Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 priznanje i opravdanje

Go down 
+6
josip21
silver
Blizzard
switch
Alpha
floridana
10 posters
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

priznanje i opravdanje Empty
PostajNaslov: priznanje i opravdanje   priznanje i opravdanje Icon_minitimepon oľu 16, 2009 9:57 am

kako kažete roditeljima da ste dobili lošu ocjenu u školi ili da ste neopravdano izostali sa nastave? prešutite li to ili imate nekakvu taktiku?
kako u školi opravdate nedolazak na nastavu?
baš me zanima koliko ste maštoviti zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

priznanje i opravdanje Empty
PostajNaslov: Re: priznanje i opravdanje   priznanje i opravdanje Icon_minitimepon oľu 16, 2009 12:08 pm

Ja sam u osnovnoj presucivala ali nisam bas cesto ni dobivala lose ocjene...ko je smio pa da bude mlati ... :P
U srednjoj bih rekla sve ocjene...recimo da sam preuzela odgovornost za svoje postupke... zubi
[Vrh] Go down
switch
Višestanični organizam
switch


Male
Leo Horse
Broj postova : 75
Age : 33
Registration date : 26.01.2009

priznanje i opravdanje Empty
PostajNaslov: Re: priznanje i opravdanje   priznanje i opravdanje Icon_minitimepon oľu 16, 2009 12:12 pm

ja nikad nisam rekao niti jednu ocjenu niti u osnovnoj niti u srednjoj...stara bi mi to vidjela kad bi otisla u skolu
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

priznanje i opravdanje Empty
PostajNaslov: Re: priznanje i opravdanje   priznanje i opravdanje Icon_minitimepon oľu 16, 2009 12:41 pm

Predpostavljam da imas ok ocjene :)
[Vrh] Go down
switch
Višestanični organizam
switch


Male
Leo Horse
Broj postova : 75
Age : 33
Registration date : 26.01.2009

priznanje i opravdanje Empty
PostajNaslov: Re: priznanje i opravdanje   priznanje i opravdanje Icon_minitimepon oľu 16, 2009 3:54 pm

imao sam solidne...znaci max ocjena 3 vise manje jedinice ali je to bilo iz ljenosti,jer mi se nije dalo raditi nista niti pisati niti slusati
ali nisam pao niti jedan razred nista (zavrsio sam ja svoju skolu)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

priznanje i opravdanje Empty
PostajNaslov: Re: priznanje i opravdanje   priznanje i opravdanje Icon_minitimesub svi 23, 2009 2:34 pm

Tijekom osnovne me ''stara'' poprilično kontrolirala pa nisam niti mogao baš prešutjeti i da sam htio. Izostajao nisam.

U srednjoj me malo manje kontrolirala i imao sam slobodu, a prešućivanje sam vezao uz vlastitu odgovornost i procjenu. Recimo nekad sam znao reći da lošu ocjenu, ali uglavnom sam čekao da ju prvo ispravim. Primjer, dobio sam 2 iz povijesti i tada sam za 2 tjedna ispravio na 4 ili 5. Nisam rekao da sam dobio 2, nego sam rekao da sam iz odgovaranja dobio 2 i 5, 2 iz nekog gradiva, a 5 iz nekog drugog...
Ako sam pak dobio 1, a bila je mogućnost da ju ispravim tako da mi se jedinica izbriše, tada ne bih rekao za jedan tako dugo dok ju ne ispravim i dok ju više ne bih niti imao. Pazio sam na roditeljske sastanke kada je bio popis ocjena pa sam znao da prije toga trebam sve reći da ne ispadne da sam prešućivao. Također sam pazio da do roditeljskog ne skupim 5-6 loših ocjena koje sam prešutio, pa da ne ispadne da sam u zadnjem tjednu kao dobio 5-6 dvojki ili jedinica :P

Moja taktika je bila odlična jer sam se brinuo o svojim ocjenama, nisam prešućivao ocjene za koje sam znao da ne mogu ispraviti. Kada sam prešutio neku ocjenu, sam sebi sam zadao zadatak da imam da ju ispravim. Ne znam jesam li koji put zakazao, ne sjećam se. Uglavnom sam ocjene ispravio u roku 2 tjedna tako da mi se prešućivanje isplatilo jer sam ta 2 tjedna imao slobodno vrijeme kao da su sve ocjene ok, a nisam imao nekih sankcija doma + ispravio sam. Svi sretni i zadovoljni.

Oko izostanaka... Svaki svoj izostanak sam pokušao opravdati, bilo da je riječ o bolesti ili frentanju s tim da sam za frentanje lagao razredniku (naravno, to su neopravdani satovi) te sam izmišljavao razloge, ali mami nisam lagao, ona je sve znala. Mami sam ponekad unaprijed reko da ću frentati nešto, recimo povijest jer nisam spreman jer smo taj tjedan pisali 3 testa za koje sam učio dok povijest nisam imao vremena pipnuti, pa sam frendao jedan dan tako da izbjegnem lošu ocjenu, a istovremeno sam bio dovoljno odgovoran da se pobrinem da mi se to frentanje isplati te se naučio za sljedeći tjedan.

Frentao sam prosječno 4 dana po školskoj godini, ostalo sam išao i prihvatio odgovornost ako bih dobio lošu ocjenu ukoliko nisam bio spreman.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

priznanje i opravdanje Empty
PostajNaslov: Re: priznanje i opravdanje   priznanje i opravdanje Icon_minitimened svi 24, 2009 8:50 pm

uvik me bia strah toga, al obicno bi il prizna il presutia pa se nada da nece vidit.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

priznanje i opravdanje Empty
PostajNaslov: Re: priznanje i opravdanje   priznanje i opravdanje Icon_minitimened svi 24, 2009 9:30 pm

haha ma lako je za ocjene...meni bi starci dosli na primanje u skolu i onda bi saznali da me nije ni bilo u skoli po 4-5 dana.....aa jesam bio bitanga jadni li su oni bili sa mnom...sta su sve prosli...
[Vrh] Go down
Black_Pearl
Višestanični organizam
Black_Pearl


Female
Pisces Buffalo
Broj postova : 46
Age : 27
Location : Karlovac,Hrvatska
Registration date : 01.08.2009

priznanje i opravdanje Empty
PostajNaslov: Re: priznanje i opravdanje   priznanje i opravdanje Icon_minitimepon kol 03, 2009 12:43 am

joj...meni je uvijek najgore kad zaspim,a škola ujutro,pa se onih ˝5 min˝oduži i tak...al nikad nisam govorila razrednici da sam zaspala(odmah neopravdani-ne pada mi na pamet),nego bi uvijek do škole nešto izmislila-npr.kišilo je,a ja zaspala.napokon dođem u školu i kažem da me zalio kamion na pješačkom i da sam bila mokra do kože,pa da sam se išla doma presvući.a starci su uglavno sve uvijek znali i znaju. kaj se tiče ocjena,još nije bilo loših...pa dobro je,ali to su bile stvarno sitnice(tablica množenja,3.razr xD) i to sam ja plakala,a mama me tješila i govorila da će sve bit ok,da ću ispravit i tak.bogu hvala imam razumne roditelje!!! :)
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

priznanje i opravdanje Empty
PostajNaslov: Re: priznanje i opravdanje   priznanje i opravdanje Icon_minitimepon kol 03, 2009 9:10 am

jedan moj prijatelj svaki put zaspi, jednom il dvaput u tijednu (kad se ide ujutro) zakasni na prvi sat, al ne sad zaspi 5-6 min nego pol sata, a jednom smo isli prijepodne i poslijpodne imali informatiku a on zakasni na informatiku i kaze zapo sam lol, a ona jos glupa pa kaze dobro
[Vrh] Go down
Black_Pearl
Višestanični organizam
Black_Pearl


Female
Pisces Buffalo
Broj postova : 46
Age : 27
Location : Karlovac,Hrvatska
Registration date : 01.08.2009

priznanje i opravdanje Empty
PostajNaslov: Re: priznanje i opravdanje   priznanje i opravdanje Icon_minitimesri lis 28, 2009 9:55 pm

phahaha... malo si odrijemao lik popodne...haha...
[Vrh] Go down
.meLinda.
Stanica
.meLinda.


Female
Taurus Pig
Broj postova : 14
Age : 28
Location : Split - grad NEUKIH
Registration date : 06.11.2009

priznanje i opravdanje Empty
PostajNaslov: Re: priznanje i opravdanje   priznanje i opravdanje Icon_minitimepet stu 06, 2009 11:12 pm

losu ocjeanu normalno kazen :)
a kad mi se neda ic, kad ne naucin za neko ispitivanje, jednostavno markiran sa prijateljicon, i posli do doktorice, kazen joj da me bolila glava/drob/zub i napise mi opravdanje i to donesen razrednici..
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

priznanje i opravdanje Empty
PostajNaslov: Re: priznanje i opravdanje   priznanje i opravdanje Icon_minitimesub stu 07, 2009 1:21 am

Pazi samo da to ne bude prečesto kako je bilo kod nas. Imali smo 2 koje su obavezno izostale po 2 dana na tjedan u kriznim vremenima :P
[Vrh] Go down
Tilia cordata
Višestanični organizam
Tilia cordata


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 53
Age : 32
Location : Svijet mašte
Registration date : 12.11.2009

priznanje i opravdanje Empty
PostajNaslov: Re: priznanje i opravdanje   priznanje i opravdanje Icon_minitimepet stu 13, 2009 10:26 pm

Ja svoje ocjene ne prešućujem uvijek sve kažem... mislim pogotovo sada u srednjoj, a iskreno nemam ni šta prešutjeti ocjene su mi odlične dobro zalomi se i meni koja 1 ali to uvijek kažem.. nije mi neki bauk..
A što se tiče markiranja/ izvlačenja sa nastave to nikad ne radim.. tk da... zubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





priznanje i opravdanje Empty
PostajNaslov: Re: priznanje i opravdanje   priznanje i opravdanje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
priznanje i opravdanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Obitelj :: Teens-
Forum(o)Bir: