Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Evo komada letećeg tanjura

Go down 
+4
Rain
Blizzard
Berny_Sinara
Neobicni forumas
8 posters
Autor/icaPoruka
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Evo komada letećeg tanjura Empty
PostajNaslov: Evo komada letećeg tanjura   Evo komada letećeg tanjura Icon_minitimesri vel 25, 2009 9:41 pm

Evo komada letećeg tanjura 0378007.17
Ovaj komad metala je za bivšeg građevinskog radnika Kelletta nepobitni dokaz postojanja vanzemaljaca
Foto: The Sun

'Lovac na vanzemaljce' Russ Kellett ima misteriozni komad metala za koji tvrdi da potječe s vanzemaljskog svemirskog broda, koji se srušio u planinama Walesa prije 35 godina.

Policijski zapisnik od 23. siječnja 1974. godine spominje "zastrašujuću eksploziju" koja je prodrmala kuće u cijelom kraju, a mještani tvrde da je područje nakon toga bilo doslovno "okupirano" policijskim i vojnim snagama.

Kažu da je jedan vanzemaljac ubrzo završio u tajnoj vojnoj bazi, a vlada je sve zataškala.

"Komad je pronašao jedan čovjek koji se u to vrijeme nalazio na planini. On je u međuvremenu umro, a ja sam došao u posjed ove dragocjenosti prije otprilike godinu dana", objašnjava Kellett i opisuje kako mu je pokušao ustanoviti porijeklo, tj. utvrditi o kojoj se tvari radi.

Evo komada letećeg tanjura 0379007.17

"Dao sam ga na procjenu jednom zlataru, koji ga je potom proslijedio jednom stručnjaku za metale. No, on nije imao pojma koji bi materijal to mogao biti", tvrdi 45- godišnji Kellett, koji je skupio gomilu podataka o neidentificiranin letećem objektima viđenih u posljednjih 30 i više godina.

Proučavanjem fenomena NLO-a počeo se baviti 1988. godine, nakon što je ga je u vožnji motorom okružila neobjašnjiva svjetlost.

Kellett smatra kako je samo pitanje vremena kada ćemo pronaći nepobitne dokaze o postojanju vanzemaljaca.

Izvor: net.hr
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Evo komada letećeg tanjura Empty
PostajNaslov: Re: Evo komada letećeg tanjura   Evo komada letećeg tanjura Icon_minitimesri vel 25, 2009 9:46 pm

opaka stvar :D
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Evo komada letećeg tanjura Empty
PostajNaslov: Re: Evo komada letećeg tanjura   Evo komada letećeg tanjura Icon_minitimesri vel 25, 2009 9:54 pm

hmm, možda dio ručice za ubrzanje tanjura xDD tako mi izgleda, a alieni su malecki pa imaju i male ručkice :P
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Evo komada letećeg tanjura Empty
PostajNaslov: Re: Evo komada letećeg tanjura   Evo komada letećeg tanjura Icon_minitimesri vel 25, 2009 10:52 pm

hahaahh slatko :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Evo komada letećeg tanjura Empty
PostajNaslov: Re: Evo komada letećeg tanjura   Evo komada letećeg tanjura Icon_minitimečet vel 26, 2009 1:04 pm

Neobicni forumas je napisao/la:
hmm, možda dio ručice za ubrzanje tanjura xDD tako mi izgleda, a alieni su malecki pa imaju i male ručkice :P

A da to nisu bile slušalice? evil
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Evo komada letećeg tanjura Empty
PostajNaslov: Re: Evo komada letećeg tanjura   Evo komada letećeg tanjura Icon_minitimečet vel 26, 2009 1:07 pm

Možda nekakvo erotsko pomagalo evil
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Evo komada letećeg tanjura Empty
PostajNaslov: Re: Evo komada letećeg tanjura   Evo komada letećeg tanjura Icon_minitimečet vel 26, 2009 1:09 pm

Samo da nije za muške, izgleda ''bolno'' rofl2
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Evo komada letećeg tanjura Empty
PostajNaslov: Re: Evo komada letećeg tanjura   Evo komada letećeg tanjura Icon_minitimečet vel 26, 2009 2:15 pm

Vampire Yanemba je napisao/la:
Samo da nije za muške, izgleda ''bolno'' rofl2

Aha, ti si već i u tom filmu s time perverznjaku rofl2 rofl2
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Evo komada letećeg tanjura Empty
PostajNaslov: Re: Evo komada letećeg tanjura   Evo komada letećeg tanjura Icon_minitimečet vel 26, 2009 2:17 pm

Da, perverznjak gica ... zubi
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Evo komada letećeg tanjura Empty
PostajNaslov: Re: Evo komada letećeg tanjura   Evo komada letećeg tanjura Icon_minitimečet vel 26, 2009 7:11 pm

C-c-c-c-c, morat ćemo temu na ljubav prebacit na kraju :P
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Evo komada letećeg tanjura Empty
PostajNaslov: Re: Evo komada letećeg tanjura   Evo komada letećeg tanjura Icon_minitimečet vel 26, 2009 8:16 pm

Neobicni forumas je napisao/la:
C-c-c-c-c, morat ćemo temu na ljubav prebacit na kraju :P
bas hehehe :)
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Evo komada letećeg tanjura Empty
PostajNaslov: Re: Evo komada letećeg tanjura   Evo komada letećeg tanjura Icon_minitimečet vel 26, 2009 10:58 pm

mislim da je ova tema bila
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Evo komada letećeg tanjura Empty
PostajNaslov: Re: Evo komada letećeg tanjura   Evo komada letećeg tanjura Icon_minitimepet vel 27, 2009 1:36 am

Ajmo onda merge ako ko zna gdje je oriđiđi :D
[Vrh] Go down
Apostol_Terorist
Stanica
Apostol_Terorist


Male
Libra Horse
Broj postova : 27
Age : 33
Registration date : 22.06.2008

Evo komada letećeg tanjura Empty
PostajNaslov: Re: Evo komada letećeg tanjura   Evo komada letećeg tanjura Icon_minitimepet lip 12, 2009 9:19 pm

TO JE lem =)
decko ostatke lema zalemio i eto..takve oblike ja radim jer mi je fora izgleda ko srebro a zapravo lem ....

vidi se da je cika neki radnik vjerojatno elektricar..
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Evo komada letećeg tanjura Empty
PostajNaslov: Re: Evo komada letećeg tanjura   Evo komada letećeg tanjura Icon_minitimepet lip 12, 2009 9:27 pm

sta je da je izgleda cudno :D
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 30
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Evo komada letećeg tanjura Empty
PostajNaslov: Re: Evo komada letećeg tanjura   Evo komada letećeg tanjura Icon_minitimepet lip 12, 2009 9:55 pm

Amo malo lupat po logici, mojem omiljenom nacinu razmisljanja ;)
Ako to jest komadic svemirskog broda sigurno to nije njegov prvotni oblik jer vanzemaljci nisu seljacine.
Ako mogu prevaljivati medugalaksijska putovanja ona valjda pobogu mogu metal oblikovat u nesto ljepse confused
Znaci taj komadic je nesto bilo pa se rastalilo.
Opet, ako su oni tako napredni, trebaju imati metalne nama nevidenih specifikacija i tvrdoca tako da mogu izdrzati medugalaksijska putovanja i sljetanje na druge planete (sjetite se da nisu svi planeti ovakvi vec da vecina ima otrovne i vrele atmosfere sa nekoliko tisuca puta vecim atmosferskim tlakom).
Tako da taj metal, ako zbilja potjece od vanzica, MORA biti nesto jako,jako cvrsto.
Sad se namece pitanje, kako je obicni prolazak kroz nasu atmosferu i sudar uspio rastaliti taj metal kad se pri sudaru i prolasku sve skupa ne razvija neka posebna temperatura confused
Ja bi prije rekao da je to kositar sto je i terorista napomenuo......

Necu vise filozofirat, sav sam se oznojio od silnog zakljucivanja znojko :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Evo komada letećeg tanjura Empty
PostajNaslov: Re: Evo komada letećeg tanjura   Evo komada letećeg tanjura Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Evo komada letećeg tanjura
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: