Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Iluminati i novi svjetski poredak....

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
einstein20
Višestanični organizam
einstein20

Male
Scorpio Cat
Broj postova : 49
Registration date : 05.11.2008

Iluminati i novi svjetski poredak.... Empty
PostajNaslov: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 12:15 am

Teorija novog svjetskog poretka označava vjerovanje da neka organizacija (u ovom slučaju iluminati) teži ostvarenju centralizaciji svjetske politike, tj. stvaranju sekularne svjetske vlade. Novi svjetski poredak ima totalitarno uređenje, a njegovi organizatori apsolutnu moć. Neki od konkretnih ciljeva su ukidanje privatnog vlasništva i prava na posjedovanje oružja, svi izbori su kontrolirani od strane Ujedinjenih naroda, Ustav SAD-a zamijenjen Poveljom UN-a, ukidanje kućnog školovanja i uvođenje svjetskog kurikuluma.

luminati ovom cilju pristupaju tajno. Njihova metoda dolaska na svjetsku vlast nije vojnim putem ni javnom pobunom, već operiranjem iza kulisa. Iluminati nikad ne istupaju javno; oni rade tajno - infiltriraju svoje članove u visoke položaje vlada moćnih država, koriste se podmićivanjem i ucjenama visokih dužnosnika kako bi oni provodili njihovu volju. To je vladavina nevidljive ruke[2]. Članovima iluminata nije cilj ostvariti svjetsku vladu za vrijeme njihovog života, već postupno obavljati pripreme i voditi svjetsku politiku ka centralizaciji, sa Ujedinjenim narodima kao stožerom svih operacija. Manipulacija medijima ovdje ima glavnu ulogu, kao i postavljanje ključnih
ljudi na čelo važnih organizacija.

Jedna metoda postizanja njihovih ciljeva je u teoriji zavjere poznata kao problem-reakcija-rješenje.Ilustrirajmo to na primjeru UN-a. Nakon 2.svjetskog rata osnovan je UN kao organizacija koja će osigurati mir u svijetu kroz internacionalnu politiku i « svjetsku policiju». Vjeruje se da su iluminati bili ti koji su potaknuli svjetske ratove (problem). Svjetska populacija je reagirala na te ratove (reakcija) težnjom da se osnuje institucija koja će regulirati ratove. Stoga su iluminati kreirali rješenje, tj. UN. Teoretičari zavjera smatraju Ujedinjene narode institucijom koja će ostvariti novi svjetski poredak. Već poznata činjenica da je David Rockefeller (multimilijarder i ime koje se često povezuje s iluminatima) donirao zemljište za Zgradu UN-a daje povoda raznim nagađanjima.

Ujedinjeni narodi su organizacija sa svjetskim utjecajem. Europska unija ima istu svrhu kao i UN: ujediniti europske države pod zajednički Ustav i valutu. Time svaka država ima manje moći koja se sve više sakuplja u rukama elite.

http://secretsociety.bloger.hr/default.aspx?id=174390

na ovom blogu je sve detaljno objasnjeno od postanka do iluminata u danasnjem vremenu... pa ako vas zanima bacite se na to...

iluminati sve rade u tocno odredeno vrijeme.. jako brinu za simboliku svojih postupaka.. pa tako svi njihovi postupci su povezani.. cak se mogu i predvidit....

https://www.youtube.com/watch?v=eEjJsXuFYwA&feature=related

u ovom filmicu je sve ljepo objasnjeno i dokazano kako to sve ne moze biti slucajnost... povezuje se bushova najava novog svjetskog poretka i napadi na blizance... napadi na madrid i london... i predvida se da ce sljedeci napadi biti u rimu berlinu ili parizu... pa pogledajte jako je zanimljiv.....

Zadnja promjena: einstein20; uto sij 13, 2009 1:52 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 1:36 am

Hvala na linkovima, pročitat ću kad budem imala više vremena, zvuči zanimljivo.

No ja se iskreno nadam da će sve to ostati na pokušajima.

Btw, dobro je ovakav tekst kao što je gornji rastaviti na odlomke između kojih je jedan red prazan - bilo bi ga lakše čitati. :)
[Vrh] Go down
einstein20
Višestanični organizam
einstein20

Male
Scorpio Cat

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 2:10 am

ev malo sam uredio...da jako je zanimljiva tema.. s ovom tematikom se bavim vec neke dvije godine.. i gutam svaku novu vijest o tome..kad vidite europsku uniju.. pa sad se pravi sjeverno americka unija..onda unije afrike i azije...na kraju ce se sve drzave ujedinit u jednu i imat cemo jednu centralisticku vladu, jedan novac i jednu vjeru (koja btw nece biti nijedna od vjera koje danas imamo u svijetu).. primarni cilj iluminata je oslabit svjetsko trziste da bi mogli "porobit" ljude zbog dugova...na tome se vec radi.. dalje oni imaju u planu smanjit broj stanovnika na zemlji na optimalan broj od 1 milijarde..i na tome se vec radi... ubijanja trovanja hranom otrovi u vodi , oruzje sa osiromasenim uranom.. sve to rade na ljep ugladen nacin da se ne posumnja u njihove namjere... presudnu ulogu imaju mediji... cak su i neki politicari pohvalili ny times i ostale americke novine i zahvalili im kako preko 50 godina stite iluminate i ne objavljuju njihove sastanke.. mogao bi o ovom pisati do sutra a na youtube imate pregrst filmova o ovom tajnom drustvu.. evo link za jednog od njih....

https://www.youtube.com/watch?v=VDmAX_wOeog
[Vrh] Go down
goa-a
Stanica
goa-a

Female
Aquarius Goat
Broj postova : 12
Registration date : 13.01.2009

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 5:07 pm

bla
[Vrh] Go down
einstein20
Višestanični organizam
einstein20

Male
Scorpio Cat

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimeuto sij 13, 2009 5:35 pm

sta je pisac ovim htio reci...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimesri sij 14, 2009 12:33 pm

goa-a je napisao/la:
bla

Da stvarno, da malo pojasniš :)

Ovdje smo da raspravljamo, ne moramo se slagati, ali dobro je reći zašto se slažemo ili ne slažemo ili zašto mislimo da je nešto bla. lol
[Vrh] Go down
goa-a
Stanica
goa-a

Female
Aquarius Goat
Broj postova : 12
Registration date : 13.01.2009

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimesri sij 14, 2009 4:32 pm

blaa je bilo blaaaa.. da se nesnalazim u ovim teorijama, šta ste se odmah povampirili.. Boink
[Vrh] Go down
tuby
Višestanični organizam
tuby

Male
Gemini Horse
Broj postova : 62
Registration date : 06.12.2008

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimesri sij 14, 2009 5:46 pm

hvala za link idem gledati.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimesri sij 14, 2009 10:54 pm

goa-a je napisao/la:
blaa je bilo blaaaa.. da se nesnalazim u ovim teorijama, šta ste se odmah povampirili.. Boink

Pa samo smo pitali što znači, ne moraš se ljutiti hug
[Vrh] Go down
monikaaa
Prašina

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3
Registration date : 17.03.2009

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 7:04 pm

...ovi Iluminati mi zvuče toliko poznatoo...a nisam nigdje prije čula za njih...možda pročitala negdje...ali jako poznato...
ugl...Film Anđeli i Demoni govore o Iluminatima...Baš me zanimaju oni...heh... ;)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3244
Registration date : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimesri oľu 18, 2009 12:12 am

Kao i istoimena knjiga Dena Brauna...
ali i mnoge druge koje se malo ozbiljnije bave ovom tematikom... *

Riba
razzor123

Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Registration date : 21.12.2007

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimesri oľu 18, 2009 2:09 am

hm,bilo bi bolje da trazimo rjesenje umjesto da raspravljamo o tome,a mislim da je svima jasno da ce se to i dogoditi,tako da mislim da se tu nema sta raspravljat ko da je neki sf roman..........nego........ima li tko ideju kako se pojedinac moze suprotstaviti tome :O ?
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45

Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Registration date : 02.11.2008

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimesri oľu 18, 2009 11:09 am

razzor123 je napisao/la:

ima li tko ideju kako se pojedinac moze suprotstaviti tome :O ?

Pojedinac nikako, jedino velike mase ljudi, ali problem je u tome sto vecinu ljudi nije briga za nista sto se događa oko njih, bitno je da su cijeli dan ispred tv-a koji ih je zatupio do krajnjih granica.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof

Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Registration date : 30.07.2008

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimesri oľu 18, 2009 12:05 pm

Zato ja ne gledam tv ... a i zato jer nikad nema niš pametno :P
gledam tv samo kad jedem :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimesri oľu 18, 2009 2:44 pm

aaaaaaaaa illuminati :D Podsjeca me na igru resident evil 4 :D
[Vrh] Go down
daćoBrzi
Prašina
daćoBrzi

Male
Gemini Snake
Broj postova : 2
Registration date : 31.03.2009

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 10:35 pm

Kako se suprostavit nećemu šta je tako tajno i šta već postoji od 1776????
[Vrh] Go down
daćoBrzi
Prašina
daćoBrzi

Male
Gemini Snake
Broj postova : 2

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 10:57 pm

suspect
[Vrh] Go down
afrodita
Stanica
afrodita

Female
Aries Cat
Broj postova : 16

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 11:23 pm

Zanimljiva tema skroz,čitam o iluminatima več duže vrijema i nemogu vjerovati da neke organizacije mogu činiti neke stvari.
mislim da svaki čovjek može ućiniti puno samim ti da vjeruje i da se nezanosi masom.
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x

Male
Gemini Rat
Broj postova : 54

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimesri tra 01, 2009 12:09 am

Čito sam i čuo sam dosat toga o iluminatima i mislom da je to jedna jako zanimljiva tema i da je od tog sve ga barem 75% i istina.Nadam se samo da će se masa moći oduprjeti svemu tome CIA
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3244
Registration date : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimesri tra 01, 2009 12:58 am

Stvar je u tome da su Iluminati samo deo jedne mnogo vece celine i mnogo starije priče, tako da ideje koje oni propagiraju ne postoje od 1700i neke, niti je to samo ta jedna, toliko poznata i propagirana grupica ljudi. Protiv onih koje ne vidimo i za koje i ne znamo najteže je se boriti... *

Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Registration date : 22.12.2007

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimesri tra 01, 2009 12:48 pm

daćoBrzi je napisao/la:
Kako se suprostavit nećemu šta je tako tajno i šta već postoji od 1776????

Znanjem .... mudri
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimesri tra 01, 2009 4:58 pm

Kojim znanjem kad zivimo u mraku :P

Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Registration date : 22.12.2007

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimepet tra 03, 2009 10:26 am

Alpha je napisao/la:

A ne ja, ja ima zarulju u kuci zubo
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x

Male
Gemini Rat
Broj postova : 54

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimepet tra 03, 2009 12:13 pm

Još ako imaš onu štednu žarulju :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitimepet tra 03, 2009 4:19 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
A ne ja, ja ima zarulju u kuci zubo
Jel jednu na cilu kucu? zubi ...i sto Viktor-x kaze jos da je stedna zubi

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... Icon_minitime

[Vrh] Go down

Iluminati i novi svjetski poredak....
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next