Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što biste ucinili da sutra izbije WW3?

Go down 
+56
Einar
Hladni
Madonna
biga
Korplikan
SkywardSword
Q
Fear
darkside
hawara
whitelady
Collector604
Archangel
daughter_of_Sun
randajad
Marko251988
Johnny-Red&Black
JedanOdOnih
Maria Elena
mistik112
Yo93
bros
hromi
ex-karl marx
schmizzl
tomi
Remke
Fantom
Goran
kurto
vladimir je idiot
Michael Wittmann
Neobicni forumas
MoW
Gea
gloria_g
josip21
PEPE-Top Secret
floridana
Blizzard
Tucakovic
Shime
Panchito
Berny_Sinara
mali_djogani
Cico
zvezda
snake
gothic45
Alpha
Legionar
Groinx
Svjetloisjena
Jaykof
switch
Annon Imus
60 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 8:26 pm

Izrael bi bio sve, samo ne sigurno mjestu WW3 :P

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
darkside
Višestanični organizam
darkside


Male
Aries Snake
Broj postova : 43
Age : 47
Registration date : 08.09.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 9:17 pm

pa židovi su i odgovorni za sve svijetske sukobe, samo ovaj put nebi prosli s tim da neokuse u svom dvoristu.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 9:44 pm

darkside je napisao/la:
pa židovi su i odgovorni za sve svijetske sukobe, samo ovaj put nebi prosli s tim da neokuse u svom dvoristu.

a sad zaflo

Collector604 je napisao/la:
Nisam psiholog...


Sta ti znaci "ili se pravis pametan"



postovi tipa "jel ti imas problema sa selektivnom percepcijom ili kognitivnom disonancom" su preterani , osim ako nisi psiholog pa su ti strucni termini sastavni deo tvojeg vokabulara .

@ tema

onda najjbolje otic na juzni/severni pol .....to niko nece bombardovati , a kad radioaktivni oblak predje preko tebe , samo se zakopas u sneg :D .
A posle par godina zivota tamo , ni nuklearna zima ti nece biti nista cudno :)
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 9:57 pm

Jel samo psiholog moze citati psihologiju ili je i mi ostali "obicni" ljudi mozemo citati...

Ne vidim tu nikakvo "pravljenje da sam pametan"....

To bi bilo veoma slicno da i ja tebi kazem jesi li fizicar ili meteorolog pa koristis strucne nazive poput "radioaktivni oblak" i "nuklearna zima" ili se mozda pravis pametan.

Hajde da sam ja napisao 2-3 posta koji toliko obiluje strucnim terminima psihologije pa i priznao bi da sam pretjerao.Ali kad sam napisao preko 270 postova i mozda samo njih oko deset ima jedan ili dva "strucna naziva iz psihologije".

Zato se i ne slazem sa tvojom recenicom u kojoj govoris da se pravim pametan....



[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimened pro 19, 2010 5:47 pm

uzeo sve što je potrebno za preživljavanje i lutao
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimened vel 19, 2012 11:17 pm

sto vise gledam novosti,sve mi se cini kako ce ova tema postat nas zivot ubrzo :D
[Vrh] Go down
Q
Riba
Q


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 170
Age : 111
Location : u kontiniumu
Registration date : 14.12.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimepon vel 20, 2012 4:41 pm

Dođe li do nekakvih s..nja ko šta pišete odo ja za Minken. giba
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimepon vel 20, 2012 6:30 pm

Bye, bye! giba
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimečet vel 23, 2012 5:09 pm

sumnjam da bi i Minken ostao netaknut :D
svaki dan mozes procitat nesto sto dolijeva ulja na vatru izmedu irana i ostatka svijeta koji lize guzicu amerima
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimepet vel 24, 2012 2:06 am

Da sutra izbije WW3 ...

Otišao bi na temu za odbrojavanje do 21.12.2012. i tražio nekoga da pokuša nastaviti temu :D
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimepet oľu 30, 2012 6:01 pm

Fejsbučio bi da vidim tko je još živ zubo

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimepet oľu 30, 2012 7:27 pm

nekako mi najsigurnije se čini varijanta bjega u brda. jest da današnjom tehnologijom ni to nije sjajno ali daje najbolju šansu za preživljavanje. šuma obiluje hranom(naravno tko je zna naći) i skloništima(sjetite se samo doba ustaša, partizana kad su se ljudi krili veoma dobro u brdima).

naravno da bi to zahtjevalo određen fizički napor(mislim na nalaženje hrane), planiranje, što manje skupine ljudi(što je više ljudi, veća šansa pronalaženja položaja, veća količina hrane potrebna). dakle bacanje u vukove samotnjake...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimepet tra 06, 2012 5:06 pm

prvo sto mi pada na pamet...izmolio" oce nas"...@ moli amen uskrs
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimepet tra 06, 2012 5:26 pm

Ja bih se obrezao jer dolazi vrijeme Islama,pravih muskaraca i zamotanih poslusnih zena.... cuga
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimesub tra 07, 2012 1:41 am

Ja bih se dobro napio i s puškom čekao da dođu do mene
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimeuto tra 10, 2012 11:51 am

Ja bih skupio 10-15 ljudi koje znam a koji su ludi ko ja, nakrcao šleper i pravac južni Velebit. U onim bunkerima ima opreme, oružja, svega...a sigurnije je nego u gradu 400%
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimepon oľu 24, 2014 4:59 pm

Pojeo bih roštilj i upuco se  face 
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimesub lip 14, 2014 10:34 pm

Otišao na prvu liniju i odmah nakon prve paljbe 'časno' umro i bio heroj i žrtva... Ili samo bio ranjen? :D

A možda i ostao visiti na kompu i pratiti novosti o ratu. Neće on tako brzo doći do moje kuće :)
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimened lip 15, 2014 2:18 pm

Čemu sudjelovati u takvom ratu koji je u startu isplaniran od početka do kraja i svi sudionici njega su lutke na koncima?

Ako bi mi oružani sukob priprijetio doma, branio bi se, ali da idem ratovati za korporatiste, taj film neće gledati. Do sukoba bi ljudima objašnjavao prirodu tog rata, tako da skuže zašto je nastao i tko ga vodi.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitimened lip 15, 2014 2:42 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Čemu sudjelovati u takvom ratu koji je u startu isplaniran od početka do kraja i svi sudionici njega su lutke na koncima?

Ako bi mi oružani sukob priprijetio doma, branio bi se, ali da idem ratovati za korporatiste, taj film neće gledati. Do sukoba bi ljudima objašnjavao prirodu tog rata, tako da skuže zašto je nastao i tko ga vodi.
 hail  U potpunosti se slazem.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što biste ucinili da sutra izbije WW3?
[Vrh] 
Stranica 10 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» biste li?
» Gdje biste zivjeli???

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: