Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Why Facebook is evil

Go down 
+45
Novus ordo seclorum
Zyon
Ymir
Henko
whitelady
Angelino croft
MoW
SolarWind
Fantom
Alpha
Neobicni forumas
Pohotni Jarac
mistik112
baglic
konoko1
flory
Dragony
Q Aludel
AzrielofDeath
userNejm
Cinderella
dr.chaos0
Grinder
Skulptura
schmizzl
silver
tomi
urbanaaa
josip21
Blizzard
Aurora Borealis
Remke
burek_u_svemiru
Sentinel
Gea
Viktor-x
Groinx
PEPE-Top Secret
Shadowh86
Berny_Sinara
razzor123
Thor
Jaykof
Svjetloisjena
gothic45
49 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Q Aludel
Stanica
Q Aludel


Male
Leo Broj postova : 21
Registration date : 04.01.2010

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimesri sij 06, 2010 6:32 pm

yepp kruzici... bravo. Ma neznam cemu sluze samo sam mislia da ce vam biti interesantno i vidim da je :P
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimesri sij 06, 2010 11:32 pm

hah, meni se taj fejs oduvijek gadio.. zbrisala sam ga prije skoro dvije godine. i fakat sam ponosna na to. Uvijek bi nekakav nemir usao u mene kad bih se pojavila na fejsu... cak i danas, kad sam kod frendice a ona ukljuci facebook--- meni odmah muka. Dobar jedino za cuti se s ljudima koje rijetko mozes vidit
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimepon sij 11, 2010 8:00 pm

Također i za zabavu, jer se ipak možeš chatati s drugim ljudima, igrati igrice, rješavati kvizove i svašta.
[Vrh] Go down
konoko1
Riba
konoko1


Male
Virgo Dog
Broj postova : 102
Age : 41
Location : SL.BROD
Registration date : 24.01.2010

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimesri sij 27, 2010 1:24 am

bitna razlika facebooka i ostalih stvari je sto su tamo prijavljeni tvoji prijatelji iz stvarnog zivota tako da ako netko zeli uptrijebiti protiv tebe zna kako zivis i s kim zivis objektivno,a dosta ljudi bas to i pokazuje, jedino je to sto face moze pruziti o tebi,jer elektronski svi smo oznaceni(mob,tel,pc,ps,xbox,wii,kartice itd) ali kao individue
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimesub vel 06, 2010 12:10 pm

flory je napisao/la:
hah, meni se taj fejs oduvijek gadio.. zbrisala sam ga prije skoro dvije godine. i fakat sam ponosna na to. Uvijek bi nekakav nemir usao u mene kad bih se pojavila na fejsu... cak i danas, kad sam kod frendice a ona ukljuci facebook--- meni odmah muka. Dobar jedino za cuti se s ljudima koje rijetko mozes vidit

Nikad ga nisam imao niti ću.
Ne vidim poantu svega toga niti mislim da bi to meni bilo korisno.
Slažem se s onim dijelom za mučninu od Facecrapa kako ga ja volim zvati, samo, meni se smuči kad čujem iritantne klinke kako pričaju o tome.
[Vrh] Go down
baglic
Stanica



Male
Gemini Pig
Broj postova : 26
Age : 28
Registration date : 25.01.2010

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimened oľu 07, 2010 11:05 pm

meni nemaju sta uzet jer nedjelim nista..a i da mi uzmu nije me briga jer nemam nista vazno na kompu
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimepet oľu 19, 2010 1:40 am

Korisnici Facebooka na meti nove e-mail prijevare

Neopreznog korisnika popularnog Face-a se navodi na odavanje lozinke.

Why Facebook is evil - Page 5 15x6807
Korisniku se sugerira resetacija lozinke

Nova e-mail prijevara kruži Internetom pokušavajući navesti neoprezne Facebook korisnike da odaju sve svoje lozinke, upozorio je u četvrtak proizvođač sigurnosnog softvera, tvrtka McAfee iz Santa Clare u Kaliforniji. McAfee je upozorio da se radi o jednoj od trenutačno najaktivnijih e-mail prijevara na webu.

E-mail poruka sugerira korisnicima Facebooka da im se lozinka (password) resetira, te uključuje link za promjenu lozinke. No, klikom na taj link učitava se program koji omogućava hakerima da saznaju korisnikovu Facebook lozinku i bilo koju drugu lozinku koji on koristi na mreži.
McAfee kaže da je to šesta najrasprostranjenija prijevara koja kruži Internetom posljednjih nekoliko dana. E-mail poruke su obično pisane lošom gramatikom i nespretnim engleskim frazama, kao što su 'Draga korisnik od Facebook', upozorava McAfee.

-
http://dnevnik.hr/vijesti/znanost-it/korisnici-facebooka-na-meti-nove-e-mail-prijevare.html

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
mistik112
Prašina



Male
Gemini Snake
Broj postova : 9
Age : 34
Registration date : 29.03.2010

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimepon oľu 29, 2010 12:23 pm

PEPE-Top Secret je napisao/la:
sve to pomalo razumin ali još jednu stvar nerazumin mogu upast u koju god oču stvaru upa san na you tube ali neču činit štetu i namiljun strana i foruma još ali iša san puno puta facebook i niti jedan put nisam uspija sve to nekako u granicama normale jedan moj prijatelj je rekao največem hackeru u šibeniku da upadne na fejs ja san ga bija zamolija i kaže meni da nije vidija veču zaštitu da ta jebena strana ima zaštitu veču nego pentagon da nekuži kaže da je osta u šoku kaže da če nastaviti probavat nije mu jesno...a viruj te mi tip nije bezveznjak jeri je triba ič u zatvor redi 5-6 stvari koje je napravija na kompjuterima ako iko zna kako se upada na stranice neka proba...pa mi recite

hmmm...prva stvar tu si u krivu nema tolku zaštitu i moguće je upast u facebook dok si reko keks to je prva stvar...druga stvar koja je očita i da CIA ili bilo koja druga vladina ili nevladina organizacija koristi podatke sa facebooka sigurno ih nebi držala na facebookovom serveru kojem pristupaju više milijuna korisnika dnevno nego bi ih prebacivali na svoj server nadalje...druga stvar koju bi želio reć je da u tome ima istine(korištenju podataka i svemu)...vjerovatno ste čuli za new world order ili ti ga illuminati koji je u svakom aspektu vašeg života i često vam se obraćaju subliminalnim porukama preko glazbe ili filma
jedan primjer obraćanja preko glazbe je ovaj: https://www.youtube.com/watch?v=UcXu0nifd8I
još također se mnogi pitaju zašto baš preko poznatih faca...odgovor je lagan-više ljudi ih zna-više ljudi čuje-više ljudi ih prati...illuminatiju nije cilj napasti javno oni napadaju potajno a napredovali su tolko da posjeduju UN koji je zapravo njihova organizacija...no više o tome čitajte ovdje:
http://www.val.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=882:subliminalne-poruke&catid=16:clanci&Itemid=93
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 51
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimepon oľu 29, 2010 12:45 pm

Što se tiče mojih interesovanja, Facebook je najveći virtuelni akvarijum svih vremena!
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimepon oľu 29, 2010 11:25 pm

ako ste upoznati sa brojevnom simbolikom masona i inih organizacija ... prebrojte čovječuljke na naslovnici fejsa ;)
[Vrh] Go down
mistik112
Prašina



Male
Gemini Snake
Broj postova : 9
Age : 34
Registration date : 29.03.2010

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimepon oľu 29, 2010 11:28 pm

mislis na 7 ili?
[Vrh] Go down
mistik112
Prašina



Male
Gemini Snake
Broj postova : 9
Age : 34
Registration date : 29.03.2010

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 30, 2010 12:41 am

ili na 13?
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 51
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 30, 2010 10:24 am

Bilo koji broj je mističan. Koji god broj da je prisutan u bilo kojoj formi na nekom globalnom ili globalizujućem planu uvek će teoretičari zavere u njemu videti konspirativnu indiciju.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimesri lip 09, 2010 10:24 pm

Evo šta se tiče prikupljanja podataka, za one koji ne vjeruju da se podaci prikupljaju:

Išao sam sada izbriasti sliku iz profile slika, ali mi je palo na pamet, da ako face sve to prikuplja, ako prikuplja sve te podatke da će slika ostati na serveru nakon šta je ja izbrišem. I naravno, sliku sam pobrisao, nema je više pod profile slikama, ali sam prije toga kopirao link koji ide direktno na sliku, da vidim hoće li se slika stvarno izbrisati. Naravno da se nije izbrisala. :)

Probajte sami ako ne vjerujete, kopirajte diektan link od slike i izbrišite ju.

Al dobro, to je već svima poznato da se skupljaju podaci, rade analize i statistike, a šta se dalje radi s time ne znam :D
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimečet lip 10, 2010 12:04 am

Da, o tome se već dosta pričalo. Facebook račun je nemoguće
izbrisati. Može se jedino sakriti od javnosti. Na njihovim serverima
ostaje sve što smo ikada tamo napisali ili uploadali.

Navodno se nakon nekog vremena sve ukloni i sa njihovih servera ali to
nisam isprobao. Spremi taj link pa provjeri za mjesec dana...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimečet lip 10, 2010 10:18 am

Ima po netu nekih metoda za brisnje toga ali nisam upucena jer ne koristim doticnu uslugu.

Enivej, slazem se sa Skulpom. Uostalom tako je i sa brisanjem podataka na nasim kompovima. Mi obrisemo ali on ih i dalje neko vrijeme ima. Zapravo ih ima dok ne popuni to mjesto nekim drugim podatkom. Svojedobno sam tako procitala odredjene mailove koji su sluzbeno bili pobrisani...i tako...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimečet lip 10, 2010 12:11 pm

Za trajno brisanje Fecebook-a accounta idete ovdje:

Fecebook

U ovom uputstvu cu vam objasniti kako da trajno obrisete vas facebook profil.Verovatno ce se vecina vas zapitati zasto bih brisao svoj facebook profil,pa znate i sami kako se kaze,sto ljudi sto cudi,neki postanu previse zavisni od facebooka pa zapuste skolu ili fakultet,pa im se brisanje profila ucini kao spas,neki ne budu zadovoljni svojim postojecim profilom ili osobama koje su dodali,pa kako ne bi jedno po jedno ispravljali lakse im je da obrisu trenutni profil i naprave novi,dok je nekima(malom broju ljudi)sam Faceook glup,dosadan i nezanimljiv.Sve u svemu svako ima svoj neki razlog za brisanje profila,tako da cu vam u daljem tekstu objasniti sta treba uraditi kako bi ste obrisali vas postojeci profil.Sam proces brisanja profila je vise nego jedostavan i svodi se na par klikova misem.

Posto u podesavanjima za vas profil ne postoji dugme niti opcija za brisanje profila (postoji samo opcija "deactivate" i ona sluzi da deaktivirate profil na neko vreme) nephodno je kliknuti na link ispod kako bi se pokrenuo proces brisanja vaseg profila.
https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Dalje je samo potrebno da kliknete dugme "Submit" i to je to.

Mala napomena: vas profil posle klika na "Submit" autmatski postaje deaktiviran i tako ce ostati 14 dana posle cega ce automatski biti obrisan.Ako se u roku od tih 14 dana ponovo ulogujete proces brisanja vaseg profila ce biti prekinut i vama ce se vratiti profil,tako da imate dobrih 14 dana da razmislite da li je brisanje vaseg profila pravi izbor ili pak nije.

Nadam se da vam je ovaj kratak tutorijal bio od pomoci.Why Facebook is evil - Page 5 158397
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimečet lip 10, 2010 12:17 pm

To je isto ovo ako se ne varam...
Profil nakon 2 tjedna postaje nepristupačan i nevidljiv JAVNOSTI.
No svejedno se ne zna da li podaci ostaju. Autor tutorijala naglašava
da je nabolje pitati podršku za Facebook.

Skulptura je napisao/la:

HOW TO DELETE (long version)

Go here (working link above):
https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Click "Submit" and follow the instructions.

Your account will be deactivated for two weeks, and if you DO NOT LOG IN during that period, your account is permanently deleted. I REPEAT: don't panic if your profile isn't deleted right away! You must NOT try to log in to your account for at least two weeks, as it will cancel the deletion request. If you want out - stay out, mmmkay? ;)

This method is official and should be complete, i.e. no need to delete individual photos, comments, messages or items from your profile or anywhere else on Facebook! If you have any concerns whether your stuff is actually deleted (as opposed to being kept somewhere in the deep dungeons of Facbook's HQ) your best bet is to ask them using email: info@facebook.com.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimečet lip 10, 2010 12:22 pm

Ili licno poslati e-mail predsjedniku Obami da nazove onog balavca Zukermana da ti potpuno obrise account...Why Facebook is evil - Page 5 64658
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimečet lip 10, 2010 12:27 pm

Problem kod tih svih besplatnih servisa je da, sve što ti tamo
napišeš ili uploadaš automatski postaje njihovo vlasništvo.

Primjer je ovaj naš forum. Bazu podatak nikako bez love ne možeš
dobiti. Pitanje je i da li bi ju uopće prodali.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimesub lip 12, 2010 11:25 pm

Spremio sam link. Danas sam probao, još je slika gore.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimesub lip 12, 2010 11:50 pm

Ako si sve uradio onako po uputstvu onda moras sacekati
14 dana bez ulaska u svoj profil...Why Facebook is evil - Page 5 158397
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimened lip 13, 2010 1:15 am

Nee neee :P pa ne želim obrisati profil.

Ja sam izbrisao jednu sliku koja je iako sam ju ja obrisao ostala na serveru. Pa ako ima program koji briše link iz baze, zašto ne obriše automatski i sliku sa servera, samo mjesto zauzima, a ja sam ju obrisao - znači nije više potrebna, ali svejedno ostaje gore. Prošlo je već par dana.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimened lip 13, 2010 1:42 am

Daj posalji meni taj link da vidimo da li je i ja vidim,
naravno neku nevaznu sliku.
Postoji mogucnost da je ti jos neko vrijeme vidis ali da je drugi vise nevide...Why Facebook is evil - Page 5 888361
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitimened lip 13, 2010 11:39 am

Svi ju vide to je direktan link na sliku.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Why Facebook is evil - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Why Facebook is evil
[Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Resident evil 5...system requirements...
» Facebook je zlo?
» Facebook
» facebook provale xD

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: