Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ruž za usne

Go down 
+8
Athena
Absynthia
Cuppycake.Disaster
urbanaaa
Svjetloisjena
Nefertiti
floridana
malenaivi
12 posters
Autor/icaPoruka
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimesri vel 11, 2009 12:42 pm

Da li ga koristite i koje su vam najdraže boje?

ja najviše koristim sve nijanse crvene a nekad stavim samo sjajilo raspa
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimesri vel 11, 2009 12:47 pm

nisam baš ljubitelj ruža za usne. najviše volim staviti melem umjesto sjajila i samo ponekad olovkom nacrtam lagano rub usnica.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimesri vel 11, 2009 12:47 pm

Hm...koristim ga...a boja ovisi o raspoloženju....
Načešće stavljam one boje usana sa malo sedefastog sjaja ili diskretnim šlokicama...mada najviše volim crveni ali nisam uvijek raspoložena za njega.....nekad mi jednostavno ne odgovara previše pažnje, crveni ruž privlači puno pažnje.....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimesri vel 11, 2009 5:39 pm

Uopće ne volim ruž i stavljam ga samo kad moram. Uvijek imam osjećaj da mi se stvaraju grudice i da mi se usne isušuju, čak i kad ga skupo platim da to izbjegnem (moram ga imati u rezervi za neke situacije)
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimesri vel 11, 2009 11:50 pm

Ruževe ne volim, ne koristim ga nikad...po doma samo stavljam Labello hydrocare, a kad izađem iz kuće prvo labelo Blistex Lip tone (ima boju) + lip gloss od S-he stylezone u 2 dijela - jedan dio je u boji s okusom, a drugi proziran s ajmoreć šljokicama (taj drugi dio mi je za izlaske hehe)
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimečet vel 12, 2009 12:19 pm

preko dana koristim labello - nitko ne ljubi bolje
od višnje koji ostavlja naravno crveni odsjaj raspa
[Vrh] Go down
Cuppycake.Disaster
Žaba
Cuppycake.Disaster


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 257
Age : 30
Location : *||_DreaMwORld_||*
Registration date : 02.09.2008

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimepon vel 16, 2009 10:54 pm

hehe ja si iznajmim ruz od mame iz zezancije (kricasto crveni je face nikad ga nije stavljala) lol ali ovak stavljam ili sjajilo(ali onda samo bezbojno-nevolim u boje) ili labello cheer
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimepet tra 03, 2009 3:20 am

Ah.... do prekjučer sam koristila Labello Cherry - služi kao sjajilo, i ostavlja crvenkasto-ljubičasti trag, i sviđa mi se okus :D
Sad koristim od Rosala Lip Balm Pretty Girl. Imam i City Lips od Rosala, a od Labella još Light Kiss (prije spavanja) i Care Gloss and Shine za izlaske =)

Ruž rijetko koristim - favorit mi je crveni.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimepet svi 29, 2009 11:33 am

Kako savršeno našminkati usne crvenim ružem?

1. Priprema
Na usne nanesite obilno hidratantni balzam i ostavite ga da djeluje nekoliko minuta. Nakon toga usne istrljajte četkicom za zube.

2. Ocrtavanje usana
Izaberite nijansu olovke koja odgovara nijansi vašeg ruža, pažljivo ih obrubite i ispunite. Nemojte pokušavati pomicati crtu i tako povećati usne. Boja olovke neka bude što sličnija boji ruža. Možda mislite kako tamniji obrub oko usana povećava vaše usne, međutim, osim što godinama nije u modi, izgleda neuredno i ističe bore oko usana.

3. Nanošenje šminke
Koristite kistić za nanošenje ruža, tako ćete puno lakše kontrolirati nanošenje ruža, a možete kontrolirati i koliko će vam nijansa ruža ispasti tamna.

4. Napučite usne
Kako biste izbjegli nezgodno preslikavanje ruža na usne, na kažiprst stavite maramicu, a usne napučite oko prsta. Tako ćete se riješiti viška ruža.

5. Sjajilo za veće usne
Ukoliko želite vizualno popuniti usne nanesite nijansu svjetlije sjajilo na sredinu usana. Reflektirajuće briljantne nijanse dati će najbolje rezultate.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimepon lis 19, 2009 3:43 pm

Uglavnom ne koristim, nekad stavljam labello višnju koji malo daje crvene boje usnicama. Tek toliko da ne izgledam kako moja mama kaže anemično zaflo , jer sam blijeda.
Inače, u nekim prilikama znam staviti Maybelline ruž u tamnijoj roza boji i dobar mi je, ali ne iscrtavam posebno liniju usana.

Svakome ovisno o puti stoji neka boja ruža. Samo mislim se treba držati onoga "manje je više". Baš mi se ne svidja kad netko jače istakne oči, npr.crnom maskarom pa stavi tonu šminke na usnice. Ili oči, ili usne... :P
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimepon lis 19, 2009 3:46 pm

ja uvijek biram oči...stavim i sjajilo, al ga brzo pojedem hehe
[Vrh] Go down
Magia
Stanica
Magia


Female
Virgo Rat
Broj postova : 14
Age : 39
Location : Velika Gorica
Registration date : 23.10.2009

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimeuto pro 15, 2009 9:08 pm

Volim šminku u svim oblicima tako da ruž nije stran....štoviše tamni i upečatljivi crveni tonovi-ali biram kad ću ih koristiti.Ruž nabacim za neke izlaske,koncerte ili tomu slične događaje.Inače-običan radni tjedan ne sjetim se niti labela.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimesri pro 16, 2009 12:51 am

Kupila prošli tjedan Nivea crveni ruž. Prekrasan je!
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimesri pro 16, 2009 3:56 pm

koji točno i kolko košta?
ja sam isto zabrijala na crveni ruž...
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimečet pro 17, 2009 3:49 am

Joj... ne znam kolko je koštao, kupila sam još par stvari.... u DM-u. Mislim da oko 50, 60 kuna.

Napišem sutra kak se točno zove. Od Nivee je, uglavnom. Zaboravila sam ga na poslu.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimepet pro 18, 2009 4:05 am

Pomegranate 07, Volume Shine Ultra Glossy. Ljubičasto-srebrni je izvana. Prekrasan je!
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimeuto pro 22, 2009 2:28 pm

Probat ću ga kad budem išla u DM...zanima me ta nijansa. ;)

Ja sam kupila si 1. ruž u životu, prije sam imala 2 dobivena na poklon koje nisam baš nešto upotrebljavala. Sad me ulovila manija za crvenim ružem i kupila ga u jednoj parfumeriji...Revlon 225 Rose wine...full je intenzivan i dramatičan. Zadovoljna sam.

Prijedlog...Ova tema bi mogla u modu pošto su tamo kozmetike, odjeća...
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimeuto pro 29, 2009 1:35 pm

a meni crvena lipo stoji...a može i bordo...a može i roza...a može i .... scratch scratch scratch scratch lolcina lolcina lolcina
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimesub vel 27, 2010 3:35 pm

Gea je napisao/la:
Crveni ruž za usne od alverde - ruby red, nije bilo indian red
jel valjaju šta ti njihovi ruževi i kolika im je cijena?


I opet: zaš ova tema nije na Modi? Kaj ti misliš Gea?
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimesub vel 27, 2010 3:41 pm

urbanaaa je napisao/la:



I opet: zaš ova tema nije na Modi? Kaj ti misliš Gea?

Kakvoj modi ziva bila,ovo je vise za likovnu umjetnost....Ruž za usne 982158
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimesub vel 27, 2010 4:04 pm

Da stvarno.. ovo bi trebalo na modu :)


Imam dva ruža od njih. Jedan je izvrstan .. onako mekan i razmaziv... a ovaj novi je užasno tvrd conf1 Mama mi je rekla da trebam skinuti gornji sloj jer da je to normalno kod prirodne kozmetike.. tako da je ovo još na testiranju u hvaliteti

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimepet tra 02, 2010 8:22 pm

urbanaaa je napisao/la:
Gea je napisao/la:
Crveni ruž za usne od alverde - ruby red, nije bilo indian red
jel valjaju šta ti njihovi ruževi i kolika im je cijena?

Otkrila zašto su neki tako nerazmazivi... ako misliš kupovati od te marke najbolji su oni u srebrnim tubama.. oni zeleni su užas... ovi imaju nešto protiv starenja usana pa su razmazivi :D
sad sam si kupila jedan boje koja je malo tamnija od moje prirodne boje usana i odličan mi je :)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitimened tra 04, 2010 3:15 pm

tnx :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ruž za usne Empty
PostajNaslov: Re: Ruž za usne   Ruž za usne Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ruž za usne
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: