Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotoaparati i fotografska oprema

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Fotoaparati i fotografska oprema Empty
PostajNaslov: Fotoaparati i fotografska oprema   Fotoaparati i fotografska oprema Icon_minitimepet sij 09, 2009 10:45 am

ajme riknila sam, svršila sam, trans i ekstaza...našla sam fotoaparat iz mojih snova lovely
zadovoljit će sve moje potrebe a onda ste gotovi. zaspamat ću vas sa slijama raspa
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Fotoaparati i fotografska oprema Empty
PostajNaslov: Re: Fotoaparati i fotografska oprema   Fotoaparati i fotografska oprema Icon_minitimepet sij 09, 2009 11:20 am

Čarolija je napisao/la:
ajme riknila sam, svršila sam, trans i ekstaza...našla sam fotoaparat iz mojih snova lovely
zadovoljit će sve moje potrebe a onda ste gotovi. zaspamat ću vas sa slijama raspa

Može, može whee lovely

Adobila sam i ja novi fotić, samo još moram proučiti kako se skidaju slike s njega study
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fotoaparati i fotografska oprema Empty
PostajNaslov: Re: Fotoaparati i fotografska oprema   Fotoaparati i fotografska oprema Icon_minitimepet sij 09, 2009 12:35 pm

@Flo...a koji fotic si nasla? lovely

@Svjetlo...pokusaj ga spojit kabelom na komp i pazi sto se desava face ... miga ... hug ...Svjetlo uvijek ima fotic u zasjedi cerek
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Fotoaparati i fotografska oprema Empty
PostajNaslov: Re: Fotoaparati i fotografska oprema   Fotoaparati i fotografska oprema Icon_minitimepet sij 09, 2009 9:05 pm

Alpha, zamirila sam ovoga
konačna odluka još nije pala jer gledam šta se još može kupiti za tu lovu
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fotoaparati i fotografska oprema Empty
PostajNaslov: Re: Fotoaparati i fotografska oprema   Fotoaparati i fotografska oprema Icon_minitimesub sij 10, 2009 12:19 pm

Naravno da znas...to je bila sala...valjda se skuzilo face

Ali ozbiljno...probaj spojiti jer WinXP po defaultu vec imaju hrpu drivera pa vrlo cesto ne treba instalacija...osim toga ako imas stari software, a ista su marka moguce da ce biti dovoljno...

A koji novi fotic uopce imas? :)

@Flo...super izgleda...morat cu kasnije malo procitati performanse...sad jako zurim... giba
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Fotoaparati i fotografska oprema Empty
PostajNaslov: Re: Fotoaparati i fotografska oprema   Fotoaparati i fotografska oprema Icon_minitimesub sij 10, 2009 5:03 pm

Olympus FE-360 whee

Uvrh glave za mene amaterku lovely
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fotoaparati i fotografska oprema Empty
PostajNaslov: Re: Fotoaparati i fotografska oprema   Fotoaparati i fotografska oprema Icon_minitimesub sij 10, 2009 6:14 pm

Flo...gledam i ovaj Sony...e...ovo je vec malo ozbiljnije...mislim 15X opticki...jako jako lijepo bome...

Moji fotici su Sonyevi...u biti prvi digitalac koji sam dobila pred malih milion godina je bio Sonyev...a kako oni imaju Memory Stickove onda te malo osude zubi ...pa onda i iduci uzmes Sonyev kad vec imas M.S. od prije i tako je ovaj koji imam sada Sony...nije los...s njim sam snimala onu konjunkciju kad je bila...ali trebao bi mi jos jedan ovako mali ko sto ima Svjetlo...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Fotoaparati i fotografska oprema Empty
PostajNaslov: Re: Fotoaparati i fotografska oprema   Fotoaparati i fotografska oprema Icon_minitimesub sij 10, 2009 9:44 pm

Alpha je napisao/la:
Evo gledam taj Olimpusic...naaaajs :) Jel i tvoj rozi ko ovaj kojeg gledam? cerek
To je taman jedan fotic za imati u torbi :)

Moj je plavi lovely

I pola je manji od dosadašnjeg kojeg sam stalno imala u torbi. Sad ću imati više mjesta za drugi par naočala bez kojih više ne mogu...
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Fotoaparati i fotografska oprema Empty
PostajNaslov: Re: Fotoaparati i fotografska oprema   Fotoaparati i fotografska oprema Icon_minitimened sij 11, 2009 11:23 am

Alpha je napisao/la:
A inace sam gledala jedan Canonov fotic sa izmjenjivim objektivima...to ovako za malo ozbiljnije umjesto Sonya kojeg imam...ali trenutno bi mi to bio nepotrebni trosak tako da nista od toga...
ja si štedim za jedan pravi canonov, ali planiram završiti i još jednu srednju školu za fotografa. mislim da fotografi završavaju obrtničku ili tako neku školu. pretpostavljam da bih trebala položiti samo razliku ispita i da bih još jedno zvanje dobila u roku od pola godine.
kod kuće sada imam olimpus, ali slabo fotkam u zadnje vrijeme.
inače, privlače me one zatamnjene komore u kojima se fotke izrađuju u onim otopinama, pa se onda zakače na uže. :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Fotoaparati i fotografska oprema Empty
PostajNaslov: Re: Fotoaparati i fotografska oprema   Fotoaparati i fotografska oprema Icon_minitimened sij 11, 2009 11:54 am

Alpha je napisao/la:
A inace sam gledala jedan Canonov fotic sa izmjenjivim objektivima...to ovako za malo ozbiljnije umjesto Sonya kojeg imam...ali trenutno bi mi to bio nepotrebni trosak tako da nista od toga...
svi ti sa izmjenjivim objektivima su profi aparati i cijena im je daleko veća od kompaktnih. ovaj šta sam ga odredila kupiti je poluprofi iako spada u kompaktne. ima zoom 15x- ludilo za mene, 9,1 MP- šta je sasvim dovoljno, sve veće je nepotrebno, leću Cark Zeiss- najbolji proizvođać leća, veliki zaslon- 3,0 inča. daljinsko okidanje... cijena 2199,00 kn.
uz to još triba potrošiti na memory stick, nekakvu torbicu za njega i dodatne baterije.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fotoaparati i fotografska oprema Empty
PostajNaslov: Re: Fotoaparati i fotografska oprema   Fotoaparati i fotografska oprema Icon_minitimened sij 11, 2009 12:30 pm

@Merkurica...ako bas zelis komad papira to je OK, ali u biti ti ne treba...ima dovoljno literature za nauciti i na netu ili knjizarama :)
A sto se tice komora i razvijanja...a cuj...fora je, istina...ali zapravo je vruce i dugotrajno...a onda jos skeniranje za unijeti u komp (ofc, ako je potrebno radi Photoshopa)...sve u svemu koliko god klasicna fotografija ima svoje cari ipak je (makar moram priznati da nisam vjerovala da ce se to dogoditi) poklekla pred digitalnom...a to opet nije bez razloga...

@Flo...da, performanse tvog buduceg fotica su ziblja odlicne...mislm, da se razumjemo, totalno ga zelim zubi ...a ovaj Canonov sto sam spomenula...nije profi...poluprofi je i nije skup previse...sad se ne sjecam tocno ali zadnja cijena mi se cini da mu je bila oko 3.500,00 kn sa sirokokutnim objektivom, a ostali se kupuju posebno...kazem, nisam sigrna jer ime od toga sto godina...ali znam da, kad sam naletjela na to, sam ostala odusevljena...ono omjer cijene i kvalitete je bio vise nego povoljan...

E, normalno ulazim u Privatne Poruke...sve radi...jedino sto nemam poruku zubi

Idem sada...zurim na neku kavu pa ce citamo kasnije :)
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Fotoaparati i fotografska oprema Empty
PostajNaslov: Re: Fotoaparati i fotografska oprema   Fotoaparati i fotografska oprema Icon_minitimened sij 11, 2009 12:54 pm

Alpha je napisao/la:
@Merkurica...ako bas zelis komad papira to je OK, ali u biti ti ne treba...ima dovoljno literature za nauciti i na netu ili knjizarama :)
A sto se tice komora i razvijanja...a cuj...fora je, istina...ali zapravo je vruce i dugotrajno...a onda jos skeniranje za unijeti u komp (ofc, ako je potrebno radi Photoshopa)...sve u svemu koliko god klasicna fotografija ima svoje cari ipak je (makar moram priznati da nisam vjerovala da ce se to dogoditi) poklekla pred digitalnom...a to opet nije bez razloga...
A ako bih danas sutra imala neku izložbu ( zubi što sam skromna :P ) trebam li imati taj komad papira?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fotoaparati i fotografska oprema Empty
PostajNaslov: Re: Fotoaparati i fotografska oprema   Fotoaparati i fotografska oprema Icon_minitimened sij 11, 2009 3:38 pm

@Merkurica...to ne znam...koliko znam, ima izlozbi amaterskih fotografija tako da valjda moze... Mislim da je najvaznije biti dovoljno dobar i poduzetan...

@Stripy...no way :P
Je, vidim...treses se da ti sva slova se duplo otkucaju :P
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Fotoaparati i fotografska oprema Empty
PostajNaslov: Re: Fotoaparati i fotografska oprema   Fotoaparati i fotografska oprema Icon_minitimesub sij 17, 2009 10:54 am

Alpha je napisao/la:
E, Flo...EVO jedan nasljednik onog fotica o kojem sam pricala...onaj Canon sa izmjenjivim objektivima...

Vidis ovaj...10,1 Mpix, objektivi 18-55 i 55-200...divotica lovely
pogledala sam ga. u cijenu su uključena dva objektiva, torbica i memori kartica od 4 GB i s obzirom da je SRL ....odličan, profi.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fotoaparati i fotografska oprema Empty
PostajNaslov: Re: Fotoaparati i fotografska oprema   Fotoaparati i fotografska oprema Icon_minitimesub sij 17, 2009 2:23 pm

Čarolija je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
E, Flo...EVO jedan nasljednik onog fotica o kojem sam pricala...onaj Canon sa izmjenjivim objektivima...

Vidis ovaj...10,1 Mpix, objektivi 18-55 i 55-200...divotica lovely
pogledala sam ga. u cijenu su uključena dva objektiva, torbica i memori kartica od 4 GB i s obzirom da je SRL ....odličan, profi.

Da, a za sve to cijena je sasvim OK. Ovaj stariji model (pred par godina) imao je nesto manje pix-a ali je isto bio zvijer i cijena mu je bila pala na cca 3.500,00 u jedom momentu. Enivej, fotic je odlican iako bih sad prije kupila neki maleni sto stane u torbu...Sony-ev...ali se ne mogu odlucit jos na to...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Fotoaparati i fotografska oprema Empty
PostajNaslov: Re: Fotoaparati i fotografska oprema   Fotoaparati i fotografska oprema Icon_minitimesub sij 17, 2009 3:13 pm

Alpha je napisao/la:
Čarolija je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
E, Flo...EVO jedan nasljednik onog fotica o kojem sam pricala...onaj Canon sa izmjenjivim objektivima...

Vidis ovaj...10,1 Mpix, objektivi 18-55 i 55-200...divotica lovely
pogledala sam ga. u cijenu su uključena dva objektiva, torbica i memori kartica od 4 GB i s obzirom da je SRL ....odličan, profi.

Da, a za sve to cijena je sasvim OK. Ovaj stariji model (pred par godina) imao je nesto manje pix-a ali je isto bio zvijer i cijena mu je bila pala na cca 3.500,00 u jedom momentu. Enivej, fotic je odlican iako bih sad prije kupila neki maleni sto stane u torbu...Sony-ev...ali se ne mogu odlucit jos na to...
malo sam uspoređivala ovaj tvoj i moj. meni se sviđa kod H-50 šta se može na objetiv nakeljiti još objektiv i razni filteri. to je iznenađenje za jednog digića. objektiv 1,7 x košta negdje oko 1200 kn + torbica kojoj je najmanja cijena oko 150 kn + memori kartica 4GB 270 kn + sam aparat 2200 kn = 3820 kn s time da je "tvoj" SRL i time spada u višu klasu fotoaparata. ovo je samo za usporedbu šta se dobije sa tim Canonom i šta se dobije sa H-50.
prednost H-50 po mom mišljenju je šta može snimati i filmiće.
kod odabira je najvažnije gledati šta u stvari želiš s njim.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fotoaparati i fotografska oprema Empty
PostajNaslov: Re: Fotoaparati i fotografska oprema   Fotoaparati i fotografska oprema Icon_minitimesub sij 17, 2009 3:23 pm

Ma nema tu price, oba su odlicna. Svaki na svoj nacin. Znaci, na ovaj H-50 se moze dodati jos jedan objektiv? To mi je promaklo. Fliteri se mogu stavljati. To je ok. Ovaj 'moj' nije moj nego je nasljednik tog Canona koji sam tada htjela da bude moj. Da kupujem ipak bih malo detaljnije to sve sagledala...ovako sam samo dala link da se vidi kako je danas to postalo prihvatljivo...

A sad se moram baciti na photoshop...a na PC-u mi nesto steka veza za net...nadam se da cu uspjet to popravit da mogu svratiti dok photoshopiram :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotoaparati i fotografska oprema Empty
PostajNaslov: Re: Fotoaparati i fotografska oprema   Fotoaparati i fotografska oprema Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Fotoaparati i fotografska oprema
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Fotoaparati
» fotografska natjecanja- 2009
»  Fotografska natjecanja 2011. godine
» Fotografska natjecanja 2010. godine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Art-
Forum(o)Bir: