Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Spašena koala iz požara

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Spašena koala iz požara Empty
PostajNaslov: Spašena koala iz požara   Spašena koala iz požara Icon_minitimesri vel 11, 2009 11:46 pm

Australske koale dirnule svijet

Spašena koala iz požara 0428007.17

Dvije koale spašene iz požarom poharanih australskih šuma zaljubile su se na oporavku i postale nove maskote inicijative za spas životinja žrtvi požara i youtube zvijezde.

Dobrovoljni vatrogasac Dave Tree spasio je u nedjelju koalu Sam iz smrtonosnog zagrljaja požara na području Mirboo North i stvorio novu životinjsku YouTube zvijezdu.

Opečena i dezorijentirana koala stajala je usred opožarene šume dok na nju nije naišla ekipa vatrogasaca i napojila je vodom što je Dave zabilježio i svojom kamerom kao rijedak trenutak u kojem plaha životinja daje svoje povjerenje čovjeku.

"Možete vidjeti kako zastaje i kreće se napriejd gledajući u mene. Izgledala je kao da hoće reći:' Ne mogu bježati, slaba sam i ranjena, skrati mi muke.'", opisao je za Reuters Dave jedan od najdirljivijih trenutaka u svojoj 26-godišnjoj karijeri vatrogasnog volontera.

Sam je na oporavku u privremenom 'zatočeništvu u Southern Ash Wildlife Shelter, a tamo je upoznala Boba koji je spašen dva dana ranije i među njima je vrlp brzo planula ljubav. Par dijeli kavez i utješne zagrljaje, a potpun oporavak od opeklina drugog stupnja predviđa im se za 4-8 mjeseci.
U razornim požarima koji su odnijeli do sad 180 ljudskih života spašeno je i dvadesetak koala, 14 oposuma te nekoliko klokana.

www.net.hr

Prica je jako lijepa, a imate i video na stranici.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Spašena koala iz požara Empty
PostajNaslov: Re: Spašena koala iz požara   Spašena koala iz požara Icon_minitimečet vel 12, 2009 10:42 am

Jadni ljudi i jadne životinje, sve to je uistinu strašno no
[Vrh] Go down
 
Spašena koala iz požara
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Životinjsko carstvo-
Forum(o)Bir: