Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 U2 napokon!!!!!!!!!!!

Go down 
+3
floridana
malenaivi
Annon Imus
7 posters
Autor/icaPoruka
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: U2 napokon!!!!!!!!!!!   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitimepon oľu 09, 2009 4:47 pm

U2 će 10. kolovoza svirati na stadionu u Maksimiru.

U2 napokon!!!!!!!!!!! U2_band1

Grupa je za 'U2 360' turneju' napravila posebnu pozornicu koja će svim gledateljima omogućiti da jednako dobro vide Bona i ekipu u akciji

Irski rockeri uključili su Zagreb među gradove koje će posjetiti na 'U2 360'' svjetskoj turneji koja počinje u Barceloni 20. lipnja. Na stadionu Maksimir nastupit će 10. kolovoza, a na službenoj stranici benda piše da prodaja karata počinje 27. ožujka.

- U2 su uvijek bili najbolji kada su bili okruženi svojom publikom i ovakva pozornica za njih znači veliki korak naprijed. Uz 85 posto karata po cijeni manjoj od 95 eura i kartama za teren koje će koštati 55 eura, na svakom koncertu biti će i 10.000 karata za po oko 30 eura - piše na službenoj stranici benda.

Ovu turneju obilježit će i posebno dizajnirana pozornica koja će gledateljima omogućiti da sa svih mjesta jednako dobro vide nastup. Svi koncerti biti će na stadionima i ovo je prvi put da U2 idu na turneju s tako originalnom pozornicom. Tijekom turneje grupa će promovirati svoj posljednji, dvanaesti, studijski album 'No Line On The Horizon'. Bono i ekipa na putu će biti četiri mjeseca s tim da će spektakularan kraj turneje biti 28. listopada u Vancouveru u Kanadi. Bend neće nastupiti kod niti jednog od naših susjeda pa se nakon Madonne i Red Hot Chilli Peppersa, koji su nas zaobišli, imamo i mi čime pohvaliti.


Izvor: 24sata
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: U2 napokon!!!!!!!!!!!   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitimepon oľu 09, 2009 4:51 pm

whee whee whee
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: U2 napokon!!!!!!!!!!!   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitimepon oľu 09, 2009 5:18 pm

ja idem obavezno vi???
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: U2 napokon!!!!!!!!!!!   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitimepon oľu 09, 2009 5:42 pm

tema premještena na pripadajući pdf :)

ja bi rado išla na U2...
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: U2 napokon!!!!!!!!!!!   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitimepon oľu 09, 2009 5:45 pm

floridana je napisao/la:
tema premještena na pripadajući pdf :)

ja bi rado išla na U2...
pa sto je upitno ako ja iz dalmacije mogu dopuzat gore po najvecim zegama....
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: U2 napokon!!!!!!!!!!!   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitimepon oľu 09, 2009 5:54 pm

Borg je napisao/la:
floridana je napisao/la:
tema premještena na pripadajući pdf :)

ja bi rado išla na U2...
pa sto je upitno ako ja iz dalmacije mogu dopuzat gore po najvecim zegama....
ne kužim ovu tvoju rečenicu. jel' ona pitanje?
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: U2 napokon!!!!!!!!!!!   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitimepon oľu 09, 2009 6:00 pm

floridana je napisao/la:
Borg je napisao/la:
floridana je napisao/la:
tema premještena na pripadajući pdf :)

ja bi rado išla na U2...
pa sto je upitno ako ja iz dalmacije mogu dopuzat gore po najvecim zegama....
ne kužim ovu tvoju rečenicu. jel' ona pitanje?
jep
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: U2 napokon!!!!!!!!!!!   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitimepon oľu 09, 2009 6:08 pm

upitna je lova. ako idem ja onda idu bar još dvoje sa mnom. dakle, karta, put, spavanje, jedenje x 3
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: U2 napokon!!!!!!!!!!!   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitimepon oľu 09, 2009 7:37 pm

Jako dobra vijest...poznam masu U2 fanova i pretpostavljam da će karte jako brzo planuti. Ako skupim novce ću ići jer bi bila šteta propustiti tako velik bend u Hrvatskoj. Svaka im čast što će uopće doć ovdje hehe
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: koncert U2   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitimepet oľu 27, 2009 3:55 pm

pa ovo je za nevjerovat - karte za 12 sati rasprodane.
naravno da nisam uspjela kupiti kartu, ni na kraj pameti da će tom brzinom planuti shock
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: U2 napokon!!!!!!!!!!!   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitimepet oľu 27, 2009 4:23 pm

E daaaa

Meni cijela ta fama oko karata kupiovine naručivanja i sl ubila volju za koncertom.....

Tako mi bilo i sa bijelim dugmetom...ono nema karata fama čekanje...jedva kupili...a onda karata ko blata po 20kn bilo...

OK ovdje vjerojatno neće biti tako ali čini mi se da je tu puno bilo rezervacija pa ljudi neće kupiti iste i tako...

A opet to je u 8 mjesecu...šta ja znam šta će biti u 8 mjesecu.....
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: U2 napokon!!!!!!!!!!!   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitimepet oľu 27, 2009 4:28 pm

a trebala si vidjeti u jutro u Podhodniku. masa ljudi, jedva se probila da dođem do posla, zakričili cijeli Importane - osiguranje policije i Sokol Marić-a.
ma da, nebi čekala u toj kolenetini ljudi, pa makar više nikada nikam otišla. nisu normalni...

doh
Boink
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: U2 napokon!!!!!!!!!!!   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitimepet oľu 27, 2009 11:29 pm

urbanaaa je napisao/la:
...pretpostavljam da će karte jako brzo planuti...

Izgleda da si bila u pravu, planule su, ali naime već su u tijeku pregovori za drugi nastup face


U2 rasprodan, pregovara se za drugi koncert!

Vjerovali ili ne, a ako ste pratili razvoj događaja, zasigurno vjerujete - koncert U2-a na stadionu u Maksimiru najavljen za 10. kolovoza rasprodan je! Službena potvrda stigla je iz Lupa promotiona, no još nevjerojatnija vijest od same prodaje ulaznica jest realna mogućnost da Bono i dečki Zagrebu posvete dan više i održe još jedan koncert!

U punom su jeku pregovori između Lupe, menadžmenta U2-a, Live Nationa i Grada Zagreba - u čiju potporu organizatori ne sumnjaju. Ako se ostvare snovi svima onima koji među 63 tisuće ulaznica, koliko ih je pušteno u prodaju, nisu uspjeli pronaći svoju te se ugovori drugi koncertni datum, ulaznice za taj nastup U2-a u prodaji će se naći već u ponedjeljak!

Ludilo je počelo u ponoć

Od ponoći, kad je počela internetska prodaja karata, do iza dva ujutro prodano je više od šest tisuća ulaznica. Zbog toga što je najveća navala onih željnih ulaznice za U2-ov koncert na Maksimiru krenula odmah u ponoć, neki od online kupaca nisu u određenim trenucima mogli doći do ulaznice.

- Server se nije rušio, već je došlo do poteškoća zbog toga što je po pet tisuća ljudi odjednom željelo doći do ulaznice. Ipak, sve kupnje periodički su se procesuirale. Tako je u nešto više od dva sata prodano više od šest tisuća ulaznica. Dakle, kupnja u nekim trenucima nije bila moguća, jer je riječ o limitiranim kapacitetima. O čemu to točno ovisi ne znam. Nije to ništa neobično, server je pao i u trenutku kada je U2 potvrdio nastup u Zagrebu - rekla nam je Maja Valjak iz Lupapromotiona.

Na prodajnim mjestima Ticket-proa prodaja ulaznica počela je u 9 sati, a pojedinačno će se moći kupiti najviše šest karata.

Rasprodane su ulaznice za sjedenje na sjevernim tribinama koje koštaju 250 kuna, za travnjak stoje 500, za tribine istok, zapad i jug 750 kuna. Ulaznice na istočnoj i zapadnoj tribini dolje, koje su najbliže pozornici, koštaju tisuću, a one u VIP loži 2 tisuće kuna.

S internetskih foruma saznajemo kako su neki od online kupaca karte kupovali preko stranih servera, npr. slovačkog, koji su manje opterećeni. Na taj način kupnja je olakšana, ali se za kartu plaća dodatnih sto kuna poštarine.

Ispred zagrebačkih prodajnih mjesta redovi su dugi i do stotinjak metara. U redovima stoji pretežno mlađa populacija, ali ima i starijih obožavatelja U2 benda.

- Tu sam od pola tri, kupit ću četiri ulaznice - otkrila nam je Marija (23).

Ines (21) na red za kartu čeka od pola četiri ujutro, dok je 24-godišnji Marko u red stao u pola šest. Ines i Marko kupit će po dvije ulaznice. Jedva čekaju koncert, a posljednje izdanje U2-a na DVD-u ostavilo ih je bez daha. Većina obožavatelja koji čekaju svoj red kupit će po više ulaznica.

Izvor: javno.com


Neznam, ako im uspiju ovi pregovori, to će bit i više nego dobro. Osobno nažalost neću moći sudjelovati ovom događaju, što zbog financija, što zbog posla, ali eto drago mi je da su se u Hrvatsku napokon počela vraćat velika i poznata svjetska imena (Depeche Mode, Moby, Kraftwerk, U2). Beyonce sam namjerno izostavio zubo
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: U2 napokon!!!!!!!!!!!   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 3:34 pm

i da :)

Još jedan koncert U2-a 9. kolovoza!

Organizatori koncerta Lupa promocija potvrdili su nam kako je ugovoren i drugi koncert irske grupe. Online i službena prodaja karata počinje u petak, a pretprodaja sutra.

Iz Lupa promocije rekli su i kako bi pretprodaja karata za drugi koncert grupe U2 za službeni Fan Club trebala krenuti sutra u 10 sati, a u petak ostatak ide u službenu prodaju.

Kako doznajemo, u petak u šest sati trebala bi krenuti online prodaja, a u devet i prodaja na ovlaštenim prodajnim mjestima Ticketproa.

Od 63 tisuće karata, 25 posto bit će pušteno u online prodaju, a ostatak, naravno, na prodajnimmjestima.

Kako objašnjava Maja Valjak iz Lupa promocije, ovaj put ide se naruku onima koji su ostali bez karata iako su satima čekali u redovima.

"Primijetili smo da je odaziv na prodajna mjesta za prvi koncert bio velik, uvidjeli smo da hrvatska publika još uvijek voli doći u dućan i imati kartu u rukama", rekla je Valjak.

Cijene ulaznica za koncert na maksimirskom stadionu ostale su iste:

• 250,00 kn sjeverna tribina (sjedenje)

• 500,00 kn travnjak (stajanje)

• 750,00 kn južna/zapadna/istočna tribina (sjedenje)

• 1000,00 kn zapadna/istočna tribina – bliže pozornici (sjedenje)

• 2000,00 kn VIP lože (sjedenje)

• 2000,00 kn Red zone – odmah do pozornice (stajanje)

Za vrijeme Fun Club pretprodaje fanovi imaju pravo kupiti maksimalno četiri ulaznice. U redovnoj prodaji svatko ima pravo kupiti do šest ulaznica u svim kategorijama. Red zone kategorija bit će puštena samo u redovnu prodaju.


Izvor: Net.hr
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: U2 napokon!!!!!!!!!!!   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 3:41 pm

je, dati ću 2000,00 kn za stajanje do pozornice roll
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: U2 napokon!!!!!!!!!!!   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 3:55 pm

floridana je napisao/la:
je, dati ću 2000,00 kn za stajanje do pozornice roll

A ne bi ti bilo teško dat za Matu Mišu zubo
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: U2 napokon!!!!!!!!!!!   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 3:57 pm

za njega bi sve dala zubo
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: U2 napokon!!!!!!!!!!!   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitimepet tra 03, 2009 10:56 pm

Eto, opet planule karte!

Htjela sam ić, al hebiga nema se para trenutno... :(

Al zato igram nagradnu igru za Depeche Mode :D (i tih karata više nema za kupit)
[Vrh] Go down
Sponsored content





U2 napokon!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: U2 napokon!!!!!!!!!!!   U2 napokon!!!!!!!!!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
U2 napokon!!!!!!!!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ubijena Ivana Hodak, kci odvjetnika koji brani V. Zagorca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: