Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Otkrice iz grobnice dinastije Ming

Go down 
+9
silver
Svjetloisjena
mate_kamiondzija
zvezda
floridana
Jaykof
Sentinel
kayser
Alpha
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice iz grobnice dinastije Ming   Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Icon_minitimesub lip 27, 2009 2:11 am

Interesantna teorija premda ja mislim da ako bi nešto i išli skrivati, možda nebi podmetali sat sa kojim će ipak privući pozornost ponovno na grobnicu, jer kad pogledamo sat i njegovu godinu proizvodnje, stvarno je misterij i privlači pažnju - Ili možda žele umješati Švicarce :P
[Vrh] Go down
Constrictoria
Prašina
Constrictoria


Female
Aries Horse
Broj postova : 8
Age : 46
Location : Belgrade
Registration date : 26.06.2009

Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice iz grobnice dinastije Ming   Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Icon_minitimesub lip 27, 2009 2:55 am

Neobicni forumas je napisao/la:
Interesantna teorija premda ja mislim da ako bi nešto i išli skrivati, možda nebi podmetali sat sa kojim će ipak privući pozornost ponovno na grobnicu, jer kad pogledamo sat i njegovu godinu proizvodnje, stvarno je misterij i privlači pažnju - Ili možda žele umješati Švicarce :P
Ma, da hoće da umešaju Švajcarce verovatno bi podmetnuli ŠvajcarskiNož pre nego ŠvajcarskiSat. lol!

Šalu na stranu, tu je neka muvaža u pitanju.
Zašto bi uopšte obnarodovali da su našli sat, ako nije podmetnut?!?
Ako sat zaista nije podmetnut, onda se kao objašnjenje nameće putovanje kroz vreme... ili da su švajcarski satovi stariji nego što mi mislimo. lolcina

Moje mišljenje je da su na brzinu poturili nekog nesrećnog arheologa koji će objasniti zašto se piramida zatvara za stručnu svetsku javnost, te da je on ne preterano inteligentnom metodom hteo da skrene pažnju sa te piramide i onoga što je u njoj. Pretpostavljam i da je nesrećni arheolog koji je poturio priču o satu kao objašnjenje & razlog za zatvaranje piramide, do sad popio vaspitnu meru zbog nerazmišljanja i lupetanja gluposti... Svejedno, piramida je sada zatvorena...

Opet se vraćam na početak: šta su zaista našli u toj piramidi?
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice iz grobnice dinastije Ming   Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Icon_minitimesub lip 27, 2009 1:20 pm

Constrictoria je napisao/la:

Opet se vraćam na početak: šta su zaista našli u toj piramidi?

U kakvoj piramidi? scratch
[Vrh] Go down
Constrictoria
Prašina
Constrictoria


Female
Aries Horse
Broj postova : 8
Age : 46
Location : Belgrade
Registration date : 26.06.2009

Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice iz grobnice dinastije Ming   Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Icon_minitimesub lip 27, 2009 1:49 pm

Lapsus calami (il' je bolje reći lapsus tipkakus lol ), a i lapsus memoriae...
Opsednuta sam piramidama, pa greškom sve vreme pišem piramida umesto grobnica.
Izvinjavam se...
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice iz grobnice dinastije Ming   Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Icon_minitimesub lip 27, 2009 3:02 pm

Ahaa, ja sam već mislio da znaš nešto više i da se radi o piramidi, i ponadao sam se zapravo :D
[Vrh] Go down
Constrictoria
Prašina
Constrictoria


Female
Aries Horse
Broj postova : 8
Age : 46
Location : Belgrade
Registration date : 26.06.2009

Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice iz grobnice dinastije Ming   Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Icon_minitimesub lip 27, 2009 5:08 pm

Neobicni forumas je napisao/la:
Ahaa, ja sam već mislio da znaš nešto više i da se radi o piramidi, i ponadao sam se zapravo :D

Da se vratim sad na piramide:

gledala sam pre nekog vremena emisiju na History kanalu koja se tiče Kine. Do sada, svaka veća grobnica (verovatno i manja) u Kini bila je u blizini neke piramide koja je "brdo" (lepo su objasnili u emisiji da iz nekog razloga vlasti u Kini pošumljavaju piramide i pretvaraju ih čak i u obradivo zemljište, ali zašto to rade - nisu naveli, jer nisu dobili odgovor, a trudili su se da ga dobiju od zvaničnika, al' da ne gušim...).
Elem, u jednoj grobnici su našli i neke ploče koje su napravljene od nepoznatog materijala (mislim, nama Zemljanima nepoznat materijal) na kojima se nalazi pismo i slike astronauta i svemirskog broda.
Jedan arheolog Kinez, je trapavo pokušao da objasni da to u stvari nije to, nego nešto peto, ima veze sa mitovima, te da nema nikakve veze sa Svemirom i astronautima...
Zaključak emisije i jeste bio da se drevne grobnice nalaze u blizini piramida (ne ispod piramida, nego baš u blizini), te da Kinezi to kriju... Naravski, na kraju je postavljeno i pitanje zašto se to krije...

Iz prethodno navedenog mogu da izvedem zaključak da je i ova grobnica u blizini neke piramide... Pokušavam da nađem lokaciju grobnice, pa da probam sa GoogleEarth-om da vidim ima li nekog "brdašceta" u blizini...

p.s.
Probaću da nađem na netu emisiju koju sam gledala, pa ako budem imala uspeha, postovaću torent ovde...
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice iz grobnice dinastije Ming   Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Icon_minitimesub lip 27, 2009 6:56 pm

Imamo temu o tim piramidama tu na forumu, a ja imam još jedan tekst koji ću sada pokušati pronaći, ali mislim da čak piše o tome na toj temi o piramidama.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice iz grobnice dinastije Ming   Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Icon_minitimesub lip 27, 2009 7:06 pm

[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice iz grobnice dinastije Ming   Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Icon_minitimened lip 28, 2009 9:02 pm

Constrictoria, stavi taj torrent ako nađeš moli
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice iz grobnice dinastije Ming   Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Icon_minitimened lip 28, 2009 9:26 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Constrictoria, stavi taj torrent ako nađeš moli

U slučaju da se i ne pronađe torrent od emisije, treba nam samo par imena za izguglati, ako se Constrictoria može prisjetiti nekakvih imena da se pronađu stranice koje o tome govore, jer ih vjerovatno ima. hail
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice iz grobnice dinastije Ming   Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Icon_minitimepon lip 29, 2009 9:50 am

treba provjeriti da vijest nije ekonomsko propagandni program od strane Swiss-a :)
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice iz grobnice dinastije Ming   Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Icon_minitimepon lip 29, 2009 4:09 pm

snake je napisao/la:
treba provjeriti da vijest nije ekonomsko propagandni program od strane Swiss-a :)

I to je lako moguće suspect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice iz grobnice dinastije Ming   Otkrice iz grobnice dinastije Ming - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Otkrice iz grobnice dinastije Ming
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sokantno otkrice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: