Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 maloljetnici opet haraju

Go down 
+12
dr.chaos0
tomi
Gea
Cinderella
biga
Eagle-1
stella
bbeebbaa
Blizzard
urbanaaa
Alpha
Annon Imus
16 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimened vel 22, 2009 4:08 pm

maloljetnici opet haraju 60153367

Kako doznajemo u PU zagrebačkoj, nakon što su nesretnog mladića srušili na pod i izudarali ga nogama i rukama, nasilnici su pobjegli i skrasili se u jednom kafiću nadajući se da ih policija tamo neće tražiti. No, kako kažu u policiji, njihovi službenici dobro poznaju situaciju na tom području te su pretpostavili gdje bi se mogli nalaziti napadači.

Pola sata nakon napada uhićeni su u kafiću i prebačeni u policijsku stanicu. Tamo se trenutačno nalazi osam napadača, od toga čak šest maloljetnika. Neslužbeno doznajemo da se radi o pripadnicima tzv. skinheadsa.
Napadnuti mladić prevezen je u Kliniku za dječje bolesti u Klaićevoj ulici, gdje je utvrđeno da je zadobio teške tjelesne ozljede. Pretrpio je potres mozga, ozljede nosa i čeljusti, no u stabilnom je stanju. Liječnici kažu da će radi predostrožnosti biti zadržan na liječenju u bolnici.



evo sto reci na ovaj clanak,stvarno ne kuzim te mladice pa i ja sam jos uvijek maloljetan pa mi nikad nije palo na pamet pokazivat se putem fizickih sukoba a da ne govorim ovakvih ''grupnih'' napada,sto se dogada sa nasim drustvom.....samo je jedno sigurno,nista dobro
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimened vel 22, 2009 7:13 pm

Nekako mi se cini da nema to toliko veze s godinama...mislim, ima ali i nema jer budala u pravilu ostaje budala i s godinama samo nalazi sve vise opravdanja za svoje postupke... Neki se promjene ali vecina ne...samo sto sa godinama bolje skrivaju svoje pravo lice nego sto to rade kao teenageri...

Sramota je to sto djeca rade...tim vise sto ih roditelji cesto pokrivaju ili ih nije briga.

Moze biti da jednostavno imaju previse slobodnog vremena. Ne kaze se uzalud 'Besposlen um djavolje igraliste'...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimepon vel 23, 2009 10:20 pm

Svjedočila (dakle samo svjedok) sam sličnom događaju pred tjedan i pol... u bolnici kažu da se to događa skoro svaki dan, tako da je problem malo veći nego što se misli, a većinu ljudi nije briga..dogodi se i zaboravi se. Ne znam šta je s tim kilncima, al u očima sam im vidjela čisto zlo...odvratan je osjećaj bit okružen takvim ljudima... Ono nisi im ništa napravio, prvi put te vide u životu..a žele te prebit. no
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimeuto vel 24, 2009 3:37 pm

U ovom trenu poželio sam da postoji pakao i da Bog te mladiće malo povede na razgledavanje.
[Vrh] Go down
bbeebbaa
Prašina



Male
Libra Cat
Broj postova : 2
Age : 36
Registration date : 02.03.2009

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimepon oľu 02, 2009 8:56 pm

Hej, nekako mi je normalno da se djeca tuku, rade sranja i svašt tako,to se događalo prije, događa se danas i događat ce se..ali kada nekoga brutalno prebiju ili ne daj bože ubiju, to je strasno i to bi nekako trebalo rješiti..nije mi jasno što im je u glavi kada nekoga iscipelare na smrt..što proizvodi toliki bijes..kao da su životinje..
[Vrh] Go down
stella
Majmun
stella


Female
Pisces Rat
Broj postova : 902
Age : 52
Registration date : 06.02.2008

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimečet oľu 05, 2009 8:56 pm

Pričala mi je jedna učiteljica razredne nastave kako su djeca u školi strašno zločesta. Ali nije to ona nevina zloća, već je to neka užasna agresivnost. Uvijek su se djeca i tukla i izazivala, ali nikad s tolikom agresivnosti u sebi.
Je li to posljedica raznoraznih igrica, akcijskih filmova, tko zna, ali činjenica je da ih je nemoguće vladati.
[Vrh] Go down
Eagle-1
Višestanični organizam



Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 92
Age : 35
Location : Rijeka
Registration date : 14.01.2009

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimesri tra 15, 2009 11:56 am

Poslijedica ne upletenosti njihovih roditelja u odgoj svoje djece, pa to često vrši ulica i TV (ne mislim na filmove nego na sredstva informiranja).

Lijek za to bi bio američki zakon, jer se u US of AJ sudi kao odraslome za takve prekršaje. A ako, nakon isluženja kazne, opet ga počini, ondamalo manje civilizrana kazna, a to je pajserom/bejzbol palicom/metalnom štangom (nepotrebno prekrižiti) po koljenima, pa da vidiš šta bi onda napadao ostale ni krive ni dužne.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimepet pro 04, 2009 6:38 pm

Jest da naslov teme kaže da maloljetnici haraju...ne zna se o kojoj dobnoj skupini je sad riječ..al činjenica je da nasilja oko nas ima i više nego što smo toga svjesni. Ja jesam svjesna zadnjih 9mjeseci jer sam doživjela to s nekim, samo na sreću nije bilo smrtnih posljedica za tu osobu, a da ih je bilo mislim da bi i ja za njim.

http://www.jutarnji.hr/policiji-poznat-nadimak-ubojice-koji-je-ostavio-krvav-trag/387679/
maloljetnici opet haraju Aleksandar je bio visok i jak dečko, sportaš i čini se kako im se nakratko uspio suprostaviti i pritom ozlijedio jednog od njih

Aco, počivaj u miru...
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimepet pro 04, 2009 8:33 pm

ma ovo su sve neka đečurlija koja nemaju m*da da se pomlate 1 na 1 pa onda se dogodi to da kao u mom gradu 30 ljudi izmlati jednog momka i kasnije ih policija pusti jer su maloljetni... mislim ne policija nego sud, policija uvijek odradi svoj posao, a sud je taj koji pušta ovakvu bagru da radi to šta radi...
takve bi trebalo po kratkom postupku... prebit pajsreom koljena tako da se uvijek sjeća zašto nemože normalno hodat, a ako ni to ne upali, ja bih vratio dobro staro vješanje... kad bi 2,3 vijucala u zraku, drugi bi se brzo unormalili...
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimepet pro 04, 2009 8:38 pm

Omega je napisao/la:
U ovom trenu poželio sam da postoji pakao i da Bog te mladiće malo povede na razgledavanje.
Dobro si to rekao.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimesub pro 05, 2009 12:19 am

Djeca su iz generacije u generaciju sve agresivnija i to od malih nogu. To kad se napije to takve scene radi, smo čeka tko će se dignuti i reči : Ajmo prebiti nekoga.
Sve je željno krvi.
Na žalost roditelji to ne žele gledati. Dijete im ima od 14-17 godina, ne bi on to radio, nije on sposoban nešto tako napraviti... samo isprike... no
I onda se ljudi čude kad im kažem da u budućnosti ne želim raditi u osnovnoj ili srednjoj kava

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimesub pro 05, 2009 1:37 am

Gea je napisao/la:
Na žalost roditelji to ne žele gledati. Dijete im ima od 14-17 godina, ne bi on to radio, nije on sposoban nešto tako napraviti... samo isprike... no

Roditelje nekad i nije briga i/ili misle da ne mogu utjecati na djecu. Ja sam za to da se uvede krivicna odgovornost za maloljetnike. Osoba je sa 14 godina vec svjesna toga sto radi. roll
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimesub pro 05, 2009 1:41 am

i ja sam za to , pogotovo u današnjem vremenu
Jedino kako? zatvoriš klinca? to mu uništi već uništen život... popravni doma? iz toga bježe...
Koliba usred šume okružena bodljikavom žicom i pojačana predavanja o moralnosti?
Kako se u biti nositi s takvim ljudima, koji još nisu ni oblikovani kao osobe? nisu više mali klinci, ali nisu ni zreli. Tu bi se trebalo prilaziti s oprezom ipak je u pitanju um u razvoju koji je skrenuo na loš put study

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimesub pro 05, 2009 1:30 pm

[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimesub pro 05, 2009 3:56 pm

Super whee
Samo se nadajmo da će dobiti kaznu koju zaslužuju!
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimesub pro 05, 2009 4:27 pm

Cinderella je napisao/la:
Super whee
Samo se nadajmo da će dobiti kaznu koju zaslužuju!

Ili vecu kava
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimesub pro 05, 2009 4:30 pm

S obzirom na to kakav je naš zakon, bit će dobro ako ih ne puste za 2 godine.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimesub pro 05, 2009 4:37 pm

Cinderella je napisao/la:
S obzirom na to kakav je naš zakon, bit će dobro ako ih ne puste za 2 godine.

Uvjetno scratch
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimesub pro 05, 2009 4:40 pm

E da smo sad barem u Americi..
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimesub pro 05, 2009 6:03 pm

Ljudi moji to se sve zbilo u centru grada..tu večer smo prošli 5 puta kroz taj dio di je on jadan preminuo...

Trojica su ga lovili i napali radi prepirke, a znali su se izviđenja... Dvojicu su uhitili(21 i 24g.), te od danas u pritvoru, a treći Dule Cupac(21g.) je pobjegao u BiH ili Srbiju, a doselio se u Rijeku 2007. godine iz Srbije. 24-godišnjak je bio prijavljivan zbog imovinskih prekršaja, ostala dvojica nisu zabilježena u policijskim evidencijama. Monstrumi!!!!

Tako me srce boli...bio je moja generacija...

http://blog.autonomnistudenti.com/?p=2839
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimesub pro 05, 2009 6:24 pm

tomi je napisao/la:
Cinderella je napisao/la:
Super whee
Samo se nadajmo da će dobiti kaznu koju zaslužuju!

Ili vecu kava
gle, neželim nikoga uvrijediti, al da netko moga jarana tako napane, moja raja bi to bez policije sredila 100%... i to je najbolja pravda...
a ovako će otić u zatvor i vratit se za 2,3 godine i opet će nekoga ubit itd itd...
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimesub pro 05, 2009 10:11 pm

pa je ne vjerujem ovo...dario cupać jedan od ubojica je išao sa mnom u osnovnu školu, kad sam vidjela sliku mi je bio poznat, ali nisam bila sigurna odakle točno, no sumnjala sam da je iz mog kvarta i na fejs mi se jave ljudi iz osnovne, kažu da je to on! Ovo je veliki šok za mene od samog početka, ne mogu se pomiriti s tim da je Aco ubijen i da ga nema...ali i to da ubojica živi ni 300m od mene...
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimened pro 06, 2009 4:07 pm

Prijatelji Aleksandrova brata Mije kažu kako je njemu najteže. Kobne je noći, pričaju, na putu kući prolazio pokraj Trga svete Barbare. Prišao mu je prijatelj i rekao kako na Trgu leži nečije truplo. Vidjevši policijsku traku, Mijo je u strahu nazvao brata na mobitel. Zvuk mobitela začuo se ispod plahte kojom je bilo pokriveno truplo na trgu, pišu 24 sata. Shvatio je kako je na pločniku njegov brat. Tad je, prema tvrdnji prijatelja, počeo vikati: 'Ubili su mi brata'.
no
net.hr



Napisala jedna cura...
Citat :
Mislim da će za sve nas koji živimo u ovom gradu Trg Sv.Barbare od sada postati simbol, mjesto sjećanja i vječni podsjetnik na dva anđela kojima je život prerano ugašen, ali kojima je Onaj Gore očito namjenio neku nama nedokučivu ulogu - Aleksandra i Simketa (koji je živio nekoliko metara od mjesta gdje je Alksandar za...vršio svoj put na ovom planetu).

Ne znam jeli netko uočio i ovu nevjerojatnu podudarnost simboliku - Aleksandar je svoj duh predao u Božje ruke na Trgu Sv.Barbare točno na dan Sv.Barbare (4.12.) koja se smatra jednim od svetaca pomoćnika u nevoljama i koja je također imala sličnu sudbinu...
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimened pro 06, 2009 4:15 pm

[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitimened pro 06, 2009 4:19 pm

no trnci me prolaze.... užas...
Čitajući ovo ne mogu se zapitati kamo ovaj svijet ide? i koliko smo umotani u svoj sigurni balončić da ni ne vidimo što se događa oko nas...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Sponsored content





maloljetnici opet haraju Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
maloljetnici opet haraju
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» khm opet pitanje o muskima...
» Opet nasilje u Zagrebu: Stradao maloljetnik i starac

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: