Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Paranormalni site

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Shadowh86
Višestanični organizam
Shadowh86


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 44
Age : 37
Registration date : 31.01.2009

Paranormalni site Empty
PostajNaslov: Paranormalni site   Paranormalni site Icon_minitimepet vel 13, 2009 1:01 am

Na forum.hr se dogovaramo o paranormalnom site-u

Vec znamo cijelu i vjerojatno imamo covjeka koji bi nam to radio
Samo je sad potrebno povjerenje i naravno novac

Evo link za direktan upit u tu temu
Pa vidite i razmislite

I naravno napisite svoje komentare
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Paranormalni site Empty
PostajNaslov: Re: Paranormalni site   Paranormalni site Icon_minitimepet vel 13, 2009 1:16 am

nisam baš zainteresiran ali imam savjet:
klonite se joomle. uzmite wordpress. inače je namijenjen za blogove, ali sa malom promjenom dizajna izgledat ćete kao pravi mali portal.

wordpress je lakši i u programerskom smislu i u lakoći upravljanja i u trošenju serverskih resursa.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Paranormalni site Empty
PostajNaslov: Re: Paranormalni site   Paranormalni site Icon_minitimepet vel 13, 2009 10:08 am

Shadowh86, bila sam tamo i pregledala tu stranu koju si dao bez detaljnog čitanja, ali mi još nije jasno - osnivate li društvo, ili želite postaviti stranice na kojima biste objedinili istraživanja i informacije o paranormalnom? 600kn nije novac koji se ne bi mogao sakupiti, jedino ne znam plaća li se tromjesečno, polugodišnje ili godišnje. Stranice nemaju smisla ako nemate koncept što ćete točno i kako na njima raditi. Možda bi bilo najbolje da se najprije negdje nađete, međusobno upoznate i onda krenete u projekt (prisustvovala sam već takvim sastancima dvaput - jedan projekt je krenuo dobro i zadržao se godinama zbog dobre volje članova, drugi je zapeo nakon što ga je sama osnivačica zanemarila. Ljudski faktor igra tu vrlo veliku ulogu. Početno oduševljenje brzo splasne i onda se ljudi počnu osipati. To je razlog propadanja tolikih stranica i foruma. Od 12 moderatora osnivača koji se negdje spominju dio bi vrlo brzo upao u rasprave ako ne i svađe oko svega mogućega. Iskreno mislim da bi ti bilo bolje, jer čini mi se da si ti najzainteresiraniji u svemu tome, osnovati forum s portalom, za početak s besplatnim softverom, kasnije možeš dodavati i plaćena proširenja raznih vrsta ako stvar zaživi. Ili se skompaj s dvojicom, trojicom pravih prijatelja ili barem dobrih poznanika koje poznaješ i uživo i napravite te stranice pa onda pozivajte ljude da dođu. Većina voli doći na gotovo, a vjeruj mi da u početku takvih zahvata ima jako puno tehničkih detalja i konceptualnih nedoumica koje treba riješiti smireno i konstruktivno.

Eto nekoliko savjeta pa vidi hoće li ti biti korisni :)
[Vrh] Go down
Shadowh86
Višestanični organizam
Shadowh86


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 44
Age : 37
Registration date : 31.01.2009

Paranormalni site Empty
PostajNaslov: Re: Paranormalni site   Paranormalni site Icon_minitimepet vel 13, 2009 2:24 pm

Pa to je vec sve u planu
Samo kad bi to radilo mi bi radili vlastita istrazivanja
Pa bi nam trebali ljudi diljem lijepe nase koji bi se bavili time
Ako to sve bude islo onda cemo raditi druge korake

I znam da ljudi najvise vole doci na gotovo ali nekuze da ako se mucis s necim i ako ti uspije i pocnu ljudi dolaziti to te ucini ponosnim

Ja sam tamo to postavio kao ideju i ljudi su poceli ozbiljno o tome pricat
Ja sam im rekao da cu trazit jos paranormalnih sitova i da cu gledat dali su ljudi zainteresirani

I ako nas trojca to napravimo onda ce ljudi pocet dolazit
Vazno je zapocet
A to je moj cilj

Zato sada jos samo govorimo o tome
moramo sve razraditi
Svaki detalj

A i neki su vec napisali par clankova
Jedan o duhovima i jedan o NLO-ima

Svatko tko bi upao u tu grupu bio bi zaduzen za svoju "profesiju"
Nitko nekaze da morate biti strucnjaci u tome ali ako znate koliko toliko zelite se time baviti i nije vas strah onda mozete postati medju istrazivacima

I da napomenem vec smo kontaktirali Plecka i Miska
I podrzali su ovu ideju naravno i dali nam par savjeta
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Paranormalni site Empty
PostajNaslov: Re: Paranormalni site   Paranormalni site Icon_minitimepet vel 13, 2009 3:14 pm

Super, čekaj da i drugi malo pročitaju što si napisao. Ja sam već ozbiljno upetljana u održavanje tri stvari na internetu, a imam i u RL dosta obaveza, tako da bih se teško mogla ozbiljno pridružiti. No ako treba nešto sitno negdje pomoći, rado ću. I ako netko od forumaša također želi sudjelovati, zašto ne :)
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Paranormalni site Empty
PostajNaslov: Re: Paranormalni site   Paranormalni site Icon_minitimepet vel 13, 2009 7:02 pm

Super Shadowh86, drugi put kad otvaraš temu otvori je na podforumu kojem tematski pripada da ne moram ja premještati, ovo nema nikakve veze sa druženjem forumaša na ovom forumu, gdje si je ti otvorio. :)
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Paranormalni site Empty
PostajNaslov: Re: Paranormalni site   Paranormalni site Icon_minitimepet vel 13, 2009 7:42 pm

Ma, nek Plečko i Miško dođu na CE-4 lol lol
[Vrh] Go down
Shadowh86
Višestanični organizam
Shadowh86


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 44
Age : 37
Registration date : 31.01.2009

Paranormalni site Empty
PostajNaslov: Re: Paranormalni site   Paranormalni site Icon_minitimesub vel 14, 2009 3:25 am

Ispricavam se zbog pogresno stavljene teme
Bilo je u zurbi pa sam tamo stavio

Pa zato sam i postavio ovu temu
Da bi se ljudi sa ovog i slicnog ovom mogli ukljuciti
Da se organiziramo i radimo zajedno

Paranormalni ljudi, UNITE!!!! :D :D: D
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Paranormalni site Empty
PostajNaslov: Re: Paranormalni site   Paranormalni site Icon_minitimesub vel 14, 2009 12:09 pm

Jaykoq je napisao/la:
Ma, nek Plečko i Miško dođu na CE-4 lol lol
Tako je Jaykoq, strašno mi je glupo kad netko otvori ovakvu temu i prvi postovi su mu pokušaj odvlačenja ljudi s ovog na drugi site. To se tako ne radi!
A i djetinjasto mi izgleda kad netko piše o svojim maštarijama. Prvo učini nešto konkretno, pa onda piši o tome.
Dozvoljeno je napisati u profilu link na stranicu, ali ovako nešto mi je bizarno.
[Vrh] Go down
Shadowh86
Višestanični organizam
Shadowh86


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 44
Age : 37
Registration date : 31.01.2009

Paranormalni site Empty
PostajNaslov: Re: Paranormalni site   Paranormalni site Icon_minitimesub vel 14, 2009 7:54 pm

Ja nepokusavam odvuci ljude odavde
Ali kad bi postojao neki site za hrvatsku zar nebi bilo bolje komunicirati??

A i htio sam vidjeti koliko bi se ljudi slozilo s tim

Ja sam isto moderator na jednom paranormalnom forumu ali svejedno zelim napraviti jedan za cijelu hrvatsku

Ako cak i netko dodje na taj site koji ce se otvorit to nemora znacit da ljudi nece vise dolazit ovdje
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Paranormalni site Empty
PostajNaslov: Re: Paranormalni site   Paranormalni site Icon_minitimesub vel 14, 2009 8:10 pm

Sve u redu. Ako nešto složiš javi mi se na pp da dogovorimo točno što i kmo da staviš, možemo surađivati kad se radi o tematici zbog koje većina članova dolazi ovamo. :)
[Vrh] Go down
Shadowh86
Višestanični organizam
Shadowh86


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 44
Age : 37
Registration date : 31.01.2009

Paranormalni site Empty
PostajNaslov: Re: Paranormalni site   Paranormalni site Icon_minitimepon vel 16, 2009 12:57 pm

Naravno

Pa kad se to napravi svatko je dobrodosao
Nama ce biti isti cilj samo sto cemo biti na drugacijim web stranicama :)

I naravno da cemo suradjivati
To je najvaznije
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Paranormalni site Empty
PostajNaslov: Re: Paranormalni site   Paranormalni site Icon_minitimepon vel 16, 2009 7:36 pm

Uvijek sam za :)
[Vrh] Go down
Shadowh86
Višestanični organizam
Shadowh86


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 44
Age : 37
Registration date : 31.01.2009

Paranormalni site Empty
PostajNaslov: Re: Paranormalni site   Paranormalni site Icon_minitimeuto vel 17, 2009 1:52 am

K L I K

Evo site

Pa ako netko misli da zna neke istinite price i zna pisati neka se neustrucava pisati
Sta god napisete je dobrodoslo bez obzira objavili mi to ili ne ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Paranormalni site Empty
PostajNaslov: Re: Paranormalni site   Paranormalni site Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Paranormalni site
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» UFO site

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: