Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 me2everyone

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

me2everyone Empty
PostajNaslov: me2everyone   me2everyone Icon_minitimesri vel 11, 2009 9:59 pm

ja otvorio račun tamo ... evo ukratko ...


Hello

Something incredible has arrived!

I just became a shareholder in me2everyone and I never had to pay a single penny for the shares! It can only be described as the gold-rush for 2009. This company is going to be huge and shares will soar in value over the coming months! You can register for free and it never has to cost you a single penny!

me2everyone is going to be a cool new virtual world where you can meet friends, chat, shop, play, watch videos, create an art gallery, open a virtual newspaper, play the free inworld lottery and make money from your own online store! You and everyone you know make the decisions, shape the world, create real incomes and share in the profits. It’s a new place where you meet new people or invite your friends. Learn new skills or expand your business. Find the love of your life or help the planet.

Membership is free and every member automatically becomes a shareholder in me2everyone Limited. Personally I have WRITE YOUR SHARES HERE shares in the venture and I am going to increase my shares very soon. This is an excellent chance for all of us to make some real progress in 2009 and beyond! Please do not miss it.

If you are looking for something really good in 2009: something that changes your view on the world, then you really have to spend just one minute and look at this website.

REMEMBER TO ADD YOUR UNIQUE WEB ADDRESS (see above)



Dakle, ne znam kaj mislite o ovome svemu. Navodno su sad počeli smanjivat dijeljenje dionica, tak da mislim da uskoro više neće niš davat.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

me2everyone Empty
PostajNaslov: Re: me2everyone   me2everyone Icon_minitimesri vel 11, 2009 10:03 pm

Dakle, ukratko. I kolko sma ja skužio.

Ovi na me2everyone rade neki portal, nešto ko facebook. Samo što pretpostavljaju da će bit puno bolje. I sad im trebaju članovi, pa pozivaju ljude da pozivaju druge ljude. Za uzvrat im daju dionice. Dionice trenutno ne vrijede ništa (ok, vrijede 0.001 funtu, al to je zapravo ništa).

Do nedavno je bilo pravilo da svatko ko se priključi dobije 1000 dionica, i još 3000 za svakog ko se prijavi preo njegovog linka.

Možda sam neš zaboravio, al to bi bilo uglavnom to.
Jedan moj prijatelj iz razreda mi je rekao za to, pa sam reko, ajde idem probat.

I da, evo vam link ako slučajno želite se prijavit.
www.me2everyone.com/65521
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

me2everyone Empty
PostajNaslov: Re: me2everyone   me2everyone Icon_minitimesri vel 11, 2009 11:11 pm

Ja se upisala, idem slat link frendovima hehe
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

me2everyone Empty
PostajNaslov: Re: me2everyone   me2everyone Icon_minitimesri vel 11, 2009 11:29 pm

Mislim, ne znam dal je bzvze to da će davat novce, jer očekuju porast dionica, i to ono, malo žešći.
Možda eće niš bit, možda bude, ne znam :S

Zato i je otvorena diskusija :D
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

me2everyone Empty
PostajNaslov: Re: me2everyone   me2everyone Icon_minitimesri vel 11, 2009 11:35 pm

Vidjet ćemo... bitno da nemamo sad šta izgubit! ..valjda.. XD
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

me2everyone Empty
PostajNaslov: Re: me2everyone   me2everyone Icon_minitimesri vel 11, 2009 11:58 pm

Zanimljiva ideja, bilo je i puno bizarnijih koje su uspjele, pa će možda i ova, no ne namjeravam je posjetiti.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

me2everyone Empty
PostajNaslov: Re: me2everyone   me2everyone Icon_minitimečet vel 12, 2009 10:40 am

Ja sam dobila link preko jednog kolege iz srednje škole i sad ne znam, već sam htjela postaviti pitanje ovdje, više mi se čini da je to još jedan od lanaca sreće kakvih je već bilo, a one ideje da se ljudi ubace u virtualu poput Simsa mi baš i nisu nešto, pokušao je kod nas Netopolis i propao, mislim da mi je Flo to rekla jednom kad sam pitala kamo je nestao taj projekt u koji sam se na početku prijavila kao blogerica.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

me2everyone Empty
PostajNaslov: Re: me2everyone   me2everyone Icon_minitimepet vel 13, 2009 8:43 pm

Nova društvena veza ili prijevera?

VIŠE O TOME
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

me2everyone Empty
PostajNaslov: Re: me2everyone   me2everyone Icon_minitimepet vel 13, 2009 9:15 pm

Uzela na znanje, hvala :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





me2everyone Empty
PostajNaslov: Re: me2everyone   me2everyone Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
me2everyone
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: