Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Share

racio vs. emocije

Go down 
Autor/icaPoruka
gloria_g
Čovjek
gloria_g

Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Registration date : 16.11.2007

racio vs. emocije Empty
PostajNaslov: racio vs. emocije   racio vs. emocije Icon_minitimečet vel 05, 2009 11:58 am

ima li tko kakvih iskustava, ideja, načina, kako uskladiti racio i emocije.
ponekad pomislim da mi je emotivni dio sasvim odvojen, sasvim neka druga osoba, s kojom ama baš ni mrvicu ne mogu izići na kraj.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

racio vs. emocije Empty
PostajNaslov: Re: racio vs. emocije   racio vs. emocije Icon_minitimečet vel 05, 2009 12:18 pm

Popij nesto, bit ce ti bolje lol

Čovjek
gloria_g

Female
Leo Tiger

racio vs. emocije Empty
PostajNaslov: Re: racio vs. emocije   racio vs. emocije Icon_minitimečet vel 05, 2009 12:20 pm

:cheers:

lolcina
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

racio vs. emocije Empty
PostajNaslov: Re: racio vs. emocije   racio vs. emocije Icon_minitimečet vel 05, 2009 12:47 pm

Pogledaj moj avatar...podvojeni... miga ...moze se primjeniti i na druge aspekte kao Emocije i Razum... I mislim da nam je svima tako samo sto oni kojima je Emocionalna strana ponekad izrazenija lakse uoce to sto se pitas (mozda)...da ti je Razum uvijek strana koja pravaguje tesko da bi imala tj. primjetila taj problem...
...dvije strane istog novcica... Nekako imam 'viziju' da se taj novcic vrti i dok se vrti odredjenom snagom on drzi vertikalu (kao zvrk) ali ponekad gubi silu okretanja i krene 'teturati'...a na koju stranu ce prevagnuti u tom trenu...

Trebalo bi raditi na cakrama mozda...

Kada uskladimo to dvoje onda smo valjda postigli nesto...kada Razum 'shvati' Osjecaje i kada se Osjecaji usklade s Razumom...a za to bi valjda trebalo shvatiti svijet i svoje mjesto u istom.

Ima tih trenutaka kada Osjecam i Znam da je sve Jedno...to su oni trenutci svjesnosti...znas vec... Tada je sve u redu i sve je jasno i sve je uskladjeno...samo treba to stanje postici da bude stalno. Samo to. Sitnica.

Čovjek
gloria_g

Female
Leo Tiger

racio vs. emocije Empty
PostajNaslov: Re: racio vs. emocije   racio vs. emocije Icon_minitimečet vel 05, 2009 12:59 pm

da...sitnica... ;)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

racio vs. emocije Empty
PostajNaslov: Re: racio vs. emocije   racio vs. emocije Icon_minitimečet vel 05, 2009 6:29 pm

Ovdje nam je potrebno jedno i drugo. Kad sve uskladimo, vjerojatno to ne doživljavamo kao podvojenost.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g

Female
Leo Tiger

racio vs. emocije Empty
PostajNaslov: Re: racio vs. emocije   racio vs. emocije Icon_minitimečet vel 05, 2009 6:35 pm

da, ali umjetnost upravo je u usklađivanju
scratch
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

racio vs. emocije Empty
PostajNaslov: Re: racio vs. emocije   racio vs. emocije Icon_minitimečet vel 05, 2009 6:42 pm

gloria_g je napisao/la:
da, ali umjetnost upravo je u usklađivanju
scratch

Pa da, tu se slažem. Psiholozi i govore o emocionalnom dozrijevanju. Mnogi nikad ne dozore do odrasle dobi, iako su fizički u njoj.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

racio vs. emocije Empty
PostajNaslov: Re: racio vs. emocije   racio vs. emocije Icon_minitimečet vel 05, 2009 8:27 pm

ako je emocija jaka itekako treba biti jak razum da bi došlo do ravnoteže ali nismo svi jednaki pa tako šta je nekome lako drugome je teško. recimo ja sam totalno nerazumna kad su mi emocije jake. one se kod mene ponašaju poput podivljale rijeke pa sve brane popuštaju i razumu ne ostaje ništa drugo nego baciti rafting po njoj kava
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

racio vs. emocije Empty
PostajNaslov: Re: racio vs. emocije   racio vs. emocije Icon_minitimečet vel 05, 2009 8:31 pm

A ja se osjećam kao vulkan. Tebi je još dobro ako si rijeka, pokušaj raftati po užarenoj lavi koja brizga na sve strane zubi
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

racio vs. emocije Empty
PostajNaslov: Re: racio vs. emocije   racio vs. emocije Icon_minitimečet vel 05, 2009 8:40 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
A ja se osjećam kao vulkan. Tebi je još dobro ako si rijeka, pokušaj raftati po užarenoj lavi koja brizga na sve strane zubi
a tko ti se onda smije približiti zubi
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

racio vs. emocije Empty
PostajNaslov: Re: racio vs. emocije   racio vs. emocije Icon_minitimečet vel 05, 2009 8:43 pm

Malo tko zubo Ali rijetko se događa, srećom vampire
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

racio vs. emocije Empty
PostajNaslov: Re: racio vs. emocije   racio vs. emocije Icon_minitimepet vel 06, 2009 12:14 am

Misečina je napisao/la:
ako je emocija jaka itekako treba biti jak razum da bi došlo do ravnoteže ali nismo svi jednaki pa tako šta je nekome lako drugome je teško. recimo ja sam totalno nerazumna kad su mi emocije jake. one se kod mene ponašaju poput podivljale rijeke pa sve brane popuštaju i razumu ne ostaje ništa drugo nego baciti rafting po njoj kava
Ofco moja hug hug hug

Majmun
silver

Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Registration date : 25.10.2007

racio vs. emocije Empty
PostajNaslov: Re: racio vs. emocije   racio vs. emocije Icon_minitimepet vel 06, 2009 11:46 pm

ja bi rekao da razum treba bit onaj koji hoda putem kojim srce vodi.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

racio vs. emocije Empty
PostajNaslov: Re: racio vs. emocije   racio vs. emocije Icon_minitimepet vel 06, 2009 11:48 pm

silver je napisao/la:
ja bi rekao da razum treba bit onaj koji hoda putem kojim srce vodi.

Da, to je bit svega, hvala ides
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

racio vs. emocije Empty
PostajNaslov: Re: racio vs. emocije   racio vs. emocije Icon_minitimesub vel 07, 2009 8:23 am

to i jeste tako, nikako obrnuto. srce se ponaša samostalno, nerazumno, zato često i pogriješi. koliko samo energije treba jednom razumu da obuzda nerazum.
[Vrh] Go down
Sponsored content

racio vs. emocije Empty
PostajNaslov: Re: racio vs. emocije   racio vs. emocije Icon_minitime

[Vrh] Go down

racio vs. emocije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.