Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mogući smak svijeta

Go down 
+15
Fantom
zvezda
Chakotay
biga
arhont
Neobicni forumas
Berny_Sinara
silver
switch
Blizzard
Shadowh86
Goran
Alpha
god soldier
Hapa
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 2:04 am

Neobicni forumas je napisao/la:
Berny je napisao/la:
gledala film super vulkan zanimljiva teorija al onda bi svi iz Kontinentalnih predjela pobjegli u primorje i tamo se hladili od tih vjetrova vrucih tbh :D

Mislim da sam i ja to gledao, je se radi o onome nacionalnom parku?
yellowstone da :D
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 2:06 am

Da, yellowstone odmah se sjetim Jogi Bear crtića i onih basketa. Gledao sam to ko klinac.

Da, ono je zanimljiva teorija ali mislim da je stvarno vulkanski aktivno područje tamo i to dosta veliko.

Da se izbace onolike količine pepela u zrak, atmosferu, zakrilo bi se sunce, sve bi se smrzlo, bilo bi ledeno doma par tjedana ako ne i više, i to je dosta za katastrofu globalnih razmjera. Za jeko veliku katastrofu. Neznam kako bi životinje preživjele, ljudi bi se i snašli ajde, konzerviralibi sebe i hranu ko što to radimo ;)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 2:20 am

Neobicni forumas je napisao/la:
Da, yellowstone odmah se sjetim Jogi Bear crtića i onih basketa. Gledao sam to ko klinac.

Da, ono je zanimljiva teorija ali mislim da je stvarno vulkanski aktivno područje tamo i to dosta veliko.

Da se izbace onolike količine pepela u zrak, atmosferu, zakrilo bi se sunce, sve bi se smrzlo, bilo bi ledeno doma par tjedana ako ne i više, i to je dosta za katastrofu globalnih razmjera. Za jeko veliku katastrofu. Neznam kako bi životinje preživjele, ljudi bi se i snašli ajde, konzerviralibi sebe i hranu ko što to radimo ;)
haha da ma zivotinje barem sta se tice macki nebi bilo bada al Ostale zivotinjice e to vec bi bio problem...bilo bi nes kao onaj film dan poslije sutra :D srediste vrtloga smrzavanje temperature minus 3000 ...a kak su ljudi i poceli nebi se cudila si vidio da u Hrvatskoj ima pijavica a nikad nije bilo toga :D
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 2:25 am

Vidio sam da, pa globalno zatopljenje, klimatske promjene, onaj tsunami je malo poremetio rotiranje zemlje i tako. Šta, za 50 godina kaos totalni. :D

Možda se otope ledenjaci i ispod bude čudo neviđeno :D haha
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 2:30 am

Neobicni forumas je napisao/la:
Vidio sam da, pa globalno zatopljenje, klimatske promjene, onaj tsunami je malo poremetio rotiranje zemlje i tako. Šta, za 50 godina kaos totalni. :D

Možda se otope ledenjaci i ispod bude čudo neviđeno :D haha
haha nikad ne reci nikad :D
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 2:36 am

Ma ja se samo nadamda ću doživjet da se otope ledenjaci, ko zna šta je tamo zaleđeno, taj je led tamo jaaako dugo ;)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 2:38 am

mozda dinosaur ili one Piranhe to ja nebi volila vidjet O_O
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 2:39 am

Možda nađu dinosaura, izvuku mu DNK i kloniraju ga :D to bi ja volio doživit. :D

Možda nađu vanemaljsku letjelicu :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 2:41 am

Neobicni forumas je napisao/la:
Možda nađu dinosaura, izvuku mu DNK i kloniraju ga :D to bi ja volio doživit. :D

Možda nađu vanemaljsku letjelicu :D
lol a mozda Megatrona nadu hahaha :D sala :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimepon lip 06, 2011 4:42 pm

Ova tema bi se mogla premjestiti na "Ostale misterije"

Inače, evo novog smaka svijeta, samo ovaj puta uz votkicu u rukama

http://www.net.hr/planet-x/page/2011/06/06/0062006.html?pos=n1
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimepon lip 06, 2011 4:55 pm

Prijedlog prihvacen zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimepon lip 06, 2011 10:20 pm

Sto bi za vas znacilo smak svijeta? Kraj ljudskog roda, unistenje planete, unistenje civilizacije ili jednostavno kraj svijeta onakvog kakvog ga mi poznajemo, osobno poprilicno sam uvjeren da ce doci do ovoga zadnje, a zasto? Upravo zato jer kao sto vidimo nase drustvo samo sto ne puca po savovima, planet takoder, ali to su samo simptomi, onoga sto dolazi, sa ovim gore linkom samo se spominje dolazak energije, vjerujem da je to ono sto su maye govorile, energija iz centra galaksije, koja ce pomoci ljudima da nauce svoju pravu bit, tko smo, sto smo, zasto smo ovdje, da vise prekinemo sa ovim glupostima ega, da zivimo zajednicki, ipak svi smo povezani, svi mi cinimo jedno bice, stoga nase dosadasnje ponasanje je samo kontraproduktivno.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimeuto lip 07, 2011 10:53 am

Smak svijeta se propovijeda kao vladavina smrti. Znaci kao kraj ljudskog roda ili cak planeta.

Kraj svijeta kakvog mi poznajemo u smislu pomaka svijesti ne bi bio smak. Bio bi pomak :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimeuto lip 07, 2011 11:31 am

heh, pogledajte ovu stranicu... sva navještanja smaka svijeta koja su zapisana...
http://www.abhota.info/end1.htm

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimeuto lip 07, 2011 12:11 pm

Alpha je napisao/la:
Smak svijeta se propovijeda kao vladavina smrti. Znaci kao kraj ljudskog roda ili cak planeta.

Kraj svijeta kakvog mi poznajemo u smislu pomaka svijesti ne bi bio smak. Bio bi pomak :D

Mislim da je to samo kriva interpretacija nastala tokom godina, smak bi po meni znaci kraj, a onda su ljudi automatski to shvatili kao svoj kraj, smrt, unistenje planete i slicno, smatram da nismo stvoreni da bismo jednostavno bili unisteni jer jbg nalazimo se na nezgodnom polozaju u svemiru, sve je napravljeno sa smislom, kao sto sam rekao dubokog sam uvjerenja da ce doci do promjena, koje su vec vidljive, sve vise i vise ljudi se pita tko su i sto rade ovdje, manje ih zanima materijalizam, upravo zato su mediji to poceli vise promovirat na tv-u, da probaju zadrzat ljude, a oni sto su se poceli budit da sumnjaju da su jedini koji tako razmisljaju.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimeuto lip 07, 2011 1:07 pm

Da, moze biti. Ali opet je smijesno da se tim pojmom najvise koriste katolici koji vjeruju u zagrobni zivot i to da je taj zivot daleko bolji od ovog. Kako onda mogu smrt i smak tumaciti kao nesto lose. No, sad malo zalazim u neke druge stvari...nebitno...

Smak bi, po tome sto kazes, bio sukladan onome sto neki smatraju da ce se dogoditi 21.12.2012. kada bi moglo nastupiti masovno budjenje svijesti.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimeuto lip 07, 2011 1:49 pm

Koliko znam, smak je uvijek predstavljan kao masovna smrt, ne kao promjena.

@ Biga
Čekaj dok dođe 2012. dok počnu masovne najave smaka svaki mjesec rofl2
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimeuto lip 07, 2011 1:53 pm

nešto kao 2000.
svaki mjesec smak svijeta... jbt nisam ni znao koliko 'proroka' ima na ovom svijetu... mogao bih se i ja u te vode baciti... hehe...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimeuto lip 07, 2011 1:57 pm

Ma danas ništa nije teško. Počni stavljati videe na youtube koji pričaju o smaku svijeta, pravi se da nešto znaš o tome, i odmah ćeš navući ljude koji će ti povjerovati i širiti vijest dalje, možda čak otvarati stranice o tome. Danas ima toliko gluposti na tom netu da više ne znaš koja je najsmješnija, ili koja je od svih tih uopće realna.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimeuto lip 07, 2011 2:10 pm

da... i još punkuti kao onaj u americi da mi uplate novca na račun radi daljnjeg 'istraživanja'.. heheh
ljudi su ovce. vjeruju u ono što žele ma koliko to nelogično zvučalo.

jednom pričam sa mlađim rođakom o ovome 2012, majama itd itd. kaže on: "ljudi pisali kalendare i taman došli do kraja 2012. kad im ulete španjolci i sve ih poubijaju... i meni moj kalendar prestaje 31.12. pa ne kukam da će smak svijeta.."

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimeuto lip 07, 2011 4:00 pm

Meni kalendar ima uvijek jos prvi mjesec iduce godine. Jel to znaci, Biga, da ce tebi smak prije nego meni? :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimeuto lip 07, 2011 4:49 pm

Blizzard je napisao/la:
Koliko znam, smak je uvijek predstavljan kao masovna smrt, ne kao promjena.


To je samo jedna interpretacija, koja mozda nije tocna.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimeuto lip 07, 2011 7:55 pm

Alpha je napisao/la:
Meni kalendar ima uvijek jos prvi mjesec iduce godine. Jel to znaci, Biga, da ce tebi smak prije nego meni? :P
a ništa, 30.12 se ja doselim u tebe samo da živim mjesec dana duže... :P

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimesri lip 08, 2011 11:53 am

ma kad dode do smaka svijeta kupi zenu djecu i u Njemacku, mani se zaje...sta je sigurno sigurno lol!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitimesri lip 08, 2011 2:12 pm

@Biga...hmmm...a zamisli ovo...bacis kalendar....jel onda dozivis momentalu smrt ili vjecni zivot? face

@Arh...ovo s interpretacijom...u Bibliji je objasnjeno bas kao smrt.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mogući smak svijeta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mogući smak svijeta   Mogući smak svijeta - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mogući smak svijeta
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Smak svijeta 23.09.2017.
» 21. prosinca 2012. godine
» Smak sveta 2012
» spasioci svijeta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: