Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Natjecanje u alkoholizmu

Go down 
+7
urbanaaa
josip21
Wickey666
Alpha
Jaykof
Svjetloisjena
Goran
11 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimesub sij 31, 2009 2:44 pm

Gušt mi je povremeno popiti čašu crnog vina ili pivo uz jelo ili kad sam u dobrom društvu.
Ok je kad to činiš iz gušta i kad imaš granice. Pojava koja mi je tragikomična su likovi koje
često znam sresti u kafiću ujutro, doteturaju za šank krvavih očiju i prvo što izuste je: "Joj
kako sam se nakres'o jučer" i umjesto kave odmah zveknu žesticu ili pivkana i za pola sata
su opet pijani. Zašto neki veličaju svoje pijanstvo i misle da su face ako su konstantno pijani?
Čovjek bi rekao da je takvo ponašanje karakteristično za pubertetsku dob, ali ima i strašno
puno odraslih koji se tako ponašaju.
U kojim prigodama i količinama konzumirate alkohol i što mislite o "natjecateljima u pijanstvu"?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimesub sij 31, 2009 5:25 pm

Nezrelo je opijati se zbog natjecanja, no kod starijih adolescenata i odraslih to se natjecanje kombinira s ovisnošću koja se razvija nakon nekoliko godina zloporabe alkohola no

Mnogi nisu u stanju odbiti alkohol kad društvo od njega očekuje da ga popije. I to je početak dugoročnih problema.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimened vel 01, 2009 10:18 pm

Ja baš i ne volim alkohol, ali mogu 'eksat' pol litre pive :P

Al ipak, nije da se želm napit ...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimened vel 01, 2009 11:24 pm

Ja ne pijem zivili ... zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimesub ruj 12, 2009 8:16 pm

Ja nikad ne pijem osim kad sam sam ili kad sam u društvu
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimesub ruj 12, 2009 8:33 pm

ja pijem da zaboravim.... tuzni
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimesub ruj 12, 2009 8:39 pm

^^ :D

Uf ja pijem... al vidim po gradu, kvartu da toga ima na veliko..svugdje se cuga - u parkovima, kafićima, na autobusnim stanicama, u ulazima, kod dućana, na parkiralištima, u autima... mi mladi jebeno puno i često pijemo... Kad se ide van, uf cuga se po default-u...Pijem isključivo navečer i ne prođe tjedan dana, a da bar jednom nisam malo pod gasom. Strašno. I koga god upoznam, svi isto rade...i svima je to normalno. I meni je..sve dok malo bolje ne razmislim, a razmišljam o tome s vremena na vrijeme, no i dalje nastavljam živjeti kao do sad.

Što se tiće natjecanja u alkoholizmu...nisam se natjecala niti mi je u cilju popiti što više cuge ili više od nekog drugog. Al u društvu često igramo igre kad "za kaznu" moraš popit gut cuge koju piješ.. to bude presmiješno kad cuga počne djelovat i svi poblesave i griješe u igri,a igra se brzo i treba pamtit i svašta... nedostaje mi to, nismo dugo :D
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimesub ruj 12, 2009 8:53 pm

po noci u nasem parku ima alkohola da se napije bar 5 ljudi, a kad su prigode neke ili turniri ima da se napije nekad cak i 50 ljudi, kod nas rade zabave s kojih se nesmije otic dok se sve nepopije
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimesub ruj 12, 2009 9:05 pm

Remke je napisao/la:
po noci u nasem parku ima alkohola da se napije bar 5 ljudi, a kad su prigode neke ili turniri ima da se napije nekad cak i 50 ljudi, kod nas rade zabave s kojih se nesmije otic dok se sve nepopije

Hmm zanimljivo...Kod nas obično dok se sve popije, ide se po još...
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimesub ruj 12, 2009 9:06 pm

da ali kod nas se osiguraju pa kupe po 5-20 litara(maksimalno) po osobi pa se ostaje cijelu noc
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimesub ruj 12, 2009 9:13 pm

^^evo već se natječete! :D
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimesub ruj 12, 2009 9:19 pm

urbanaaa je napisao/la:
^^evo već se natječete! :D

lol!
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimesri ruj 16, 2009 12:33 am

mislim da se muskarci natjecu u alkoholu da dokazu sebi i drugima da su vodje :) imala prilike viditi na svadbi ubili su se od gemista :D u muskoj prirodi je da se natjecu nis cudno :) na svadbi sam popila jedan guc Ruma i to je bilo to :/ i to zato sto su mi rekli cuvaj od muskih da se ne napiju :D lol ko ce nas voziti doma:D i to je bilo to za citavu svadbu al sam se zato prepila Cole haha :D :D
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimesri ruj 16, 2009 5:17 pm

Nisam pila od subote... ni gut alkohola... rekord u zadnje vrijeme..
al to je zato što sam bubana, inače bi pala koja piva sigurno :D
Moram ozdravit do vikenda!!!
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimesri ruj 16, 2009 5:30 pm

jebo ti to sve ako ne moras jedno 5-6 puta na pis pauzu......eee onda je to bila prava cuga......
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimesri ruj 16, 2009 5:37 pm

Misliš da treba popit toliko da idše bar 5-6 puta na piš pauzu? Ne znam dal sam te dobro razumjela, al slažem se s tim... :D ako se pije piva ili neko drugo "dugo" piće...
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimesri ruj 16, 2009 5:48 pm

pa ne tipkam ja kineski..... :P

bez obzira sta se pije....najbolje nekakav mix opalit.....ali....obavezno ali....nikako pis pauzu obavljat u wc-u vec izadjes vani iz kafica i nadjes najblize stablo....jel sad malo jasnije..... rofl2

nisam siguran zasto vani ali mislim da ima neke veze sa evolucijom i obiljezavanjem teritorija..... ides
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimesri ruj 16, 2009 8:24 pm

josip21 je napisao/la:
pa ne tipkam ja kineski..... :P

bez obzira sta se pije....najbolje nekakav mix opalit.....ali....obavezno ali....nikako pis pauzu obavljat u wc-u vec izadjes vani iz kafica i nadjes najblize stablo....jel sad malo jasnije..... rofl2

nisam siguran zasto vani ali mislim da ima neke veze sa evolucijom i obiljezavanjem teritorija..... ides
bolje 'obilježit' neko auto koje ti se sviđa.... uz uvijet da neki bilder nije vlasnik, ako je, onda se nadaj da si dovoljno 'goriva' nalio da možeš opalit jedan duži sprint, al tek nakon što ga onesposobiš 'laganim' udarcem u .....(znate i sami ;) )
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimečet ruj 17, 2009 2:14 am

hahaha :D
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimeuto ruj 22, 2009 2:46 pm

Ljudi moji ja sam danas došo s Oktoberfesta, to je raj na zemlji!

:))
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimeuto ruj 22, 2009 2:48 pm

Wickey666 je napisao/la:
Ljudi moji ja sam danas došo s Oktoberfesta, to je raj na zemlji!

:))

Care klanjam ti se ides
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitimeuto ruj 22, 2009 3:18 pm

imali ste prilike vidit moj topic o ovoj temi, pa znate moje mišljenje. al to ne znači da ja ne pijem.
ja imam svoje granice. pijem kad je prigoda,možda 1 put u 2,3 mjeseca se naroljam,kad izađem sa prijateljima ili kada nešto slavimo. doma alkohol ne pijem niti želim niti mi je hvala bogu,potreba.
Ljudi često ni sami ne znaju koliko balansiraju na rubu ovisnosti,shvate tek kada "padnu".
treba s tim đavlom bit oprezan strašno.
Alkohol je odličan kada ga se pametno i umjereno pije ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Natjecanje u alkoholizmu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Natjecanje
» SEOmag natjecanje
» Slikarsko natjecanje
» fotografska natjecanja- 2009

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: