Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Decki ne placu...ili?

Go down 
+7
Cico
Svjetloisjena
Goran
floridana
Nefertiti
malenaivi
Alpha
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimečet vel 05, 2009 1:10 pm

Decki ne placu...kao... Ucimo da 'nije muski' plakati...i da je to razlog sto muskarci manje placu od zena. Ali da li je to odgoj ili su jednostavno manje emotivno razvijena stvorenja? Ili oboje?

Decki, koliko cesto dobijete impuls za rasplakati se i da li ga uspjesno suzbijete? Da li uopce dobijete taj impuls? Koliko cesto se ipak rasplacete i sto vas moze dovesti do toga?
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimečet vel 05, 2009 2:13 pm

ma placu oni, placu.....ali se skrivaju :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimečet vel 05, 2009 2:29 pm

Cini mi se da zene cesto imaju razvijeniju (ili jace izrazenu) empatiju nego muskarci...jel to isto do odgoja ili?
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimečet vel 05, 2009 3:03 pm

Mislim da ovisi od slučaja do slučaja....i mislim da su ljubomorni na nas jer nas nije strah zaplakati....

Mislim da im je teško ali da zbog odgoja (ne samo onog direktnog od doma, nego ono generacijski kroz stoljeća) ne pokazuju suze..nego to gutaju u sebi i prešaltaju se neku fizičku aktivnost....jer što bi njihove bolje polovice mislile kakvi su oni slabići ako puste suzu a moraju svoje dragane štiti od zla i priskrbiti im vjeru u bolju budućnost sa njima....
zubo

(joj što me ovo drobljenje danas krenulo cerek )
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimečet vel 05, 2009 5:15 pm

sad ipada da smo mi krive hekla
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimečet vel 05, 2009 5:29 pm

Misečina je napisao/la:
sad ipada da smo mi krive hekla
Mi smo uvijek krive raspa
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimečet vel 05, 2009 9:57 pm

Nefertiti je napisao/la:
Misečina je napisao/la:
sad ipada da smo mi krive hekla
Mi smo uvijek krive raspa
Niste! ljubi
Ne susprežem suze. Kad me nešto pogodi plačem.
Pogađa me tuđa nesreća i to me najčešće rasplaće.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimečet vel 05, 2009 10:03 pm

Dečki plaču, kako ne. Samo su mnogi pod utjecajem odgoja naučeni suspregnuti osjećaje pa ne plaču toliko koliko žene.
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimečet vel 05, 2009 10:10 pm

Istina, žene su u globalu puno emotivnije od muškaraca i
zato je to tako.
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimečet vel 05, 2009 11:37 pm

naravno da placemo, al ne bas toliko cesto kao zene :P

kao sto pise na postu od Neferiti, moramo glumiti macho frajere, to nekad i nije tako lako, al eto, mora se :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimečet vel 05, 2009 11:39 pm

Zašto se mora, možeš možda objasniti?
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimečet vel 05, 2009 11:57 pm

Nikad me nije bilo sram vlastitih emocija, niti sam ikad imao
potrebu nešto glumiti.
No neki doista misle da je sramota ako muškarac zaplače.
To je totalni apsurd, oba spola su istovjetna emocionalna bića,
samo žene zbog hormona češće zaplaču.
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimepet vel 06, 2009 12:02 am

Citat :
Zašto se mora, možeš možda objasniti?

Nefertiti je napisao/la:


Mislim da im je teško ali da zbog odgoja (ne samo onog direktnog od doma, nego ono generacijski kroz stoljeća) ne pokazuju suze..nego to gutaju u sebi i prešaltaju se neku fizičku aktivnost....jer što bi njihove bolje polovice mislile kakvi su oni slabići ako puste suzu a moraju svoje dragane štiti od zla i priskrbiti im vjeru u bolju budućnost sa njima....
zubo


vjerovatno je to muskarcima u krvi da oni moraju biti glava obitelji i pruzati obitelji neku sigurnost, to sto je danas svijet naopak ja nisam kriv :P , znaci ako glava obitelji popusti emocionalno, cijela se zajednica osjeca ugrozenom ;)
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimepet vel 06, 2009 12:04 am

Goran je napisao/la:
Nikad me nije bilo sram vlastitih emocija, niti sam ikad imao
potrebu nešto glumiti.
No neki doista misle da je sramota ako muškarac zaplače.
To je totalni apsurd, oba spola su istovjetna emocionalna bića,
samo žene zbog hormona češće zaplaču.

slazem se, naravno da nije sramota, al muskarac s godinam vjerovatno moze ubiti emocije u sebi tako da mu kasnije ne pada puno stvari tako teko, pa onda i ne place tako cesto kao zene
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimepet vel 06, 2009 12:27 am

Ima istine u tome, neki doista tako čine.
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimened vel 15, 2009 1:48 pm

evo možda jedne teorije zašto muškarci ne plaču često: mislim da e u životu više nagledaju sranja od žena pa ih prođe ta potreba za plač, kao što su ratovi, i tako
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimened vel 15, 2009 3:08 pm

Smiješna teorija.
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimened vel 15, 2009 3:25 pm

Goran je napisao/la:
Smiješna teorija.

kako ba smješna znaš kolko mi je trebalo da je smislim ahhahahah
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimened vel 15, 2009 3:55 pm

Hapa je napisao/la:
evo možda jedne teorije zašto muškarci ne plaču često: mislim da e u životu više nagledaju sranja od žena pa ih prođe ta potreba za plač, kao što su ratovi, i tako

Ratovi uživo su ipak malo rjeđa pojava, a porodi, dječje bolesti, njega u obitelji, briga za psihičko i fizičko blagostanje onih koji nas okružuju - što misliš, koliko je to češće i tko tu ima većeg udjela? :)

Nije stvar u uzrocima zbog kojih netko plače - ona priča po kojoj netko tko prođe sve i svašta pa otvrdne nije točna - ja sam upravo takve muškarce vidjela da plaču. Stvar je u tome da se dječake od malih nogu sputava u slobodnom izražavanju emocija koje se u našem patrijarhalnom društvu smatraju ženskima, a i činjenica je da prosječan odrastao muškarac uistinu ima manje razvijenu lepezu osjećaja, dakle da je nešto manje tankoćutan od prosječne žene. No prosjek je prosjek, a živi ljudi su individue pa tako, ima nas različitih. Uostalom, to smo već razradili u prethodnim postovima. :)
[Vrh] Go down
Casper
Dinosaur
Casper


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 305
Age : 46
Location : Croatia
Registration date : 10.02.2009

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimened vel 15, 2009 6:08 pm

Mene ko malog nisu učili da muškarci ne paču.
Učiti nekog da muškarci ne plaču to je glupost mislim da je i pogreška.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimened vel 15, 2009 6:24 pm

Ni ja svoje dečke ne učim da ne smiju plakti. Samo, bojim se da im takve stvari sugeriraju vršnjaci... no
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimened vel 15, 2009 9:36 pm

Casper je napisao/la:
Mene ko malog nisu učili da muškarci ne paču.
Učiti nekog da muškarci ne plaču to je glupost mislim da je i pogreška.
Normalno da ne pačemo kad nismo patke! lol miga
[Vrh] Go down
Casper
Dinosaur
Casper


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 305
Age : 46
Location : Croatia
Registration date : 10.02.2009

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimened vel 15, 2009 9:51 pm

cry
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimened vel 15, 2009 11:50 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Hapa je napisao/la:
evo možda jedne teorije zašto muškarci ne plaču često: mislim da e u životu više nagledaju sranja od žena pa ih prođe ta potreba za plač, kao što su ratovi, i tako

Ratovi uživo su ipak malo rjeđa pojava, a porodi, dječje bolesti, njega u obitelji, briga za psihičko i fizičko blagostanje onih koji nas okružuju - što misliš, koliko je to češće i tko tu ima većeg udjela? :)

Nije stvar u uzrocima zbog kojih netko plače - ona priča po kojoj netko tko prođe sve i svašta pa otvrdne nije točna - ja sam upravo takve muškarce vidjela da plaču. Stvar je u tome da se dječake od malih nogu sputava u slobodnom izražavanju emocija koje se u našem patrijarhalnom društvu smatraju ženskima, a i činjenica je da prosječan odrastao muškarac uistinu ima manje razvijenu lepezu osjećaja, dakle da je nešto manje tankoćutan od prosječne žene. No prosjek je prosjek, a živi ljudi su individue pa tako, ima nas različitih. Uostalom, to smo već razradili u prethodnim postovima. :)

pročito sam da imaš djecu pa sad ne bih da govorim ko njeguje djecu kad su bolesna, ali šta kad se majka razboli i to neizliječivo i leži u bolici sve pada na oca i briga za djecu, kuću, njihovo zdravlje, sve što treba, i naravno na ostatak porodice, mada je najviše pada na oca
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitimened vel 15, 2009 11:52 pm

To se nažalost ponekad događa, ali time sad ništa nisi posebno rekao, ili ja ne kužim u čemu je stvar :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Decki ne placu...ili? Empty
PostajNaslov: Re: Decki ne placu...ili?   Decki ne placu...ili? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Decki ne placu...ili?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zasto zene placu?
» Sto decki naj vole...
» 'Zlocesti decki' ipak nisu 'na cijeni' kako se mislilo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: