Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Muškarci su najromantičniji u 53.

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Muškarci su najromantičniji u 53. Empty
PostajNaslov: Muškarci su najromantičniji u 53.   Muškarci su najromantičniji u 53. Icon_minitimepet vel 13, 2009 3:54 pm

Dakle, one među nama koje čeznu za romantikom, trebale bi se zagledati u nešto starije gentlemane. ČLANAK

Žudite za romantikom? Ovako stoje stvari - ako je vaš partner mlađi od 53 godine, možda ćete ipak malo čekati. To je inače godina u kojoj su muškarci najromantičniji, pokazalo je istraživanje.

Pedesetrogodišnjaci su skloniji romantici i oni su ti koji će vas vrlo vjerojatno počastiti sa šetnjom za vrijeme ljetne kiše, ili će vam pripremiti kupku s ružinim laticama u kadi, pokazalo je jedno istraživanje u kojem je sudjelovalo 2 000 muškaraca od 18 do 65 godina.

U 53. godini muškarci se razbacuju poklonima kao što su čokolada, cvijeće i parfemi.

Među onima između 20 i 25 godina svaki četvrti je rekao kako je u zadnje vrijeme djevojku odveo na romantičnu večeru. Ali skoro više od pola onih iznad 50 godina u zadnje su vrijeme izveli svoju partnericu na romantičnu večeru.

"Kada muškarac dođe u 50-te ima puno više iskustva kada je u pitanju ugađanje ženama" rekao je glasnogovornik istraživanja.

I dodao "Muškarac u 50-im je mudriji i zna što 'pali' kod njegove partnerice, i vjerojatnije je da će se više potruditi nego oni mlađi.

Pogledajte anketu:

Muškarci su najromantičniji u 53. 0368007.17

U anketi su redom, za one koji ne znaju engleski, šetnja po kiši, ružine latice u kadi, cvijeće, čokolada i parfemi, večera uz svijeće, šampanjac u ledu, pisanje pjesme, doručak u krevetu, piknik, komplimenti i poljubac na rastanku.
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Muškarci su najromantičniji u 53. Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci su najromantičniji u 53.   Muškarci su najromantičniji u 53. Icon_minitimepet vel 13, 2009 4:13 pm

ja misliti da je to glupost. muskarcu u tim godinama vise nije do seksa pa svojoj skvo prije nego sto izusti potrebu za takvim nesto uvali cokoladu u usta da suti, ili joj uvali cvijet kojem se mora divit ostatak dana... nema to veze sa romantikom zubi
moj pradjeda vrac je u tim godinama govorio kako je za skvo najbolji stap.
koliko se ja kontam u to ja misliti da nije biti romantican baja
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Muškarci su najromantičniji u 53. Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci su najromantičniji u 53.   Muškarci su najromantičniji u 53. Icon_minitimesub sij 01, 2011 11:20 am

I kaj bi ja trebala čekat ?
Ide smak sveta ,ne stigne mali tolko ostarit a i meni se neda čekat na takve gluposti.
Ko je takav takav je i s 10 godina a ne s 53
Ja sam npr najromantičnija s 53 kile hekla
[Vrh] Go down
Sponsored content





Muškarci su najromantičniji u 53. Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci su najromantičniji u 53.   Muškarci su najromantičniji u 53. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Muškarci su najromantičniji u 53.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: