Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

muškarac i "oprosti"

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
vladimir je idiot
Dinosaur
vladimir je idiot

Female
Taurus Dog
Broj postova : 417
Registration date : 25.05.2009

muškarac i "oprosti" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimesub lip 06, 2009 10:45 am

floridana je napisao/la:
meni je ovo tako poznato.
njima je zaista teško reći oproti. valjda se boje da im ne padne kruna s glave kava
ha,ja mislim da je zenama to mnogo teze reci no muskarcima
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimesri lip 10, 2009 2:05 pm

Krivo mislis zubi ...ili se druzis sa krivim zenama :P

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimened srp 19, 2009 2:16 pm

Meni nije problem reći ''oprosti'' ako shvatim da sam pogriješio.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Registration date : 25.06.2009

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimened srp 19, 2009 2:21 pm

i moj muž često zna reći OPROSTI... nije mu problem. mogu čak reći da je problem više meni nego njemu ako ćemo bit iskreni. Premda ako primjetim da sam pretjerala normalno da i ja kažem OPROSTI...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimened srp 19, 2009 2:26 pm

Nego imam jedno zanimljivo pitanje. Koji spol češće očekuje da mu se ovaj drugi prvi ispriča, pa da se onda i oni ispričaju? :P
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimened srp 19, 2009 3:03 pm

a mislim da to ipak ovisi do situacije i težine "zločina"... ponekad ja očekujem da se on prvi ispriča a ponekad on očekuje mene...50-50%
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimened srp 19, 2009 3:07 pm

Stayter je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Stayter je napisao/la:
to vam je slicno kad se vi devojke/zene gadno posvadjate i posle necete da se izvinite jedna drugoj!

Ovisi. Ja se gotovo uvijek ispričam kad vidim da sam nekoga povrijedila. Mora mi iči jako na živce ili pekmeziti pa da odustanem od takve izjave.
vidis muskarci nemaju taj osecaj da su povredili nekoga tako da to nemogu da kazu...
kako nemaju imaju svi, samo sto muskarci to nebi rekli da se nebi osramotili, zenama kao osjetljivijem spolu lakse je izjaviti takve stvari, ali recimo kad muskarca nebi prepoznali ili preko interneta njemu to nije tesko reci, npr. kad imas neku masku pa se nezna ko si puno ti je lakse govorit istinu, evo recimo ja sad kazem oprosti :( , al normalno u RL-u to nebi reko jer bi mi se svi vidiga , a mozda i oni to preko interneta govor, taku slicnu teoriju imo je neki poznati lik, zaboravio sam sad ko mozda shakespeare al nisam siguran. njegova teorija je bila da su ljudi se ljudi pod maskama osjecaju slobodnije, jer ih neprepoznaju.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimened srp 19, 2009 4:17 pm

to je istina... maske nas na neki način oslobađaju koliko i koče

a opet... da li ste sreli nekog muškarca koji pak previše puta se izvinjava radi svake gluposti Boink to mi pak diže živce

Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimened srp 19, 2009 8:28 pm

kad se izvinjavaju zbog svake sitnice bilo da se radi o muškarcu ili ženi odmah znaš da su neiskreni i težina riječi "oprosti" tad gubi na značenju
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimened srp 19, 2009 8:46 pm

ko steve urckle rofl2 Did I do that?? I'm sorry XD i tako stalno
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimepon srp 20, 2009 3:48 pm

Ali ako netko stalno radi gluposti onda treba i da se isprica. Kao sto je vec receno to je stvar nekog odgoja i cak nema tako puno veze s emocijama pa da se moze reci da muskarci, koji su manje emotivni, ne vide sto su zeznuli...uostalom to nije ni istina jer itekako ocekuju ispriku od zena kada one naprave njima istu stvar.

Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimepon srp 20, 2009 9:19 pm

ako netko stalno radi gluposti što se mene tiče, ne poštuje mene ka osobu. da me poštuje,trudia bi se manje gluposti radit..
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimeuto srp 21, 2009 12:44 am

Pogledaj Stevea Urkela, on stalno radi gluposti, ali slučajno. :P
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimeuto srp 21, 2009 1:15 am

gledala sam seriju al tu se ipak radi o osobi koja je akutno nespretna xD
jer po meni, riječ OPROSTI se treba koristit samo u situacijama koje su ozbiljne. Sad ću ja ić nekome dodat kemijsku,ispast će mi pa ću mu reć oprosti. pa ću nakon toga ga ić zagrlit i počupat mu kosu pa ću opet reć oprosti. nema smisla. kad neko stalno to govori riječ gubi na značenju pa se onda dogodi kad zaista nešto zasere i kaže OPROSTI, ti kažeš "to mi ništa ne znači","je li to sve šta imaš reć" i slično ;)
[Vrh] Go down
Greed
Višestanični organizam
Greed

Male
Virgo Horse
Broj postova : 90
Registration date : 16.07.2009

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimeuto srp 21, 2009 3:00 am

nisam citao temu al samo cu rec
odakle vam pravo da generalizirate? :)
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimeuto srp 21, 2009 10:22 am

dobili od admina zubi
ja obicno stalno govorim "sorry" ali nesjecam se kad sam zadnji put reko oprosti confused XD
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimeuto srp 21, 2009 12:37 pm

Greed je napisao/la:
nisam citao temu al samo cu rec
odakle vam pravo da generalizirate? :)

Nije riječ o standarnoj generalizaciji, već o čestom slučaju, na taj način se i pisalo na temi.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimeuto srp 21, 2009 11:19 pm

pa ako nisi čita temu kako možeš reć da generaliziramo O.o
neki jesu neki nisu..
[Vrh] Go down
Greed
Višestanični organizam
Greed

Male
Virgo Horse
Broj postova : 90
Registration date : 16.07.2009

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitimesri srp 22, 2009 5:33 am

aha
pa neznam, tema mi glupa :)
muskarac i oprosti je stvar odgoja, isto ko i cure
ne vidim smisao rasprave da je muskarcima tesko reci, cak bi osobno reko da je curama teze, samo sto cesce ocekuju i isprike :/
bar su moja iskustva taka, jer ja se masovno ispricavam, no neam blage
raspravljat o temi da muskarac nezna reci oprosti, je apsurd, isto ko i za zenu...dakle, glupa tema :P

P.S. sad sam procito :P
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: muškarac i "oprosti"   muškarac i "oprosti" - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

muškarac i "oprosti"
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2