Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Misteriozni brojevi...

Go down 
+6
Malkavian
silver
Hapa
ThE_IMMORTAL
Svjetloisjena
PEPE-Top Secret
10 posters
Autor/icaPoruka
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Misteriozni brojevi... Empty
PostajNaslov: Misteriozni brojevi...   Misteriozni brojevi... Icon_minitimečet vel 19, 2009 8:48 pm

23,11,666 i takvi brojevi gleda san jedan film the number 23 koji me potaka da nepišem ovu temu nami kroz povijest ovi se puno puta brojevi ponavljaju kroz jednađbe i bez njih pad atomske bombe na hirosimu i titanik i još neke stvari kroz jednađbe daju broj 23 potražite na you tubu ako mi nevirujeta 11 taj broj je najviše puta povezuje s terorističkim napadom na blizance evo ove jednađbe se sičam datum napada 9.11. što je isto broj 911 policije u americi tj hitne službe evo ješ jedna u vezi broja 23 naime 9.11.2001 tada su srušeni blizanci 9+11+2+1=23 i tako ima ih stvarno puno a neka jednađba nesičam je se daje od broja 23 ispadne jednako 666 stvarno misterijozno barem meni i paš kad sam gleda taj film malo san pomislija aa baš to je sranje to su oni tako namistili kad ono dođe stoji na satu kolko je filma prošlo nekoliko minuta i 23 sekunde ma lo čudno ali nisan virova gledan svoju ip adresu u dnu ekrana piše 23 počmen se malo pribojavat vidin bocu pudera mi mater unosi u sobu a na dnu boce točno 23 slova doslovno san se usra i ništa nastavin ja gledat dalje vidin onaj datum napada i da ispada broj 23 useren se još više onda sad ču vam pročitat brojeve telefona sa zadnje stranje mog rasporeda vidite 032 (32 napako 23) 032XXX666 počnen s poprilično usrat gledan daljeneki drugi broj 01XXX6666 i ništa hvata mene jeza još više nastavin dalje 023XXXXXX useren se pun kurac kako sam več bija u znoju od toga jel nisam moga virovati da je slučajnost ja nekako uspijem nastaviti film i dovršim ga gledati do kraja uh uspijo sam sriča da je završetak dobar pa vas odvuče od toga ali ako vaš više o tome zanime potražite na youtubu ili pogledajte film evo bit ču dobar i dat vam besplatni link bez downloada za gledat film...
film se sastoji od tri djela tojest parta gledajte po redu...XD

http://www.playandwatch.co.uk/showlink.php?gid=150973&vid=1041&part=1
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Misteriozni brojevi... Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni brojevi...   Misteriozni brojevi... Icon_minitimečet vel 19, 2009 9:34 pm

Tko traži, nađe miga

Btw, vjerujem da numerologija ima veze, ali je treba malo dulje izučavati da se stekne određeno iskustvo, kao i u svakoj duhovnoj disciplini. A ovo što opisuješ - kad se koncentriraš na broj, u ovom slučaju 23, onda ćeš ga posvuda vidjeti. Mislim da su za to dva razloga - jedan što ćeš taj broj primjećivati i onda kad bi u normalnim uvjetima ostao skriven, a drugi, što mi do neke mjere privlačimo ono o čemu razmišljamo.
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Misteriozni brojevi... Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni brojevi...   Misteriozni brojevi... Icon_minitimečet vel 19, 2009 10:15 pm

a zasto se u datumu 9.11.2001 racuna 11 kao cijeli broj a u 2001 svaki broj posebno??? pravilno bi bilo ovako: 9+1+1+2+1=14, a ne 9+11+2+1 xD
ma to sto se tice tog datuma je sve izmisljotina...

unatoc tomu me te brojke fasciniraju.
cak sam se jedno vrijeme "bavio" numerologijom i pogadjao osobine kolega iz razreda u skoli xD
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Misteriozni brojevi... Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni brojevi...   Misteriozni brojevi... Icon_minitimepet vel 20, 2009 12:45 am

ovog sam se sjetio: kad je planiran napad na WTC, šta mislite jesu li napadači namjerno odabrali 11.9. radi te numerologije da bi se izazvale te neke misterije, gledo sam klip na youtube o povezanosti 11. septembra i brojeva
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Misteriozni brojevi... Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni brojevi...   Misteriozni brojevi... Icon_minitimepet vel 20, 2009 1:37 am

ja, iskreno receno, mislim da su to cisti apsurdi ljudske mašte.
[Vrh] Go down
Malkavian
Višestanični organizam
Malkavian


Male
Pisces Dog
Broj postova : 65
Age : 30
Location : Šuma
Registration date : 30.07.2008

Misteriozni brojevi... Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni brojevi...   Misteriozni brojevi... Icon_minitimepet vel 20, 2009 1:41 am

rođen sam 21.2.1994...
21+2=23, 1+9+9+4=23 pale
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Misteriozni brojevi... Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni brojevi...   Misteriozni brojevi... Icon_minitimepet vel 20, 2009 11:29 am

The Immortal je dobro primjetio...brojevi se nekad zbrajaju na jedan nekada na drugi nacin...u ovisnosti kako kome odgovara da dobije zeljeni rezultat...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Misteriozni brojevi... Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni brojevi...   Misteriozni brojevi... Icon_minitimepet vel 20, 2009 6:51 pm

I meni još nikad nitko nije odgovorio - zašto mi kad ime i prezime pretvorim u brojeve ispadne jedan rezultat s djevojačkim prezimenom, drugi s vjenčanim. I što s onima koji si dodaju muževo prezime na vlastito... A svi koje sam pitala su kao nešto znali o numerologiji.
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Misteriozni brojevi... Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni brojevi...   Misteriozni brojevi... Icon_minitimepet vel 20, 2009 7:13 pm

nerazumin što očeš reči s tim???
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Misteriozni brojevi... Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni brojevi...   Misteriozni brojevi... Icon_minitimepet vel 20, 2009 7:17 pm

Alpha je napisao/la:
The Immortal je dobro primjetio...brojevi se nekad zbrajaju na jedan nekada na drugi nacin...u ovisnosti kako kome odgovara da dobije zeljeni rezultat...

a neznam ja samo znam da kad sam iša izvuč iz brojeva i datuma rođenja nisan dobija previše puta broj 23 šta je interesantnije više san puta dobija 19 i 22 npr. ja sam rođen 12.7.1995 kao 12+7=19 ili 9+9+5=23 i jeli iko od vas pogleda film
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Misteriozni brojevi... Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni brojevi...   Misteriozni brojevi... Icon_minitimepet vel 20, 2009 7:20 pm

e evo još neke jednađbe pogledajte https://www.youtube.com/watch?v=H24V-u7fNJM
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Misteriozni brojevi... Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni brojevi...   Misteriozni brojevi... Icon_minitimesri vel 25, 2009 12:34 am

Ovako....
Nije bitno kako se brojevi sabiraju, ako se ide do jednocifrenog rezultata. Mogu se sabirati bilo kako, krajnji broj će ostati isti...

Što se tiče promene koja se dobija ako se uzima u obzir devojačko i venčano prezime, ona je evidentna, ali i sasvim logička. Nesšto se menja u karmi osobe time što ona započinje da živi sa nekim. Po meni, ali to je zaista samo po mom skromnom mišljenju, trebalo bi uzimati u obzir devojačko prezime, dakle ono sa kojim ste rođeni, iako ne mogu da kažem da mi nije bilo zabavno da "pojedinkama" (kao ženska varijanta imenice "pojedinci") računam oba i pravim paralelu...

Inače, meni se ne dopada ovo prosto zbrajanje cifara i takav način analize. Onaj koji pronalazim zadovoljavajućim je pretvaranje slova i brojeva u hebrejski alfabet i onda zbrajanje. Njihova slova već imaju numeričke vrednosti, a tako se cela stvar razmatra kroz kabalu, tarot, veze sa drvetom života... Što su meni mnogo bliže i privlačnije teme. *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Misteriozni brojevi... Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni brojevi...   Misteriozni brojevi... Icon_minitimesri svi 26, 2010 3:31 pm

Ukleti broj telefona ubija svoje vlasnike 088 888 888

Mnogi vjeruju da brojevi imaju neke magične moći i nose određene poruke, pa je tako bugarska kompanija za mobilnu telefoniju povukla broj 0888 888 888 koji se pokazao ukletim.

Svi korisnici ovog broja koji im je dodijelila kompanija Mobitel Bugarska su mrtvi, tako da je broj povučen kako više nikome ne bi mogao naškoditi.
Troje ljudi u 10 godina postali su žrtve ovog prokletstva.

Prvi na popisu žrtava ovog broja je Vladimir Grashnov, bivši predsjednik uprave tvrtke Mobitel, koji je 2001. umro od raka.
Potom je vlasnik broja postao bugarski mafijaški boss Konstantin Dimitrov, koji je ubijen 2003. tijekom posjeta Nizozemskoj.
Najnovija žrtva ovog broja je Konstantin Dishliev, agenta za prodaju nekretnina, koja je bila uključena u trgovinu ljudima i kokainom.
Upucan je ispred restorana 2005., a policija je tada zaplijenila telefon i broj povukla iz upotrebe.

LINK http://www.net.hr/planet-x/page/2010/05/26/0294006.html

Nadasve zanimljivo, ali osobno mi još više "upada u oči" činjenica da su se svi poginuli korisnici tog nesretnog broja bavili sumnjivim radnjama.
Pitam se je li zaista stvar u broju ili su skončali pomalo očekivano, obzirom na svoj stil života. kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Misteriozni brojevi... Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni brojevi...   Misteriozni brojevi... Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:12 pm

Nekidan sam zamijetila kako mi se nakolicina vaznih momenata u zivotu dogodila u drugi mjesec ili je na neki nacin vezana uz broj dva... misli

_________________
Respect
[Vrh] Go down
randajad
PraGlodavac
randajad


Male
Virgo Pig
Broj postova : 726
Age : 28
Registration date : 05.10.2010

Misteriozni brojevi... Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni brojevi...   Misteriozni brojevi... Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:14 pm

Alpha je napisao/la:
Nekidan sam zamijetila kako mi se nakolicina vaznih momenata u zivotu dogodila u drugi mjesec ili je na neki nacin vezana uz broj dva... misli
slično i kod mene , sve bitnije se desilo na broj 16 pale scratch
[Vrh] Go down
Sponsored content





Misteriozni brojevi... Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni brojevi...   Misteriozni brojevi... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Misteriozni brojevi...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Brojevi na arapskom
» [Misteriozni chat topic]
» Misteriozni nestanci
» Misteriozni zvuk

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: