Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Žene smrde gore od muškaraca!

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Žene smrde gore od muškaraca! Empty
PostajNaslov: Žene smrde gore od muškaraca!   Žene smrde gore od muškaraca! Icon_minitimesri vel 04, 2009 1:41 pm

Švicarski znanstvenici analizirali su uzorke muškog i ženskog znoja nakon saune ili tjelovježbe, te otkrili da znojna muška pazuha mirisom podsjećaju na sir, a ženska na luk.


Muškarci mirišu na sir, a žene na luk, pokazalo je novo istraživanje nakon niza testova provedenih na pazusima obaju spolova.

Znanstvenici u Firmenichu, ženevskoj kompaniji koja istražuje okuse i mirise za hranu i parfemsku industriju, uzeli su uzorke znoja ispod pazuha 24 muškarca i 25 žena nakon saune ili nakon 15 minuta na sobnom biciklu.

Nakon analize uzoraka znanstvenici su otkrili da ženski uzorci imaju visok iznos bezmirisnog sastojka koji sadrži sumpor, piše New Scientist.

Kada se taj sastojak pomiješa s bakterijama koje se obično nalaze pod pazuhom, pretvara se u kemikaliju thiol, poznatu po tome što miriše poput crvenog luka.

Muškarci se znoje na drugačiji način. Kod njih su znanstvenici pronašli bezmirisnu masnu kiselinu koja miriše poput sira kad se izmiješa s enzimima koje ispuštaju bakterije koje se nalaze pod pazuhom.

''Muškarci mirišu na sir, a žene na luk ili grejpfrut'', rekao je Christian Starkenmann, voditelj ovog istraživanja.

Tim nezavisnih testera koje su angažirali znanstvenici smatra miris ženskog znoja neugodnijim.

Ova studija bi mogla pomoći u razvoju specijaliziranih dezodoransa za muškarce i žene.

No ne smatraju svi znanstvenici da bi ovaj eksperiment imao iste rezultate u drugim zemljama, prije svega zbog različitog načina prehrane i gena.

''Niz faktora utječe na miris znoja – ono što jedemo, čim se peremo, što nosimo i geni koje smo naslijedili'', smatra Tim Jacob, koji istražuje mirise na Sveučilištu u Cardiffu.

Prošli mjesec objavljeno je istraživanje po kojem žena može podsvjesno odrediti privlači li muškarca po mirisu njegovog znoja.

Istraživanje provedeno na Sveučilištu Rice u Teksasu pokazalo je da se muškarci znoje različito, ovisno o raspoloženju, i da ženski mozak može odrediti zanima li se muškarac za nju.


Net.hr
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žene smrde gore od muškaraca! Empty
PostajNaslov: Re: Žene smrde gore od muškaraca!   Žene smrde gore od muškaraca! Icon_minitimesri vel 04, 2009 7:59 pm

To sam čitala i nisam na kraju stavila :D

Mislim da se muškarci obilnije znoje pa time povećavaju šansu za pobjedu u natjecanju za najgori smrad. No ako se ne peru, meni smrde podjednako jedni i drugi... Higijena je pola zdravlja tus
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Žene smrde gore od muškaraca! Empty
PostajNaslov: Re: Žene smrde gore od muškaraca!   Žene smrde gore od muškaraca! Icon_minitimesri vel 04, 2009 8:02 pm

Tako je Svjetlo, uz redovitu higijenu ne smrdi nitko! :D
[Vrh] Go down
Jeff Hardy
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 598
Age : 53
Location : Kod Mirka u kafani
Registration date : 20.11.2008

Žene smrde gore od muškaraca! Empty
PostajNaslov: Re: Žene smrde gore od muškaraca!   Žene smrde gore od muškaraca! Icon_minitimesri vel 04, 2009 9:45 pm

A?
A noge kad smrde?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žene smrde gore od muškaraca! Empty
PostajNaslov: Re: Žene smrde gore od muškaraca!   Žene smrde gore od muškaraca! Icon_minitimečet vel 05, 2009 11:44 am

Operes ih zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Žene smrde gore od muškaraca! Empty
PostajNaslov: Re: Žene smrde gore od muškaraca!   Žene smrde gore od muškaraca! Icon_minitimečet vel 05, 2009 5:16 pm

volim miris mladog sira kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žene smrde gore od muškaraca! Empty
PostajNaslov: Re: Žene smrde gore od muškaraca!   Žene smrde gore od muškaraca! Icon_minitimečet vel 05, 2009 5:37 pm

Ja volim miris ljubicica zubi ... lolcina

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žene smrde gore od muškaraca! Empty
PostajNaslov: Re: Žene smrde gore od muškaraca!   Žene smrde gore od muškaraca! Icon_minitimečet vel 05, 2009 5:50 pm

Ja više volim zumbule zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žene smrde gore od muškaraca! Empty
PostajNaslov: Re: Žene smrde gore od muškaraca!   Žene smrde gore od muškaraca! Icon_minitimečet vel 05, 2009 6:05 pm

Ma stvar se skomplicira kad znoj (od)stoji. Bakterije se razmnozavaju velikom brzinom i smrad se sve vise pogorsava...i sad tu ima jedan detalj koji su ti znanstvenici malo preskocili. Muskarci obicno ne briju pazuhe dok ih zene, obicno, briju...a kad si dlakav onda si imas extra fini paket raznovrsnih bakterija koje veselo skacu u posumljenim predjelima koja su upravo stvorena za zadrzavanje znoja i totalno podrzavaju sirenje mirisa istog...tako da...khm, khm raspa ...to sto su oni dokazali u teoriji u praksi si mogu...e...znate sto vec mogu zubi

Stoga ako hocete smanjit intenzitet kojim bazdite pokusajete s uklanjanjem posumljenih podrucja zubi ...e, da...dobro je staviti talk nakon brijanja/cupanja jer umiruje kozu, upija znoj i mislim da cak sredi neke od onih bakterija miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žene smrde gore od muškaraca! Empty
PostajNaslov: Re: Žene smrde gore od muškaraca!   Žene smrde gore od muškaraca! Icon_minitimečet vel 05, 2009 6:11 pm

Dok sam planinarila, iz gore navedenih razloga obavezno sam se tuširala PRIJE izleta. Naravno, samo po sebi se razumije da sam isto rdila i poslije. :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žene smrde gore od muškaraca! Empty
PostajNaslov: Re: Žene smrde gore od muškaraca!   Žene smrde gore od muškaraca! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žene smrde gore od muškaraca!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Lepa sela lepo gore,Vir, Neprijatelj najbolji srpski filmovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: