Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koliko ste vidoviti?

Go down 
+53
primitive101
Ephez
Icecrowned
Tweety
MACICA
Wsmack
Fantom
Athena
Chakotay
Armin od Irima
Natasaos
hromi
Eternity
MoW
Collector604
bros
mEN_iN_WHite
konoko1
AzrielofDeath
Grinder
schmizzl
argonian
Narayana
maya
Berny_Sinara
Gea
Lullaby
4ucker
ThE_IMMORTAL
Jaykof
Legionar
Saroman
l337_m4n
Syn
Sigmund Freud
Merkurica
Tutankhamon
Blizzard
Groinx
Flamezar
jasmina 07
None
bir
silver
pocahontas
zvezda
gloria_g
Alpha
malena
Neobicni forumas
indigocakra
Svjetloisjena
wik91
57 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 2:45 pm

Dobro, krivo sam se izrazila. Nije ljutnja ali jeste nesto sa malo nadrkanim tonom. Mozda isto ironija ili nesto slicno. Sto god da bilo ne ide se u konstruktivnom smijeru.

Osim toga ni ti nisi dao konkretan odgovor. Samo se nisi slozio. Ja, sam, recimo, dala vrlo konkretan odgovor na koji ti, pak, nisi rekao nista. Ni jel ti to ima smisla ni jel nema niti jel se mozda slazes ili bilo sto trece.

Poanta...postao si u svrhu provociranja, a ne konstruktivnosti :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 3:42 pm

Citat :
Post hoc ergo propter hoc (posle ovoga dakle zbog ovoga)

Zabluda nastaje kad se drugi dogadjaj desi nakon prvog pa zbog toga povezemo da se desio zbog prvog.

Kad nas boli stomak,zalijepimo komad papira na stomak i nakon 6 sati prodje nas bol u stomaku i kazemo da nas je prosao zbog papira(Bol u stomaku inace prolazi veoma brzo)

Imamo isto ono,kada student ide na ispit majka prolije casu vode za njim,ako student polozi to ce biti zbog toga sto je majka prolila casu vode (mislim da je zbog toga sto je student ucio dugih mjesec dana)

Iz ovoga nisi nista shvatila i ovo ne smatras konkretnim odgovorom....

To je da tako nazovem mehanizam koji nas vodi u zabludu i praznovjerje..ukratko

Ja smatram da sam dao konkretan odgovor i primjere...U sustini i oni su davali slicne primjere..Kada pogledam telefon on zazvoni u istom trenutku...Sanjao sam dvije zgrade kako gore a u Americi su dvije zgrade gorile...

I ovaj njihov primjer i moji primjeri prikazuju istu zabludu ili logicku pogresku posle ovoga dakle zbog ovoga.I onda dodje autor koji je taj isti primjer napisao (u vezi telefona) i kaze mi da pisem banalne stvari....A ustvari je on svojim primjerom prikazao tu logicku pogresku.Ispravite me ali ja mislim da se to zove kontradiktornost...

Ispade da indirektno sam svoj primjer naziva banalnim....


Alpha nisam odgovarao na tvoj post jer nemogu niti zelim biti svakom loncu poklopac,jer bi me onda vjerovatno smatrali malo prenapadnim da zaredam svima da komentarisem post i to opsirno.

Kao odgovor na tvoj post napisao bih o kojem se to radiu radi..Koliko radio ima pjesama u kolekciji ako ih ima 50 i stalno vrti tih 50 onda je moguce to sto si napisala,ako ih ima preko 5.000 i u playlistu su stavljenje opcije random da se odabiru nasumicno a iskljuceno je da se ponavljaju onda tvoja teorija pada u vodu...


Onda bih rekao da je to individualno jer ako je neko u vezi,prvo ce ocekivati pozive svoje djevojke pa makar iako nas je zvala 4 puta u tom istom danu a najmanje ce ocekivati poziv prijatelja koji ga nije zvao vec 2 dana.Kod druge osobe ce ovo biti suprotno tako da nije bas cvrsto sto se kaze.


U mojoj kolekciji pjesama vjerovatno da ce se jedna pjesma ponoviti u narednih 54 dana je jednaka nuli jer kolekcija pjesama mi traje 54 dana (1200-1400 sati neznam tacno,odavno nisam gledao)

A na playlisti je stavljeno No Replay i Random...nema ponavljanja dok se cijeli ciklus od 54 dana ne zavrsi,i nasumicno pustanje pjesama..

Kada prodje 54 dana tek tada ce se neka pjesma ponoviti....Tako da u slucaju da radio ima ovakvu kolekciju nacekali biste se 54 dana da se ponovi pjesma
rofl


Jel na radio program takav da se moze nazvati i reci zelja to jest koju pjesmu zelimo cuti i oni puste,znaci i od programa radia zavisi ta tvoja teorija...


5
[Vrh] Go down
konoko1
Riba
konoko1


Male
Virgo Dog
Broj postova : 102
Age : 41
Location : SL.BROD
Registration date : 24.01.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 4:07 pm

mogu reci da je alfa u pravu ako govori o stanicam kao Otvoreni,narodni radio slavonija jer na takvim stanicam se moze izracunati kad otprilke koja pjesma ide i stanice nemaju takav random play kao ti doma,dokaz za to upali otvoreni(ako si u mogucnosti) pa zbroji koliko puta dnevno puste odredenu pjesmu
koja je hit ovih dana i u konacnici to nije vidovitost nego vjerojatnost(ako svjesno pokusavas pogoditi pjesmu) ili cak podsvjesni podrazaj(kad zapjevusis sam od sebe)
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 8:23 pm

Alpha je napisao/la:
Sto se tice pjesme na radiu...jedno prilicno vjerojatno objasnjenje su matrice. Malo ih je teze poloviti ako se radio slusa ili precesto ili prerijetko ali ako se slusa recimo svaki dan u istom ili slicnom intervalu (kao ja koja ga slusam u autu kada ide na posao ili sa posla) tada se to jako lijepo polovi. Dakle, radi se o tome da se pjesme ponavljaju. Jednostavno, od 10 pjesama koje su pustene od npr. 16:30-17:00h u 2 dana ce se ponoviti cak 3-5, a u 5 dana 1-2. Da, sa brojem dana se broj ponovljenih pjesama smanjuje jer se one ipak mijenjaju pa se te nove malo ponavljaju i sve tako u ciklusima. Dakle, doslovno znam da u nekom periodu postoji velika sansa da cu cuti 'tu i tu' pjesmu. E sad, ljudi to cesto ne skuze na svjesnoj osnovi jer obicno rade jos nesto dok svira radio ali njihova podsvjest skuzi i vec krene pjevat sama sebi u ocekivanju doticne pjesme sto se onda, relativno cesto, i ostvari.

Sto se tice telefona...slicna stvar...imamo odredjen broj ljudi s kojima se cujemo. Nas mozak u pozadini zna tko je nazvao u protekla 2 dana, a tko nije te ocekuje poziv onih koji nisu. Zato pogledavamo u telefon koji cesto zbilja i zazvoni. I onda jos pogodimo i tko zove. U biti je nas mozak napravio analizu i eleminaciju te dao najvjerojatniju varijantu. Naravno, uvijek moze biti da pogrijesi jer ne zove teta Kata nego Puls - angencija za istrazivanje trzista :P

zani istina je, nisam hteo da napisem i da ponekad pogodim ko zove ili mi se kao javi... :D extra. nisam hteo to da napisem jer bi mislili da lazem ili otkud znam sta bi mislili :D. od sad cu sve da pisem pa sta bude...
[Vrh] Go down
Eternity
Višestanični organizam
Eternity


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 79
Age : 26
Location : Metabunker
Registration date : 02.03.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 8:25 pm

Ja sam jednom sanjao da sam 2. na skolskom takmicenju iz matematike i bio sam stvarno drugi.
Jednom sam sanjao da sam u laboratoriji napravio genetsko modifikovanog pauka,i sutra procitao to u jednom stripu(strip nije SpiderMAN)
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 8:33 pm

@ colektor
tebi nema potrebe da odgovaram vise puta
1. smorio si
2. banalno je zato sto pises glupe stvari i ponavljas ih samo malo izmenis recenicu...
3. mislis samo da si ti u pravu i da sve ti i tvoja fizika znate. A to nije tacno, ajde ovako MOZE LI FIZIKA DA DOKAZE DA TO NIJE TACNO STO MI PISEMO, a dal si se to zapitao????? Dal fizika moze da dokaze da nemogu ljudi da lete ili da pomeraju stvari umom...
Ajde opet ovako- kako covek na mesecu moze da skoci i da lebdi vise od nas-opet fizika, eto moze drugaciji su zakoni fizike.
sad nista ne verujes i drzis se fizike ali desice se i tebi nesto pa ces drugacije poceti da razmisljas!!!!
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 8:36 pm

12MEGAPASKALA je napisao/la:
Ja sam jednom sanjao da sam 2. na skolskom takmicenju iz matematike i bio sam stvarno drugi.
Jednom sam sanjao da sam u laboratoriji napravio genetsko modifikovanog pauka,i sutra procitao to u jednom stripu(strip nije SpiderMAN)

pa vidis takve se stvari meni dogadjaju, jeste da se uplicem u sve teme ali zbog tih tema sam i dosao.

ja sam isto sanjao da leti neka raketa preko neba i ja kazem ali oni nista.
posle 2 dana vidim na tv pricaju kako su "e sad dal iraci ili isto neki na i" poslali 1 satelit u kosmos.
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 8:39 pm

I da imam pitanje kako npr. moja majka oseti kad ce kisa??? ili oseti zamljotres koji se desio neznam jedno 1000km??? to za kisu moze biti i reumatski u kostima da oseti ali zemljotres????
i to ne 1 nego dosta puta
[Vrh] Go down
Eternity
Višestanični organizam
Eternity


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 79
Age : 26
Location : Metabunker
Registration date : 02.03.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 8:55 pm

mEN_iN_WHite je napisao/la:
I da imam pitanje kako npr. moja majka oseti kad ce kisa??? ili oseti zamljotres koji se desio neznam jedno 1000km??? to za kisu moze biti i reumatski u kostima da oseti ali zemljotres????
i to ne 1 nego dosta puta

ovo je retoricko pitanje cuga
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 9:16 pm

Aj dont andrstend :D
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 9:30 pm

Ti si sam napisao primjer koji sadrzi logicku pogresku poslije ovoga dakle zbog ovoga

Ne mislim da sam samo ja upravu niti sam to izjavio...
Ne mislim da sve znam niti sam to izjavio...

Naravno da moze,nauka dokazuje i da nesto postoji i da nesto ne postoji..
To je glavna razlika izmedju nauke i pseudonauke..Nauka dokazuje da nesto postoji i da ne postoji dok pseudonauka ne radi ni jedno ni drugo.

Jel mislis da mjesec i zemlja imaju iste fizicke osobine samim tim i isto gravitacionu silu.Mislim da ces na google-u naci zasto covjek duze vremena na mjesecu ostaje u zraku nego na zemlji kada skoci.

Fizika moze dokazati da to sto govoris nije tacno...


A moze li tvoja majka da osjeti kad ce kisa a da pri tome nema pogleda na Vremenske Uslove.

Ako tvoja majka moze da osjeti kad ce zemljotres nek se obrati James Randi Foundation i nek osvoji Milion Dolara,tolika je nagrada za one ljude koji imaju Paranormalnu sposobnost.
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 11:28 pm

AJDE BAS DA VIDIM TAJ DOKAZ, JA MISLIM DA BI SVI OVDE HTELI TO DA CUJU I DA GASIMO SAJT AKO NISTA NIJE TACNO!!! STA VI MISLITE?????

Ja nisam rekao da moja majka moze da oseti svaki zemljotres nego samo neki put kad se to dogodi i nemoj da prevrces tudje reci

idi ti pa se javi James Randi Foundation da vide dal si normalan a ne paranormalan


Zadnja promjena: mEN_iN_WHite; uto oľu 02, 2010 11:34 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 11:31 pm

@Men in white...koji dokaz tocno hoces? Ovo zasto je masa na Mjesecu manja nego na Zemlji ili zasto tvoja majka osjeti dolazak potresa?
Nema potrebe za velikim slovima. Cujemo se sasvim dobro i sa malim miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 11:55 pm

Velika slova znaci Nervoza,Galama,Deranje...A to opet znaci nesigurnost....

Men evo ti moj savjet ili upustvu kako ces doci do tog dokaza....

Otidji na bilo koji Fakultet fino zamoli da ti kazu gdje se nalazi Profesor Fizike.Kazi mu to sto si meni kazao,da ti dokaze da levitacija ne postoji,jer se to kosi sa fizikom.Naravno fino ljubazno ces ga pitati....Otidji kod 2-3 profesora na razlicitim Fakultetima cisto da se uvjeris.

Vidim imas zelju da dobijes taj dokaz tako sada znas i gdje ces dobiti...

A gdje vidis da sam ja napisao svaki zemljotres,bolje nemoj ti da okreces tudje rijeci...

Kada to uradis dodji na ovu temu ili meni na PM i reci nam svima sta su ti rekli.


Ja necu ici jer ne tvrdim da imam paranormalne sposobnosti niti da postoje...

Pozzz
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 12:03 am

Meni, recimo, velika slova znace da hocu da me se bolje cuje ili da me netko nanervira zubi

Slazem se da ne postoje paranormalne sposobnosti zato jer su to sve normalne sposobnosti koje znanost jos nije dokucila zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 12:10 am

Sad u sustini svako moze navoditi vodu na svoj mlin....
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 12:11 am

Ma to sam i ja znao nego sam ga pitao kako tamo moze a ovde ne "razumes"..... Ako kaze fizika ne moguce je, a kako na mesecu moguce. Znaci negde je MOGUCE nije nemoguce....

razumes alpha sta sam hteo reci
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 12:13 am

Pa ako bih ja verovao njemu da ne moze da se leti, isto tako bih morao da verujem i nekom ko kaze da moze leti.
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 12:15 am

Da verovatno bi rekli da ne moze da se leti ali zasto bih ja verovao kad mogu da verujem u vise stvari, ako ti tvoji fizicari kazu da ne postoji bog i da ne verujes u to jer bi ti to ucinio????
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 12:30 am

Pa ocito ti ne citas moje postove

Gravitacija na mjesecu je manja za 83.3% od gravitacije na zemlji

Ako na zemlji imas 100 Kilograma na mjesecu ces imati 16.6 Kilograma..


Ako sam pogrijesio u vezi brojeva nek me neko ispravi...

A cuj prijatelju moj..Ti trebas rijesiti hoces li vjerovati ljudima sa dokazima ili ljudima bez dokaza...



Kad to rijesis zivot ide kao po vlaznoj...........Cesti 8)
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 2:07 am

Ja tebe nisam to pitao, pise ti lepo sta sam te pitao gore.

Znam ja to pre qq o mesecu da je manja gravitacije ja to znam nego niste me shvatili....jooj pricate m o mesecu ko da ja ne znam da je gravitacija manja.... nije to poenta. Nego da je negde moguce to raditi, pa zasto ne bi i kod nas na zemlji to moglo??? Ja verujem da je moguce i to je moj stav. Sad ja ispadam glup zbog vas kao da ne znam nista o gravitaciji qq ajde molim vas procitajte lepo sta pisem.
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 2:11 am

Collector604 je napisao/la:


A cuj prijatelju moj..Ti trebas rijesiti hoces li vjerovati ljudima sa dokazima ili ljudima bez dokaza...

a zasto ne bi verovao? ljudi veruju u hriscansto skoro 3000god a nema dokaza i sta sad ti ne verujes??? sad samo treba da verujem da ako bacim jabuku ona ce pasti, pa ne mora sve tako da izgleda jer tako koji je cilj u zivotu ako u nesto ne verujes????

Nisu ni ljudi pre 500g verovali da ce za 500god moci da se leti avionom ili kolima a pogledaj sad tj ne letimo kolima ali se pojavilo i to



[/quote]
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 2:39 am

Citat :
Nego da je negde moguce to raditi, pa zasto ne bi i kod nas na zemlji to moglo


A gdje je to tacno moguce raditi?


Citat :
Ako kaze fizika ne moguce je, a kako na mesecu moguce. Znaci negde je MOGUCE nije nemoguce


Ja sam iz ovog zakljucio da nisi znao o gravitaciji na mjesecu.


Zasto nebi vjerovao....Tu ti ja nemogu pomoci 8)

sleep
[Vrh] Go down
konoko1
Riba
konoko1


Male
Virgo Dog
Broj postova : 102
Age : 41
Location : SL.BROD
Registration date : 24.01.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 3:37 am

@collector
meni je jako drago raspravljati sa ljudima o raznim temama koji imaju drugaciji stav ili uvjerenje o tim temama,jer u tom razgovoru vidim i drugu stranu medalje,ali u tvom slucaju imam nekakav osijecaj da si ti dosao ovdije samo da bi zadovoljio svoj ego(ispravi me ako grijesim,nadalje zasto mislis da ovi ljudi ovdije koji vjeruju(smatraju,nadaju,zele) u "paranormalno" nemaju znanja iz konvencionalne znanosti koliko vidim po tvojim napisima imaju cak vise i od tebe i mene zajedno,u ovom sektoru "pseudoznanosti" neces dobiti opipljiv dokaz nego samo teorije i iskustva ljudi koji to povezuju sa "paranormalnim"
P.S:ako ti sta nije jasno u ovom postu rado cu ti razjasniti
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 6:53 am

Ispravljam te....

Jos uvijek nemam takav poremecaj licnosti da bih svoj ego zadovoljavao postovima na forumu


A zasto ti mislis da ja mislim da ovi ljudi nemaju znanje iz konvencionalne znanosti..Jesam li ja rekao da nemaju ili,ne razumijem odakle si izvukao zakljucak da ja mislim tako...

Ako znaju vise blago se njima ako znaju manje blago se njima...

Pa zar to nije za ocekivati da neko zna manje od tebe a neko vise od tebe....


Rekao si samo cu naci teorije i iskustva ljudi,a sta je cilj tih teorija uopste?Pronalazak istine ili neki drugi cilj...

Pozz
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko ste vidoviti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko ste vidoviti?
[Vrh] 
Stranica 6 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» koliko..
» Koliko...
» Koliko ste...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: