Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Facebook gnjavaža

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Pitanje facebook-a?
Nemam Facebook niti ga ne kanim nabaviti!
Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_vote_lcap14%Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_vote_rcap
 14% [ 9 ]
Imam Facebook, ali ne visim na njemu.
Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_vote_lcap28%Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_vote_rcap
 28% [ 18 ]
Ponekad idem na Facebook.
Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_vote_lcap20%Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_vote_rcap
 20% [ 13 ]
Svakodnevno sam na Facebooku!!!
Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_vote_lcap31%Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_vote_rcap
 31% [ 20 ]
Niša od navedenog...
Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_vote_lcap6%Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_vote_rcap
 6% [ 4 ]
Ukupno glasova : 64

Autor/icaPoruka
calypso
banned

Male
Leo Dog
Broj postova : 85
Registration date : 15.03.2010

Facebook gnjavaža - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimened tra 18, 2010 10:33 am

neko bi rekao u nekom smislu nuzno zlo
ne pada mi na pamet da ikada vise idem tamo jer uvek otvorim jednu stranicu pa il mi se smuci il da zaplacem il da razbijem laptop
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimened tra 18, 2010 1:56 pm

ja ne mogu vise da zamislim svoj zivot bez fejsa.......
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimened tra 18, 2010 2:46 pm

Mogu samo da zamislim kako bi izgledao moj fejs bez zivota....Facebook gnjavaža - Page 2 257951
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimečet tra 22, 2010 2:25 pm

@ Flo

Da, tako je to na netu uglavnom. miga
Ma i meni je fejs bezveze, jest da je za neko druženje, ali meni se to neda, klikati po tuđim profilima, lajkati ovo, lajkati ono, igrati igre, komentirati slike itd...
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun

Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Registration date : 12.05.2010

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimečet svi 20, 2010 12:16 pm

nepotrebna glupost,pun tatinih nalozenih sinova i maminih polu-golih cerki pretrpanih puderom,bezvezne grupe,zaglupljujuce igrice,chat vreme-oduzimac...cilj svagog navucenog jeste:minimum 1000 prijatelja,10 lajkova na statusima,30 lajkova na slikama,290 taguj me slika...itd.Svako ko provede duze od 4 sata se zarazi sa:w ch tj sh ...verujte skoro sve od ovoga sam prosla,jedva sam se "unormalila" ako se tako moze reci...i planiram da ga obrisem...
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun

Female
Virgo Pig

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimečet svi 20, 2010 12:18 pm

eee da...iritirajuce stvari:"statusi za fb","dislike button","teme za fb",i td. mi je preko glave..."da li mozemo da skupimo onoliko ljudi za toliko dana","da li nas ima vise od ....","svi oni koji..." agrh!!! :@@@@
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Registration date : 21.11.2008

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimečet svi 20, 2010 10:07 pm

Facebook je glupost, imam profil, ali ću ga obrisati.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimepet lip 04, 2010 6:56 pm

Evo, jednih od novijih informacija u vezi Facebooka. :D

Naime, istaknuto je da je nanešena direktna šteta korisnicima.
Facebook je u mnogo navrata demonstrirao krajnje nepoštovanje svojih korisnika, a hrvatski prijevod stranice s postavkama privatnosti zadnji je primjer bezobrazluka koji će, vjerujemo kao i uvijek, proći nekažnjeno, prenosi net.hr.

Hrvatski prijevod Facebooka je veoma loš i neprofesionalan.
Prizor koji je dočekao domaće korisnike na na stranici sigurnosnih postavki je stvarno šokantan. Među četiri kategorije dopuštenja našla se jedna nazvana po riječi za muški spolni organ, i to ne onoj književnoj. Ispravan prijevod kategorije "Others" trebao je biti jednostavno "Ostali", ali prevoditelji Facebooka očito ne "vladaju" dobro hrvatskim jezikom.

Facebook su prevodili dobrovoljci, no svaki je konačni prijevod trebao biti provjeren od strane stručnog osoblja prije puštanja u promet.
Svaka tvrka koja je javno demonstrirala nepoštovanje svojih klijenata je ubrzo propala.
Za Facebook, čini se, vrijede posebna pravila i broj korisnika nastavlja rasti. Pitanje je samo do kada. kava

LINK http://www.net.hr/tehnoklik/page/2010/06/04/0506006.html?pos=n0

Spoiler:

Majmun
Armin od Irima

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Registration date : 23.01.2010

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimepet lip 04, 2010 8:15 pm

nekad provedem po 2-3 sata dnevno na fejsu, a nekad ni minutu... sve zavisi o tome kakav je dan...
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun

Female
Virgo Pig

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimečet lip 17, 2010 3:24 pm

Ljudi JA OBRISAH FACEBOOK profil!Konacno!Zivela sloboda,ziveo CE-4! (na kome provodim petoduplo manje vremena nego na fejsu) zubo na fejsu sam obicno i po 2-3 sata, a ovde nekih 10-15 min.Sada imam vremena i za sebe!Jedino zahvaljujem mojoj zdravoj pameti sto se nisam iskvarila po pitanju pisanja (ch,sh,w,tc (bez uvrede onima koji rako pisu)) ,sto ne koristim propale fazone sa fejsa i po pitanju skole i ucenja...muka mi je tog virtuelnog zivota!Najgori primer iskvarenosti:moja dobra drugarica je naime bila 5,00 u skoli prosle godine...ove godine,kada je otvorila fb profil se bori za 3,50!!!Gde ide ovaj svet? -.-
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady

Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Registration date : 17.10.2010

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimesri stu 03, 2010 11:15 am

imam facebook al ne visim na njemu stalno,odem na 5-10 min. vidim šta ima novog iskomentiram ako ima što ,jedino ako su mi prijatelji ili rodbina online malo se čujem s njima i to je to.
[Vrh] Go down
hawara
Riba
hawara

Female
Aries Snake
Broj postova : 189
Registration date : 09.11.2010

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimesri pro 08, 2010 4:28 pm

Imam 2 accounta lood Jedan mi je skroz pun, pa sam otvorila drugi, na kojem imam >probrane> ljude. Sve u svemu, kad sam online, online sam na oba... nekad sam sat vremena, nekad 5 min nekad ni sekunde..Ovisno o vremenu kojim raspolazem. :)
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa

Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Registration date : 22.07.2010

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimečet pro 09, 2010 12:18 am

Ako ste se ikada pitali gdje je nestala ona superzanimljiva cura iz 8.b, kako danas izgleda život tipa koji je s vama dijelio klupu ili je li vaša prva neprežaljena ljubav ostvarila svoje snove, utješite se: nigdje nisu otišli. Završili su na Facebooku, gdje se pokaju, uzgajaju virtualni poriluk i razmjenjuju sličice svojih pudlica, beba i rođendana. Kada vas, dakle, šusne nostalgija za nekim nerealiziranim odnosom, sjetite se da davnom frendu uvijek možete poslati svoje rješenje kviza Koji si Pokemon. Evo kako vas je još Facebook unazadio

Baš mi se zijeva i svi to moraju znati

Napokon ste dočekali oblik komunikacije gdje ništa bitno neće biti izgubljeno. Pa tako frendovi na Fejsu osvježuju vaš profil svakih 10 sekundi ne bi li saznali da upravo spavate, grickate čips, gledate 'Seks i grad' ili citirate neku Konfucijevu provalu. U mračnom 20. stoljeću svoje ste sendviče i krmelje bili prisiljeni zadržati za sebe. Danas, napokon, svi ključni momenti vašeg probavnog trakta i dosade zrače s vašeg statusa na profilu, čineći život vaših prijatelja neusporedivo bogatijim.

Biljke, psići, dječica, more

OK, nisi upala na 'Big Brother' i sada maltertiraš ekipu sa svojih 17 albuma slika gdje nema kuta, zuma, ekspozicije ni palete boja pod kojim nisi fotografirana. Sestrična od polutete je slavila krstitke praunuka svoje druge susjede i to je baš ful zanimljivo, pa zaš' ne bi složila i 18. album na radost i veselje svojih znatiželjnih frendova. Nakon toga slikaš svoje pseto, pa filadendron, pa si išla malo na more, pa se rastočila alkoholom na xy partiju ili bila na koncertu irskih superstarova i nije dovoljno što su sve dnevne novine, tjednici, dnevnici i radiopostaje uveli novu 'U2' poštapalicu, nego te moramo gledati u 19. albumu kako nam mašeš ispred Maksimira. Ekipa je s Fejsom zaboravila cijeniti svoju privatnost, a bome su to učinili i svi koji su je prisiljeni gledati.

Koji si lik iz dokumentarca o razmnožavanju bubamara u 19. stoljeću?

Facebook je prepun kvizova koji frendovima napokon otkrivaju vašu nevidljivu bit te je ubrzo sasvim bjelodano da ste zapravo čudovišni amalgam Brigitte Bardot, Angeline Jolie, Emily Bronte, da vam je suđeno hodati s Nicholasom Cageom, da će vam muž imati inicijale R.G, da ste zapravo glazbeni žanr avangardnog metala, da novozavjetni citat iz Ivana 13:34 savršeno opisuje vaš život te da od svih sorti kurvi pripadate kategoriji 'sweet bitch'. Naravno, sve je to još vrlo daleko od vašeg punog profila pa stoga umoljavamo da što prije riješite kvizove na temu Koja si dlaka Johna Travolte u Briljantinu?, Koji si brabonjak u serijalu o andskim ljamama te, pogađate, Koji te citat iz 'Dubokog grla' najbolje dočarava?

Prodaj frendove i napravi farmu

Od svih uzaludnih i nadareno idiotskih Facebook aplikacija, još je ona s prodavanjem prijatelja najuvjerljivija. Kupujte i prodajte frendove za bijesne pare, budite gospodar njihovih bijednih facebook sudbina, puni facebook love, živite na vrhu, ludi, opijeni i svemoćni, a onda ugasite računalo prije nego vam isključe struju zbog prekoračenja donjeg praga inteligencije. Ako vas pak sablažnjava ideja da se na grozno prljav način riješite tako dubokih odnosa, uvijek se možete zaprljati u virtualnoj facebookovoj farmi, gdje se natječete s drugim korisnicima u gnojenju, štihanju i prodavanju bijele repe i tikvi.

Ljudi koje nesvjesno poznaješ

E, možda ima još netko na Fejsu tko ti nikada ne bi pao na pamet, ali zato je tu vrhunska softverska sugestija na temu 'ljudi koje možda znaš'. Čisto da te nagovori poslati još jednu pozivnicu za prijateljstvo, toga nikad previše. Jer, fakat, trebao je program studenta s druge strane Altantskog oceana ne bi li te podsjetio da možda poznaješ nekoga, a da to ni ne znaš. Hej, riječ je o nevjerojatnom početnom kapitalu za grandiozno prijateljstvo. Skoro pa kao na završetku 'Casablance'. Bilo bi stvarno šteta da sve ostane tek lucidni prijedlog u gornjem desnom kutu ekrana. Učini onaj presudni napor koji razlikuje sva prava od svih lažnih prijateljstava – klikni na link.

Nije me 'poknuo' već 3 dana

Postoje situacije u životu kada kap prelije čašu i nema više argumentacije, izgovora, objašnjenja ili dvostruko rimovanog ljubavnog dvanaesterca koji može rebalansirati narušeni odnos. Recimo, kao kad te frend, simpatija ili cura ne pokne čitava tri dana. Ono, zar sam toliko ulagao u odnos, klikao na 'sviđa mi se', slao srčeka, cvijeće, citate, komentare, linkove na spotove Duran Durana i Michela Jacksona na tvoj zid, da bi me tako okrutno izignorirala? Čekamo još da civilno i crkveno sudstvo proglasi višednevni izostanak pokanja kao nužan i dovoljan razlog za razvod.

Grupe, grupice, grupetine

Na Fejsu još jedino nedostaje grupa onih koji nisu članovi nijedne grupe pa da se zaokruži besmisao svih tih kolektivnih nebuloza. Nema više ideje, pojma, parole, vijesti, ekstremiteta, komada odjeće, fetiša ili političkog programa koji nema barem tucet pobornika. Neki navijaju za Hrvoja Appelta i neovisno novinarstvo, drugi za legalizaciju vutre, treći su službeni mrzitelji Slovenije, četvrti mrze 'jebene glupe komarce', a ima i 417 žarkih sljedbenika grupe 'Prestanite pravit' glupe grupe i pozivati me u njih'. Neki su vjerojatno istovremeno članovi svega nabrojanog. Stvar je postala toliko lartpurlartistička da se poanta iscrpljuje već u samom nazivu te sve nalikuje na infantilnu vježbu iz apstrakcije. Za domaću zadaću, otvorite čitav ovaj odlomak kao grupu.

Peticije

'Ej ljudi, jedan cijeli razred (1.a) ima facebook, osim jednog čovjeka. Okladili smo se s Darijem i ako skupimo 500 ljudi, on če napravit facebook...' doslovno prepisujemo jednu od hvalevrijednih hrvatskih peticija koje, između ostalog, pršte domoljubnom gramatikom. Do sada je Dariju podršku pružilo nešto više od 300 ljudi i užasno smo nestrpljivi vidjeti cijeli 1.a na Fejsu, jer zamislite, ako Darijo nema Facebook, kako će nekom drugom potpisati peticiju? Ono, falit će jedan glas, možda presudan. Facebook grupe i peticije koje su se razmožile kao gremlini i s obrnuto proporcionalnom količinom suvislosti konačno su si izmaknule tlo pod nogama i izgubile svaku težinu. Baka će ti doći na Fejs nakon soma potpisa? Jeee.

Problem je što nema problema

Drugim riječima, to što je i kumica Rozika prije nego je otišla na tržnicu prodati svoje četiri kile peršina, celera i ćup kiselog mijeka provjerila Fejs, usvojila nabrzaka tužnu virtualnu kravu, prihvatila zahtjev za prijateljstvo djeda Jože s druge strane plota i učlanila se u grupu 'Boli me kurac za vaše prijatelje', možda je praktična stvar za sve frendove koje nije čula još od bitke kod Sutjeske, no činjenica da više nema ljudskog bića koje nije ispunilo kućice o dobi, spolu, ljubavnom statusu i najdražem citatu je zastrašujuća iz jednostavnog razloga - svatko je predstavljen na istu foru, pa ideja da netko nema niti želi imati Fejs počinje zvučati intrigantno. Nakon što su svi Turci i mali Mujo napravili profil, ekipa koje nema na najpopularnijoj društvenoj mreži u Hrvata dobila je status mitskog bića što postoji tek u Facebook bajkama koje Facebook mame čitaju Facebook djeci prije nego downloadaju aplikaciju za Facebook spavanje. Nažalost, nikad ih nećemo sresti i razmjeniti par e-visibaba i četverolisnih djetelina, jer, nevjerojatno ali istinito, nisu na Facebooku.

Reklama za ispis

Ako vam sve gore navedeno nije pokvarilo užitak besciljnog zujanja po profilima i obeshrabrilo vas baš u trenutku kada ste slali 257. kreativni komentar na fotku frendice od frendice tipa 'xD xD..super si ispala!!' bacite oko na najnoviju TV reklamu za jedan mobilni uređaj u kojoj se glavni maneken iščuđava 'Haloo, što nisi na Fejsu?' i priznajte poraz. Fotošopirano zgođušan, ljigavo veseo i marketinški poglupljen, slika je svega što biste željeli biti u slučaju trostruke uzastopne lobotomije. Ovako, jedino što možete reći je 'ako je ovaj na Fejsu, ja se ispisujem' i, naravno, provjeriti je li vam došla koja nova poruka.

morala sam ovo stavit :)
ja nemam facebook, i to je nešto što mi se od početka nije svidjelo..
[Vrh] Go down
hawara
Riba
hawara

Female
Aries Snake
Broj postova : 189
Registration date : 09.11.2010

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimečet pro 09, 2010 11:34 am

Hahahahah :) Odlican text. :)
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi

Male
Capricorn Broj postova : 360
Registration date : 24.01.2010

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimečet pro 09, 2010 3:59 pm

daughter_of_Sun je napisao/la:
Ljudi JA OBRISAH FACEBOOK profil!Konacno!
Kako si to uspela?
Ja pokusavam da obrisem vec pola godine i nista....odem na deactivate , posle 3 nedelje (kao toliko vremena treba da prodje neaktivnosti da se obrise) da proverim jel se mogu ulogovati i pise mi Welcome Back --.--.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g

Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Registration date : 16.11.2007

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimečet pro 09, 2010 6:04 pm

imam face, i to nakon dužeg opiranja šefu, koji inzistira na svim tim društvenim mrežama za umrežavanje...pa tako stavljam neke info o firmi, nova zbivanja, članci...
ne visim na njemu, bacim pogled par puta dnevno...
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella

Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Registration date : 01.11.2009

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimečet pro 09, 2010 7:02 pm

hromi je napisao/la:
Kako si to uspela?
Ja pokusavam da obrisem vec pola godine i nista....odem na deactivate , posle 3 nedelje (kao toliko vremena treba da prodje neaktivnosti da se obrise) da proverim jel se mogu ulogovati i pise mi Welcome Back --.--.
Ja mislim da se ne može pobrisati, jer kad pokušaš bezveze ući, profil ti je ponovno aktivan. U međuvremenu, ti ne postojiš na facebooku, tako da se to može smatrati da si ga pobrisao.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimesub pro 18, 2010 3:08 pm

ja misli da dobro misliš.. :P
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona

Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Registration date : 17.07.2010

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimesub pro 18, 2010 5:06 pm

hromi je napisao/la:
Kako si to uspela?

Pogledaj OVDJE, , Fantomov post.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimečet pro 30, 2010 1:48 am

Dobio sam poziv za Novu godinu od frenda preko invitationa za privatni događaj. I tu kao sve piše. O moj bože, o moj bože, o moj bože. Zar smo došli do te granice? conf1

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimečet pro 30, 2010 1:53 am

ooooooooda
ja dobivam preko njega sve.. i šaljem preko njega sve.. nema više poziva za rođendanske čestitke, nema čak ni sms-a
a za božić dovoljno je lakjati, tagati i napisati čestitku na zid

ja sam lijena pa sve to napravim.. ali nedostaju mi čestitke :)

Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimečet pro 30, 2010 1:54 am

drunken

Yess, upravo sam dobio novi notifikejšn roll To je čisto rezanje ljudske kreativnosti u korijenu.

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimečet pro 30, 2010 1:57 am

znam.. a znala sam tako super čestitke raditi :( s božikovinom, zvjezdama itd.
mah.. kreativnost se obraničila na čudake koji ne koriste popularne mreže i načine

PraGlodavac

Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Registration date : 24.12.2010

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimečet pro 30, 2010 4:22 am

Zahvaljujući fejsu i njegovim reklamama sam upisao svoj faks, a isto tako i ne kasnije naletio na jednu predivnu osobu, tj. ona na mene... i evo od tada si uljepšavamo živote svaki dan... Ali s druge strane ne želim nabrajati, prvotno sam tamo da se prodam kao fotograf i da se čujem sa udaljenom rodbinom.
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez

Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Registration date : 30.12.2010

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitimened sij 02, 2011 4:43 pm

Ja sam totalni addict shock po noći i po danu pa nekad znam i spavat zubi
Otvoreno mi polje fejsa,foruma i Biblije !
Fejs nemora bit laž,ko kaže?
Ovisno ko je na njemu,isto tako i ovaj forum.
Za prave ljude sve je to predivno i viđamo se češće,a ako oš muljat ,to možeš i uživo,nabaciš masku i glumiš onog ko nisi .
Da nema fejsa nebi bilo munjevitih začatavanja bez banniranja zubi
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Facebook gnjavaža   Facebook gnjavaža - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Facebook gnjavaža
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next