Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Facebook gnjavaža

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next

Pitanje facebook-a?
Nemam Facebook niti ga ne kanim nabaviti!
Facebook gnjavaža Icon_vote_lcap14%Facebook gnjavaža Icon_vote_rcap
 14% [ 9 ]
Imam Facebook, ali ne visim na njemu.
Facebook gnjavaža Icon_vote_lcap28%Facebook gnjavaža Icon_vote_rcap
 28% [ 18 ]
Ponekad idem na Facebook.
Facebook gnjavaža Icon_vote_lcap20%Facebook gnjavaža Icon_vote_rcap
 20% [ 13 ]
Svakodnevno sam na Facebooku!!!
Facebook gnjavaža Icon_vote_lcap31%Facebook gnjavaža Icon_vote_rcap
 31% [ 20 ]
Niša od navedenog...
Facebook gnjavaža Icon_vote_lcap6%Facebook gnjavaža Icon_vote_rcap
 6% [ 4 ]
Ukupno glasova : 64

Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimepon vel 23, 2009 10:00 pm

Koliko forumaša je opsjednuto face-om, koji je vaš stav o njemu. Koliko vremena provodite na njemu?

Pračovjek
Jaykof

Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Registration date : 30.07.2008

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimepon vel 23, 2009 11:29 pm

Ja odem ponekad poker odigrat ako mi je baš dosadno :)

Al ono, na komp nikad skoro jer mi je onda ful sve usporeno.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimeuto vel 24, 2009 12:06 am

Nemam to.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof

Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Registration date : 30.07.2008

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimeuto vel 24, 2009 12:18 am

Po meni je zapravo i dosta nepotrebno ... Samo oduzima vrijeme. Jedan iz razreda je imao fejsbuk i veli da mu je previše vremena oduzimalo, kao 'navuko' se. Pa je izbrisao račun lol
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimepet oľu 06, 2009 10:52 pm

Tamo sam često, čujem se s dosta ljudi...zajebavamo se i tak. Ne oduzima mi vrijeme, logiram se kad imam vremena za to, a ne kad nemam hehe...a i kad sam tamo, to bude 5-10 min da vidim šta ima, da iskomentiram ako ima nešto zanimljivo, pošaljem koju poruku, pogledam jel meni netko nešta poslao...uglavnom dobra stvar za komunikciju s ljudima koje rijetko viđam...jedino me nerviraju one aplikacije, igrice..za to nemam vremena.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek

Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Registration date : 01.12.2007

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimesri oľu 11, 2009 3:14 am

Na starom Fejsu sam visila non stop, a sad... no way Jose. Ne sviđa mi se, a i ono... 'bojkotiram' ga. Kreteni mi izbrisali PRVI account prošle godine - krajem 11-og mjeseca, zbog par nudity slikica. Ništa hardcore, ili full explicitno, malo kože, i to još u PRIVATNOM albumu! Halo! WTF?!
Uglavnom, nagovorili su me da napravim novi, al ga više ne koristim kao prije.
[Vrh] Go down
Cylon
Višestanični organizam
Cylon

Male
Scorpio Horse
Broj postova : 70
Registration date : 09.02.2009

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimened tra 19, 2009 6:20 pm

ja sma svaki dan.. i idem ako ima kaj "pametno"
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL

Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Registration date : 18.09.2007

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimened tra 19, 2009 11:45 pm

facebook mi je namjesten kao homepage :D mislim da to sve govori :)
znaci svaki dan budem na face-u, sto ne znaci da sam opsjednut, jer ionako vecinom nema nista interesantno, nikakvih notifikacija, pa mi jedno vrijeme i dojadi. ipak, posto ukljucim i-net udjem i na facebook tako da sam uvijek u toku. ^^
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek

Female
Virgo Rat

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimepon tra 20, 2009 4:07 am

Počela sam visiti na Fejsu sve češće, i to zbog aplikacije UNO :D
Uno nisam igrala godinama, brings back good memories :(
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimepon tra 20, 2009 11:46 am

Ja sam svaki dan tamo 5-10 min da vidim šta ima hehe
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimeuto tra 21, 2009 12:17 am

nisam opsjednuta vise je wow koji mi oduzima vrijeme :D al ja wow igram sa gustom :D dakle moj facebookje bernysinara@gmail.com
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimepon ruj 21, 2009 2:11 pm

Planirala sam otvoriti sličnu temu;)
Nemam Facebook iz nekih svojih razloga. Mislim da većina ljudi koji su na faceu ne razmišlja puno o razlozima zbog kojih su tamo, već to rade zato jer su tamo njegovi frendovi, poznanici... Naposljetku, sve je to samo zabava i to je u redu.

Neću nabrajati razloge kontra facebooka, mogućnost krađe privatnih podataka i sl.
Nisam na Facebooku zato jer ne volim površnost, gledanje kvantitete, a Face je nešto poput rješavanja testa na kojem svaki igrač želi pokupiti što više bodova (čitaj virtualnih frendova).
Ljude koji su mi prijatelji želim osobno dobro poznavati i smatram da se pravo i intimno prijateljstvo ne može graditi virtualno.

Facebook je hrpa lažnih slika, prikazivanja i samopromocije u najboljem svjetlu, dok je stvarni život drugačiji, nesavršeniji. Tamo se svi prikazuju kao entuzijastični ljubitelji zabave, glazbe, druženja sa pokojim pikantnim sličicama sa "slučajnog" partija. Nema što, prava meka, ali iza najboljih fotografija, našminkanih lica i najboljih krpica ne otkriva se ono ljudsko, nemirno, zabrinuto, ukratko ono što čovjeka čini osobom koja griješi, brine, a što osobno smatram da svaki čovjek treba pokazati.

Zašto se prikazivati kao da smo konstantno lica sa naslovnice, kad to čini možda 10% našeg života, a onih 90% smo bića sa fizičkim i psihičkim nedostacima, jednostavno jedinstvena bića, a ne savršeni životopisi?

Osim toga, imala sam priliku vidjeti kako među mojim poznanicima kreću "napete" priče o ponekim bikini, tanga izdanjima, koje kao "slučajno" kolaju Facebookom. Zapravo, često je neki blaži način na koji dolazi do izražaja egzibicionizam pojedinca koji čuči u svima nama. Danas se pruža prilika da svatko uživa u svojih 5 minuta slave, jer svatko naposljetku želi biti zapažen, ovako ili onako. Neka. Facebook jednostavno nije moj način.

Naravno, da imam prijatelje koji žive preko oceana, ili su barem neko vrijeme boravili vani. Održavala sam kontakte s njima privatnim mailom, ali tada nisam bila samo nasmiješeno lice sa zavidnim životom, već mozaik pozitivnog i negativnog, stvarna osoba s problemima. I kada razmišljam o dragim ljudima u kasnim satima kad ispijam pjenu hladnog capuccina, to želim podijeliti samo sa njima. Ne sa cijelim svijetom.

:P

Joj, opet sam napisala gigantski mail;(

Zadnja promjena: Athena; pon ruj 21, 2009 2:35 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi

Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Registration date : 22.08.2009

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimepon ruj 21, 2009 10:12 pm

Imam Facebook i redovno ga koristim. Uz zabavne sadrzaje i objavljivanje slika (puno je lakse objaviti album na Facebooku nego isprziti nekoliko CDa sa slikama i poslati ljudima koji ih zele vidjeti) pruza i mogucnost vrlo jednostavnog stalkanja ljudi. Prekasno :D
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Registration date : 25.06.2009

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimepon ruj 21, 2009 10:28 pm

imam face i svaki dan sam na njemu.
E sad, meni sestra npr živi u Italiji i još nije vidila mog sina koji sad već ima skoro 8 mjeseci tako da svako malo uploadam njegove slike da ga ona može vidjeti, i to je ona pozitivna strana facea. Također sam obnovila neka prijateljstva preko njega i pronašla neke davno zaboravljene ljude s kojima se sada non stop čujem.
Također igram i igrice (dvije) i to je većinom razlog zbog kojeg visim po faceu :)
[Vrh] Go down
stella
Majmun
stella

Female
Pisces Rat
Broj postova : 902
Registration date : 06.02.2008

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimepon ruj 21, 2009 11:00 pm

Mene je nedavno prijateljica "navukla" na fejs, kao za lakšu komunikaciju, da si ne nabijamo telefonske račune. Moram priznati da mi djeluje prilično zanimljivo! lol
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimepon ruj 21, 2009 11:01 pm

ja nemam to cudo.....a sta triba....samo se regat....??
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimepon ruj 21, 2009 11:22 pm

O.k. ima Face i pozitivnih strana, malo sam pretjerala. Valjda ne treba na sve gledati kritički. U redu, nekima stvarno pojednostavljuje komunikaciju i sl. Ja sam pisala vidjenje iz svoje perspektive, dakle meni Face nije potreban za komunikaciju, dovoljan mi je običan mail i meni on bolje odgovara.

Netko se možda time ne bi zadovoljio i u redu.
Ujutro sam više filozofski raspoložena. I analitičko-kritički.
Rodjena sam u krivim vremenima shock
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi

Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Registration date : 13.12.2007

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimepon ruj 21, 2009 11:24 pm

bila sam na fejsu, više nisam
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimepon ruj 21, 2009 11:50 pm

imam ga ali vrlo sam rijetko na njemu... u biti služi mi da prijatelje pozovem na kavu, jer mi ovako sigurno mogu odgovoriti ako su u besparici kava

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimeuto stu 03, 2009 2:53 am

Fejs sam napravio tek toliko, više kao nagovor nego neki razlog. Nije mi potreban za komunikaciju, za to imam druge stvari. Ma, ko da ga i nemam, jedva nešto malo dođem gore i to na minutu. Ono pogledam imam li poruka i doviđenja :P
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek

Female
Virgo Rat

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimeuto stu 03, 2009 12:32 pm

Omega je napisao/la:
Fejs sam napravio tek toliko, više kao nagovor nego neki razlog. Nije mi potreban za komunikaciju, za to imam druge stvari. Ma, ko da ga i nemam, jedva nešto malo dođem gore i to na minutu. Ono pogledam imam li poruka i doviđenja :P

oops roll

Fejs u zadnje vrijeme šteka.
Jel to samo meni, il i vi ostali imate tih problema?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimesri stu 04, 2009 1:40 am

Absy, znaš ti... hug hug
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek

Female
Virgo Rat

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimesri stu 04, 2009 1:48 am

A, eto, znam, znam ljubi
[Vrh] Go down
Eternity
Višestanični organizam
Eternity

Male
Pisces Tiger
Broj postova : 79
Registration date : 02.03.2010

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimesub tra 17, 2010 10:37 am

svakodnevno igram ninja sagu
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitimesub tra 17, 2010 9:09 pm

fejs mi je bezveze od samog početka. valjda je do mene kava
ide mi na živce to klikanje "ovo mi se sviđa" naročito ako ispod ne stoji nekakav komentar makar kao povod za komunikaciju. jelte, ipak je to društvena mreža, prijatelji, ovo ono. kao da se natječu tko će više takvi klikniti nebi li se i njima kliknulo. to je ono ja tebi ti meni. valjda je to tako normalno na netu. vidim na ptičici i sličnim sajtovima da jeste. meni nije. i šalju mi se nekakvi zahtjevi. koji zahtjevi bolan....valjda molbe a ne zahtjevi kava
[Vrh] Go down
Sponsored content

Facebook gnjavaža Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža Icon_minitime

[Vrh] Go down

Facebook gnjavaža
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next