Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Otmice?

Go down 
+13
Tin95
srdjan888
klapa
Blizzard
silver
Berny_Sinara
LarusArg
Hapa
Svjetloisjena
Shadowh86
Alpha
Jaykof
tuby
17 posters
Autor/icaPoruka
tuby
Višestanični organizam
tuby


Male
Gemini Horse
Broj postova : 62
Age : 33
Registration date : 06.12.2008

Otmice? Empty
PostajNaslov: Otmice?   Otmice? Icon_minitimečet sij 15, 2009 12:03 am

dakle ovako.
Gledao sam emisiju na rubu znanosti. (njen snimak od prije dvije godine) u kojoj se govorilo oko otmica. I kako su govorili sta im se desavalo, i u jednom priogu je pricalo o covjeku koji je po povrarku kuci na jednom djelu puta naglo ubrzavao i kao da se nesto cudno dogadalo i da se cudno osjecao.
I kad su ga hipnotisali vidjeli su da je to bio susret sa vanzemaljcima.
E sad. Meni se to cesto desi. Prije par noci vracam se kuci sam u autu i u jednom djelu puta pocnem se cudno osjecati kao da nesto nije uredu. Kao da sam izgubio osjecaj za vrijeme. Odredeni dio puta sam se tako osjecao i odjednom je sve ok.
Kad sam gledao ovu emisiju sinoc shvatio sam da mi se ovo desilo i da je slicno opisu tog covjeka.
Da li se to stvarno desilo i da li se kad vama sta slicno dogodilo?
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimečet sij 15, 2009 12:06 am

Ja samo odlutam mislima dok sam u vlaku, recimo, ne sjećam se kad je vlak stao u Trnavi, Čulincu, Sesvetama, i Kraljevcu, al se 'probudim' prije Dugog Sela redovito. Al znam da ne žmirim :)
[Vrh] Go down
tuby
Višestanični organizam
tuby


Male
Gemini Horse
Broj postova : 62
Age : 33
Registration date : 06.12.2008

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimečet sij 15, 2009 1:13 am

To kod tebe oko vlaka je ok.
Ali ovo je stvarno bilo cudno.
jer se desilo odjednom i to sam prijatelja vozio kuci i u tom djelu puta kaze on meni.: "nisam nekako dobar, sve me nesta pritisce" a u tom trenutku se i meni isto desava. ja mu kazem i njemu cudno. onda sam mu stao da izade jer smo stigli. I on ode i ja se vracam kuci istim putem i to nije prestajalo sve do onog djela gdje mi je rekao da mu se to desilo, kao i meni. i onda odjednom isto kao da je sve drugacije.
htio sam se vratiti da vidim hoce li opet ali se nisam usudio.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimeuto vel 17, 2009 11:21 am

Izvor net.hr

Jane Nelms, gospođa iz gradića Winnsboro koji se nalazi na istoku Teksasa, posljednja je u moru ljudi koji tvrde da jako dobro znaju što je to bliski susret treće vrste.

Gospođa Nelms kaže da je gosti iz svemira otimaju već tridesetak godina te je odvode na brod gdje nad njom vrše eksperimente.

Nema kamo pobjeći, gdje se sakriti jer, ma koliko bježala i selila, uvijek točno znaju gdje je.

"Prvi puta sam oteta 1973. Prozor spavaće sobe mi je obasjalo svjetlo. Kada sam maknula zavjese da vidim što se događa, alieni su me okružili i paralizirali. Toga događaja nisam bila svjesna sve do 1993., kada sam se iskustva prisjetila tek pomoću hipnoze", započela je svoju priču gospođa Nelms te nastavila:

"Bila sam prestravljena i molila sam ih da me ostave na miru. No, rekli su mi da je na mene red i odveli na brod. Tamo sam vidjela mnogo vrsta izvanzemaljaca. Jedan mi se od njih obratio i rekao da me ne žele povrijediti, već da će samo vršiti 'neke pretrage'."

Osamdesetih je godina, priča nadalje, ostala trudna, te je u sebi četiri i pol mjeseca nosila plod, vjerojatno rezultat jednog od eksperimenata. Dijete nije rodila, trbuh je netragom nestao preko noći.

"Vlade nas pokušavaju ušutkati. Sve nas koji javno istupamo i progovaramo o svojim iskustvima. I meni su prijetili nakon što sam jedne večeri gostovala na radio postaji u Dallasu", kaže.

"No ne bojim se. Ne znam zašto nas izvanzemaljci posjećuju, što nam točno rade, ali namjera mi je to otkriti. A što se skeptika tiče, poručujem im da sam spremna otići na poligraf. Ili, još bolje, neka provedu koju noći uz mene, pa neka onda sude."

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Shadowh86
Višestanični organizam
Shadowh86


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 44
Age : 37
Registration date : 31.01.2009

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimeuto vel 17, 2009 5:55 pm

Otmice vanzemaljaca su povezane sa ljudima navodono zbog vanzemaljske manipulacije genima ali ne na nama vec na sebi pa se oni vise nemogu razmnozavat pa traze po nasem planetu ljude koji kompitabilni za neke hibride koji bi bili plodni a opet imali znanje i "moci" vanzemaljaca
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimeuto vel 17, 2009 6:01 pm

Zgodna teorija...

Doduse, mogli bi onda jos malo manipulirati pa da si sloze da opet mogu imati potomke ili neka metoda 'iz epruvete' bi im mozda igrala...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Shadowh86
Višestanični organizam
Shadowh86


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 44
Age : 37
Registration date : 31.01.2009

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimeuto vel 17, 2009 6:14 pm

embrio se mora razviti u zenki tj majci
Zato nas otimaju

Vjerojatno imamo slicnu DNK strukturu a ako je to slicno znaci da automatski imamo istu kolicinu kromosoma tj 46
Osim ako oni nisu manipulirali time
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimeuto vel 17, 2009 6:57 pm

tuby je napisao/la:
To kod tebe oko vlaka je ok.
Ali ovo je stvarno bilo cudno.
jer se desilo odjednom i to sam prijatelja vozio kuci i u tom djelu puta kaze on meni.: "nisam nekako dobar, sve me nesta pritisce" a u tom trenutku se i meni isto desava. ja mu kazem i njemu cudno. onda sam mu stao da izade jer smo stigli. I on ode i ja se vracam kuci istim putem i to nije prestajalo sve do onog djela gdje mi je rekao da mu se to desilo, kao i meni. i onda odjednom isto kao da je sve drugacije.
htio sam se vratiti da vidim hoce li opet ali se nisam usudio.

Vjerojatno bi ti opet bilo čudno na tom dijelu. Razlog može biti nešto što se na energetskom nivou tamo događa, takve pojave postoje na nekim mjestima u svijetu - čak su na takvim mjestima izmjerene nekakve promjene u elektromagnetskom polju zemlje, ali ne znam kakve, da sad ne izmišljam, čitala sam o tome. Druga mogućnost je da se radi o subjektivnom razlogu. U današnje vrijeme nam se putem filmova, dokumentaraca i iskaza svjedoka sugerira da takvo nešto postoji i da je to znak prisutnosti vanzemaljaca. Moram reći da sam vrlo sličnu situaciju našla u knjizi o opsjednuću - autor koji ni sam nije siguran postoje li ili ne postoje prava opsjednuća od strane entiteta- zloduha, demona opisuje vrlo sličnu situaciju gdje sredovječan, navodno stabilan čovjek počinje patiti od prisilne radnje upravo u vezi rute kojom treba voziti između posla i kuće, a razlog stalnim promjenama smjera kretanja je opisani osjećaj "nečega" koji se pojavljuje između njega i cilja i koji želi izbjeći. Na to me podsjetio gornji opis, iako nisam sigurna jer sam to dosta davno čitala u nekoj knjizi koju sam posudila iz knjižnice i ne sjećam je se više.

Naša psiha je nevjerojatno podložna sugestijama, pa je moguće da nam priređuje i ovakve uznemirujuće psine kakvu je tuby opisao (uopće ne sumnjam da je doživio stvar upravo tako kako je opisao).
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimeuto vel 17, 2009 10:09 pm

čito sam o dječekau za kojeg se utvrdilo hipnozom da je otet od strane vanzemaljaca, ali dok je bio hipnotisan on je reko da su vanzemaljci prema njemu postaupali dobro, tj. nisu vršili na njemu čudne eksperimente, nego su ga pokušali izliječiti od neke bolesti, tj. uradili su neku vrstu sistematskog pregleda
[Vrh] Go down
LarusArg
Dinosaur
LarusArg


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 353
Age : 36
Registration date : 26.08.2008

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimeuto vel 17, 2009 10:20 pm

tuby je napisao/la:
To kod tebe oko vlaka je ok.
Ali ovo je stvarno bilo cudno.
jer se desilo odjednom i to sam prijatelja vozio kuci i u tom djelu puta kaze on meni.: "nisam nekako dobar, sve me nesta pritisce" a u tom trenutku se i meni isto desava. ja mu kazem i njemu cudno. onda sam mu stao da izade jer smo stigli. I on ode i ja se vracam kuci istim putem i to nije prestajalo sve do onog djela gdje mi je rekao da mu se to desilo, kao i meni. i onda odjednom isto kao da je sve drugacije.
htio sam se vratiti da vidim hoce li opet ali se nisam usudio.

a ne znam sad baš.
tijelo realizira ono što um zamišlja.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimepet oľu 20, 2009 8:37 pm

Mike Duran, farmer s juga Colorada, uvjeren je da su mu izvanzemaljci oteli i izmasakrirali kravu.

Životinju je posljednji put vidio živu u petak, a kad ju je pronašao u nedjelju, bila je ostavljena pored rijeke i izvađenih organa ze reprodukciju.

"Oko nje nije bilo tragova krvi, kao ni naznaka da su je rastrgali grabežljivci", izjavio je za Duran, te dodao da je na nebu iznad Westona znao viđati nepoznate leteće objekte.

Jednu je kravu na isti način i na istom mjestu izgubio 1995. godine, a policija do danas nije uspjela razriješiti taj slučaj. (Izvor)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimesub oľu 21, 2009 1:03 am

odi na hipnozu pa vidi ... ja neki puta odlutam mislima isto ...
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimesub oľu 21, 2009 8:02 pm

nije čudno odlutat mislima ili činit neke stvari "automatski", npr kad voziš od posla do kuće i posli uopće nisi svjestan/na detalja o putu, već razmišljaš o nekim drugim stvarima.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimened oľu 29, 2009 5:12 pm

jucer kada sam bila u polu snu znala sam da se nalazim u mojoj sobi ali brrrr imala sam osjecaj kao da nisam u sobi uopce nego negdje drugo skroz sam izgubila orijentaciju ...onda sam se digla iz polusna i pogledala oko i bilo je sve u normalu ^^
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimened srp 12, 2009 3:41 am

'Izvanzemaljci stvaraju hibridnu rasu, te planiraju preuzeti kontrolu nad Zemljom!', izjavila je Talijanka Giovanna Podda, koji tvrdi da je otimaju 37 godina. Šokantni prizori!

Ljudska je rasa izvanzemaljcima potrebna kako bi se mogli reproducirati, ali i zato što naša antitijela liječe brojne njihove bolesti.

Stvaraju hibridnu rasu te planiraju preuzeti kontrolu nad Zemljom, pa makar i silom!

Ispričala je to prije nekoliko dana ispred kamera 41-godišnja Talijanka Giovanna Podda, koja je istupila u programu privatne TV postaje Mediaset.

Izvanzemaljci je, tvrdi, otimaju još od četvrte godine, te je pristala na intervju kako bi o svemu obavijestila javnost.

Evo što je između ostalog rekla u tom kontroverznom razgovoru koji je izazvao brojne rasprave (prevedeni su samo najzanimljiviji dijelovi, op.a.)

"Do sada sam osamnaest puta umjetno oplođena, no nikada nisam rodila. Naime, izvanzemaljci vade fetus iz utrobe nakon dva mjeseca te ga potom nastavljaju razvijati izvan maternice (jedan je navodni fetus sačuvala i vidjet ćete ga u videu, op.a.)".

"Ljudi su im je potrebni jer smo biološki kompatibilni. Služimo im kako bi se mogli reproducirati. Naša im antitijela pomažu pri liječenju raznih bolesti, a trebaju nas i zato što pomoću nas stvaraju jednu čitavu novu rasu".

"Postoje dvije vrste aliena. Jedni su sivi, velikih očiju, te nemaju osjećaja. Ne razlikuju što je dobro, a što loše. Ponašaju se ponašaju poput robota. Njih je oko 80%, no postoje i humanoidi. Lako ih je zamijeniti za čovjeka".

Giovanna Podda u nastavku kazuje da izvanzemaljci imaju baze na našem planetu, te ističe "kako su nam preostale još samo dvije godine", u kontekstu želje aliena da preuzmu kontrolu nad Zemljom.

Prepričava kako su je otimali, pomoću kojih su tvari i kako izvodili kirurške zahvate, te pokazuje implantat u mozgu.

Link
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimened srp 12, 2009 9:39 am

stvarno neznam sto da pisem,koliko sam pruimjetio sada svako malo vanmaljizec posjecuju zemlju,nije valjda da idu na ljetovanje,pa se kupaju malo :D
gledao mnogo epizoda o "otmicama" i svim tim,svako tvrdi da su ih oteli al se nitko nesjeca nicega :@ ,to me malo nervira al sto ces,nisu oni krivi sto im brise pamet :P ,al sve se svodi na isto "Dulce Baza" (bar po meni) jer svi ti vanzemaljci rade neke pokuse,mozda su neki ljudi cak odabrani da budu pokusni kunici,nikad se nezna,mozete biti vi mogu biti ja,mozemo biti svi to me malo plasi, :s ,nebi mi se bas svidjalo da me neko otme,posebno "oni" bogzna sto bi radili,sto bi pricali,mozda bi mi ulazili u um,ma boze,nebi to volio dozivit!
[Vrh] Go down
srdjan888
Riba
srdjan888


Male
Pisces Rat
Broj postova : 119
Age : 28
Registration date : 06.08.2009

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimeuto kol 11, 2009 12:29 pm

Većina žrtava svjedoči da su oteti iz vlastitih spavaćih soba, u trenutku kada su padali u san. Opisi tog trenutka su slični i uglavnom žrtve bivaju paralizirane, obasjava ih snažna svjetlost i naziru se čovjekolike figure vanzemaljaca.
U drugim učestalim slučajevima, žrtve su otete iz svojih automobilima, uglavnom u nekim zabačenim krajevima, tijekom noći ili u ranim jutarnjima satima. Pred otmicu zamijetili bi vanzemaljski brod, a njihov bi automobil stao iz nekog razloga. Oteti se često ne sjećaju samog trenutka otmice, pa su ova iskustva iz njih "izvučena" hipnozom.

a kažu da vanzemaljcima ja potrebna voda sa Zemlje
[Vrh] Go down
Tin95
Stanica



Male
Aries Pig
Broj postova : 27
Age : 28
Registration date : 15.08.2009

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimened kol 16, 2009 6:19 pm

a mozda im je potrebna voda zato sto nemaju u svemiru
[Vrh] Go down
jedan_lik
Višestanični organizam
jedan_lik


Male
Taurus Snake
Broj postova : 36
Age : 34
Location : Dulce
Registration date : 13.08.2009

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimeuto kol 18, 2009 1:51 pm

Svašta se priča. Čitanjem raznih časopisa i po netu sam došao do zaključka da se to samo Amerima dešava, odn. 99% takvih slučajeva se dešava na američkom kontinentu. Sad možemo svašta nagađati; dali vjerovati u njih ili ne. Priča se da imaju baze po New Mexicu i okolnim područjima, ali mi obični ljudi teško da ćemo otkriti pravu istinu. E, da , zanima me gdje su one emisije o NLO-ima što su nekad bile na tv-u??? Koliko sam primijetio nema više ni emisija o svemiru, a kladim se da bi vas forumaše to moglo zanimati. Ili se ono s NLO-ima više ne smije emitirati...hmmm...upitnik veliki ?
[Vrh] Go down
Reptil
Višestanični organizam



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 85
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 21.07.2009

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimeuto kol 18, 2009 9:58 pm

1) To mi može ličit na ono : Amerika u paktu s alienima. Damo vam ljude, vi nama brodove. Ali je ipak malo pre SF, jelda?

2) Nevjerojatno, ali dnevno nestaju ogromni brojevi djece i ljudi diljem svijeta. Ovo je provjereno. U Indiji i Kini, po tim gusto naseljenim zemljama u sirotinjskim dijelovima svaki dan bez traga nestane, ne znam sad točno koliko ljudi, ali radi se o ful velikoj cifri, ono, iznad nekoliko tisuća sveukupno.
[Vrh] Go down
jedan_lik
Višestanični organizam
jedan_lik


Male
Taurus Snake
Broj postova : 36
Age : 34
Location : Dulce
Registration date : 13.08.2009

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimesri kol 19, 2009 11:23 am

Lažem se ono s Davidom Ickeom u knjizi Najveća tajna: "Amerika je slobodna zemlja!".... hmda, i ja sam primijetio sarkazam...
[Vrh] Go down
jedan_lik
Višestanični organizam
jedan_lik


Male
Taurus Snake
Broj postova : 36
Age : 34
Location : Dulce
Registration date : 13.08.2009

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimesri kol 19, 2009 11:24 am

S na početak
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimesri pro 02, 2009 4:14 pm

Jezovit niz unakažene teladi u južnom Coloradu, u SAD-u, nagnao je mještane i policijske dužnosnike da se zapitaju nije li to možda dijelo vanzemaljaca. Lovci na NLO-e gotovo su sigurni kako su 'mali zeleni' umiješani u to.

U razmaku od svega tri tjedna četiri teleta pronađena su mrtva na pašnjaku sjeverno od granice sa saveznom državom New Mexico. Kod mrtve teladi koža je bila oguljena, a organi izvađeni iz kostura. Kod jednog je teleta otkriveno da mu je jezik izvađen.

Lokalni farmer Manuel Sanchez nije pronašao nikakve ljudske tragove oko teladi, a najčudnije od svega je kako nema ni otiske koji bi navodili na to da su telad napale neke životinje. No, najviše zbunjuje to što nisu pronađeni nikakvi tragove krvi što je gotovo nemoguće.

Ured šerifa lokalnim medijima je rekao kako su zbunjeni i zaprepašteni. Sve to dovodi do spekulacija da su izmasakrirana telad - djelo vanzemaljaca.

Poznati lovac na NLO-e Chuck Zukowski iz obližnjeg grada Colorado Springsa kaže da je jedno tele nedavno pronađeno mrtvo blizu mjesta Trinidad no kod njega su samo uši bile uklonjene.

Lokalne vlasti kažu da istraga nije otkrila nikakve indicije o napadu predatora, a da potpuni nedostatak krvi na mjestu na kojem je telad pronađena sugerira da ga nije ubilo ljudsko biće. Također misle da je u okolici još bilo slučajeva unakažene stoke, ali da ljudi najčešće te slučajeve ne prijavljuju jer ne žele govoriti o tim tajanstvenim događajima. (Izvor)

Ne kuzim...ako to rade vanzici zasto ne ponesu citavo tijelo sa sobom? Gdje je krv? I u cem je fora da ubiju 4 teleta. Pa svi su iste anatomije ako ih to zanima... A ako to ne rade radi anatomije - zasto rade, sto hoce?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimečet pro 03, 2009 1:01 am

Hmm... ne razumijem ni ja što hoće. Ali da skupljaju teleće organe, to da. Možda ugrađuju u neka druga bića... tko bi ih znao.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitimečet pro 03, 2009 1:04 am

MoW je napisao/la:
Hmm... ne razumijem ni ja što hoće. Ali da skupljaju teleće organe, to da. Možda ugrađuju u neka druga bića... tko bi ih znao.
ma netko se uželio džigarice... sigurno je negdje sa polja nestao i bijeli luk... lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Otmice? Empty
PostajNaslov: Re: Otmice?   Otmice? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Otmice?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Otmice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: