Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Iluminati i novi svjetski poredak....

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
ficoom666
Riba
ficoom666

Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Registration date : 03.01.2013

Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimesub vel 09, 2013 4:42 pm

@Prometheus,uzalud pokusavas nesto da mu objasnis u ovom njegovom jednom jedinom postu se odmah vidi nezainteresovanost i veliko uvjerenje u svoje misljenje,dosao je ovamo da se zajebava.@Deus obrati paznju na ponasanje na forumu,ako si ovamo dosao da se zezas bit ces bannovan.Ne izigravaj troll-a nego prihvati tudje misljenje i iznesi svoje na lijep nacin,a ne ponizavanjem.Ponekad je dobro razmisliti o svemu sto neko drugi kaze,ako si procitao ovu cijelu temu dobro razmisli o njoj i vidjeces da grijesis u nekim stvarima.Ovo su prijateljski savjeti,nadam se da ces se izvinut i ubuduce citat teme pazljivo i na lijep nacin iznosit svoje misljenje.Zelim da se ovdje svako osjeca dobrodoslim. :) A ako te teme sa foruma uopste ne zanimaju ne znam sta trazis ovdje uopste.A ako zelis da se zezas molim te nemoj kvarit teme ovakvim postovima,jer ne znam kakva je korist od bannovanja.
[Vrh] Go down
-deus-
Prašina
-deus-

Male
Virgo Snake
Broj postova : 4
Registration date : 19.12.2012

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimesub vel 09, 2013 9:16 pm

Ja sam gmaz koji negira stvarnost da bi prikrio svoje iluminatsko poslanje
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666

Male
Scorpio Cat

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimesub vel 09, 2013 10:15 pm

Super,bas mi je drago,sigurno si reptil zbog toga sto si zmija u kineskom horoskopu,posto si sada otkrio indetitet tvoj zivot nema smisla.Posto cete reptili ubiti jer si ih otkrio,svejedno ces umrijeti...A ja imam jednu molbu..Na bioloskom fakultetu u Podgorici fali puno zmija za seciranje pa ako ces dobrovoljno da se javis na seciranje.ima puno studenata koji zele na specijalizaciju za herpetologa i zele znati dosta o anatomiji vodozemaca i gmizavaca.(ti si dosta slican,samo si hibrid,bilo bi lijepo analizirati tvoj nervni sistem,krv i organe).Nece biti bolno,injekcija eutanazije i neces nista osjetiti. :P Salu na stranu-ovo su samo teorije koje nisu 100% potvrdjene i mislim da niko ne vjeruje u njih u potpunosti,mislim da si ovu diskusiju svatio previse ozbiljno.
[Vrh] Go down
-deus-
Prašina
-deus-

Male
Virgo Snake

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimesub vel 09, 2013 11:06 pm

Cekaj, ti stvarno imas 13 godina, o ubogo dijete cime si glavu punis!
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666

Male
Scorpio Cat

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimesub vel 09, 2013 11:24 pm

Ja ne znam sta je lose u razmisljanju i diskusiji o ovakvim temama,bavljenje sportom i zanimanje za biologiju-ja sa time glavu punim.Ako je tebi to nenormalno onda se izvinjavam zato sto sam retard...
[Vrh] Go down
-deus-
Prašina
-deus-

Male
Virgo Snake

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimesub vel 09, 2013 11:26 pm

Ma super si ti, indigo dijete...samo nemoj prolupat :D
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666

Male
Scorpio Cat

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimesub vel 09, 2013 11:29 pm

Hahahahahahahahahahaha,necu prolupat ne brini :) ,mada ne vjerujem u indigo djecu,samo su mi rekli da jesam,zvuci previse egoisticno.Svako je poseban na svoj nacin. :)
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali

Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Registration date : 19.10.2011

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimened vel 10, 2013 2:25 am

Da se malo osvrnes zbrojio bi 2 i 2 i shvatio sto se dogada sa svijetom.[/quote]

A ti misliš da znaš što se dešava sa svijetom ?
Znaš li na koji način trenutna kozmička precesija dijeluje na naš planet konkretno primjerice ? (i ako znaš povuci paralelu na neke konkretne dogadjaje kod nas na Zemlji).

Znaš li da kojim su mehanizmima današnje transnacionalne korporacije (koje stvarno vladaju većinom kapitala) uspjele instalirati nezaustavljivi feedback većine (umreženih-online) stanovnika Zemlje koji svakodnevno pričaju baš o njima kao vladarima svijeta, nazivaju ih Prosvijetljenima i time polako pomažu sam proces postavljanja tih Instanci na tron svijeta ?

Čitava "tajna" NWO priča je u službi NWO-a samog, a ono što su ljudi kao nedavno otkrili ne rezultira ničim drugim osim pomaganja da se to na kraju i desi.. sistem self fulfiling prophecy-a..
Sve što si ti ili bilo tko drugi mogao saznati iz svih "ancient aliens" i sličnih produkcija je ništa drugo nego 5-10% davno znanih informcija pomiješanih sa 80% mašte i oko 10% već razradjenih teorija drugih produkcijskih kuća koje se danas bave Konspirologijom,
Mene je sram danas pričati o čitavoj stvari jer je toliko komercijalizirana i toliko ljudi koji ne znaju gdje im je dupe a gdje im je glava tvrde kako znaju svašta da je teško uopće ući u ozbiljniju konverzaciju sa nekim.
Hrpe šarlatana šire različite priče koje se vremenom, efektom gluhog telefona, namjernim dodavanjem novih stvari od svakog do kojeg dođe pretvara u nezaustavljivu snježnu loptu koja gazi po svim autentičnim informcijama zatrpavajući ih duboko ispod komercijalnih i privremenih izmišljenih sranja.

Što je najgore od scijele priče nije sve laž jer laž ne možeš palsirati bez barem nekoliko postotaka istine u njoj..
Savjetujem ti da pročitaš knjigu George seldes-a izdanu 1950-te godine pod naslovom "100 američana" tamo je on opisao sve što se danas kao "otkriva" samo mnogo detaljnije i točnije i to prije 60 godina.

Što se tiče pak ovoga što pišeš :

Citat :
( McDonalds - Slovo M naopako daje W sto je na mislim hebrejskom broj 6) Isto i internet ( www = 666 ). Ovo je sve istina nista nije laz, do ovoga ce stvarno doci. Prije par dana sam probao "igrat" se sa imenima ljudi koji su poznati po tome da su clanovi illuminatija. Npr. Beyonce= ako rasporedite slova dobijete " Obey Dec" (Obey - postuj/postuj i Nec - skraceno od Necromancing ( razgovor sa mrtvima) )

Meni bi bilo neugodno.. ako se želiš baviti simbolikom onda se počni baviti simbolima, značenjima i njihovim komaparacijama, zatim počni čitati trans-personalnu psihologiju ili neural lingual programing pa kada shvatiš kako Subliminali uopće mogu djelovati na osobu ili grupu onda počni razmišljati kako da ih osvijestiš, a nakon svega toga i kada pronikneš duboko u sistem i pra-uzroke da eventualno jednom nešto napišeš o tome...
Ovo ti govorim jer ako ovako nastaviš počet ćeš nalaziti 'tajnu simboliku' i u šahtama i po majicama i po donjem rublju i po četkicama.,.
Nema kraja i nema greške u svakom segmentu života i sve što te okružuje ima neku vrstu poveznice sa "tajnom agednom" a ako i nema ti ćeš ju svejedno naći vjeruj mi.
Sve to je trivijalno ogromno trošenje energije na stvari koje su potpuno irelevantne za tvoj razvoj i za razumijevanje Svijeta oko sebe.
Nikom nećeš pomoći čak i kada bi našao prave subliminale jer kada ih nađeš oni počnu djelovati kao servitori i tvoju pažnju koriste za istu stvar na suptilniji način, ali za to si još premlad i ne baviš se okultizmom pa neću ulaziti...
U svakom slučaju pričati kako je M zapravo W a da je W zapravo 6 nema nikakve veze a niti ikakvog značenja. M je Sigiel i on djeluje sa i bez ikakvog "tajnog značenja".. Sigili rade kao sat i rade oduvijek, to je snaga današnjeg simbola Macdonaldsa, šta njih boli dupe za 6, kakve veze ima što je www = 666 (čak i da je, a nije) .. koga boli dupe za broj 6 ?
Jel' ti hoćeš reći kako vjeruješ da su Illuminati sotonisti pa će ako nabacaju 6-tice po svijetu brže prizvati Sotonu koji će ujahati i skenjati svijet ? mislim totalna moronijada, sram me je šta se sve nadrobilo u priču koja ima i smisla i istine ako razumiješ o čemu se radi, ako ne razumiješ onda završavamo na ovakvim izjavama kao što ih ti pišeš koje nikakve veze ni važnosti nemaju.
Nemoj me krivo shvatiti meni je drago što želiš znati ali daleko si od bilo kakvog ozbiljnog Uvida sa ovim što si ovdje napisao.

Nauči jednu stvar (doktrinu, vještinu, branšu, disciplinu) kako treba, postani majstor samo u jednoj i sve ostale će postati lakše za razumijevanje i odmotavati će se kao svileni šal oko tebe...
Raspi se i proučavaj 10 stvari i nećeš naučiti nijednu a misliti ćeš da ih znaš sve.
Ti odluči

[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666

Male
Scorpio Cat

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimened vel 10, 2013 2:10 pm

@Kahali good Ako bi na svakom mjestu bilo toliko ,,skrivenih" simbola,sto bi to trebalo uopste znaciti,zasto bi uopste nekom sluzili ti simboli.A tih simbola ima na svakom koraku,pa nasa masta malo to uvelica.Mozemo svaki simbol povezati sa iluminatima samo ako to hocemo.To je samo gomila teorija u koje ne vjerujem,a mislim i da drugi ne vjeruju potpuno.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimened vel 10, 2013 2:57 pm

Tako primjerice ako šećete ulicom možete naletjeti na šaht na kojemu je oko, mislim da je čak Kahali spominjao šahtove, šta bi trebali reći? da su komunalci illuminati? lol!
[Vrh] Go down
Prometheus
Stanica
Prometheus

Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 26
Registration date : 07.02.2013

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimened vel 10, 2013 8:52 pm

@Kahali, hvala na savjetu :D
[Vrh] Go down
primitive101
Majmun
primitive101

Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1763
Registration date : 20.10.2010

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimened vel 10, 2013 9:59 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Tako primjerice ako šećete ulicom možete naletjeti na šaht na kojemu je oko, mislim da je čak Kahali spominjao šahtove, šta bi trebali reći? da su komunalci illuminati? lol!

affraid lol!
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali

Male
Capricorn Dragon

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimeuto vel 12, 2013 10:06 am

ficoom666 je napisao/la:
@Kahali good Ako bi na svakom mjestu bilo toliko ,,skrivenih" simbola,sto bi to trebalo uopste znaciti,zasto bi uopste nekom sluzili ti simboli.A tih simbola ima na svakom koraku,pa nasa masta malo to uvelica.Mozemo svaki simbol povezati sa iluminatima samo ako to hocemo.To je samo gomila teorija u koje ne vjerujem,a mislim i da drugi ne vjeruju potpuno.

Pa o tome sam i pisao u textu. Ti meni sad objašnjavaš ono što sam ja želio reći nekom drugom. Ne razumijem dali nisi shvatio da sam pisao o tome ili si pročitao samo dio texta ?
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali

Male
Capricorn Dragon

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimeuto vel 12, 2013 10:40 am

S tim što većina globalne kolonijalne arhitekture od 17 do 19st. nema veze sa teorijom već sa praksom i ona je do danas vrlo primjetna i vrlo prisutna... nije istina da su to samo priče..
Vrlo je jasno koji bankari su kojih porodičnih stabala i sa čim su se bavili, takodjer je vrlo jasno koju simboliku su koristili za sebe i svoje krvne loze.. to je bila izmedju ostalog stvar prestiža i nije se pokušavala skrivati već su se time ponosili..
Tek u zadnjih 100-tinjak godina i polaganim promjenama vrste vladanja počela su se dozvoljavati dva osnovna pitanja običnom puku a ona su "tko i kako vrši vlast?"; nakon toga uslijediše promjene koje su omogućavale sve više slobode malom čovjeku ali sve je trajalo vrlo kratko i ne svugdje... vrlo je brz prelet sa despotizama, monarhija ili inih autokracija preko tog recimo malko slobodnijeg (povoljnijeg položaja) za malog čovjeka do novih vrsti apsolutističke vladavine koju znamo kao Komunizam, Socijalizam, Kapitalizam ili u zadnje vrijeme razni "polu-predsjednički sistemi" sa maskom demokracije a sve u sklopu novog korporatizma...
Tako da je simbolika o kojoj ja pričam vrlo jasna i bez ikakvih prisutnosti teorija bilo čega i svaki povijesničar zna te stvari. Ono što povijesničar ne zna ili možda ne povezuje je to primjerice da je Bankar Napoleona brat ili otac od gospodina koji je Bankar ljudima koje je Napoleo pokorio ili okupirao ili da je Šef osiguravajućih društava i prvog naftnog mega poduhvata u AMerici slao novce za naoružavanje tvornice Krup iz koje se Hitler snabdjevao municijom, a takodjer iz iste familije i loze kao i Napoleonov Bankar...
Svi oni su u različito vrijeme injektirali financijske inekcije odredjenim ljudima i time uzokovali rast ili pad tržišta, dionica, bogatili se i rasli sve više i više .. i ako samo malo pažljivije pogledaš njihov potpis imati ćeš priliku vidjeti kako je svugdje sličan ili isti simbol...
Kada imaš jedan takav pogon, jednu takvu strast i takvu organizaciju i uspješan si u svom naumu kroz generacije i generacije tada si ponosan na svoj rad i objelodanjuješ svoj simbol kroz umjetnost, kroz grb, kroz svojevrsni potpis .. takav potpis vremenom služi kao prepoznatljiv rad kao svima vidljiv sarkastični simbol tvog minulog raqda, ali istovremeno i kao upozorenje.
Upozorenje da se držiš podalje od njihovih izvora moći i profita, upozorenje da ako pokušaš ući na tržište "proizvodnje rata" da se zajebavaš sa najboljima u poslu..
Rat za sobom vuče najviše resursa i najviše ih vraća nazad, rat involvira sve najjače svijetske lobije da rade i da se ujedinjuju, bez rata nema zanata a ni posla ovim grupama..
Tako da možeš ti ficooo moj vjerovati ili ne vjerovati u što god hoćeš, ali postoje ljudi koji svoju simboliku šire namjerno i otvoreno, koji znaju kako režirati konflikt i koji to uspješno čine stoljećima na razne, vrlo tanane i suptilne načine.
Kada bi ti ili bilo tko u tvojoj okolici bio jedan posto sposoban ili dosljedan kao bilo tko od njih vjeruj mi, ostavljao bi i ti svoje Tagove i potpise ..
Promatraj to kao wrajter, to ti je kao da ostaviš svoju insigniu samo ne na zidu nego imaš toliko mogućnosti da se "Potpišeš" sa izgradnjom katedrale sa tvojim imenom, dakle potpuno ista stvar smo na drugom nivou.

Kada netko razbije žuti bager igračku djetetu od 5 godina, on je naizgled učinio nešto nebitno ali dijete koje je taj bager izgubilo, koje je taj bager voljelo doživljava isti intezitet emocije kao kada netko tko je zreo izgubi voljenu osobu ili nešto slično.. razlika je u nivou poimanja sranja tj percepcije tog dogadjaja.
ili što bi Đole rekao "princip je isti, sve su ostalo nijanse"
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666

Male
Scorpio Cat

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimeuto vel 12, 2013 4:34 pm

Kahali je napisao/la:
ficoom666 je napisao/la:

Pa o tome sam i pisao u textu. Ti meni sad objašnjavaš ono što sam ja želio reći nekom drugom. Ne razumijem dali nisi shvatio da sam pisao o tome ili si pročitao samo dio texta ?
Samo potvrdjujem...Bio si kristalno jasan.Ja sam htio s mojim pomalo glupim postom naglasiti da sam svatio poentu,posto sam ranije imao misljenje kao @Prometheus,a ti si nas ubijedio u suprotno.To je i moje misljenje-izvini sto nisam pazljivo citao tvoj post,sledeci put nema glupih postova.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimečet vel 14, 2013 11:46 am

@Kahali
Što misliš hoće li biti uskoro (ove godine) trećeg svjetskog rata i hoće li poslije njega doći novi svjetski poredak? Da li je istinito proročanstvo svetog Malahije i Nostradamusa o dolasku crnog pape?
Hoće li doći otvorena diktatura Obame u SAD?
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Registration date : 10.08.2012

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimečet vel 14, 2013 3:02 pm

Bas mi je to o crnom papi ovih dana na pameti.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2000
Registration date : 22.03.2011

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimesub vel 16, 2013 7:22 pm

Ne znam tko od vas više sere. Ajde ova dvojica su 13 i 15 godina, i ja sam tada vjerovao u slične stvari al ti kahali... Tip opet upliče magiju di je nema, kakvi sad sigil crni, McDonalds je uspješan jer su mu proizvodi ukusni, ništa više ni manje. Kada se nešto loše kaže o njima onda ih se mnogo spominje i ljudi opet idu onamo, kao što je i antireklama za predstavu Fine mrtve djevojke zapravo bila reklama. Ljudi koji nisu bili tamo a čuli su za njega idu tamo da vide što je to čudesno u McDonaldsu. Zato je nedavno dok je u Sarajevu otvoren prvi McDonalds bila gužva, ne jer su neke magične gluposti začarale univerzum karma aura wicca pičke materine nego jer su čuli čuda o tome. Kao i jedan čovjek iz Zenice kojeg sam prije par godina ugostio, ist stvar. Došao je ovamo i odmah želio otići u McDonalds.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali

Male
Capricorn Dragon

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimepon vel 18, 2013 11:19 am

Citat :
McDonalds je uspješan jer su mu proizvodi ukusni, ništa više ni manje.

aaahahahah... genijalan si ...

Citat :
Zato je nedavno dok je u Sarajevu otvoren prvi McDonalds bila gužva, ne jer su neke magične gluposti začarale univerzum karma aura wicca pičke materine nego jer su čuli čuda o tome.
Kao i jedan čovjek iz Zenice kojeg sam prije par godina ugostio, ist stvar. Došao je ovamo i odmah želio otići u McDonalds.

kakve to "magične gluposti" čaraju univerzum, karma, wicca .. ? ništa je tebe ne kužim a ti vjerovatno još manje kužiš šta je to Sigil čim spominješ redom nevezane nebuloze koje nikakve veze nemaju sa temom ..
Ovo "čuli su čuda o tome" to ima smisla jer je to i cilj ozbiljne propagande i marketinških stručnjaka. Pa najobičnija jaka žuta boja na crnoj podlozi je već prijemčivija za pdsvijest i samo jedan takav mali detalj na logou neke firme već je dovoljan da bude uočljiviji i da lakše bude zabilježen u memoriji, zamisli sada kako razmišlja jedan majstor psiholog, marketinški stručnjak koji još k tome ima nešto znanja o Neural lingual programiranju.
Nema to veze stari sa nikakvim Karmama, niti sa Wiccom niti sa "pičkama materinama" kako si ti to duboko i suptilno opisao nego ima veze sa majstorima manipualcije koji su vrsni poznavatelji simbola, kemije mozga, neuralnih funkcija i navika te sa jednim takvim nebrojeno puta usavršavanim procesima danas uspješno uzrokuju masovne manipulacije i dolaze do takvih savršnih tj. tananih nivoa kada to ljudi nazivaju Mističnim, neobjašnjivim ili magičnim pa čak i do te mjere da primjerice jedan takav čovjek iz Zenice (tvoj prijatelj) koji cijeli život jede svijetlosnim godinama kvalitetniju hranu ima potrebu "odmah otići u Mcdonalds" ..
Ako ti to ne govori dovoljno o tome o čemu se radi i o kojem nivou savršenstva manipuliranja onda ti ja ne mogu pomoći... možda jednom shvatiš barem dio.
Sa druge strane ako si me do sada pratio onda možemo otići dalje sve do nivoa dok ne shvatiš što bi to Sigiel trebao biti i kako on funkcionira...
Cijela stvar sa "magijom" nije ništa nadnaravno niti nenormalno, samo privremeno nerazumljivo ili neobjašnjivo ljudima koji ne znaju kako nešto radi pa to nazivaju nekim od takvih sieseta termina.
danas se djeca od 1-12 godian mogu učiti NLP-u da bi do 17 -te postali mali majstori, Pogledaj experimente Darren-a Brown-a (koji btw nikada nije vjerovao ni u št ametafizičko niti magično i čitav se život bori protiv šarlatana pokazujući i objašnjavajući pritom procese kojima jedan uspješan NLP-ovac može izazvati čudesa kod pojedinca ii mase ljudi)... e pa vidiš Sigil je samo još jedan korak dalje od NLP-a .. nikakve karme, nikakve Wicce...

Ispeci pa reci Korpi.. ne lupaj šta ti prvo padne na pamet
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks

Male
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimepon vel 18, 2013 3:59 pm

Reklame ostaju upamtljive, to se slazem.
[Vrh] Go down
Slip
Stanica
Slip

Male
Leo Rooster
Broj postova : 25
Registration date : 06.03.2013

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimepet oľu 15, 2013 9:59 pm

ja bi to nazvo "subliminalne poruke" koje dobivamo svaki dan preko medija, a iluminati kao tajno drustvo postoje svugdje cak i u drugim drustvima tipa masoni i slicno, vrse neku vrstu pasivne manipulacije nad nama e sad neznam koliko ste upuceni ali borba protiv iluminata je vec pocela

evo poruka skupine anonymous u kojoj objavljuju "jihad" iluminatima

Citizens of nations around the world,
We are Anonymous.

Over the last few decades, the world has become a place of turmoil and confusion, amplified with the service of propaganda over the airwaves and through the internet. Because of patterns recently discovered by the public, we have pinpointed the cause of these problems.

The Illuminati have been suspected of as a secret faction dealing with the highest classes on Earth. Its presence is not legally identified, yet Anonymous and the public knows of their ubiquity.

The Illuminati have infiltrated every single known secret society that has ever existed, including the Freemasons. We know that they have infiltrated every known powerful nation that has existed over the past few centuries. We understand that all forms of the popular entertainment industry are being run by the illuminati. Of course this information has never been publically disclosed for reasons that are only known by the Illuminati.

For years, activists have been targetting the wrong problem. Seldom did we target the actual threats, (The arab spring, etc.). Most of the others were targetting sources that were just branches of an ever powerful tree. It is time to cut that tree down.

We are calling upon the entire Anonymous collective and the people of the world to target the source of the problem. This is the problem that is controlling industries, corporations, and entire governments. We must destroy it before it destroys us.

Anonymous will shift its power to prioritize this goal. No Distributed Denial of Service Attack will achieve that mandate. No physical demonstrations will have any affect unless the entire world rises up in unison. That is unlikely.

Hence, we are declaring Jihad on all illuminati subjects. They are the source. That source must be annihilated.

This is not a war of religion. This is not a war for christianity, or an Islamic war, or a Jewish war. This is not a war of secularism. This is not a war of Athiestic beliefs. This is not a war of Communism, neither is it a war of Globalization. This is not a war.

This is a duty that needs to be performed by all of mankind, and we will not show mercy to those who stand in our way of achieving it.

Operation Jihad, engaged.

We are Anonymous.
We are Legion.
We do not forgive.
We do not forget.
We are the soldiers of the light.
Expect Us!
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2000
Registration date : 22.03.2011

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimeuto oľu 19, 2013 1:38 am

jesu mi jaki ti anonimusi... pačenici mrtvi, sruše stranicu ovi ju dignu nazad i to je to

Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Slip
Stanica
Slip

Male
Leo Rooster
Broj postova : 25
Registration date : 06.03.2013

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimesri oľu 20, 2013 8:25 pm

sruse ju reda radi, vecinom kradu podatke koji se nalaze na stranicama i objavljuju ih javnosti
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks

Male
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimečet oľu 21, 2013 3:52 pm

Korplikan je napisao/la:
jesu mi jaki ti anonimusi... pačenici mrtvi, sruše stranicu ovi ju dignu nazad i to je to
Ajde je ti srusi :P
To kad ruse stranice, im znaci kao nekakvo upozorenje.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitimečet oľu 21, 2013 5:47 pm

Skini si loic ili hoic, upiši IP adresu i ćao brale. Ako skupiš još i svoje frenove efekt je i brži.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Iluminati i novi svjetski poredak....   Iluminati i novi svjetski poredak.... - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Iluminati i novi svjetski poredak....
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next