Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Zena i prilazak Muskome

Go down 
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

Zena i prilazak Muskome Empty
PostajNaslov: Zena i prilazak Muskome   Zena i prilazak Muskome Icon_minitimečet vel 26, 2009 10:48 pm

dakle meni se svidja jedan lik i sto da radim da cekam da mi on pridje ili da ja pridjem jer je on jakooooooo sramezljiv? :P
[Vrh] Go down
switch
Višestanični organizam
switch

Male
Leo Horse
Broj postova : 75
Registration date : 26.01.2009

PostajNaslov: Re: Zena i prilazak Muskome   Zena i prilazak Muskome Icon_minitimečet vel 26, 2009 10:58 pm

ako je on jakooooo sramezljiv onda je malo teze da ce ti on prici,tako da slobodno mozes ti njemu bez nekog pritiska i neugodnosti...ionako nemas sta za izgubiti
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Zena i prilazak Muskome   Zena i prilazak Muskome Icon_minitimečet vel 26, 2009 11:35 pm

switch je napisao/la:
ako je on jakooooo sramezljiv onda je malo teze da ce ti on prici,tako da slobodno mozes ti njemu bez nekog pritiska i neugodnosti...ionako nemas sta za izgubiti
imas kakav savjet jer i khm ja sam shy :D lolcina
[Vrh] Go down
switch
Višestanični organizam
switch

Male
Leo Horse

PostajNaslov: Re: Zena i prilazak Muskome   Zena i prilazak Muskome Icon_minitimepet vel 27, 2009 1:01 am

pa mozes uvijek nekako iz druge ruke saznati njegov broj mobitela pa mu se javiti,ili mozes na papiric napisati svoj broj pa mu ga dati pa neka se on tebi javi jer preko poruka je lakse...
ili jednostavno dodes do njega negdje nasamo i pitas ga dali bi htio otici na kavu ili sok
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Zena i prilazak Muskome   Zena i prilazak Muskome Icon_minitimepet vel 27, 2009 1:22 am

switch je napisao/la:
pa mozes uvijek nekako iz druge ruke saznati njegov broj mobitela pa mu se javiti,ili mozes na papiric napisati svoj broj pa mu ga dati pa neka se on tebi javi jer preko poruka je lakse...
ili jednostavno dodes do njega negdje nasamo i pitas ga dali bi htio otici na kavu ili sok
aha :D :cheers: super probat cu onda
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Zena i prilazak Muskome   Zena i prilazak Muskome Icon_minitimesub vel 28, 2009 6:33 pm

switch je napisao/la:
ajme pazi ovo...sta mi se desilo baka ga je trebala nazvat (on je zidar) i ostao mi broj moba u mojem mobu jel to sudbina ili sta 5
[Vrh] Go down
switch
Višestanični organizam
switch

Male
Leo Horse

PostajNaslov: Re: Zena i prilazak Muskome   Zena i prilazak Muskome Icon_minitimesub vel 28, 2009 8:11 pm

to znak...stvoreni ste jedno za drugo :cheers:
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Zena i prilazak Muskome   Zena i prilazak Muskome Icon_minitimened oľu 01, 2009 1:22 am

switch je napisao/la:
to znak...stvoreni ste jedno za drugo :cheers:
nazvat cu ga onda :D hehe ionak kod mene mora zavrsiti...mora heheh staviti pojacanje radi krova :D
[Vrh] Go down
switch
Višestanični organizam
switch

Male
Leo Horse

PostajNaslov: Re: Zena i prilazak Muskome   Zena i prilazak Muskome Icon_minitimened oľu 01, 2009 1:26 am

taman lijepo kad dode mu napravi neki lijepi sokic...kasnije ga zovi onako uplasena i reci da te je strah da ti krov ne odleti
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Zena i prilazak Muskome   Zena i prilazak Muskome Icon_minitimened oľu 01, 2009 5:27 pm

switch je napisao/la:
taman lijepo kad dode mu napravi neki lijepi sokic...kasnije ga zovi onako uplasena i reci da te je strah da ti krov ne odleti
hehehe :D moze :D ova ti je dobra :DDD
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek

Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Registration date : 01.12.2007

PostajNaslov: Re: Zena i prilazak Muskome   Zena i prilazak Muskome Icon_minitimepet tra 03, 2009 3:23 am

Il mu jednostavno priđeš, pitaš kaj ima, i pozoveš ga na kavu/piće, i voila. Case solved.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zena i prilazak Muskome   Zena i prilazak Muskome Icon_minitime

[Vrh] Go down

Zena i prilazak Muskome
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.