Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Reiki

Go down 
+19
Mama
MoW
orca
Dada289
Legionar
Chakotay
Backpacker
primitive101
Alpha
arhont
Tigon
Hexenkind
Black_Pearl
Gea
Blizzard
Berny_Sinara
Mystica
Svjetloisjena
Goran
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Reiki - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Reiki   Reiki - Page 5 Icon_minitimesub stu 19, 2011 9:24 pm


Citat :
@Kahali, kažeš da je bolje koristiti Reiki na sebi nego na drugima, zbog negativnog bumeranga. Ako Reikist ne zna od kuda uzima energiju, kuda ona odlazi, i u kom obliku se vraća, zar nije onda opasno primjenjivati ga i na sebi?



Je, istina je, ali najmanje štete i bez kolaterala, osim toga on je (Reikist), možda, zbog nekog razloga odveden na taj Put nebi li se poslije suočio sa svojim (re)akcijama i kroz "otplaćivanje" tih akcija naučio neku ključnu lekciju koju inače nebi...
Ovo je zaključak/teorija izveden iz činjenica da je vremenski tijek blic uzročno-posljedičnosti pa je akcija nekog 'Reikista' možda namjerno učinjeni krivi korak/greška inicirana od strane 'Višeg Ja' koje je svijesno cijelog 'blica' odjednom pa zna kako bi takav put/akcija u konačnici uzrokovao nečim korisnim ili nekom Uvidu koje inače taj čovjek nebi imao.
Istom 'Logikom' Moguće je čak da je cijeli proces počet zato da se Reiki upotrijebi u nekoj ključnoj situaciji na sebi za vrijeme trajanja fizičke manifestacije neke osobe kako nebi propustio neku priliku (koju inače bi da se nije "znao izlječiti") koja je toliko bitna da premašuje "bitnost" efekta Bumeranga to jest vrijedna je cijene koja se mora platiti kada "pay day" zakuca na vrata.
Ovakve "prilike" koje su u fizičkom postojanju dovoljno važne da se Reiki ili bilo koja druga tehnika koja koristi 'Ograničene izvore' upotrijebi bez obzira na konzekvence jako su rijetke naime i nema puno stvari uopće (prilika) koje bi mogle opravdati te i slične akcije.



p.s. (za one koje žele znati više)

Veličina Tesle nije samo u njegovim Izumima jer je on samo jedan čovjek koji je uspio čisto i jasno 'Spustiti Znanje' koje ga je zanimalo, a za što je svaki od nas sposoban i u eri koja dolazi, nakon sljedećih 700 godina, svaka osoba će imati pristup svim znanjima takve vrste kao i bilo koje druge vrste koja ga zanima i to instantno; no njegova Veličina je što je prepoznao konzekvence koje bi se mogle desiti da je do kraja izgurao projekt besplatne i "beskonačne" električne energije koju je imao namjeru crpiti iz Inonosfere i bežično prenositi bilo gdje na Zemaljskoj kugli jednostavnim tehničkim riješenjem ili dosjetkom.
Nije tu u pitanju bio ni Morgan ni Lobi ni globalna svijetska zavjera, niti ništa takvog (jer bi se i ovakva vrsta energije mogla naplaćivati bez obzira što je besplatna i sveprisutna).
Tesla je (pre)stao nakon razgovora sa Morganom sa njegovim najvećim projektom to je istina, ali ne zato što mu je ovaj uskratio fundacije i sredstva za projekt (projekt je u to vrijeme već bio završen i spreman) nego zato što je tijekom tog razgovora Tesla nešto shvatio, Spoznao je Cijelu i širu sliku "konačnih" izvora Energije i mehanika povratnih sprega tj. spomenutog "bumerang" efekta.
On je o tome slutio i za vrijeme rada na Tunguskoj exploziji (koju nije prouzročio bez veze ili samo experimenta radi, već u dogovoru sa Sibirskim i Tunguskim Shamanima).
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Reiki - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Reiki   Reiki - Page 5 Icon_minitimesub stu 19, 2011 9:33 pm

Meni je bas zao sto nisam imao prilike provesti neko vrjeme sa Teslom,mislim da je on ovladao nekim unutrasnjim strukturama psihe bolje nego vecina jogija,i da bi mnogi mogli uciti od njega....
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Reiki - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Reiki   Reiki - Page 5 Icon_minitimesub stu 19, 2011 9:46 pm

slažem se, ima još nekoliko fizičara iz povijesti koji su preko Fizike došli do Istih Spoznaja kao neki prizanti Mudraci bez da su ikada promolili nos u bil okakvu Duhovnu literaturu.
Damir Coha, jedan čovjek koji je došao na Joseph Štefan institut u Sloveniji i oborio Sva tri Newtnova aksioma, kao i Termodinamiku pričao mi je zaprepašćujuće Uvide do kojih je došao preko Fizike i slobodnog razmišljanja u Fizici.
Svaki Fizičar koji dovoljno duboko uroni u ovu Znanost prije ili kasnije doći će do nevjerovatnih otkrića, ako je to sve k tome i vizualizirao i doživljavao, na neki način on je prakticirao i Duhovnost.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Reiki - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Reiki   Reiki - Page 5 Icon_minitimesub stu 19, 2011 9:57 pm

I dodao bih da takvi misticni,duboko zadubljeni mistici-naucnici dosegnu takve nivoe svjesti bez i da znaju sta su napravili i to im jos bude normalno stanje svjesti, i da bi sa vecinom "duhovnih" praktikanata prali pod....

Mene je fizika maltene spasila nakon probudjene Kundalini,znao sam po cjele dana raditi zadatke zesce apstraktne i cak sam naucio i izvjezbao 70posto tehnicke mehanike sa zadacima,dakle one fore razclanjivanja vektora brzine,rada,kineticke energije,raznorazni momenti,jaoooo sad kad se sjetim ne mogu vjerovat jebote...tad me pucalo tako zestoko :)

U kom smislu je taj oborio 3 Njutnova zakona ?
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Reiki - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Reiki   Reiki - Page 5 Icon_minitimesub stu 19, 2011 10:08 pm

Objasnio mi je kako je oborio 1,2 Termodinamiku i 3-ći Newtnmov... napisat ću pa ti javim na kojoj temi je...
Inače po njegovom "zakonu Sferne DInamike" recimo i "Uzgonskih pogona" on je izveo preko 200 patenata od kojih su ga neki Slovenski industrijalci financirali sa nekim svotama samo da vide dali to radi ili ne radi jer zvuči "to good and simple to be truth", ja sam na svoje oči vidio (i danas bi to mogao bilo kome objasniti ko se bavi fino-mehanikom) kako da napravi sustav koji ide sam od sebe po žici bez ikakvog pogonskog motora i samo na gravitaciju, on recimo objašnjava da pravi kut na dvodimenzionalnom papiru na kojem se crta nije kao što ga mismstramo da je recimo u slovu 'L' pravi kut izmedju vodoravne i okomite linije, već da je pravi kut kao u slovu 'V' jer se bavimo Fiziko na Zemlji koja je okrugla i tako, takve i razne druge neizmjerno zanimljive stvari koje ja smatram 80-90% točnima ...
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Reiki - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Reiki   Reiki - Page 5 Icon_minitimesub stu 19, 2011 10:17 pm

pa da jbt,tako ocigledno i mudro,a opet malo ko to uzme u obzir.Da li to V uzima kao prav ugao radi zakrivljenja prostora na Zemlji zbog njene mase ili zbog "okrugloce" Zemlje ?

Ne znam zasto bi oblik Zemlje imao uticaj na to,nekako mi masa to bolje objasnjava..Mada,zar je moguce da se to moze iskoristiti u prakticne svrhe,ta mala zakrivljenost prostora :)

[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Reiki - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Reiki   Reiki - Page 5 Icon_minitimesub stu 19, 2011 10:46 pm

.,..može ali to je već viša "sferna dinamika", ne znam dali misli da je Pravi kut zbog mase ili zbog oblika ali mislim da ako je našto okruglo ili kugla a u nju želiš najbolje 'Penetrirati' sa tijelom koje je kocka recimo uzet ćeš i staviti najoštriji kut koji možeš napraviti položajem te kocke i ako to vizualiziraš dobiješ taj kut o kojem on priča... imam jedan rad na tu temu, mislio sam ga skenirati i objaviti negdje ovdje na forumu, takodjer on kaže za kut iz "L" da je to "mrtvački i destruktivni sustav" jer se najmanje stvari dešava u njemu... ali teško bi ja mogao biti bilo kakav predststavnik tog lika ali pokušat ću u par crta (ja ti lijepo rekao da prebacimo ovo na temu o alternativnoj Fizici ili slično a ti me nahuškao da na Reiki-u o tome pričam):

dakle on je mišljenja, što se tiče alternative na području kvantne mehanike i kroz dugi niz godina rada da je:

Ujedinjenje zakonitosti magnetske indukcije polja B i grav. konstante E=hc. Dakle, fizikalne pojavnosti na referentnoj razini homogeno izotropnog prostora kontinuuma (vrijeme=prostor=istovremenost) gdje sam idejni začetnik 'Fizike Ekvipotencijala' što podrazumjeva energetske protoke stalnog rasponskog polariteta h : h' , tj. zakon kontrasta svijetlo-tamnih pruga interferencije ili drugim riječima stalnu više-niže točku grav. konst. koja sadrži stalni skalarni produkt +/-V (energija nulte točke).
Projekti koji su najočitiji i najfunkcionalniji kod ljudi koji shvaćaju o čemu on priča vrlo se laskavo i blistavo vide u njegovim projektima i ponudama upravo 'Uzgonskih Pogona' (ITPUP-program) čiji objektivni efekt što se globalnog tržišta tiče su razna riješenja i usluge kod područja "uzgonskih elektrona kontroliranog regulativnog iznosa Kw/h po izboru i dalekosežnog efekta prema većini potrošača i sadašnjih energenata vezanih za enormne cijene derivata danas naravno kao i svu ekološko ekonomsku nestabilnost"
Ovo on predstavlja ljudima na ovakve ili slične načine jer se ljudi obično pred nečim što ne znaju dive, a da im kaže da ima stroj koji ide na gravitaciju ili da se na jednostavnoj razlici u tlakovima kod uronjenog tijela u vodu može dobiti motor koji neprestano ide bez obzira u kakvim uvjetima ili bi mu se smijali ili ga nebi ni slušali.
Najžalosnija je stvar što je dao jedan projekt u gradu u kojem živi na gradski natječaj i dobio drugu nagradu (što znači da oni nemaju pojma o čemu on priča i da ne kuže kako su dali nagradu za rad koji danas spada u neizvedive i globalno revolucionarne gravitacijske pogone koji još ne postoje i očito su mu dali nagradu na račun komplexnosti Fizikalnih pojmova koje ne razumiju)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Reiki - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Reiki   Reiki - Page 5 Icon_minitimepon stu 21, 2011 12:15 pm

Chakotay je napisao/la:
Nisam baš čitao što je Kahali rekao, no i meni se čini da je ponekad loše raditi Reiki na drugima. Ljudi kreću od pogrešne premise da je bolest nešto loše i da je dobro ako se nekoga izliječi. To ne mora biti uvijek tako, bolest je doista teška, ali u tom stanju se može puno toga naučiti. Mnogi ljudi izabiru biti bolesni, naravno ne rade to svjesno, no to i nije važno. Zato je velika razlika raditi Reiki na sebi i na drugima. Kad radimo na sebi, tada se mi sami trudimo izliječiti, a kad radimo na drugome tada se taj drugi uopće ne trudi, on je pasivan, a radi se o njemu. Pa ako baš želi biti zdrav, nek se sam potrudi. Naravno to mnogi Reikisti iskorištavaju pa kažu, ja ću takvoj osobi naplatiti, pa kad se već ne želi potruditi oko sebe, nek onda platiti meni, a ja ću ga izliječiti. Eh tu onda dobije odnos ovisnosti i u konačnici nitko nije zadovoljan, a frustracije i bolest ostaju.

Mislim da je upravo taj princip razmisljanja ono sto postavlja problem Reikiju (Reikistu), a onda potencijalno i onom na kojem se tretira.

Reiki bi trebao biti pustan bez misli. Da se afirmacija ali kada se kanalizira ne bi se smjelo ukljucivati sa zeljama i mislima. Zato je to i tesko... Ne znam kako si ti ucio?
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Reiki - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Reiki   Reiki - Page 5 Icon_minitimepon stu 21, 2011 4:20 pm

Dobro je Chak ovo zakljucio,bas mi se svidja zakljucak,to mi ima smisla.Ne bi smjelo doci do razmjene astralne supstance(dakle zelje,strahovi dakle bilo kakve emotivne konstrukcije sa drugom osobom) izmedju to dvoje jer se tako stvaraju energetski linkovi izmedju njihova dva osobna astralna tjela i cak i da reikista poznaje zakone energetike i majstor je u tome,i da je ovladao svojim astralnim tjelom tako da mu "dodatak" od pacijenta nemoze nista naskoditi,mislim da nikakvog velikog ucinka to nece imati na drugu osobu,tj "pacijenta" kojoj je otklonjen samo simptom nastao zbog lose poslozenosti sopstvene energetike a sto ja nacesce rezultat mnogo dubljih radnji,odluka i nacina zivota pacijenta.

Cak se dolazi do zakljucka da je bolest tog pacijenta bila samo znak ili poruka da je njegov svjetonazor i nacin zivljenja pogresan i neuskladjen sa njegovim skladom,po ko zna kojim sve osnovama i da je to bila kljucna karmicka lekcija koju je pacijent trebao shvatiti,uvidjeti,potom odlucno evoluirati i raskrstiti sa vecinom starog nacina zivota.Kako je simptom vecine ljudi strah(dakle zavisnost od toga sta se anahatici njeznoj svidi) kada trebaju odbaciti poznato(koje im je kratkorocno ugodno ali dugorocno fatalno) a uci u nepoznato,bojim se da ni sami BOG takvima ne moze uticati da VOLJNO odluce da se promjene i evoluiraju,na bolje naravno.Sistem karme kao takvog nacina evolocuije i donosenja odluka koje mjenjaju "covjeka" u zavisnosti od njegove Voljne odluke je nadahnjujuci sistem,koji tezi da bice dovede od neznanja do spoznaje sve visih i visih sfera realnosti i na kraju sami temelj realnosti,koji je Postojanje-Svjest-Blazenstvo.

Karmi je jedino bitno da se bice odluci na koju ce stranu,da pokaze svoju Volju u datoj situaciji.Darma bi bilo nesto drugo.Darma je visi sklad,visa pravednost koja dovodi neko bice do nekog viseg dobra i spoznaje,iako put do toga moze izgledati jako opasan,tezak i nemilosrdan.Darmu bi u ovom kontekstu pacijenta opisao na sljedeci nacin :

Pacijent je zbog sve prisutnog negiranja icega osim svoje male licnosti i samovaznosti,te vodjenja nezdravog zivota po svemu ostalome donio takav niz karmickih odluka,koje su pretvorile "njega" tj "njegov" karmicki agregat u nesto totalno izbaceno iz temelja stvarnost,dakle sustu suprotnost Istinu,nesto demonsko,bolesno,slabo,haoticno,psihoticno i neuroticno.

Mozda mu je bilo tesko u zivotu,mozda su drugi dosta krivi za te njegove odluke i mozda je zbog druzenja sa osobama jako niske vrjednosti doslo do njegovih odluka koje su rezultirale fatalnim stanjem energetike,ali darma funkcionise tako da ce omoguciti toj osobi da i nakon svekolikog niza pogresnih odluka donese onu jednu pravu,zestoku,sa kojom ce okrenuti tocak karme u "svoju" korist i postici svoj sklad,svoje zdravlje,svoj Bogo-ostvareni zivot napokon.

I onda Dharma "namjesti" takvoj osobi tu bolest,kao kljucni podsjetnik da osim fizickog tjela postoje i druga tjela,koje je ta osoba povrjedila svojim postupcima,a rana na fizickom tjelu je simptom toga dubljeg haosa.

To je maltene zadnja sansa toj osobi da se promjeni i da shvati da je demon i kreten,i ukoliko bi to onda shvatila,njen sklad bi se vratio i ne bi vise vrsila adharmu nego dharmu,sklad umjesto nesklada.

Naravno,ta osoba je jako niskog duhovnog uvida i ni ne zna sta joj se desava,nema uvid u zakone karme i darme,koji su znatno viseg reda velicine od onoga cime se ta osoba bavi inace.

Onda ta osoba dodje kod nekoga ko se bavi reikijem(mada stvarno ne znam detaljno sta spada u taj reiki,ali znam kako karma i darma djeluje i znam ponesto o energetici tjela :) ) a taj reikist ni sam nema uvid u realnost nekog viseg reda,nema uvid u karmicke zakonitosti i darmu,bilo svoju bilo toga pacijenta,dakle veze nema sta je u datoj situaciji odluka po darmi a sta po adarmi(a da bi neko uvjek reagovao po darmi mora biti sama darma ili fizicko utjelovljenje darme u tjelu).Ali to sto nema uvid u te stvari ne smeta reikisti da radi adharmicki.Sta bi po meni bila dharmicka odluka u tom slucaju ?

Pa potpuno odbijanje i okretanje ledja takvome bicu koje je svoj zivot pretvorilo u haos,tj okretanje ledja njegovoj grjesnosti i VOLJOM za daljim cinjenjem grjesnosti,natjerati ga na totalno pokajanje i promjenu ponasanja,dakle da on dobije uvid u sustinu problema a ne da mu maknemo simptom "reikijem".Na taj nacin cemo i sami preuzeti dio krivice za njegovu dalju propast,bukvalno ne metaforicki,i kazna ce doci i na nas same zbog takvog neodgovornog ponasanja.

Cak mislim da i nije toliko problem sto ce neiskusni reikista koji je i sam izgubljen u sopstvenom astralnom tjelu da napravi jos veci haos tome astralnom tjelu prenoseci supstance tog svjeta sa pacijenta,koliko su problem te adarmicke odluke mnogo viseg reda.Bolesti ce doci i proci,sve je to rezultat bolesnog astrala manifestovan na fizickome tjelu,ali uzrok bolesnog astrala je nesto znatno viseg reda velicine i to je zivotno bitno tome pacijentu da shvati.

Prosvjetljeni majstor sa uvidom u vise sfere svoje energetike koji bi takvog grjesnog pacijenta krenuo ljeciti,vrlo brzo bi uocio sta je napravio,i sam bi se nakon toga koprcao u mukama kajanja i molio Boga da ga oslobodi posljedica te uzasne adharmicke odluke,sa kojom je pokopao duhovnu evoluciju pacijenta.Tjela dolaze i odlaze,ali supstance visih energetskih tjela se prenose a to je dio posla u kojem se vrsi transformacija i evolucija.

To odprilikke tako funkcionise,nema nista vise od darme u relativnome svjetu jer ona je kao manifestacija Bozje Volje i Vise Pravednosti.To sto nama ta pravednost izgleda bolna,samo pokazuje koliko smo blizu ili daleko temelja stvarnosti,koji je Postojanje-Svjest-Blazenstvo. ;)

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Reiki - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Reiki   Reiki - Page 5 Icon_minitimened tra 07, 2013 10:15 pm

Ima li novih Reikista šta? :)

Jel se što prakticira?

[Vrh] Go down
Reiki
Prašina



Female
Leo Dragon
Broj postova : 9
Age : 47
Registration date : 29.06.2013

Reiki - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Reiki   Reiki - Page 5 Icon_minitimesub lip 29, 2013 11:52 am

Ovo mi je prv i post. Do sad sam sam citala vas forum ali nisam nista pisala, pa sam se registrovala da nesto kazem na ovu temu.

Ne znajući bas mnogo o nekim stvarima, prije nekih 6-7 godina ja sam se inicirala u reiki(zato cu napravit jedan copy/paste s ove teme nemojte mi zamjeriti moderatori) i stavit i na temu reiki cisto da vidim hoce li mi iko odgovoriti. U biti ne trazim ikakv odgovor ali eto reci cu svoje iskustvo, trazim obican razgovor, a ako je i to previse onda mozete samo procitati post , ovo neka bude od mene onim neiskusnima….
Dakle inicijacijom u reiki ja sam postala otvoren kanal za Univerzalnu zivotnu energiju, ali i za mnogo stosta sto mi nije receno. Odjednom su se pocele dešavati cudne stvari u mom zivotu. Zapravo ne gledam ja to kao nesto paranormalno, vec kao nesto novo pa sam ovo “cudno” trebala da stavim pod navodnike. Vremenom, ja sam privlačila osobe koje se bave entitetima i koje su mi slale iste. Vrlo brzo sam kuzila da se radilo o necem neprirodnom pa sam brze bolje trazila spasa kod učitelja reikkija…Radio bi mi tretmane i zastitu koju sama nisam znala i papreno naplaćivao….ono 100 eura po tretmanima koji traju mjesec-dva. Previse za moj džep, nisam ja rok feler.
Prije nekih 2 godine doselim se u 1 stan, staru kucu, koja je pripadala vlasicima “vjernicima”-nebitno sad koje vjere. Bili su kao clanovi nekog kulta-sekte ajmo rec ali fini ljudi, produhovljeni bar meni kako sam to shvatila. Fini su bili prema meni nas odnos je bio korektan. Vremenom meni su se pocele desanti cune stvari u toj kuci. Prvo sam se dobro razboljela, kičma, sinusi, sve ono sa cime nikad u zivotu nisam imala problema , padanje u nesvijest i onda sam jednu vece cula da je neko zalupao u kuhinji…..
Ne znam da li trebam navoditi da je taj bracni par izgubio sina (pogino je nekad prije 20 god u cvijetu mladosti)….To sve se dešavalo tacno nakon 1 godine provedene u toj kuci….moj učitelj reiikija mi je rekao da u mojoj auri ima puuuuno entiteta koji mi uzimaju energiju….otjerao ih je, ojačao auru i mislila sam da je sve ok, no, medjutim…nije proslo ni mjesec dana zdravstveni problemi su se polako poceli vracat…hemoroidi.krvave stolice, prolivi, nervoza želuca, “pomjerane” želuca, sinusi, nevjerojatni bolovi zivca u zubi, zivci kicme ….nevjerojatno…a smatram se zdravom osobom….zatim uz sve to krenule su nocne more, budilo me treskanje vratima, treskanje mog kreveta, budila sam se okupana u znoju…onda sam na nekom forumu pronasla osobe koje se bave yogom i istraživanje viskom.
Ova osoba koja se bavi yogom rekla je da u stanu imam duha. Druga osoba (ova sa viskom) rekla je da su moje gazde koji mi iznajmljuju stan ustvari egzorcisti i da istjerujući demone entitete kod durgih isti dolaze kao osveta na njihovu kucu a ja ni kriva ni duzna sam bila njihova meta (dakle nisu entitete bacali u svjetlost pa su samo mogli nedužni stradati)….a ja kao sto rekoh na pocetku posta otvorena za trecu dimenziju mozda sma ih i nesvjesno privlačila,ko zna, sve mi je to mistery.
Ponovo sam otisla istom učitelju koji je radio 2 mjeseca na meni (na daljinu) i rekao je da stalno prolazim na mjestu gdje se skupljaju entiteti…pomislila sam da je to to, da su u biti rijeci podudaraju one zene sa viskom i njegove i da je problem sa tom kucom gdje sam zivjela…i jos je dodao da on radi na meni ali ti entiteti momentalno razrjedjuju moju auru. Nakon 2 mjeseca promjenila sam stan…i situacija sa mojim zdravljem trenutno se poboljšava. Mnogo je bolja, mnooogo, ali kao prvo radim na sebi, a kao drugo vise ne prolazim niti idem onoj kuci gdje sam stanovala.
Imajuci zakacene entitete na sebi prestala sam sa konzumacijom cigara (ogadile su mi se)…smrsala sam vidno-nisam mogla da jedem, iako su mi stvarali veliki problem u zlu sam pronasla nesto dobrog..i stvarno je tacno ono u svakom dobru ima zla i obrnuto.
Promjenom mjesta boravka pocela sam da mnogo sanjam (uvijek sam) i neki dan na tretmanu mi rekose da mi se pocelo otvarati trece oko. Ma sta to znacilo. Dozivjela sam preksinoć lucidan san. Ne dešava se nista posebno u smislu da vidim aure ili nesto drugo, ali zaista ne znam sta znaci kad ti neko kaze POCELO se otvarati trece oko….
Eto to je sve, ako se sjetim jos nečeg dodacu, nemam pitanja, samo sam eto osjetila potrebu sa vama ovo da napise. Pozdrav.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Reiki - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Reiki   Reiki - Page 5 Icon_minitimesub lip 29, 2013 5:12 pm

Dobro došla Reiki, ja ne znam što bi ti rekao i kako bi ti pomogao. Nadam se da će ti biti bolje :)

Ja u zadnje vrijeme dosta radim Reiki, ujutro i na večer :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Reiki - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Reiki   Reiki - Page 5 Icon_minitimeuto srp 02, 2013 9:29 pm

Ne kužim. Inicirala si se u prvi stupanj Reikija ali nisi sama radila na sebi nego su radili učitelji. Nisi išla na daljnje stupnjeve?

Da li svojim postom povezuješ Reiki i entitete? Da li upozoravaš na mogućnost da ako se netko inicira time može postati meta entiteta?

Da li je moguće da situacija nema veze s inicijacijom nego s mjestom stanovanja?

Da li sada prakticiraš Reiki ili nešto drugo?

Treće oko vidi dublje od ove materijalne stvarnosti. Vidi druge razine. Ne moraš nužno vidjeti aure ali postaneš osjetljivija na druge vrste frekvencija. Kod tebe je to izazvalo probleme. Možda. A možda ti je takav period života i to bi se desilo s inicijacijom/stanom i bez.
[Vrh] Go down
Reiki
Prašina



Female
Leo Dragon
Broj postova : 9
Age : 47
Registration date : 29.06.2013

Reiki - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Reiki   Reiki - Page 5 Icon_minitimeuto srp 02, 2013 10:52 pm

Inicirana sam u 3 stupanj i radila sam na sebi ali zbog nekih blokada morali su mi pomoc drugi tj,ucitelj reikija koji ima vise iskustva i visi nivo.

Svojim postom povezujem reiki i entitete jer sam postala otvorena za 3D....i upozoravam na mogucnost ako se neko inicira da bude prije svega upoznat sa svime....

Situacija je imala veze sa mjestom stanovanja.

Reiki prakticiram i dalje....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Reiki - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Reiki   Reiki - Page 5 Icon_minitimesri lis 02, 2013 2:05 pm


Znaš li da li su drugi stanari imali problema u toj kući ili samo ti? Zašto se nije mogao očistit prostor nego se tretiralo tebe koja se stalno moraš vraćat u taj prostor?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Reiki - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Reiki   Reiki - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Reiki
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: