Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Univerzalna(prava) istina

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Univerzalna(prava) istina Empty
PostajNaslov: Univerzalna(prava) istina   Univerzalna(prava) istina Icon_minitimesub sij 24, 2009 8:53 pm

Ovaj tekst sam kopirao sa svog bloga (nasa45.blog.hr) iako vecina tekstova sto sam tamo pisao su gluposti znate onu (mladost je ludost)
ali ovaj tekst sam napisao na vrhuncu svoje inspiracije.
Ispricavam se ako je ova tema nepotrebna ili ako sam falio podforum.

Citat :
Danasnji svijet(Istina o istini)

OK Sad da krenemo sa temom. Jeste li se ikad pitali koja je apsolutna istina u ovom svijetu i postoji li ista takvo.
Ne zavaravajte se ovo nije tema o nicemu paranormalnom, ovo je samo tema o danasnjem stanju u svijetu.
Nitko ne zna sto se tocno događa, jer svatko ima svoju verziju istine, ali koja je prava?
Ne znam u zadnje vrijeme sam malo razmisljao i onda me jednostavno puknula inspiracija.
Ok pocnimo prvo sa otrovnim i zabranjenim supstancama u hrani picu i drugim stvarima. Npr. hrana danas ne mozete pojesti nista bez da se ne upitate sto je sve u toj hrani koji su tu otrovi unutra ili u drugim stvarim npr. picima ili cak i na djecjim igrackama kad nas vraziji Kinezi truju svojim shit proizvodima. Jeste li znali da cak i odjeca iz tih China shopova ima na sebi kancerogene otrove. Nasa luka je predivan primjer kako nas otvoreno truju i to samo da bi zaradili nesto dok ljudima prijeti smrt zbog tih stvari koje se prerađuju u luci Ploce.
Druga stvar pitanja danasnje politike tj terorizma SAD-a prema drugim drzavama i tu ne mislim samo na njihove takozvane borbe protiv terorizma nego to sto oni kontorliraju cijeli svijet kako im se prohtije, tu mora postojati neki drugi razlog osim novca, oni vjerojatno znaju nesto sto mi ne znamo i onda nas drze u šaci.
Ili npr. sto je nekim svjetskim miterijima poput nlo-a o kojima SAD nesto ocito zna jer zasto u Area-i 51 imaju dopustenje
da ubiju svakoga tko se priblizi tom kompleksu ili npr. skrivene "subliminalne" poruke kojima nam truju mozak da uzimamo
njihove proizvode da bi oni opet imali novca pravit nove proizvode i reklame da nam opet uzimaju novac i otvoreno nas zajebavaju dok mi nista ne shvacamo. Toliko se sranja događa u danasnjem svijetu kud god se okrenem vidim crnu kroniku, covjece ljudi se toliko ubijaju bez ikakvog vidlljivog razloga da ce uskoro crna kronika biti deblja od novina.
Neki krive videoigre za nasilje među djecom ali nitko se ne osvrce na druge medije poput novina filmova i glazbe koja im to isto nasilje svakodnevno prikazuje i opravdava, osim toga jedna pametna osoba koju poznajem je ustvradila da netko tko je lud lud je i bez igara. Ljudi su uvijek deprimirani i nezadovljni sami sobom jer sebe i druge etiketiraju ti si glup, ti si debel, ti si smotan itd. Umjesto da se ljudi druze međusobno oni se skupljaju u svoje grupice i onda seru onoj drugoj grupi koja to isto radi o njima. Ili npr. zasto su Amerikanci tako glupi (ovo nije etiketiranje vec cinjenica) svaki 5. Amerikanac
nezna pokazati SAD na karti ne znaju ni svoju povijest dobro a kamoli nesto drugo. Oni nisu glupi vec ih stvaraju glupe u njihovim skolama jer ih je tako lakse izmanipulirati i drzati u zabludi da su oni super nacija da nihovi vojnici pobjeđuju u rtovima i sta im vec sve ne pricaju. Događa vam se da vas prijatelji koje znate dugo godina iznenade i izdaju i onda se pitate kako je to moguce. Ljudi se otuđuju pogotovo Ameri. Oni vise ne izalze vani ne druze se sa nikim samo sjede doma debljaju se komuniciraju sa svijetom preko interneta i upijaju sve one skrivene poruke i oblikovanu istinu i možda je bas to razlog zasto su oni tako nesvjesni situacije. Postoje razne organizacije za pravdu i sto vec ne kao npr. Greenpeace koji se navodno bori protiv oneciscenja, ali jel ikome palo napamet ako se oni toliko bore zasto se to silno oneciscenje ne smanjuje ili npr. drustva za zastitu zivotinja, koliko ja vidim zivotinje se jos uvijek zlorabe eksperimente i krzno i to se uopce ne mijenja iako oni to u vijestima kao nesto mjenjaju u svijetu i ta sranja, ali kako mi mozemo znati da bas oni nisu izmisljeni od strane neke jake vlade Masona, Iluminata ili nekih drgih tajnih mocnih drustava bas zato da bi nas zavarali da mi mozemo napraviti razliku u svijetu dok zapravo oni rade svoj posao bezbrizni i uzimaju nam novac i truju zrak, hranu i vodu. Kad slusam starije ljude cujem kako svi pricaju kako je nijma u stara vremena bilo dobro i kako je lako biti djete, ali ja se ne slazem s tim potonjim bar ne u ovakvo vrijeme dok neki tinejdžer u nekom vecem gradu samo misli oce li ga netko izbosti na ulici radi sugavih 10 kuna i mobitela za koji su se njegovi roditeli dobro pomucili i radili u nekoj tvornici u zatrovanom zraku i losim uvjetima da mu ga priuste i zbog svega toga on negdje lezi krvari izboden. Povjerenje je laz, nitko u stvari nikoga ne poznaje. I onda ja vas pitam koja je apsolutna istina, zasto se sve navedene stvari događaju ljudima koji samo zive svoj zivot i nemaju nikakve veze sa tim drugim ljudima koji im se mjesaju u zivot kao npr. vlada SAD-a prisluskuje svakog stanovnika stanovnika Sj. Amerike pod izlikom terorizma. Sigurno postoji neki razlog zasto se to svima događa, a tu apsolutnu istinu sigurno zna neki ostarejli bogatas koji drzi sve konce, upravlja nama i smije nam se. Istina je tamo negdje.


Istina o svemu ovome se vec u neku ruku pricalo, ali u ovoj temi je poanta o pravoj istini, jer mozda su bas sve te teorije zavjere lazne a mozda se događaju neke druge stvari kojih nismo svjesni jer se bavimo ovim drugim fenomenima.
Konstruktivne kritike su pozeljne zubi
Nadam se da ste uzivali u citanju. kava
[Vrh] Go down
dark light
Stanica
dark light


Female
Aries Dragon
Broj postova : 28
Age : 35
Registration date : 11.11.2008

Univerzalna(prava) istina Empty
PostajNaslov: Re: Univerzalna(prava) istina   Univerzalna(prava) istina Icon_minitimesub sij 24, 2009 10:40 pm

procitaj knjigu najveca tajna od davida ickea,imas tu na forumu negdje link
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Univerzalna(prava) istina Empty
PostajNaslov: Re: Univerzalna(prava) istina   Univerzalna(prava) istina Icon_minitimesub sij 24, 2009 10:46 pm

Dobar ti je tekst, puno toga obuhvaća i svakako spada na manipulacije. No kako nećemo jednostavno naći odgovore na postavljena pitanja (čini mi se, zapravo, da ih uopće nećemo naći), mislim da je najbolje usredotočiti se na svoju neposrednu okolinu u kojoj kao pojedinci jedino možemo djelovati. Stavljaju li otrove u hranu i zašto to čine (vjerojatno zbog zarade) nećemo sami odgonetnuti, ali možda možemo jesti manje te obrađene hrane. Sva djeca koja poznajem guše se u bezbrojnim nepotrebnim igračkama, a sama često biraju najjednostavnije stvari za igru, kao kad lupaju kuhačom o preokrenuti lonac - ne treba im potencijalno otrovni bubanj iz trgovine igračkama. Truju nas vijestima, zrače svim mogućim, no mi možemo odabrati ne slušati vijesti ili ih dozirati u nekoj maloj količini (to je moja taktika) jer je većina toga ionako preljevanje iz šupljeg u prazno. Od zračenja se možemo maknuti tako da odemo u prirodu kad smo u mogućnosti, i to bez mobitela i tranzistora... Razne teorije zavjere i manipulacije zbunjuju i opterećuju čovjeka. Kad sam shvatila što mi (nam) se događa, počela sam razmišljati kako bi bilo dobro postupiti. I došla do gornjih zaključaka.
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Univerzalna(prava) istina Empty
PostajNaslov: Re: Univerzalna(prava) istina   Univerzalna(prava) istina Icon_minitimesub sij 24, 2009 11:24 pm

dark light je napisao/la:
procitaj knjigu najveca tajna od davida ickea,imas tu na forumu negdje link

Hvala na savjetu, bas sam danas poceo tu knjigu citati.


4Svjetloisjena:hvala na komplimentu :vopi:
i dobri su ti savjeti sto imas, a pogotovo je istina ovo za djecu i igracke.
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Univerzalna(prava) istina Empty
PostajNaslov: Re: Univerzalna(prava) istina   Univerzalna(prava) istina Icon_minitimened sij 25, 2009 1:27 am

pa dobro sad ovo sam skoro sve procito na drugim mjestma, ti si to samo ujedinio, normalno je da se čovjek pita šta je istina i da ima neutaljivu želju za znanjem, što se tiče zavjera, skoro se sve može gledati na dva načina, i svaka priča ima dvije strane, čito sam i da u gorivu koji koriste avioni ima namjerno stavljene otrovne stvari koje štete čovjeku, CIA ''uvozi'' drogu da bi imala koga da hapsi i bije, a naprave oko 100 000 ozbiljnih prekšaja godišnje, pravu istinu zna nekoliko pojedinaca, koji kontrolišu svijet, a opet možda je i oni ne znaju i možda svijet jeste onakav kakvim se čini
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Univerzalna(prava) istina Empty
PostajNaslov: Re: Univerzalna(prava) istina   Univerzalna(prava) istina Icon_minitimened sij 25, 2009 11:31 am

Hapa je napisao/la:
pa dobro sad ovo sam skoro sve procito na drugim mjestma, ti si to samo ujedinio, normalno je da se čovjek pita šta je istina i da ima neutaljivu želju za znanjem, što se tiče zavjera, skoro se sve može gledati na dva načina, i svaka priča ima dvije strane, čito sam i da u gorivu koji koriste avioni ima namjerno stavljene otrovne stvari koje štete čovjeku, CIA ''uvozi'' drogu da bi imala koga da hapsi i bije, a naprave oko 100 000 ozbiljnih prekšaja godišnje, pravu istinu zna nekoliko pojedinaca, koji kontrolišu svijet, a opet možda je i oni ne znaju i možda svijet jeste onakav kakvim se čini

Da, ja sam to ujedino u jednu cjelinu, i tocno si pogodio ono sto sam htio iskazati sa tim tekstom u ovoj recenici

Citat :
a opet možda je i oni ne znaju i možda svijet jeste onakav kakvim se čini
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Univerzalna(prava) istina Empty
PostajNaslov: Re: Univerzalna(prava) istina   Univerzalna(prava) istina Icon_minitimepon sij 26, 2009 12:43 pm

Svjetlo ti je dala najbolji odgovor, usredotoči se na svoju neposrednu okolinu, ne razbijaj glavu s onim što je tajna i za
neke svjetske Vlade. Zanimljivo je promišljati o tome, ali
malo toga češ otkriti i razotkriti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Univerzalna(prava) istina Empty
PostajNaslov: Re: Univerzalna(prava) istina   Univerzalna(prava) istina Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Univerzalna(prava) istina
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prava istina o Afganistanu
» Prava opasnost?
» Zastita autorskih prava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: