Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bijela kuća puna je duhova!!!

Go down 
+11
None
silver
Tehno - Matija
Milab
bedro
Svjetloisjena
little alien
zvezda
Rain
malena
zoox30
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
zoox30
Stanica
zoox30


Male
Pisces Goat
Broj postova : 18
Age : 45
Registration date : 12.10.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimepet lis 12, 2007 9:33 am

Bijela je kuća puna duhova, ima ih na milijune, tvrdi Jenna Bush, kći američkog predsjednika Georgea W. Busha.

– Bojim se spavati u toj kući, više sam puta čula duhove, ne šalim se. A iz kamina u mojoj spavaonici dopirali zvuci opere.

Kad sam to rekla sestri, nije mi vjerovala. Tjedan dana poslije to se ponovilo, a ona je tad bila uz mene. Ovaj se put nije čula opera, nego glazba iz '50-ih. No, ne volim govoriti o tome da ljudi ne pomisle da sam luda – otkrila je Jenna Bush u intervjuu uoči izlaska njezine prve knjige.

izvor: Večernji list
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimepet lis 12, 2007 9:59 am

Nakon svih sranja koje su se događale kroz povijest u Bijeloj kući, ne bi to bilo ništa čudno...
Zašto to nitko prije nije spominjao? Možda Jenna Bush samo želi malo pažnje uoči izlaska te knjige.
Who knows....
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimepet lis 12, 2007 10:39 am

Pa u svakom je slučaju to dobra reklama za knjigu ali nikad neznaš.
[Vrh] Go down
zoox30
Stanica
zoox30


Male
Pisces Goat
Broj postova : 18
Age : 45
Registration date : 12.10.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimepet lis 12, 2007 10:57 am

Rie prije nego sto napises slijedeci post,pogledaj koji ti je trenutni broj postova six six six face
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimepet lis 12, 2007 11:26 am

A da, vidio sam :D

Znak!!! affraid
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimepet lis 12, 2007 1:47 pm

666... "And the Grate Beast will come..." Tri sestice... osnovno znacenje sestice iliti sestougla je makrokosmos, a trojstvo je sveto... zasto bi trojstvo makrokosmosa (koje bi se mozda moglo povezati sa 3 nivoa egzistiranja, tj. 3 kabalisticka sveta) bilo znak Antihrista?... Mozda Zver ovde ima nekako psiholosku konotaciju? - ko zna???...

A ako je ovo o Whitehouse istina, ne cudi me...
Njene proporcije su veoma zanimljive...
[Vrh] Go down
little alien
Višestanični organizam
little alien


Male
Virgo Buffalo
Broj postova : 76
Age : 38
Location : Underground
Registration date : 03.10.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimesub lis 13, 2007 1:47 am

Zasto proporcije?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimesub lis 13, 2007 9:45 am

Pa, kada uporedis proporcije Bele Kuce sa Nojevim Kovcegom...

Bijela kuca ( White House ) je pravljena u odredjenoj srazmjeri prema Nojevom kovcegu. Simvolika je jasna: kao "u Bijeloj kuci je ljudsko spasenje".

Evo mjera cuvenih soba Bijele kuce:

a) Plavi salon (Blue Room) sirok je od vrata do vrata 33,30613285 stopa = 1015,170929 cm.

Pola ove duzine u iznosu od 507,5854646 cm: do polovine Zelenog salona ( Green Room ) i isto toliko prema zapadu do polovine Crvenog salona ( Red Room ) iznosi 2030,341859 cm. I sve ovo je precnik jednog kruga:

2030,341859 x 3,14159 = 6378,501679 cm sto je ekvatorski poluprecnik Zemlje.

Kada se iz centra Plave sobe ucrta ovaj krug, tacno zahvata kruznu liniju juznog balkona Bijele kuce.

b) Ispred Zelene sobe je Istocna soba i to ti je Istok, simvol Azije.
Zelena soba je Evropa koju oni imaju namjeru potpuno islamirizirati ( ozeleniti ).

c) Plava soba je Atlantik, a Crvena je USA ( crvena skotska masonerija ).

Iza Crvene sobe zapadno je soba zvana Drzavna trpezarija.
To je Pacifik ( Havaji ). Tamo se gospoda uglavnom baskari, odmara i zdere oteto po svom svijetu.

I ona nije jedina gradjevina u kojoj su arhitekte vodjene ... nekim znanjima.
[Vrh] Go down
zoox30
Stanica
zoox30


Male
Pisces Goat
Broj postova : 18
Age : 45
Registration date : 12.10.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimesub lis 13, 2007 6:34 pm

Zanimljivo,prvi put čujem to o dimenzijama Bijele kuće.

A ja mislim da je u njoj sad trenutno svo zlo ovog svijeta a ne spasenje.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimesub lis 13, 2007 8:01 pm

zoox30 je napisao/la:


A ja mislim da je u njoj sad trenutno svo zlo ovog svijeta a ne spasenje.

hail hail hail
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimesub lis 13, 2007 10:25 pm

Ne znam kako stoji stvar s tim duhovima, ali mjere bijele kuće me nimalo ne iznenađuju. Mnoge značajne građevine u sebi kriju tajna znanja sadržana u proporcijama.
[Vrh] Go down
bedro
Prašina



Male
Pisces Rooster
Broj postova : 6
Age : 31
Registration date : 28.10.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimened lis 28, 2007 10:45 pm

misli da moze zaraditi vise novcaa
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimepon lis 29, 2007 12:41 am

To nisu duhovi nego mali greysi lol

Uvjerite se sami :P

https://www.youtube.com/watch?v=O88tqxdMZqU
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimepon lis 29, 2007 1:05 am

Odraz neki ali fora izgleda :)

I interesntna muzika svira :)
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimepon lis 29, 2007 1:16 am

Odraz ali čega? Ovi ljudi se miču ali odraz ostaje :D Sad, je li to subliminalna, preočita subliminalna ili je real mali grey tko zna hehe.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimepon lis 29, 2007 1:20 am

A skužio sam da se odraz ne miče kad i ljudi a i busheva sjena ide preko njega, kao da j eto nešto iznutra. I miče se. Misil malo mi j ečudno d aje vanzemlajac stajao tamo ispred kamera i snimile ga kamer. Prij ebi rekao da je duh koji je uhvaćem na snimci a nije se vidio golim okom ili šta ja znam šta...

Mislim, po meni je to odraz nečega ili u krajnjem slučaju duh. Vanzemaljac ne vjerujem da je - da bi stajao tamo na otvorenom pored toliko ljudi i kamera.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimepon lis 29, 2007 1:23 am

Stvarno zanimljiv odraz, ako je odraz, tko bi ga znao...
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimepon lis 29, 2007 1:38 am

A nemam pojma. Možda nas pripremaju za nešto :P možda za lažnu invaziju ili jednostavno moraju krenit s objavljivanjem nekih stvari za global control. Tko će ih znat više. Od sljedeće godine ameri čipiraju ljude.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimepon lis 29, 2007 1:40 am

Negdje sam čitala upravo to - da nas pripremaju na to da oni izađu iz "ilegale". Živi bili pa vidjeli.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimepon lis 29, 2007 10:29 am

Stvarno interesantno... conf1
I još Jenna Bush piše o duhovima u Bijeloj kući... affraid
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimepon lis 29, 2007 6:27 pm

Ja mislim da vreme dolazi... Zapravo, to je vise osecaj i jos uvek nije sasvim definisan... nekada su to nazivali Sudnji Dan, ali mislim da smo to neozbiljno shvatili... *
[Vrh] Go down
Tehno - Matija
Prašina



Male
Leo Pig
Broj postova : 1
Age : 28
Registration date : 14.11.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimesri stu 14, 2007 5:20 pm

zoox30 je napisao/la:
Bijela je kuća puna duhova, ima ih na milijune, tvrdi Jenna Bush, kći američkog predsjednika Georgea W. Busha.

– Bojim se spavati u toj kući, više sam puta čula duhove, ne šalim se. A iz kamina u mojoj spavaonici dopirali zvuci opere.

Kad sam to rekla sestri, nije mi vjerovala. Tjedan dana poslije to se ponovilo, a ona je tad bila uz mene. Ovaj se put nije čula opera, nego glazba iz '50-ih. No, ne volim govoriti o tome da ljudi ne pomisle da sam luda – otkrila je Jenna Bush u intervjuu uoči izlaska njezine prve knjige.

izvor: Večernji list

To je netko ispod slušao muziku pa se kroz dimljak čulo!!! (jedino logički što mi trenutno pada na pamet)
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimesri stu 14, 2007 6:00 pm

logika ipak ne pali uvijek :D
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimesri vel 27, 2008 11:30 am

a nikad se nezna... možda su duhovi a možda je netko samo slušao mjuzu lol!
[Vrh] Go down
danyf5
Višestanični organizam
danyf5


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 72
Age : 36
Location : Pula
Registration date : 24.06.2008

Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitimened lip 29, 2008 8:35 pm

Nije ni cudo zasto Bush toliko pije
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bijela kuća puna je duhova!!! Empty
PostajNaslov: Re: Bijela kuća puna je duhova!!!   Bijela kuća puna je duhova!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bijela kuća puna je duhova!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Bijela silueta
» Otkrivena grobnica puna izvanzemaljaca?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: