Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Drevni ratovi nepoznatim oružjem

Go down 
+4
ThE_IMMORTAL
Goran
Svjetloisjena
Hapa
8 posters
Autor/icaPoruka
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitimepon sij 12, 2009 9:26 pm

Jesu li se nekada u davnoj prošlosti zemlje i čovečanstva koristila neka
fantastična oružja, koja ni dan danas nisu identifikovana, pitanje je
istorije mnogih isčezlih civilizacija, čiji mitovi, legende, pa i sami
zapisi govore u prilog ovoj hipotezi.Tragovi takvih sukoba i uništenja
sreću se nebrojeno puta u istoriji ljudske rase, a sami zemljini
slojevi još i danas čuvaju svedočanstva takvog strahovitog razaranja,
koja arheološki do danas nisu objašnjena.

U velikim indijskim spevovima 'Ramajani' i 'Mahabharati' sreću se
izveštaji o čudovišnim oružjima i ratovima koje su vodile mitske i
povesne ličnosti starog doba.To božansko oružje jeste u hronikama
povest koja se nimalo ne razlikuje od današnjih dostignuća u oblasti
tehnološkog oružja, s obzirom na gotovo savremene opise u kojima se
prepoznaju laseri, nuklearna oružja i druga tehnička čuda.

Pošto je reč o vremenu koje sanskrit postavlja u hiljadama godina,
sasvim je izvesno da opisi nisu nastali slučajno ili imaginacijom
autora tih i sličnih tekstova, pogotovo ako je reč o doslednoj
implikaciji opisa tih oružja koje koristimo danas.Po najstarijim
legendama tih epoha, reč je o oružju koje su koristili 'bogovi sa neba'
zbog čega u sanskritskoj literaturi to oružje i pripada svetu božanskog
neba.Jačina njihovog dejstva merila se postepenu jačine uništenja, a to
su ... oružja koja su mrvila u prah i pepeo čitave armije, gradove i
velike oblasti zemlje ! Među tim opisima, najpoznatija božanska oružja
indijske mitologije bila su: Indrin plamen, bramaširas, bramadandon,
sandagara, pašupati, pinaka, Bramino oružje, tvaštar i razne vimane:
rukma, shakuna, tripura.

Što se tiče oružja indijskih bogova, već je Indrin plamen bilo oružje
svetlosnog porekla koje je po svom dejstvu uništavalo područje širokog
dijapazona, pri čemu bi se ... javile kuglaste munje koje su razorno
uništavale neprijatelja !

Ako uzmemo u obzir da su hronike o strašnom oružju tek usmeni
prepis nekih starijih tradicija, onda su događaji u 'Ramajani',
'Mahabharati' i dugim indijskim tekstovima mnogo stariji od vremena u
kom su zabeleženi.Mnoga od opisanih oružja u sanskritskoj literaturi
mogla su da izazovu masovne kataklizme, raijacione mutacije, kao i
trenutačno isčezavanje raznih ljudi, predmeta i barijera.Međutim, takav
primer sintetičkih orušja, kao što su kuglaste munje, kojima se još naš
Nikola Tesla bavio, još su i danas čovekov san, s obzirom da je reč o
tehnologiji koja je još i danas nedostupna.

U sanskritskoj literaturi postoji čak i nauka o božanskom oružju, Astravidža čija pojava nije objašnjena jer su ista oružja jednostavno isčezla iz povesti ljudskog roda.Slične primere o božanskim oružjima imamo u nizu legendarnih prikaza kod mnogih civilizacija, od Sibira do Ognjene zemlje, usled čega i nastaju božanski ratovi na zemlji.Otuda i imamo, u nemalo primera, legende koje govore o sukobu bogova čija se osnovna nit priče prebacila na legendarnu osnovu ratova na nebu, koji su se vodili izmedju: Horusa i Seta, Tiamate i Marduka, Zevsa i Titana, Arimana i Ormuzda, Odina i divova, Jehove i palih andjela.

Tragove dejstva energetskih oružja imamo u arheološkim slojevima
mnogih nestalih kultura, kao što su tuneli, podzemlja, kiklopski
gradovi ili basnoslovna utvrđenja.Tako već u biblijskoj priči o Sodomi
i Gomori postoji opis uništenja gradova posredstvom nuklearnih
eksplozija.Treba pomenuti Božanskog Indru iz indijske mitologije, koji
je 'kidao tvrđave kao što starost dere haljine'.Danas medjutim u celoj
Indiji postoji jedan jedini spomenik ovom božanstvu.Sa druge strane,
jedna indijska knjiga mudrosti 'Surija panati' (Spoznaja sunca) sadrži opisane tajne o energiji Sunca ! Opet, pojava termonuklearnih bogova iz prošlosti dobro se uvrežila u sećanju ljudskog roda, pošto čovek kao vrsta nije mogao da u svojoj svesti sagradi tako fantastična verovanja o božanskom oružju i njegovoj upotrebi.To je moglo doći od jedne mnogo naprednije civilizacije, bilo da je sišla sa zvezda ili je pripadala legendarnoj Atlantidi.Otuda se stravični kult rata proširio celom ljuskom vrstom još od vremena pećinskog čoveka.Od celokupne istorije čovečanstva, samo 300 godina prošlo je bez ratnih sukoba ! Svi ostali milenijumi prošli su u krvavimsukobima svih vrsta.

Navešćemo sada primere delovanja fantastičnih oružja na istorijsku stvarnost.

Dundalk - tvdjava istopljena do temelja !
Nan madol - svedočanstvo kolosalne energije koja se tu upotrebila !
Sete citades - avetinjski predeo bazaltne pustinje, u kojoj je do temelja sravnjen grad bogova !
Sodoma i Gomora - svedočanstvo nuklearnog udesa !
Jerihon II - jedan od sedam slojeva, sravnjen kolosalnom energijom još neidentifikovane vatre !
Troja IV - četvrti sloj grada star 1.000 godina, pre Odiseja, bukvalno zbrisan iz povesti !
Šurupak - spaljen i zagonetno mrtav, 3.000 godina pre Hrista !
Mohendžo Daro IV - grad koji je doslovno sravnjen nuklearnom energijom, što je naučno utvrđena činjenica !

Ovo su primeri koji se, arheološki nikada nisu objasnili, iako su vrlo
dobro poznati naučnim krugovima.Sa druge strane neolitski čovek nije
posedovao oružja takve moći, pa stoga ni opisi koji su nam ostali
zabeleženi, nisu jednostavno mogli biti izmišljeni.Nadjeni su čitavi
gradovi koji su bukvalno bili istopljeni nekom kolosalnom
temperaturom.Danas se dobro zna da se granit topi tek na 1.300 stepeni
Celzijusovih.Dakle, ideja o nekom požaru bilo kakvih razmera odmah
otpada, što su naučnici i arheolozi već u startu odbacili.Reč je o
energiji s kojom su bila rušena urbana naselja, u kojima se granit i
andezit bukvalno topio, a čije staklaste primere imamo u niz lokaliteta
istočne i zapadne hemisfere, na primer Kiklopski toranj u Borsipi.

U egipatskoj 'Knjizi mrtvih' pominju se 'kuglaste munje koje su
uništavale i parale nebom!' O realnosti tih sintetičkih oružja govore
mnoge drevne hronike, u kojim takodje srećemo opise i najrazličitiji
arsenal božanskog oružja.Poznata je takozvana 'Grčka vatra', čiji je
plamen leteo brzinom munje, praćen grmljavinom ! Kada bi takav
projektil stigao do cilja, dolazilo bi do strašne eksplozije i pojave
dima ! Vratimo se indijskim izvorima, gde ima najviše opisa o tom
strahovitom oružju bogova. Božanstvo Šiva, na primer, već je imao
oružje pinaku, koje je u suštini bilo doslovno bacač plamena
! Zatim, legendarna ptica Garuda, boga Indre, po legendi, na zmijsko
leglo baca 'božansko jaje' koje je eksplodiralo uz zaglušujuću svetlost
i eksploziju !

Evo još zanimljivih podataka koji nam govore da svijet nije onakav kakav mislimo da jeste, i da prošlost nije onakva kakvu nam opisuju knjige u školama


izvor:

-.-.htm?PHPSESSID=3f12aca268bd251a6734014791c0572e" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">IZVOR


Zadnja promjena: Hapa; uto sij 13, 2009 1:02 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Re: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitimepon sij 12, 2009 9:28 pm

sory na na različitoj veličini fonta nešto me nije slušala veličina slova
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Re: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitimepon sij 12, 2009 10:12 pm

Nije te ni mogla slušati kad se formatiranje prenijelo sa stranice s koje je tekst kopipejstan (bilo bi lijepo da navedeš izvor i staviš link). Ja sam malo raščistila i stvar učinila čitljivijom, nadam se.

Već smo razgovarali o ovome, ali ne znam imamo li posebnu temu ili je bilo "usput". No ovo je jako lijepo obrađeno i sad bi samo trebalo staviti po članak o svakom spomenutom lokalitetu - ja sam čula za Sodomu i Gomoru i Mohenjo Daro i Harappu (to su dva grada u dolini Inda u kojima ima tragova termonuklearnog djelovanja)
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Re: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitimepon sij 26, 2009 8:23 pm

Ovaj uvod se mogao i malo sažeti. Da je čovječanstvo u povijesti koristilo neka super oružja - ostali bi neki tragovi toga. To su puste tlapnje. Ljudi u davnoj povijesti nisu mogli racionalno objasniti neke prirodne pojave i fenomene, pa su se razvile priče o nekim "božanskim oružjima i ratovima" itd. Moguće su i neke posjete i napadi vanzemaljaca, ali siguran sam da čovječanstvo nikad nije imalo naprednije oružje nego što sad ima.
Što se tiče nekih alkemičarskih pokusa, to je vjerojatno istina, Maje su razvile supstance koje su efikasno i brzo rastvarale kamen itd.
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Re: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitimeuto sij 27, 2009 12:17 pm

Goc je napisao/la:
Ovaj uvod se mogao i malo sažeti. Da je čovječanstvo u povijesti koristilo neka super oružja - ostali bi neki tragovi toga. To su puste tlapnje. Ljudi u davnoj povijesti nisu mogli racionalno objasniti neke prirodne pojave i fenomene, pa su se razvile priče o nekim "božanskim oružjima i ratovima" itd. Moguće su i neke posjete i napadi vanzemaljaca, ali siguran sam da čovječanstvo nikad nije imalo naprednije oružje nego što sad ima.
Što se tiče nekih alkemičarskih pokusa, to je vjerojatno istina, Maje su razvile supstance koje su efikasno i brzo rastvarale kamen itd.

pa kako kažeš pusta naklapanja kad imaš dokaze o tome, naučnici nađu dokaze o radijaciji, a tu nisi padali meteori, a radijacija je stara mora se pomisliti na oružije
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Re: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitimečet sij 29, 2009 11:22 pm

ova tema je jedna od mojih favorita, i mislim da nije bila otvorena tema sa bas ovom temom nego smo samo usput pricali o tome.
posto sam ja, takoreci, fanatik alternativne povijesti (posebno Atlantide), smatram da su se ovi ratovi stvarno dogodili. nemoguce je da sve gore navedene stare civilizacije, koje nisu ni znale jedna za drugu (predpostavljam), imaju iste price.

ne znam jeste li vidjeli po knjigama ili internetu ili culi za one indijske hramove koji su ujedno bili i letjelice. znam da zvuci absurdno, i ja sam skeptican sto se toga tice...
ne znam kako se tacno zovu ti hramovi, ali uporedjivan je njihov izgled sa izgledom suvremenih letjelica... sto je najstrasnije oblikom se poklapaju :S
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Re: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitimečet sij 29, 2009 11:58 pm

Magic Frog je napisao/la:
Ovaj uvod se mogao i malo sažeti. Da je čovječanstvo u povijesti koristilo neka super oružja - ostali bi neki tragovi toga. To su puste tlapnje. Ljudi u davnoj povijesti nisu mogli racionalno objasniti neke prirodne pojave i fenomene, pa su se razvile priče o nekim "božanskim oružjima i ratovima" itd. Moguće su i neke posjete i napadi vanzemaljaca, ali siguran sam da čovječanstvo nikad nije imalo naprednije oružje nego što sad ima.
Što se tiče nekih alkemičarskih pokusa, to je vjerojatno istina, Maje su razvile supstance koje su efikasno i brzo rastvarale kamen itd.

Čini se da i jesu ostali - u Harappi i Mohenjo Daro u dolini Inda, neobično otopljeno kamenje, radijacija dosta viša od prosjeka kažu, imali smo već temu o tome. Većina nas je dosta čitala alternativnu literaturu - ja sam prije bila veliki skeptik i nimalo sklona nekakvim izletima u nepoznato, no ispostavilo se da odstupanja od normaloe ima toliko, da kad se sve zbroji i oduzme u svemu tome mora biti nečega što jeviše od pukih izmišljotina i naklapanja. Da se recimo mio sad uništimo atomskim oružjem, da dođe do znatnih pomicanja zemljine kore koja bi prikrila mnoge naše materijalne tragove, da civilizacija padne u zaborav a nekoliko preživjelih potomaka ljudske vrste započne priču iz početka - možda bi se i oni našli pred sličnim zagonetkama. Ovo naravno nije kritika kvotanog nego sugestija kako se mišljenje može promijeniti pa je dobro ostati otvoren za sve.

Što se supstance za rastvaranje kamena tiče - u Južnoj Americi postoji nekakva biljka čijim sokom se može omekšati kamen. No tog drveta nema tako puno da bi se sok mogao koristiti za omekšavanje megalita koji su tako tijesno priljubljeni da se dan danas između njih ne može provući oštrica noža. To je više pokušaj znanosti da pojavu objasni uporabom "normalnih" sredstava. Dvije su jake alternativne teorije kojima se objašnjava ta nevjerojatna preciznost u gradnji golemih građevina. Jedna je da su graditelji posjedovali spravu kojom su pomoću vibracija "omekšavali" strukturu kamena i anulirali njihovu težinu, što je zajedno omogućilo precizno baratanje blokovima. Za drugu sam nedavno čula, neki su došli do zaključka da se kod te megalitske gradnje, barem što se tiče egipatskih piramida, ne znam kako je s južnoameričkim spomenicima, koristila nekakva mješavina iz koje se dobivao beton, ali ne mrvljiv poput našega, nego vrlo sličan kamenu i jednako tvrd. To također objašnjava prividnu lakoću gradnje. No mislim da je takvu teoriju relativno lako dokazati ili opovrgnuti ozbiljnijim znanstvenim pristupom u istraživanju.
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Re: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitimesub sij 31, 2009 10:21 pm

Vrlo zanimljiv post Svjetlo, sad si me dodatno zaintrigirala! :cheers:
Sama povečana radijacija na određenim mjestima i dalje nije čvrst dokaz da su vođeni ratovi nepoznatim oružjem, bez čvrstih dokaza ne vjerujem ništa. Ponavljam, da je ljudska civilizacija u globalu u povijesti bila na višem stupnju razvoja nego danas i da su vođeni ratovi nekim nepoznatim super oružjem ostao bi bilo kakav materijalni trag koji bi to potvrdio.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Re: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitimened vel 01, 2009 12:35 pm

Pa zapravo su našli niti potpuno rastaljenog kamena što je tipično za visoke temperature kod atomske eksplozije. I kosture u neuobičajenim položajima i tako. Žao mi je što nisam gledala taj dokumentarac. Bilo je i malo povišene radijacije koju sam spomenula, ali te staklaste niti su bile glavni dokaz, odnosno tragalo se kako je moglo do njih dći kad tamo nije bilo vulkanske aktivosti niti traga pada meteorita.
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Re: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitimened vel 01, 2009 1:09 pm

E to je već nešto drugo, ovo što navodiš Svjetlo me navodi da na to počnem gledati iz druge perspektive. Baš ću na netu probati naći nešto malo više o tome.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Re: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitimesri vel 04, 2009 9:46 pm

pa, tko zna što se u davnim danima dok je čovječanstvo još bilo u povoju događalo na ovom našem planetu.
a možda jednostavno ljudi prepoznavaju te opise iz davne prošlosti jednostavno jer nalaze povezanost tamo gdje je nema. ako nešto izgleda slično, to ne znači puno, jer tko zna o čemu su mislili pisci tih knjiga dok su ih pisali.
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Re: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitimepet vel 06, 2009 1:13 am

a mozda sve ima svoj vrhunac i pad,dan noc,ljeto zima,dobro zlo, pa tako i covjecanstvo koje po meni krece iz pocetka u nekoj točci...i mislim da to nije nužno ali je prirodno i uobičajeno...recimo u zoni bermudskog trokuta, na dnu mora viri vrh piramide koja je ukopana u dno i smatra se da je velicine bermudskog trokuta, i jos uz to ima posebne moci i mogucnosti, pa sad, pitam se ko je razvijeniji mi,ili oni koji su to gradili,a i piramide u egiptu imaju vece značene od sam e grobnice, jr je poznato da upijaju i akumuliraju energiju, o čemu je tesla raspravljao navodeći da on smatra da su piramide služile kao izvor bežićne električne energije u Egiptu.
[Vrh] Go down
mate_kamiondzija
Stanica



Male
Scorpio Rat
Broj postova : 11
Age : 39
Registration date : 18.08.2008

Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Re: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitimepet vel 06, 2009 8:39 pm

jako zanimljiva tema, o ovome sam jos prije citao na netu. ja mislim da sam negdje procitao da su u africi naisli na nekakvu zelenkastu, kristalnu strukturu koja nastaje tako da velika temperatura rastali pijesak (ne znam tocno zbog kojeg elementa u pjesku). to su jako visoke temperature koje ne mogu same od sebe nastat, a da je udario meteor ostavio bi krater i ne bi ostala takva struktura, jedino da meteor neposredno prije udara u zemlju se raspukne u zraku.

takoder mi zanimljivo zvuci sto je neko rekao da ce se cetvrti svjetski rat vodit lukom i strijelama. a zasto? zato sto ce se treci vodit nuklearnim oruzjem,
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Re: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitimepet vel 06, 2009 9:38 pm

a odakle sad to o piramidi u bermudskom trokutu?

p.s. a mozda cetvrtog nece ni biti, jer ga nece imati tko voditi.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Re: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitimesub vel 07, 2009 12:08 am

Pa ovo o piramidi je negdje zapisano, ali nema izravne veze s ovom temom :)
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Re: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitimesub vel 07, 2009 1:16 am

ma znam, al nikad nisam cuo za to pa me zanimalo, sorry na offtopicu. (to ukljucuje ovaj post, znam)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Re: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitimesub vel 07, 2009 1:18 am

silver je napisao/la:
ma znam, al nikad nisam cuo za to pa me zanimalo, sorry na offtopicu. (to ukljucuje ovaj post, znam)

Ma nisam te grdila za offtopic, može se uvijek pitati, samo se ne mogu sjetiti gdje je to bilo, mislim da je rie stavio jedan veći post o tome, potražit ću sad :)

EDIT:

TU JE
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Re: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitimesub vel 06, 2010 12:26 pm

Baš mi je jučer prijatelj pričao o Keltima i njihovoj borbenoj superiornosti...

Navodno je na njihovom području pao meteor koji je sadržavao u sebi extra jake metale(titanij i sl.) koji su pomiješani davali nenadmašive karakteristike.

Kelti su fragmente meteora rastopili u vatri(bili su lako topljivi) i zatim formirali oštrice i slična oruđa i oružja koja su se trebala samo jednom naoštriti i više se nikad nisu istupila niti ih je bilo moguće slomiti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Drevni ratovi nepoznatim oružjem Empty
PostajNaslov: Re: Drevni ratovi nepoznatim oružjem   Drevni ratovi nepoznatim oružjem Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Drevni ratovi nepoznatim oružjem
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Drevni astronauti
» Drevni satelit " Black Knight "
» Ratovi na bliskom istoku i Ukrajini su manipulacija?
» Drevni-Alterani

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: