tange nosite ? i jel volite da nosite tange jel bi mi dali na zajam da nosim malo vase tange?
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimepon pro 27, 2010 1:13 am

to rent-a-tange??? ok, koliko bi platio po satu da se koje kupe pa ti iznajmimo????

mogao bi biznis neki od toga stvoriti... :P
[Vrh] Go down
milan
banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimepon pro 27, 2010 9:55 am

koliko bi trazili.
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona

Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Registration date : 17.07.2010

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimepon pro 27, 2010 1:15 pm

biga je napisao/la:
to rent-a-tange???

lolcina lolcina lolcina
[Vrh] Go down
milan
banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimepon pro 27, 2010 5:50 pm

koliko bi trazili?
[Vrh] Go down
milan
banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimepon pro 27, 2010 6:18 pm

evo jos jedne price ovog leta bio sam sa drugaricama koje su me navikle da nosim tangice zajedno u apartman stigli mi odmorili se od puta i sad treba da idemo na kupanje i sad se one obukle u kupace kostime a meni sakrile kupaci ja trazio 10 minuta i jedna od njih mi kaze evo ti ove tangice obuci ja necu javnost ma ajde ko ce te gleda mi na plazu svi u mene one sta te briga ne obracaj paznju a ono lepo ides bos i go i setas se ulicom to je pravo i kad smo isli na plazu jedna me povuce za zadnji deo tange i bio sam im zahvalan zbog toga.
[Vrh] Go down
milan
banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimepon pro 27, 2010 6:19 pm

kad smo krenuli nasim kucama one mi dali kupaci ali pocepan u froncle i rekose mi evo ti taj tanga kupaci pa ga nosi i uzivaj reko hvala vam baci ga reko sam jednoj od drugaricaone bacise i krenusmo na autobus i preporucio bi svakoj osobi da nosi tangice posto su najudobnije gacice na svetu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimepon pro 27, 2010 6:47 pm

Molim da se pri pisanju koriste interpunkcijski znakovi (točka, zarez itd.), kako bi tekst bio razumljiv, u skladu sa pravilima foruma.

banned
milan

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitimepon pro 27, 2010 10:02 pm

u redu
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Donje rublje...   Donje rublje... - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Donje rublje...
[Vrh] 
Stranica 4 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next