Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta -

Go down 
+5
floridana
Berny_Sinara
Nefertiti
malenaivi
Alpha
9 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Empty
PostajNaslov: Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta -   Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Icon_minitimepet oľu 06, 2009 1:45 pm

Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - 0404celulit

Celulitu, najvećem neprijatelju ženske ljepote, čini se, napokon je došao kraj. Naime, na europsko tržište ovog tjedna stiže čudotvorna anticelulitna krema koja navodno u samo devet minuta otklanja gotovo 50 naslaga celulita.
Vlasnik ove revolucionarne kreme, kompanije Green Island Labs, tvrdi kako njihov proizvod regenerativno utječe na stranice te im 'vraća život'. Njihovu su tvrdnju dokazala i testiranja u kojima se ispostavilo da nakon nanošenja kreme zaista dolazi u promjeni teksture kože, piše Daily Mail.

Krema Adonia LegTone nakon izlaska na američko tržište postala je toliko popularna da je cijela isporuka prodana u prvih tjedan dana.

- Brojni anticelulitni preparati koji se nalaze na tržištu nisu klinički testirani i odobreni i imaju mali ili nikakav učinak što žene ostavljaja još frustriranijima. Većina kompanija pokušava sanirati posljedicu umjesto da djeluje na uzročnika celulita. Mi smo tu tajnu otkrili i stavili u bočicu - izjavio je dr. Mark Binette, tvorac 'spasonosne' kreme.

Binette ističe kako ne tvrdi da zdrava prehrana i unošenje velikih količina tekućine u organizam, u kombinaciji sa redovitom tjelovježbom, ne dovode do smanjenja masnih zaliha i celulita, no ponekad je jednostavno potrebna dodatna pomoć.

- Neovisna 'testiranja na stvarnim ženama' dokazala su kako je u samo devet minuta vidljivo 47 postotno nestajanje celulita, a nakon šest tjedana korištenja žene će se riješitie oko 70 posto 'narančine kore' - objasnio je Binette te dodao kako je ispitivanje učinkovitosti provela kompanija AMA Laboratories iz New Yorka.

Tajna kreme koja će žene riješiti celulita i kompleksa nalazi se u tome da kombinacijom organskih ulja djeluje na stanice i uništava celulitne ćelije koje nastaju na trbuhu, bokovima, bedrima i stražnjicama čak 85 posto žena. Među u svome sastavu krema sadrži ulje đumbira, ružmarina i limete.

Cijena jedne bočice kreme Adonia LegTone na britanskom će se tržištu kretati oko 560 kuna. I dok neki od stručnjaka vjeruju kako će žene za te novce dobiti samo 'mačka u vreći' drugi izumiteljima formule spomenute kreme žele dodijeliti Nobelovu nagradu. (Izvor)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Empty
PostajNaslov: Re: Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta -   Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Icon_minitimepet oľu 06, 2009 1:59 pm

nekako sumnjam u tu kremu!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Empty
PostajNaslov: Re: Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta -   Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Icon_minitimepet oľu 06, 2009 2:02 pm

Juce sam to vidjela u novinama...pa sad...kazu da je dokazana...ali da li je 100% djelotvorna za svih?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Empty
PostajNaslov: Re: Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta -   Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Icon_minitimepet oľu 06, 2009 3:46 pm

ja sam isto skeptična.... suspect
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Empty
PostajNaslov: Re: Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta -   Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Icon_minitimepet oľu 06, 2009 4:36 pm

Alpha je napisao/la:
Juce sam to vidjela u novinama...pa sad...kazu da je dokazana...ali da li je 100% djelotvorna za svih?

to mi baca na jednu JAKO DOBRU reklamu
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Empty
PostajNaslov: Re: Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta -   Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Icon_minitimepet oľu 06, 2009 4:55 pm

malenaivi je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Juce sam to vidjela u novinama...pa sad...kazu da je dokazana...ali da li je 100% djelotvorna za svih?

to mi baca na jednu JAKO DOBRU reklamu
zanimljiva stvar :D sumnjam al valja isprobat kak cemo znat ak ne cemo isprobat ....lol samo da nam se ne dogodi isto ono Kao u onom filmu catwoman lol :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Empty
PostajNaslov: Re: Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta -   Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Icon_minitimepet oľu 06, 2009 4:55 pm

Ali ako se ispostavi netocno biti ce jako dobra antireklama :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Empty
PostajNaslov: Re: Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta -   Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Icon_minitimepet oľu 06, 2009 5:10 pm

Alpha je napisao/la:
Ali ako se ispostavi netocno biti ce jako dobra antireklama :P
heheh imas pravo
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Empty
PostajNaslov: Re: Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta -   Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Icon_minitimepet oľu 06, 2009 6:32 pm

nije mi ovo jano...

Citat :
- Neovisna 'testiranja na stvarnim ženama' dokazala su kako je u samo devet minuta vidljivo 47 postotno nestajanje celulita, a nakon šest tjedana korištenja žene će se riješitie oko 70 posto 'narančine kore' -

za očekivati je da ako nakon 9 minuta nestane skoro 50% celulita da u slijedečih 9 minuta upotrebe nestane i druga polovica celulita šta je ostala....ili ona uvijek skida 47% pa trebaju negdje oko 7-8 tretmana scratch
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Empty
PostajNaslov: Re: Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta -   Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Icon_minitimepet oľu 06, 2009 6:43 pm

Pa, da potrošiš cijelu kremicu...da je ne dijeliš sa frendicom i sl...
Ja mislim daje to prevara...ipak kozmetička industrija puno zarađuje tim na prepravcima....
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Empty
PostajNaslov: Re: Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta -   Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Icon_minitimesri oľu 11, 2009 4:51 pm

Berny je napisao/la:
malenaivi je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Juce sam to vidjela u novinama...pa sad...kazu da je dokazana...ali da li je 100% djelotvorna za svih?

to mi baca na jednu JAKO DOBRU reklamu
zanimljiva stvar :D sumnjam al valja isprobat kak cemo znat ak ne cemo isprobat ....lol samo da nam se ne dogodi isto ono Kao u onom filmu catwoman lol :)

Čitaš mi misli! Nadam se da nema nuspojava!
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Empty
PostajNaslov: Re: Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta -   Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Icon_minitimesub svi 16, 2009 3:47 pm

nebih zeleo da vas zgadim ali trebalo bi malo vise da se raspitate sta stavljaju u te kreme kava
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Empty
PostajNaslov: Re: Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta -   Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Icon_minitimepon svi 18, 2009 12:44 am

ovo je kao ona reklama 1 kap Pura = 25 tanjura, U kojem svemiru?

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Empty
PostajNaslov: Re: Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta -   Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Icon_minitimečet svi 21, 2009 10:02 am

ja vjerujem samo u naporan rad i vjezbe ;)

al opet, vrijedi pokusati... I ja sam koristio neke sampone specijalne za kosu, covjek se samo razocara :(
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Empty
PostajNaslov: Re: Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta -   Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Icon_minitimečet svi 21, 2009 11:40 am

covek se na greskama uci!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Empty
PostajNaslov: Re: Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta -   Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta - Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nova Anticelulitna krema - Celulit nestaje za 9 minuta -
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Izdajte svoju knjigu za 5 minuta
» Nova godina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: