Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sonny Ericsson

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sonny Ericsson Empty
PostajNaslov: Sonny Ericsson   Sonny Ericsson Icon_minitimečet oľu 12, 2009 5:09 pm

C905

Sonny Ericsson Sony-ericsson-shiho-c905-cyber-shot-phone

Novi koncept mobitela koji nam dolazi iz Sony Ericssona donosi nam mobilni uređaj koji ima moćniju rezoluciju digitalne kamere i od mnogih samostalnih digitalaca koje imamo doma.

Nije neka mudrost reći kako napretkom tehnologije i mobiteli imaju digitalne kamere koje su sve veće razlučivosti. Značajniji iskorak napravio je Sony Ericsson modelom C905 Cyber-shot koji se može pohvaliti nevjerojatnom digitalnom kamerom s auto-fokusom, a koja bi trebala zadovoljiti i one nešto zahtjevnije korisnike.

No, nije to sve. Ovaj se model može pohvaliti i podrškom za HSPA (HSDPA + HSUPA), WiFi, GPS, Bluetooth 2.1, te može snimiti i VGA video s punih 30 sličica u sekundi! (Izvor)


I tako...bas sam ga u ponedjeljak dobila... cerek

Inace sam na Ericssoncima od pocetka i nekako ih se drzim...odgovara mi software i trajanje baterije i tako...

Ovaj mob ima ujedinjeno ono sto sam oduvijek htjela kod moba...wi-fi i dobar fotic :)

Ne volim kad je previse toga u jednom gadgetu...ono...kad je stvar i mob i foric i palm i svasta nesto...onda je on najmanje mob...zato mi je ova kombinacija 3u1 optimalna :)

Evo par slika koje sam sada fotkala za prezentaciju...doduse ovdje cu ih smanjiti ali svejedno se kuzi neka kvaliteta :)

Evo Poljud...malo mi sunce tuce u fotic al eto...

Sonny Ericsson Dsc00005kha


Nebo kroz moje suncane...koje su, btw, dioptijske ali ne smeta cerek

Sonny Ericsson Dsc00008ovl


Makro lista...

Sonny Ericsson Dsc00007eih


I nocno nebo od prije neku vece...ofc, bez blica i sa zoomom pa je zrnato...

Sonny Ericsson Dsc00003x
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Sonny Ericsson Empty
PostajNaslov: Re: Sonny Ericsson   Sonny Ericsson Icon_minitimečet oľu 12, 2009 5:51 pm

pa nisu ti loše ove fotke, dapače. prva liga za mobitel. nti miša..... on ima 8,1 megapiksela. sad sam provrtila .....fantazija. bome, lipo si se okitila zubi zivili
jel' to znaći da ćemo sad gledati više tvojih fotografija na forumu zubi
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Sonny Ericsson Empty
PostajNaslov: Re: Sonny Ericsson   Sonny Ericsson Icon_minitimečet oľu 12, 2009 5:52 pm

Sonny Ericsson Dsc00003x

ova ti je baš odlična
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sonny Ericsson Empty
PostajNaslov: Re: Sonny Ericsson   Sonny Ericsson Icon_minitimečet oľu 12, 2009 6:08 pm

floridana je napisao/la:
pa nisu ti loše ove fotke, dapače. prva liga za mobitel. nti miša..... on ima 8,1 megapiksela. sad sam provrtila .....fantazija. bome, lipo si se okitila zubi zivili
jel' to znaći da ćemo sad gledati više tvojih fotografija na forumu zubi
Je...bome...ciljala sam ga dok se jos nije kod nas pojavio...onda je dosao samo u slobodnu prodaju pa dok sam ga docekala da t-mobile skuzi da bi mogli malo obnovit ponudu...ali tko ceka taj se naceka zubi ... miga

Je, 8,1 je...ne bi covik reka, jel da cerek

A...imam nesto slikica i od prije, ofc, al mi je uvik nekako neugodnjak loudati ih...a mogla bi tamo na Art di i ti stavljas... oops
Naravno, zato mi je i bilo napeto nabavit mob sa dobrim foticem da se mogu lovit situacije koje u pravilu hocu snimit i uredno nemam cime... Ovaj moj Sony kojim sam slikavala onu konjunkciju je malo too big da bih ga nosila okolo...a neki mali fotic nemam tako da...

Ova nocna slika...e...na mobu je, naravski, bolja jer se ne konta toliko blur i rezolucija al super je nebo bilo...morala sam ga pokusat ulovit cerek

Ove ostale sam slikala maloprije cisto da se prezentira kamera...dobro mi je ovo nebo kroz naocale :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Sonny Ericsson Empty
PostajNaslov: Re: Sonny Ericsson   Sonny Ericsson Icon_minitimečet oľu 12, 2009 11:26 pm

Citat :
A...imam nesto slikica i od prije, ofc, al mi je uvik nekako neugodnjak loudati ih...a mogla bi tamo na Art di i ti stavljas...
.
a mogla bi. meni je neugodnjak kad sama tamo postam kava suzdržavam se :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sonny Ericsson Empty
PostajNaslov: Re: Sonny Ericsson   Sonny Ericsson Icon_minitimečet oľu 12, 2009 11:59 pm

:blush: ...hmmm...dobro...budem onda...moram iskopati koju fotku iz arhive...valjda jos uvijek postoje... :)

Al sad s novim mobom ce svakako nastati pokoja nova miga
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 51
Registration date : 04.04.2008

Sonny Ericsson Empty
PostajNaslov: Re: Sonny Ericsson   Sonny Ericsson Icon_minitimepet oľu 13, 2009 10:08 am

al se netko faaali i pravi faca :P

meni je super makro
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sonny Ericsson Empty
PostajNaslov: Re: Sonny Ericsson   Sonny Ericsson Icon_minitimečet oľu 19, 2009 12:12 pm

Dobro, netko se malo hvali novim gadgetom... cerek
[Vrh] Go down
Kruno10
Višestanični organizam



Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 42
Age : 27
Location : Neutronsa zvijezda
Registration date : 15.04.2010

Sonny Ericsson Empty
PostajNaslov: Re: Sonny Ericsson   Sonny Ericsson Icon_minitimečet tra 15, 2010 12:36 am

Sony Ericsson je udruženje dvaju tvrtka (Sony i Ericsson) u svrhu plasiranja mobilnog uređaja na tržište. Japanska tvrtka svim vrstama računalne opreme Sony i Švedska telekomunikacijska tvrtka Ericsson spojili su svoje najbolje i najkvalitetnije dijelove te na tržište plasirali proizvod mobilnog telefona.
Sjedište Sony Ericssona je u Londonu u Velikoj Britaniji, a njihovi tehnološki centri i centri za unapređenje tehnike u Švedskoj, Kini, Indiji, SAD-u i Pakistanu.
2008. godine Sony Ericsson je bio na petom njestu na svijetu po prodaji mobilnih uređaja nakon Nokie, LG-a, Samnsunga i Motorole.
Sadržaj [sakrij]
1 Nedavne performanse
2 Serija uređaja
3 MicroSD
3.1 MicroSD kartice
4 Uređaji
4.1 Serije
5 Vanjske poveznice
Nedavne performanse [uredi]

Iako se Sony Ericsson najviše unaprijeđuje i raste, 2008. godine pretekla ga je južno korejska tvrtka LG, najpoznatija po prodaji televizora.
U drugom razdoblju 2008. godine Sony Ericsson morao je otpustiti 2.000 radnika u svrhu njihovog lošeg profita u prvom razdoblju. Sony Ericsson ima odprilike 9.400 radnika diljem svijeta i 2.500 viših dužnosnika.


Najprodavaniji Sony mobilni telefon, Sony Ericsson K750i.
Serija uređaja [uredi]

Cyber-shot - Mobilni uređaji s mogučnošću brzog slikanja te bistrijom i kvalitetnijom slikom.
Walkman - Mobilni uređaji s mogućnošću dobrog i kvalitetnog preslušavanja glazbe (Shake Control).
Xperia - Mobilni uređaji s mogučnošću brzog odlaska na internet te brzog i kvalitetnog "surfanja".
2007. godine Sony Ericsson je na tržište prvi izdao mobilni uređaj koji ima 5.0 megapiksela, već slijedeće 2008. godine izdao je mobilni uređaj sa 8.1 megapiksela, a 2009. sa svojim novim izumom Sony Ericsson Satiom izdaju mobilni uređaj sa nevjerojatnih 12.1 megapiksela koji u potpunosti može zamijeniti digitalni fotoaparat.
MicroSD [uredi]

MicroSD je prenosna memorijska kartica koja omogučuje da se na vaš mobilni uređaj umetne umjetna memorija.
MicroSD kartice [uredi]


MicroSD memorijska kartica od 2 gigabajta.


K510 sa wikipedijinim wallpaperom.
MicroSD kartica od 64 megabajta
MicroSD kartica od 128 megabajta
MicroSD kartica od 256 megabajta
MicroSD kartica od 512 megabajta
MicroSD kartica od 1 gigabajt
MicroSD kartica od 2 gigabajta
MicroSD kartica od 4 gigabajta
MicroSD kartica od 8 gigabajta
MicroSD kartica od 16 gigabajta
Uređaji [uredi]

Sony Ericsson je tvrtka koja godišnje izumi nekoliko desetaka mobilnih uređaja, a proizvede nekoliko desetaka tisuća. Najraširenije serije mobitela su mobiteli iz serije W (Walkman), a prijašnjih godina bila je to K- serija.
[Vrh] Go down
milan
banned
milan


Male
Virgo Horse
Broj postova : 463
Age : 34
Registration date : 22.12.2010

Sonny Ericsson Empty
PostajNaslov: Re: Sonny Ericsson   Sonny Ericsson Icon_minitimepon pro 27, 2010 5:38 pm

to je jedna mrcina od telefona nebi ga kupio da mi placa neko suvim zlatom za mene je telefon SAMSUNG nije samo telefon nego sve znaju da naprave.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sonny Ericsson Empty
PostajNaslov: Re: Sonny Ericsson   Sonny Ericsson Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sonny Ericsson
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» P:Sony Ericsson p990i HITNO!
» Prodaja: Sony Ericsson K530i@W660i
» Nakon 10 godina partnerstva, razilaze se Sony i Ericsson

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Informatička tehnologija-
Forum(o)Bir: