Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Iluminati i novi svjetski poredak....

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
bibi
Prašina
bibi

Male
Pisces Goat
Broj postova : 5
Registration date : 18.08.2008

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimepon sij 18, 2010 3:37 pm

Ovo je velika istina i potpuno vjerujem u to.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0

Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Registration date : 26.11.2009

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimeuto sij 26, 2010 7:51 am

Ovako iluminati su po meni i onome sta ja znam samo marijonete nekome vecemu i visem i jacem tiba bildberg grupi.
Vijerovatno nitko od vas nije cuo za obitelj Kruup ali ne briniti sa saznati ce te jer ako sve bude islo kako treba za 1 tj ce te dobiti ogromnu porciju moga istrazivanja o svim tajnim inormacijama i organizacijam. Barem onaj dio koji ja znam
[Vrh] Go down
Anton
Prašina

Male
Cancer Goat
Broj postova : 1
Registration date : 13.02.2010

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimesub vel 13, 2010 10:26 pm

Da, znam već za ovakve teorije... Slična je teorija i o takozvanom Komitetu 300... za sada je ovo, po meni, još uvijek teorija... Ali, kako kažu: Živi bili, pa vidjeli.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimened vel 14, 2010 2:47 pm

Postoji knjiga Komitet 300. Jesi ju čitao?
Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Coleman

Prašina

Male
Gemini Snake
Broj postova : 9
Registration date : 29.03.2010

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimepon oľu 29, 2010 11:37 pm

hm mogu se pohvalit da sam mnogo istrazivao o tome i da mogu potkrijepit pa ako je autor ovog posta za suradnju na malo povecem clanku neka se javi na marko-plehandzic@hotmail.com pa se dogovorimo sa adminima da budes sticky
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas

Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Registration date : 27.02.2011

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimened vel 27, 2011 6:48 pm

mnogo me zanima ova tema,volela bih da mogu saznati koren cele ove price o iluminatima,ali nazalost na internetu nema mnogo korisnih informacija,bar ih ja ne mogu naci...pa ako neko ima neke knjige,ili zna neke dobre sajtove...nek mi malko iskucka :D
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain

Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Registration date : 23.02.2011

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimepon vel 28, 2011 2:44 pm

Pročitaj knjigu "Pijuni u Igri", američkog autora i dobrog poznavaoca povijesti Illuminata, Williama Guy Carr-a.
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas

Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Registration date : 27.02.2011

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimepon vel 28, 2011 4:15 pm

Floridain je napisao/la:
Pročitaj knjigu "Pijuni u Igri", američkog autora i dobrog poznavaoca povijesti Illuminata, Williama Guy Carr-a.

hvala hail
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain

Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Registration date : 23.02.2011

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimepon vel 28, 2011 5:08 pm

Nema na čemu.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2000
Registration date : 22.03.2011

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimened vel 12, 2012 1:09 pm

Evo jedan post sa nekog drugog foruma....

M A R A | Storm je napisao/la:

Steve Jackson je 1995 izmislio Illuminatske igraće karte sa kojim se može igrati 9 igara koje očito simboliziraju događaje vezane za novi svjetski poredak pa tako se i igra zove.

Godine 1990 Steve Jackson je bio u izradi svoje nove Igre zvane Illuminati NWO ili NWO koja se sastoji od 330 karata i opet taj magični broj 33.

Jackson je iznio vrlo jasne detelje i pogodio u dosta slučajeva koji su glavni ciljevi Illuminata i uspostave novog svjetskog poretka.

Kako je mogao predviditi događaje poput 11.9 napad na WTC, napad na pentagon, izljev nafte, napad na london i još neke druge događaje.
On je znao plan toliko precizno da su ga tajne službe pokušale zatvoriti.

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 221202illuminaticards

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Illuminati-Card-Japan-earthquake-Combined%2BDisaster-2011

Upišite brojeve na kojima su kazaljke sa sata i dobije se jedan zanimljiv događaj...
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2000
Registration date : 22.03.2011

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimesri srp 25, 2012 2:43 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Gledajte na to ovako.
Elita postoji i to nisu gmazovi od Davida Icke-a ili tako to, ali uglavnom neka nama nepoznata sila upravlja njima.

Oni ne dopuštaju nama ljudima da imamo isto znanje kao i oni. Znanje je moć.
Oni se koriste svim onim znanjima koje su nam stoljećima zabranjivali.

Zato iza svih "otkrića" stoji skrivena namjera.
CERN nije sigurno izgrađen da se nađe Higgsov bozon, već ima neku drugačiju nama nepoznatu svrhu, a sva otkrića sa bilo kojih polja znanosti su njima dobra dok im ne štete.
Gdje bi elita došla kad bi dopustila arheolozima da traže Atlantidu i Lemuriji, ili da nađu divovske kosture ljudi i s njima idu u javnost???

Nema tu nikakve paranoje. To vam je istina, čak će najveći skeptik se zapitati malo nad ovome.

Ajde da ne spamamo pod kristalnom piramidom.
Pazi, nelogično je vjerovati u nešto čisto na temelju što je to netko rekao bez nekakvog dokaza. Da ima nekih društava, sigurno ima jer su snimljeni kako se okupljaju na neobičnim mjestima a da ih pri tom mediji nisu upratili. Da su nešto dogovorili sigurno jesu (osim ako su orgijali, možda su i to radili, ne možemo znati). Sve što "znamo" o njima je ono što Alex Jones i njemu slični govore ali sve je to samo na temelju priča. Nema nikakvih dokaza u njihovu upletenost u ikakav događaj. Uglavnom se kao nekakav dokaz za iluminatsku upletenost u naše znanje uzima to što po nekima znanost danas sporo napreduje, daje nepotpune rezultate ali kao glavni "dokaz" ljudi uglavnom uzimaju, po meni apsurdan razlog, što znanstvenici nisu dokazali postojanje nekih mitoloških stvari poput atlantide ili pandorine kutije... Ne znam, meni to ne zvuči baš nekako uvjerljivo. Možemo mi teoritizirati što tajna društva smišljaju, kolika je njihova uloga u svijetskim događanjima, koliko ih ima, jesu li sukobljeni, pa čak i postoje li uopće ali NIKAKO ne smijemo ovako sa sigurnošću nešto tvrditi kao što ti to činiš bez nekog dokaza. U redu je da tako vjeruješ, i ja jesam prije 3 godine (doduše ne baš toliko radikalno ali ipak vrlo radikalno) ali nakon što sam na filozofiji imao nekoliko kolegija o pravilnom zaključivanju, argumentiranju, dokazivanju i logici te na povijesti uvidio načine na koje povjesničari dolaze do nekog zaključka, počeo sam polako otpisivati te alternativne povijesti i slične stvari. Neke se stvari jednostavno NE MOGU dokazati jer dokaza NEMA ili barem još nisu pronađeni. Pa tako upravo učim o dolasku hrvata. Nebi vjerovao koliko teorija ima a niti jednu ne možeš dokazati. Čak mi se čini da niti jedna nije pretjerano točna. Imaš sve, od toga da su hrvati autohtoni stanovnici ovih prostora preko toga da su slaveni, avari, nešto drugo sa nekog područja između mađarske/češke/poljske/rusije/kavkaza/zakavkaza pa do toga da su hrvati - perzijanci. I za svaku teoriju imaš poneki dokaz ali niti jedan nije čvrst. Znači mi ne možemo dokazati odakle smo, i jesmo li uopće odnekud ili je riječ "hrvat" samo vojna titula... Tako je sa još mnogim stvarima, nisu tu potrebni nikakvi iluminati jer dokaza jednostavno nema... Naravno tu se može reći da iluminati skrivaju te dokaze ali ne vidim razlog zašto bi netko skrivao dokaze jesu li hrvati iz irana ili odavde.
Vjerojatno sam i ja donekle u krivu, sigurno i te tajne grupe ma kako se one zvale, bilderberzi, masoni, iluminati ili nekak četvrto, imaju određeni utjecaj ali mi ne znamo kakav. Reći kako je sve što se dešava sigurno njihov utjecaj me pomalo podsjeća na pokušaj dokazivanja Božje opstojnosti koji je iznio jedan filozof: "Sve što vidimo je vrlo složeno, pogledajmo samo ljudsko oko; toliko je složeno i osjetljivo da ako izmjenimo samo mali komadićak ono gubi na funkciji. Nešto tako složeno je moglo stvoriti samo neko visokointeligentno biće kao što je Bog". Ne moram reći kako ovo nikako ne drži vodu.
Slično se i danas zaključuje, svi ovi događaji bili to potresi, znanstveni neuspjesi ili ratovi su toliko podli da sigurno neka tajna društva stoje iza njih...

Novuse, moguće je da si i ti u pravu, samo što ako je uistinu tako, to je slučajnost jer trenuno ništa nije dokazano i sve se svodi na riječi određenih ljudi koje se uzima za istinite samo zato što kritiziraju moćnike bez pravog dokaza.
U biti, ako imaš neki dokaz za koji ja ne znam, iznesi ga :)
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimečet srp 26, 2012 12:14 am

Znam teško je to. Ne mogu stavljati dokaze, jer budimo realni mi znamo možda 5% istine od svega toga. A ostali koji znaju ne žele reći to javno jer se boje za život.
E kad bi se sve to promijenilo...
[Vrh] Go down
Grave Digger
Višestanični organizam
Grave Digger

Male
Cancer Snake
Broj postova : 59
Registration date : 13.01.2012

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimesub kol 04, 2012 1:02 pm

Upišite u URL illuminati.org unazat znači itanimulli.org i pogledajte koja je to str.

Illuminati su puno stari od 17 i 18st. samo su koristili druga imena za red
Pismeni i obično u društvu dobostojeći ljudi koji imaju čak i određenu karizmu se vrbuju u illuminate oni imaju sav novac svijeta izazivaju ratove,upravljaju vladama ti ljudi su samo posrednici s takvim mentalnim sklopom da su podložni i poželjni članovi društva premda se u našemu svijetu čine kao jaki i samostalni,a zapravo su samo pijuni.
Kad u novinama pročitate kako je pomahnitali student u trgovačkom centru pobio 10-ak ljudi iz čistog mira i na kraju sebe,a bio je miran i povučen i obično stanovao sam to u 95% slučajeva nije dijelo njegove volje već globalne kontrole uma,time žele skrenuti pogld s određene teme ili stvoriti plodno tlo za formiranje mišljena o nečemu tek u nekoliko narednih godina.
NSA,CIA,Mossad,UN... su njjihove najdraže organizacije kojima provode svoje planove na lokalnoj i globalnoj razini.
Kraljevska obitelj ima ovlast da uzme bilo koji dio zemlje u britaniji bio on privatni ili državni,SAD je i dalje njihova kolonija na kojom imaju potpunu vlas,predsijednik je samo figura za narod bez bilo kakve moći.
Njihov krajnji cilj je stvoriti društvo slično staromu egiptu, prvo da nešta razjasnimo graditelji piramida nisu bili robovi njima je bila čast graditi piramidu za faraona i uživali su u jelu i piću gotovo kao sam faraon, zašto bi ja njemu gradio piramidu jebe mi se za faraona i njegova zagrobni život,zašto ja nisam faraon,zašto svi nisu faraoni pa da svi živimo u blagodatima??? Takva pitanja graditelji nisu postavljali već su bili sretni što sudjeluju u tome tako illuminati žele istrijebiti 65% stanovništva i stvoriti apsolutnu centralističku vlast taj plan se provodi već oko 50-ak godina,a sad u narednih 20 bi mogao kulminirati tako što će izbiti 3sv. rat kina,rusija i još neke manje zemlje protiv SAD-a i EU ,ako na kraju ostvare svoj naum ljudi će biti prorijeđeni i otupljeni bit će im drago što su živi i sve će zahvale ići njima svi će raditi,novac će biti elektronički društvo će izgledati kao u Sjevernoj koreji svi će pljeskati kad se pojavi "vladajući" naša svrha će tada biti gradnja "piramida" za njih, završetak plana je selekcija i kloniranje kako bi se misao na otpor u potpunosti izgubila.
Iza svega toga stoje reptilski oblici života koji nemaju nikakve veze s ljudskim ima ih svega 12 i žele 33% površine zemlje samo za sebe,a ostalo će preuzeti oni likovi s velikm očima i tankim vratom koji izgledaju kao božja sprdačina, s kojim je američka vlada u kontaktu još od 30-ih godina
I to sad sve zvuči kao bajka.
Samo što se to nikad neće ostvariti jer koliko god oni napredni bili ljudi su štetočine koje su napravljene da prežive i sjebu stvari tako da ništa od njihovog plana u konačnici

Upišite u URL illuminati.org unazat znači itanimulli.org i pogledajte koja je to str.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimesub kol 04, 2012 1:40 pm

Moram upozoriti za ovaj link.
Dokazano je da je to djelo jednog hakera koji se htio zabaviti pa je stavio da itanimulli.org preusmjerava stranicu, dakle taj link nije link od američke službe, već samo preusmjerava na nju.
[Vrh] Go down
Grave Digger
Višestanični organizam
Grave Digger

Male
Cancer Snake

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimesub kol 04, 2012 5:48 pm

Pa zašto to do sad nisu makeli ?
isto kao što je i slučajnost matematička pravilnost za 666 u bar kodu mogućnost za takvu slučajnost je jednak vijerojatnosti da dobiješ 30 puta zaredom na lotu

OTKRIVENJE 13.15,13-18
"I bi joj dano da dade duh ikoni zvijerinoj, da progovori ikona zvijerina, i da učini da se pobiju koji se god ne poklone ikoni zvijerinoj.
Otkrivenje 13,16
I učini sve, male i velike, bogate i siromašne, slobodnjake i robove, te im dade žig na desnoj ruci njihovoj ili na čelima njihovima,
Otkrivenje 13,17
Da niko ne može ni kupiti ni prodati, osim ko ima žig, ili ime zvijeri, ili broj imena njezina.
Otkrivenje 13,18
Ovdje je mudrost. Ko ima um neka izračuna broj zvijeri: jer je broj čovjekov i broj njezin šest stotina i šezdeset i šest."

Malo mi je to previše slučajnosti,a Illuminati su bolesni za simbolizmom,netko odabere matematiku,netko riječi,a netko simbole i sve ima jednaku snagu
bar kod jednostavno ne može biti slučajnost,ovo sa str. može, ali na temelju dosadašnjeg njihovog bolesnog simbolizma rekao bih da nije, imaju hakeri pametnijeg posla. Inače to bi bio xss (Cross-site scripting) matoda hakiranja,a kad bi stranica vlade i to nacionalne sigurnosti bila ranjiva na to ne bi se samo link promijenio već bi cijelu stranicu preusmijerili i napravili puno veću štetu.

Ne vijerujem ni najmanje u njihovu priču
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimened kol 05, 2012 12:31 pm

Ja mislim da ustvari biljeg zvijeri je nekakvo predviđanje bar koda.

Elita nam želi u skoroj budućnosti staviti nevidljivi bar kod na ruku pomoću kojeg bi trgovali.
Stavili bi ruku ispred skenera i on bi očitao naš kod. To bi se moglo poslužiti za razne svrhe, jer u tom kodu bi bili naši novci, osobni podaci i slično.
[Vrh] Go down
Grave Digger
Višestanični organizam
Grave Digger

Male
Cancer Snake

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimened kol 05, 2012 1:37 pm

Da u potpunosti se slažem to je svakako jedan od ciljeva,plaćanje otiskom prsta je već bilo demonstrirano,a sve se opravdava bržim i lakšim načinom plaćanja uz to sve bi ljudi još trebali imati čip kako ne bi mogli hakirati palac,sve je to cilj globalnog kontroliranja i stvaranja roblja pa sad je samo 33% novca vidljivo izraženu u papirima i opipljivo ostalo je elekronički novac sad se treba i ovih 33% riješiti kako bi se dobila veća kontrola slobode pojedinca.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimened kol 05, 2012 2:05 pm

Nije li bolja kontrola pojedinca logičan korak u razvoju društva? Onako bez da sam čitao išta od ovih teorija, rekao bih da je to nešto što slijedi u razvoju na ovaj ili onaj način.
Sve je to dvosjekli mač, kao što je i sama sloboda pojedinca, bilo da su namjere pojedinca časne ili nečasne. Što je pojedinac slobodniji znači da može napraviti više sranja prije nego ga se zaustavi, a što je pod većom kontrolom, to znači da je kontrola i manipulacija društvom veća. Nikako na zelenu granu, nešto od toga će ostati, a nešto će se razviti dalje.
[Vrh] Go down
Grave Digger
Višestanični organizam
Grave Digger

Male
Cancer Snake

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimepon kol 06, 2012 1:02 am

Evo jedan na prvi pogled nebitan promjer iz života: kad god "moram" na neku službenu večeru ili tako nešta obično ne mogu ući bez kravate zato je nosim u džepu i kad uđem skinem je i podrapam džep od košulje i onda neki se prave da ne vide jer im je neugodno pitati neki bulje,ali uvijek se nađe netko tko pita šta ti se dogodilo s džepom,nakon tog pitanja podrapam i drugi i kažem eto to.
Većina ih misli da sam puknut,ali zašto to radim zato što sam svijestan prirode i društva u kojemu živim barem se nadam da jesam. Robovi smo navika i društvenih protokola koji nas daleko ograničavaju zato bolja kontrola u budućnosti jest logičan slijed,ali nije nikako dobar ono što bi trebalo biti je da ljudi shvate na neki način sebe i okolinu da vide koliko je besmisleno i kretenski za božić usijeći bor koji je rastao pet ili više godina samo kako bi mogli proslaviti neki bezznačajni blagdan,okititi bor i povješati onu rasvijetu nakon čega će se on osušiti u narednih 5-6 dana. Netko tamo pljune na bibliju ovaj nacrta karikaturu muhameda i eto ti skandala????????? To mi je toliko smiješno, trebali bi shvatiti koliko je to jadno i nebitno tako nešta smo radili prije oko 1000 godina i radimo još i uvijek. Daj ljudima malo slobode i pogledaj šta će napraviti,pogledaj samo npr. ratove gdje se vojnici ne svi,ali uvijek ih se nađe iživljavaju nad civilima,siluju žene itd.
Različitost je uvijek dobra,ali nekako je prevelika različitost između razmišljanja i dijelovanja pojedinaca to je kao nekakva velika razlika u potencijalu i mora doći do pražnjenja tj. izjednačavanja,a to dolazi najčešće ratom i sad smo na rubu 3sv. rat i onda tu dolazi neka ogorčenost tako da mislim da ljudi bolje ni ne zaslužuju nego da budu nečije lutke na koncu,ponašamo se kao tumor koji truje zemlju i međusobo se proždire kanibalizam na ekonomskoj i drugim razinama imamo toliko mentalnih barijera uvijek o svakome samo najlošije, jako je važno šta drugi misle o tebi itd...

Tako da je vrhunac evolucije SLOBODA ne samo fizička sloboda već sloboda u glavi,da ne robujemo protokolima,dogmama,društvenoj podijeli. Tad kad postanemo slobodni postat ćemo vrijedni u svemiru.
S ovim svime sam samo htio reći kako ograničavanje slobode nikad ne može biti dobro
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel

Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Registration date : 15.08.2009

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimepon kol 06, 2012 11:54 am

Blizzard je napisao/la:
Nije li bolja kontrola pojedinca logičan korak u razvoju društva? Onako bez da sam čitao išta od ovih teorija, rekao bih da je to nešto što slijedi u razvoju na ovaj ili onaj način.
Sve je to dvosjekli mač, kao što je i sama sloboda pojedinca, bilo da su namjere pojedinca časne ili nečasne. Što je pojedinac slobodniji znači da može napraviti više sranja prije nego ga se zaustavi, a što je pod većom kontrolom, to znači da je kontrola i manipulacija društvom veća. Nikako na zelenu granu, nešto od toga će ostati, a nešto će se razviti dalje.

Kad se uzme sve u obzir, definitino bi mogli zaključiti da je apsolutna kontrola krajnji cilj civilizacije, pretvaranje stanovništva u obične dronove koji nisu sposobni razmišljati već koji bi služili samo kao radna snaga. Najbolji inhibitor racionalnog razmišljanja su emocije, a najjača, najprimordijalnija emocija je strah.

Strah, nepovjerenje, neizvjesnost. Bilderberg, Illuminati, Sivi, Crni, Plavi... Kakve efekte proizvodi teoretisanje i naklapanje o njima?

Nisu li teorije o svjetskim i vanzemaljskim zavjerama upravo idealno sredstvo za sijanje straha? Straha koji treba da skrene pažnju sa stvarne manipulacije? Sa prave manipulacije, koja čak i ne zna za sebe? Koja ne treba arhitekte? Koja ne treba planove? Koja se dešava svakodnevno i koja je posve prirodna i spontana?

Nije li savršena laž ona koja zna da je istinita???

Malo za razmišljanje...

Stanica
Prometheus

Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 26
Registration date : 07.02.2013

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimesub vel 09, 2013 12:11 am

Duze vrijeme se bavim tom temom, ako pogledate svakodnevni zivot, Illuminati su svuda. U glazbi ( VEVO(VeryEvilVideoOrganisation)- pogledajte znakovlje koje pokazuju mnogi izvođači- trouku i "all-seing-eye"), televiziji( Dinsney ( imam jednu mapu sa slikama iz disneyevim ctrica, preko 50 skrivenih poruku, poput u paji patku kada iza pise "do you believe in illuminati" ), onda od "Twinsa" iliti 9/11, ako pogledate filmove iz 90'ih ( PAZI OVO ), mozete pronaci skrivene poruke, npr. lik prica na telefon (u ovom slucaju nicholas cage) a u pozadini avion prijeljece iza twinsa), cak iz 80'ih u simpsonima su prikazani twinsi i avion iza njih. Oni polako ulaze u nase zivote kroz svakodnevne stvari (tv-glazba), cak i hrane ( McDonalds - Slovo M naopako daje W sto je na mislim hebrejskom broj 6) Isto i internet ( www = 666 ). Ovo je sve istina nista nije laz, do ovoga ce stvarno doci. Prije par dana sam probao "igrat" se sa imenima ljudi koji su poznati po tome da su clanovi illuminatija. Npr. Beyonce= ako rasporedite slova dobijete " Obey Dec" (Obey - postuj/postuj i Nec - skraceno od Necromancing ( razgovor sa mrtvima) ). Will.I.Am= I(oko) Will (volja) Am(je) = Oko je volja/Volja je oka. Ima jos nebrojenih primjera.
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666

Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Registration date : 03.01.2013

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimesub vel 09, 2013 12:44 pm

Veoma zanimljivo,probacu i ja naci nesto u mom gradu...
[Vrh] Go down
-deus-
Prašina
-deus-

Male
Virgo Snake
Broj postova : 4
Registration date : 19.12.2012

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimesub vel 09, 2013 3:46 pm

Tvrdim da ste svi vi veliki zaljubljenici u teorije zavjera zapravo shizofrenici i da vam je potrebno psihinatrijsko lijecenje.
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666

Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Registration date : 03.01.2013

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimesub vel 09, 2013 4:08 pm

Hvala na komplimentu miga Dobrodosao normalni covjece :) Svi smo mi ovdje sizofrenicari i vrlo smo poremeceni...Nauci nas da budemo ,,normalni " Znas li nekog dobrog psihijatra? :D Procitaj pravila foruma prije nego sto postas nesto-Bilo kakav tip vrijedjanja na forumu je zabranjen. -.-
[Vrh] Go down
Prometheus
Stanica
Prometheus

Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 26
Registration date : 07.02.2013

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitimesub vel 09, 2013 4:13 pm

-deus- je napisao/la:
Tvrdim da ste svi vi veliki zaljubljenici u teorije zavjera zapravo shizofrenici i da vam je potrebno psihinatrijsko lijecenje.

Da se malo osvrnes zbrojio bi 2 i 2 i shvatio sto se dogada sa svijetom.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Iluminati i novi svjetski poredak....
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next