Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

''Totalitarističko šuljanje''

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

''Totalitarističko šuljanje'' - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ''Totalitarističko šuljanje''   ''Totalitarističko šuljanje'' - Page 2 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 11:27 pm

Alpha je napisao/la:
Aha...znaci zato si spominjao inflaciju...a cuj...za takve izjave bi morao malo prouciti ekonomiju...ne ide to tako...kriza koja dolazi kod nas u Americi je na snazi vec 5 godina...zna se kako do toga dolazi...
Grubo receno novac okrece svijet...a ostali se vrte s njime...

Eto vidiš! Porazmisli malo upravo o ovim riječima pa ćeš shvatiti što ti pokušavam reći :)

Citat :
jer istina nije ugodna i ljudi radije okrecu glavu od nje... To ti je princip kruha i igara...palilo je prije, pali i sada...

Baš u školi radim o Rimu i to je stvarno nevjerojatno, koliko se sada koristi njihov model

Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: ''Totalitarističko šuljanje''   ''Totalitarističko šuljanje'' - Page 2 Icon_minitimepet oľu 20, 2009 1:16 pm

Obzirom sam u ekonomiji i obzirom radim s Amerikom rekla bih da prilicno promisljam o tim stvarima...ali to nije tako nerealno kao sto mi se cini da ti se cini...jer populacija se povecava, zalihe se smanjuju...u ovom okviru u kojem mi zivimo dogadja se to sto se dogadja...ne cudi me...

Taj model se koristio oduvijek...i onda, i u medjuvremenu, i sada...i pali...ako ljude zaokupis glupostima ne bave se bitnim...

Guardian
zvezda

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3244
Registration date : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: ''Totalitarističko šuljanje''   ''Totalitarističko šuljanje'' - Page 2 Icon_minitimesub oľu 21, 2009 11:01 am

... a gluposti na sve strane! Latino serije koje sugeriraju kako da živiš svoj život, ili ako to ne znaš, bavi se tuđim, gde dolazimo do rapidnog rasta rieliti šou emisija tipa Big Brother,, reklame koje ti sugerišu šta je za tebe najbolje, itd... Zatupljivanje i suptilni kradljivci vremena na sve strane!!!
Nisam protiv kamera tamo gde im je mesto, ali, pored svega gore navedenog, ozbiljno strahujem za privatnost... I ko će proceniti gde im je mesto? Npr. pitajmo jednog Britanca šta je to što bi trebalo da ostane privatno, a pitajmo jednog Amerikanca... da ne govorimo o još različitijim kulturama! A sve rieliti šou emisije bi lako mogle biti priprema koja nagoveštava da ništa nije previše privano da ne bi moglo dospeti u javnost... *

Čovjek
gloria_g

Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Registration date : 16.11.2007

PostajNaslov: Re: ''Totalitarističko šuljanje''   ''Totalitarističko šuljanje'' - Page 2 Icon_minitimepon oľu 23, 2009 4:16 pm

Osim toga Google Earth??
nedavno sam gledala svoju kuću, vidi se i sparkani auto...
jel fakat taj satelit nemre prići bliže nego je nama dostupan preko GE??
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: ''Totalitarističko šuljanje''   ''Totalitarističko šuljanje'' - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 4:43 pm

Ja sam uvjerena da moze...ako mi - rulja vulgaris - mozemo vidjeti toliko koliko mozemo onda oni (tko god bili) zasigurno mogu puno vise.

Čovjek
gloria_g

Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Registration date : 16.11.2007

PostajNaslov: Re: ''Totalitarističko šuljanje''   ''Totalitarističko šuljanje'' - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 5:03 pm

pa da, to sam mislila...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: ''Totalitarističko šuljanje''   ''Totalitarističko šuljanje'' - Page 2 Icon_minitimesri oľu 25, 2009 12:31 pm

Jasno, samo reko da se slazem miga

Riba
razzor123

Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Registration date : 21.12.2007

PostajNaslov: Re: ''Totalitarističko šuljanje''   ''Totalitarističko šuljanje'' - Page 2 Icon_minitimečet oľu 26, 2009 1:30 am

wow,mogu me zumirat.čarobno,iskreno,koga boli briga,i ja njih mogu dalekozorom hahahhaha
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: ''Totalitarističko šuljanje''   ''Totalitarističko šuljanje'' - Page 2 Icon_minitimepon oľu 30, 2009 10:28 am

Gloria...bas sam na Politici u temi o Obami stavila jedan link kojeg cu ponoviti i ovdje...toliko o razlucivosti kamera... gica

LINK

Riba
razzor123

Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Registration date : 21.12.2007

PostajNaslov: Re: ''Totalitarističko šuljanje''   ''Totalitarističko šuljanje'' - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 4:42 pm

dobra razlucivost :O
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: ''Totalitarističko šuljanje''   ''Totalitarističko šuljanje'' - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

''Totalitarističko šuljanje''
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2