Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Iluminati i novi svjetski poredak....

Go down 
+41
Jedi Mind Tricks
primitive101
Kahali
-deus-
ficoom666
Prometheus
Archangel
Grave Digger
Novus ordo seclorum
Korplikan
Floridain
Abarksas
mistik112
Anton
dr.chaos0
bibi
tomi
Legionar
sb
matko22
Blizzard
Remke
WEISHAUPT
gagi_
MoW
Constrictoria
Alpha
Tutankhamon
Viktor-x
afrodita
daćoBrzi
Berny_Sinara
Jaykof
gothic45
razzor123
zvezda
monikaaa
tuby
goa-a
Svjetloisjena
einstein20
45 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimečet oľu 21, 2013 5:52 pm

Isto tako mislim da anonimusi rade za elitu i da su stvoreni od nje. Onaj logo njihov mi vuče masonski, a njihov moto je gotovo pa preslika vragovog odgovora Isusu u pustinji.
Možda bulaznim, neka netko tko zna više nešto kaže o tome.
Isto tako ako su oni zbilja u interesu naroda i istine o eliti, zašto su onda podržali sirijske pobunjenike (teroriste plaćene od zapada)? Ako su hakeri, mogli su naći podatke o njima i podijeliti svijetu, a oni su umjesto toga podržali teroriste i rušili stranice sirijske vlade.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimeuto tra 16, 2013 9:32 am

Citat :
Isto tako mislim da anonimusi rade za elitu i da su stvoreni od nje. Onaj logo njihov mi vuče masonski, a njihov moto je gotovo pa preslika vragovog odgovora Isusu u pustinji. ...


Dobro misliš, sve što je na tom nivou svijetskog "Plasmana" to jest dostupnosti širokim masama i ispod "svakog poklopca od paštete" je ili plasirano od strane transnacionalnih korporativnih organizacija (čitaj "Illuminati" ako ih već moramo zvati tim stereotipnim i netočnim imenom) ili bilo kojih sličnih Instanci na svijetskom nivou ili će ubrzo postati dio te "Mašine" i to ide vrlo glatko i bez da nužno netko tko je tako jako poznat uopće pomisli da "Radi za" takve organizacije.
TO je ista logika recimo "Zelenih" i njihovog plasmana; nikome tko udje u Zelene ne pada na pamet da radi nešto loše ili da se učlanio u organizaciju koja se bavi nečim negativnim, upravo suprotno, medjutim baš ti 'Zeleni', kao i sve ostale slične udruge, stranke, grupe i slične, naizgled pozitivne organizacije, financirane su upravo od najviših instanci današnje svijetske financijske hijerarhije i to zato što su upravo te "najpozitivnije" i ljudima najsimpatičnije grupe ljudi najbolje za kontrolu velikih masa (oni to inače nazivaju "inžinjeringom trećeg bloka", ali neću ovdje ulaziti u detalje ako nekog bude zanimalo recite);
Jedine bolje od njih su udruge ili grupe koje se bave produkcijom filmova o "teorijama zavjere", "raskrinkavanju velikih bankarskih lobija" i druge nove krasne mašinice koje su toliko dobrodošle najvišim lobijima da ih rado sami financiraju i pomažu.
Tu dolazimo do Naših "hrabrih" Anonimusa koji su već u samom startu plaćeni da krenu sa ozbiljnim "miniranjem Bankarskih lobija" i njihov prvi ozbiljan projekt financiran je od strane Sorosa (koji btw financira i Zelene a sa još nekim kolegama financira i "amnesty international" te razne druge udruge, kao npr. one za "besplatnu pravnu pomoć gradjana" a koje su sve do jedne u rukama najjačih Bankarskih lobija svijeta).
Ovo sam već jednom objašnjavao kako i zašto je to u velikom interesu tim ljudima i tim organizacijama ali nije teško zbrojiti dva i dva i shvatiti o čemui se radi.
Svaki novi dječarac svake sljedeće generacije koji "tajno sazna za postojanje Illuminata" i sa prikrivenim oduševljenjem prepričava drugim dječarcima i djevojčicama kako su "oni vladari svijeta iz sjenke" dolijeva malo goriva da vatru koja je vrlo lukavo potpaljena i defakto hrani samu ideju vladara svijeta !!
Sve informcije koje su danas vani na webu i po raznim forumima koji danima šalaprdaju po ovim temama bile su poznate (samo još puno dublje i puno preciznije) prije više od 60 godina i intelektualcima kalibra G:seldesa primjerice nije nikada ovo bilo nešto tajno niti nešto novo.
Kada želite sebe postaviti na vlast u bilo kojem mikro ili makro mentalitetu dajte narodu da priča kako ste upravo vi ti koji vladate ali da to ni slučajno ne smiju nikome drugom reći i ubrzo će svi pričati i "znati" da ste baš vi vladar a potom vas zajendički i postaviti na tron da njima vladate.

Što se simbolike masona tiče to nema nikakve veze sa ovim Anonimusima jer masonerija u svom izvornom obliku (a još uvijek je ima ponešto danas) ne radi u službi današnjih svijetskih lobija, a ona masonerija koja radi više nije masonerija nego jednostavno prodana, uprljana i hybridna tvorevina koju više ne možemo zvati masonerijom.
Molim vas da prije nego što stavite u isti koš današnje vladajuće grupe, illuminate, aristokraciju i masone malo pogledate tko su i što su masoni i koje su im primarne namjere, koji su im konačni ciljevi i kako je cijela stvar počela uopće.
Ja sam svjestan da danas postoje lože koje su pokvarene do srži pa se čini kao da su upravo Masoni neki najveći bad guys koji postoje ali to nema nikakve veze sa istinom i vjerujte mi da će u konačnici ove naše današnje situacije kada se bude rasipalo i sasipalo sve od reda i kada se budu topile kule od karata birokratkih lobija (a nadamo se da do tog trenutka nema još dugo) kao i u začetcima prve prave revolucije (i evolucije svijesti) stajati upravo Masoni ili lože sličnih uredjenja koje se jednostavno nisu nikada prodale i odustale od svojih ideala i Znanja radi nekakvih "sendviča ispred očiju" ili lagodnog života.

Osim ovog što se tiče "preslike vragovog odgovora u pustinji" to je kompletno irelevantno čak i da je sam Luciferov govor ili bilo čiji drugi... nikakvi religijski textovi nemaju ama baš nikakav utjecaj na ništa osim da zabavljaju malog čovjeka koji misli da je ušao u trag nečemu i da se sa tim zabavlja čim duže.
Zapamtite da je najjači (i jedini) trik svik trikadžija, svih prevaranata, svih madjioničara te zadaća svih političara (bilo da su ti trikovi materijalni i mali kao za dječje rodjendane, bilo da se radi o trikovima na malo većoj pozornici kao npr. Europi ili u ovom slučaju planeti Zemlji) uvijek i u svakom triku mazanje očiju i skretanje pažnje na nebitne stvari dok se sa bitnih skreće pažnja !!
Ukoliko ste dovoljno u tome i pratite sve trendove današnjih modernih konspirologa nećete naći kraja simbolici od najmanjih i trivijalnih detalja do golemog kipa slobode ispred nosa sa svim mogućim Illuminatsko-egipatsko-Lucifrsko-Sotonskim korelacijama; ali to je sve apsolutno i potpuno nebitno i sva pažnja, energija i vrijeme utrošeno u to je upravo ono što današnii vladajući lobiji žele i kako se čini ne može im ići bolje od ruke nego što im ide ...
Razlog ovome je sve veće shvaćanje svoje nemoći, sve veći respect prema dotičnim i sve veća nemoć pojedinca da bilo što učini.
Ova zadnja rečenica je naravno neistinita i svatko od nas može svašta i treba svašta; pokrenuti malu 'revoluciju' u svom susjedstvu na mikro nivou dovoljno je da se pokrene i mali Snowball efekt; više takvih malih snowball-a čini malo veći.. svaki od njih, ma koliko mali bio zadaje ozbiljne i prave muke spomenutim Instancama, ali radi trika kojeg su nam svima prodali kao zadnjim naivcima nitko ne obraća pažnju na ono što je bitno i svi se bave onim što je potpuno nebitno.
Nitko od ljudi koje sam sreo i pričao o ovome od negdje sredine 90-ih do danas nije bio nezainteresiran za simbole, za priču, za bajku, za vladare iz sjenke ili za eipatske korelacije, za "Lucifersku simboliku" i slično, ali je SVAKI od njih bio potpuno nezainteresiran i potpuno inertan da bilo što napravi u vezi toga a nekmoli da se pojavi negdje fizički i krene u neku akciju.
Ja trenutno radim na projetku Piratskog Radia koji ujedinjava na jedan specifičan način Znanost, Umjetnost te dakle Radio-amaterstvo i radiofoniju;
Pisati ću još o ovome na ovom forumu pod zasebnom temom ali eto samo nagovještavam.
Mi smo ovdje na Balkanu u unikatnoj situaciji u odnosu na većinu svijeta koji je ili već potpuno "prodan" i zauvijek u dugovima ili još prilično daleko od "korporativne demokratizacije" i ukoliko bi se ovdje u sljedećih nekoliko mjeseci pokrenula revolucija (u fizičkom smislu) i ukoliko bi sve te ljude kojima je "pun kurac" uspjeli izvesti na ulice u ovom bi trenutku to moglo pokrenuti mnoge druge kritične točke kuhanja diljem europe (s tim da ovaj put to nebi bili prethodno režirani "mali nemiri" već prava i ozbiljna "pun mi je kurac" revolucija), a ukoliko to ne učinimo vrlo je izvjesno da ćemo kroz koju godinu kupavati vlastitu vodu i brzo preći točku sa koje nema povratka u kompletno robovlasnički sistem
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimečet tra 18, 2013 3:18 pm

Hvala Kahali na odgovoru, mislim da si meni, a i drugima objasnio dosta toga. :)

Kahali je napisao/la:

Što se simbolike masona tiče to nema nikakve veze sa ovim Anonimusima jer masonerija u svom izvornom obliku (a još uvijek je ima ponešto danas) ne radi u službi današnjih svijetskih lobija, a ona masonerija koja radi više nije masonerija nego jednostavno prodana, uprljana i hybridna tvorevina koju više ne možemo zvati masonerijom.
Molim vas da prije nego što stavite u isti koš današnje vladajuće grupe, illuminate, aristokraciju i masone malo pogledate tko su i što su masoni i koje su im primarne namjere, koji su im konačni ciljevi i kako je cijela stvar počela uopće.
Ja sam svjestan da danas postoje lože koje su pokvarene do srži pa se čini kao da su upravo Masoni neki najveći bad guys koji postoje ali to nema nikakve veze sa istinom i vjerujte mi da će u konačnici ove naše današnje situacije kada se bude rasipalo i sasipalo sve od reda i kada se budu topile kule od karata birokratkih lobija (a nadamo se da do tog trenutka nema još dugo) kao i u začetcima prve prave revolucije (i evolucije svijesti) stajati upravo Masoni ili lože sličnih uredjenja koje se jednostavno nisu nikada prodale i odustale od svojih ideala i Znanja radi nekakvih "sendviča ispred očiju" ili lagodnog života.

Možeš li objasniti zašto stalno se u teorijama zavjere spominju masoni kao najveći "badassi" među elitom? Stalno kad susretnem nekog klinca i recimo dotaknemo se "teorija zavjera", onda ti klinci govore u stilu: "joj ti masoni su ti najjači u piramidi moći, oni ti upravljaju svime, oni su ovo, oni su ovo, treba ih pobit, itd."
Da li je to isto taktika elite, odvlačenja pozornosti i ono tipa "brigo moja prijeđi na drugoga"?

Da li možda znaš neke povijesne osobe koje su bili "dobri" masoni? Po meni su nekako američki "founding fathers" iz 18. stoljeća, možda griješim.

Kahali je napisao/la:

Osim ovog što se tiče "preslike vragovog odgovora u pustinji" to je kompletno irelevantno čak i da je sam Luciferov govor ili bilo čiji drugi... nikakvi religijski textovi nemaju ama baš nikakav utjecaj na ništa osim da zabavljaju malog čovjeka koji misli da je ušao u trag nečemu i da se sa tim zabavlja čim duže.

Ma znam, to sam ovako bubnuo bezveze jel me podsjećalo stvarno na jedan citat iz biblije.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimečet lip 06, 2013 4:14 pm

Dobar video:
[Vrh] Go down
Dr.Who
Prašina
Dr.Who


Male
Capricorn Rooster
Broj postova : 6
Age : 42
Location : Ember
Registration date : 09.09.2013

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimepet pro 20, 2013 11:47 pm

zanimali su me njihovi simboli koji se vidaju po svakakvim videima na youtubeu koja su im znacenja(piramida s okom i sl.) i isto tako sam na par portala procitao da su im clanovi mnoge svijetske zvijezde pa me zanimalo nesto vise o tome
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimesub pro 21, 2013 3:14 pm

To me onako zanimalo u pocetku, ali sad sve vise mislim da je to odvracanje pozornosti.
Ne vjerujem da danasnji glazbenici koji imaju oko 16 godina imaju ikakve veze s Illuminatima, ali vecina vidi kako Jay z i Rihanna slazu piramide od ruku, pa i njima bude cool.
Ali istina da se na svakom koraku mogu vidjeti simboli.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimesub sij 10, 2015 8:15 pm


Ken O'Keefe o 911. i drugim događajima.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimesri sij 14, 2015 11:18 pm

Neki dan sam gledao na youtube-u jedan spot. (ne znam zasto sam trosio svoje vrijeme i energiju na takvo sto, jer znam da sve vrvi od njihovih simbola) Primjetio sam da se stalno na videu prikazuje ljudska lubanja i bas me zanimalo dali ta lubanja ima neko dublje znacenje?
cito sam prije da je to zastava jedne skupine, kao grb, ila tako nesto. No, dali se skriva iza toga jos dublje znacenje i koje?
A i prije davno sam primjetio da ih "privlace" kruznice, ne znam zasto...
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimesri sij 14, 2015 11:43 pm

Koji spot si gledao?
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimečet sij 15, 2015 3:53 pm

Vjerojatno Skull and Bones 322.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimečet sij 15, 2015 8:32 pm

@Novus
Ma joj, sve me sram napisati. Zove ti se Fergie- LA love. To je zapravo jedna frendica pustila, pa sam ja (ne znam zasto) doma iso jos jednom pogledat spot. Cisto smece od pjesme i spot je katastrofalan. I zapravo nema toliko prikazivanja lubanje, nego ju se moze uociti na kombiju il sta to vec je. Mislim, taj kombi je hipsterska verzija iz 60-ih samo moderniji, pa je moguce da su radi toga stavili tu lubanju. No, ta pjevacica je dosta popularna, pa vjerujem da su namjerno ukalupirali je u spot.
Nije to sve toliko bitno, ja sam se samo "trgnuo " na tu lubanju, jer posvuda se mogu vidjeti te lubanje u novim i popularnim spotovima danasnjice... zato sam samo pita, da, ako netko znade dublje znace da napise tu, jer me jako zanima.


Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Vjerojatno Skull and Bones 322.

E da, na njih sam mislio. Pola toga sam zaboravio, jer sam to cito prije. I znam da imaju te raznovrsne obrede, uzimaju najbolje studente, sad kolko je to točno, mislim sigurno jest, ali nije tako traljav sistem kod njih, kao sto mi znamo.

znam da Sirijanci upravljaju nad korumpiranim svecenstvima i samo ih je par posto u lozi dobronamjerna, a danas ih mozda niti nema vise...

Uglavnom, mene samo zanima znacenje te lubanje i jos par njihovih simbola...
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimečet lip 18, 2015 10:55 pm

Iluminati,NWO-ZIONIST-ZOG elite-tajno-okultno-udruzenje-organizacija,pod plastom ljudi iz senki,veoma mocna,uticajna i manipulativna organizacija,jedna od najjacih danas,ako ne i najjaca.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimečet lip 18, 2015 11:22 pm

Komitet 300 i 1000 Amerikanaca si pročitaj, tamo su sve informacije točne. Illuminati, masoni itd. je također dio dezinformacije kao i oni alieni što sam ti pričao.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimečet lip 18, 2015 11:26 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Komitet 300 i 1000 Amerikanaca si pročitaj, tamo su sve informacije točne. Illuminati, masoni itd. je također dio dezinformacije kao i oni alieni što sam ti pričao.

Na Draco-Gustere,znam da su oni dezinformacija,opusteno,ali za Iluminate je ipak druga prica,kao i za Masone.Dok za Komitet od 300 se slazem,iliti Olimpijci,iliti Kominterna.Vrlo zeznuta i mocna organizacija,infiltrirana u Vatikanu.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimečet lip 18, 2015 11:31 pm

2pac je napisao/la:
@Novus
Ma joj, sve me sram napisati. Zove ti se Fergie- LA love. To je zapravo jedna frendica pustila, pa sam ja (ne znam zasto) doma iso jos jednom pogledat spot. Cisto smece od pjesme i spot je katastrofalan. I zapravo nema toliko prikazivanja lubanje, nego ju se moze uociti na kombiju il sta to vec je. Mislim, taj kombi je hipsterska verzija iz 60-ih samo moderniji, pa je moguce da su radi toga stavili tu lubanju. No, ta pjevacica je dosta popularna, pa vjerujem da su namjerno ukalupirali je u spot.
Nije to sve toliko bitno, ja sam se samo "trgnuo " na tu lubanju, jer posvuda se mogu vidjeti te lubanje u novim i popularnim spotovima danasnjice... zato sam samo pita, da, ako netko znade dublje znace da napise tu, jer me jako zanima.


Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Vjerojatno Skull and Bones 322.

E da, na njih sam mislio. Pola toga sam zaboravio, jer sam to cito prije. I znam da imaju te raznovrsne obrede, uzimaju najbolje studente, sad kolko je to točno, mislim sigurno jest, ali nije tako traljav sistem kod njih, kao sto mi znamo.

znam da Sirijanci upravljaju nad korumpiranim svecenstvima i samo ih je par posto u lozi dobronamjerna, a danas ih mozda niti nema vise...

Uglavnom, mene samo zanima znacenje te lubanje i jos par njihovih simbola...
Mislis na Sirius,kada si napisao Sirijance?
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimepet lip 19, 2015 5:46 pm

Da...
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimepet lip 19, 2015 7:18 pm

Znaci 2pac,po tvojoj tvrdnji Vanzemaljci-iz binarne zvezde Sirius postoje,tacnije iz planete po imenu Khoom,koja je udaljena otprilike oko 65 svetlosnih godina od Zemlje.Siriusanci po tvojoj tvrdnji kontrolisu Iluminate,Masoneriju,Komitet od 300,Cioniste,CIA,MOSSAD,AIPAC,DEA,MI6,B NAI B RITH i itd.,odnosno celu svetsku elitnu danasnju vrhusku,odnosno Siriusanci su negativci koji vladaju svetom,to hoces reci,ako se ne varam?MIROCUVARI-SABEJSANI SU ZAKON,MIROCUVARI-SABEJSANI I LJUDI SVEMIRSKA BRACA PARA SIEMPRE. ;) .
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimesub lip 20, 2015 3:38 pm

ne tvrdim to ja nego gosp.Icke, i vjerojatno nije točna ta tvrdnja...
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitimečet srp 07, 2016 5:11 pm

Ted Gunderson, FBI agent i glavna osoba FBI-ja u Los Angelesu:

Koliko toga je receno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Iluminati i novi svjetski poredak....
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Da li postoje Iluminati danas
» Drugi svjetski rat
» Prvi svjetski rat...
» Svjetski dan zastite okolisa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: