Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Share

kompleksi

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimesub stu 17, 2007 10:31 pm

Ja uvijek kompliciram :D

No srećom, nemam puno kompleksa (a imala sam ih...)
[Vrh] Go down
vladimir
banned

Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Registration date : 19.09.2007

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimesub stu 17, 2007 10:34 pm

bolje komplikovano nego prosto,jer prosto je nakako"fade" :)
[Vrh] Go down
BUBI
Višestanični organizam
BUBI

Female
Cancer Dragon
Broj postova : 59
Registration date : 22.11.2007

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimesub pro 01, 2007 4:41 pm

Da pocnem...
Nisam bas sve procitala,pa se unapred izvinjavam.
Moje licno iskustvo mi govori da je to neizbezna glupost.Cak i kod onih koji imaju vidljivu "manu".
Nista mi se nije dopadalo,za sve sam mislila da treba bolje...
Vreme..
E,sad kad sam na pragu starenja uvidjam koliko sam i lepa i zgodna i sarmantna,i pametna..i skromna sto se iz prilozenog da uociti.

Sve je na mestu i sve funkcionise...i nije odurno...tako da ok.
Jedino sto sam lenja do ludila,ne bavim se telom uopste a mogla bi i manje stariti i izgledati na ovo dobro jos bolje.Mrzi me da se aktiviram sa nekim sportom i pusim dosta...to su mane.
Teram se da krenem na plivanje,to bi jedino mogla voljno vezbati.
Trcanje,razne vrste gimnastika(sa svim modernim imenima) i sl ...ni luda!
greska...ali tako je.
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned

Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Registration date : 28.09.2007

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimečet pro 20, 2007 7:47 pm

doživjeti stotu, doživjeti stotu...
prija vam jabuka i eva i grijeh a bore bore vam prave i suze i smeijeh
učite jogu, kamasutru, zen
č-č-č-čuvate nerve , kosu, zube, ten
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3244
Registration date : 23.09.2007

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimečet pro 20, 2007 8:29 pm

"...ja vam nisam bas za to..." (doziveti stotu - ne mogu da zamislim gore prokletstvo, nego zaglaviti ovde, u ovom telu koje propada u svetu koji propada... dalje... samo dalje ici... ) *
[Vrh] Go down
SweeTGoth
Stanica
SweeTGoth

Female
Taurus Monkey
Broj postova : 18
Registration date : 01.06.2008

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimepon lip 02, 2008 6:49 pm

mogu reci da sam imala dosta kompleksa...poput onih,,ajme,pogledaj me,pogledaj samo taj stomak,ovdje imam celulita...''ovo ono...mogu reci da sam zbog tih nabijenih kompleksa
od strane "prijateljica" cak i 2 mjeseca bila na dijeti..ali ne na uobicajenoj dijeti...naime,imala sam problema sa bulimijom....izgubila sam oko nekih 5 kg,mjesecnicu nisam imala mjesecima...mislim,sta mi bi?...nakon ovog svega imam drugaciju sliku o sebi....jos uvijek mi je vazno da mi je linija dobra,ali ono..odlucila sam ne misliti na te sitne nedostatke koje,vjerujem,ima svaka zena,djevojka....xD
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimepon lip 02, 2008 7:13 pm

Eh, naučit ćeš s vremenom kritično slušati one oko sebe. A dotad - trebaš izbjegavati ovakva pogubna rješenja :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimepet lis 01, 2010 2:57 am

Drage forumašice/forumaši. Svatko od nas zasigurno ima neke fizičke nedostatke, međutim to nisu nužno kompleksi, jer sve ovisi kako se s njima nosimo. miga

Evo, na ovu temu sam došla povodom jednog razgovora sa prijateljem. Moram iznijeti detalje razgovora koji automatski postavlja bitna pitanja.
Dakle, pijemo mi kavicu i pričamo o koječemu, a ubrzo tema skreće na to da se dotični frend, od 25 godina okrenuo u toku dana za jednom curom.
I sad...pojašnjava on da je ženska bila pravi "komad", visoka oko 180 cm, dobrih nogu. :P

Ja smijući se dobacim da je zasigurno bila atraktivno odjevena kad se zagledao. :D
On kaže jest. I onda mi opiše kako je bila odjevena. Nosila je kratku suknjicu, crne čarape i čizme (vrlo predvidljivo). I kako razgovor teče dalje, ja spomenem da je sve to o.k., međutim taj stil kraćih suknjica i atraktivnije odjeće nije moj đir (kao niti nekih mojih poznanica), jer se u tome ne osjećam ugodno.

Sljedeće što je bilo me zasmetalo, jer je frend postavio tipično mušku konstataciju, o kojem smo već puno puta pričali, kad sam mu razjašnjavala neke svoje razloge:
" Sigurno imaš komplekse sa izgledom svojih nogu ili smatraš da nisu dovoljno dobre, jer tako je u slučaju 9/10 žena. U protivnom bi nosila kratko". suspect :x

Moram priznati da mi je ta tvrdnja veoma išla na živce. Mislim, možda sam ja izuzetak, ali znači li to što jedna žena/djevojka ne nosi atraktivnu i seksepilnu odjeću da automatski ima nekih fizičkih kompleksa oko svog tijela? Ili bi sve žene morale nositi atraktivnu odjeću i naglašavati svoje obline?

Ja znam koji razlozi rukovode mene pri odluci da ne nosim takve stvari. Nisu kompleksi, već ne želim preveliku pažnju od strane kojekakvih muških bisera, koji moraju okrenuti glavu čim vide da žena nosi kraću suknju i čuju odzvanjanje potpetica. Meni to pričinjava neugodu. kava

Nakon toga, priča je krenula još malo u širinu. Frend je rekao da je na dotičnom "komadu" bio upravo fascinantan pogled, koji je zračio samopouzdanjem. I još je nadodao da su vjerojatno mnoge djevojke (moje vršnjakinje) još podosta nezrele i da ih netko treba uputiti u taj "svijet" i dati im podršku da bude očito da su zadovoljne same sobom, poput te djevojke.

Mislim, wtf? scratch Po toj muškoj logici, ispada da su dotjerane žene superironije i samopouzdanije od onih koje to ne čine i to na raznim životnim aspektima.
Čak bi mi, ostale, od njih trebale učiti, iako ne znamo jesu li dotične praznoglave tuke kojima je zadovoljstvo na lice namamila samo nova krpica, ljubljenje slike svoje ili pak položeni ispit, učinjeno dobro djelo.

Dakle, jedino što je mene zasmetalo su spomenuti "tipični" zaključci, koji u mom slučaju i nemaju pokrića, a nakon toga i teorija o samopouzdanju koje se mora "očitavati na licu" i to još djevojke koja "zna što želi", u kratkoj suknjici i totalno neodoljivoj.

Jesam li izolirani slučaj? Žele li sve žene biti sexy ili je ovo što ja pričam samo opravdanje iza kojeg se skrivaju kompleksi i manjak
samopouzdanja? scratch Je li naveden slučaj kreiranja modela "savršene djevojke" kojeg bi žene morale slijediti samo pokušaj nametanja idela muške mašte ili dobronamjerni pokušaj otvaranja pogleda nekim djevojkama, koje su eto zabrazdile u nekom kompleksu da se riješe svojih ženskih mušica i kompletnom pojavom pokažu "ženu u sebi"?
Naposljetku, percipiraju li muškarci (i žene) ženski rod koji odjećom baš ne istakne svoje atribute kao žene sa manjkom samopouzdanja? misli

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimepet lis 01, 2010 1:25 pm

Ne znam baš zna li tvoj frend razliku između "ne željeti" nešto i kompleksa. Iz pročitanoga mi se čini kako on misli da je to ista stvar, dok netko nešto ne želi, da to odmah znači kako ima kompleks vezan za to i da zato to ne želi. To naravno nije tako. To odmah odgovara i na postavljeno pitanje:

Citat :
Mislim, možda sam ja izuzetak, ali znači li to što jedna žena/djevojka ne nosi atraktivnu i seksepilnu odjeću da automatski ima nekih fizičkih kompleksa oko svog tijela? Ili bi sve žene morale nositi atraktivnu odjeću i naglašavati svoje obline?

Ne, to uopće ne znači to. Zašto bi netko nosio nešto što ne voli nositi? To nije kompleks, kompleks je onda kada bi se osjećala nekakva istaknuta odbojnost prema nečemu, srž problema seže i do pitanja same moralnosti sa samim sobom, neprihvaćanje toga kao dio nekakve normale, već sama pomisao na to izaziva negativnu reakciju, iako ne nužno vidljivo istaknutu.

Što se tiče nošenja odjeće, nema pravila da bi cura trebala nositi ne znam kakvu odjeću i naglašavati svoje adute. Ona to može ako želi, a ako ne želi, opet ok, zašto bi uopće trebala željeti.

Citat :
I još je nadodao da su vjerojatno mnoge djevojke (moje vršnjakinje) još podosta nezrele i da ih netko treba uputiti u taj "svijet" i dati im podršku da bude očito da su zadovoljne same sobom, poput te djevojke.

Zadovoljstvo sa sobom nema veze sa odjećom koju nosimo, a ako je tvoj frend to dvoje povezao, onda se vara, jer bi to značilo upravo ono što si napisala, da su dotjerane žene na neki način "superiornije". Ne treba dotjerivanje i ne znam kakve krpice da bi žena bila zadovoljna sa sobom, to se vidi preko bilo kakve odjeće, a kad smo već kod toga, jako seksualno izraženu odjeću nose uglavnom ne pretjerano samozadovoljne cure.

Nadam se da sam pokrio sva pitanja s napisanim :P

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimepet lis 01, 2010 1:43 pm

@Athena...a s kim se ti druzis zeno...vazno da s nama neces na kavu kava Ali ajde, kontam da tip ima 25 godina sto znaci da mu je glava u dupetu pa misli da je popio svu pamet svijeta. Znas vec koliko muskom rodu treba da iscupa glavu iz dupeta...ako ikad :P

Zena je imala zanosan pogled i bila je sva takva "samopouzdana" bas zato jer se tupan okrenuo za njom. Ajd nek prodje obucena u neku vrecu, bez make-upa, frizure, nakita i td. pa da vidimo kakav ce pogled i smopouzdanje imat. Naravski nije to sto kazem uklesano u kamenu ali je vrlo cesto tako.

Inace razmisljam kao i ti. Ako obuces nesto kratko ljudi ce te vise gledat. Ja moram biti psihicki spremna za to i nikako ne volim sama hodat po gradu takva. A samopouzdanje u pogledu necu imati niti upucivati nekom "genijalcu" odjevena u minjak jer to nije ono sto me "dize". Predpostavljam da je tako i s tobom i da samopouzdanje imas onda kada si na "svom terenu" sto znaci neko polje rada, razmisljanja, interesa koje te zanima. I sad zavisi sto je kome to polje. Tebi je mozda to pravo, filozofija, duhovnost, a vecini tih naprlitanih je njihovo dupe. Naglasavam, nije pravilo i ne govorim sad za tu curu kao tu curu ali je najcesce tako.

Inace, moja trenerica koja ima predivno ali predivno tijelo (mislim zena trenira po citav dan) daleko najbolje izgleda u trapericama ili nekim hlacama malo vojnog stila, onako ravno krojenim i obicnoj majici tipa potkosulje sirokih bretela ili u trenirkama dok u haljinici izgleda pomalo izgubljeno i "blesavo". Toliko o tome kava

Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimepet lis 01, 2010 2:39 pm

@Alpha, to je poznanik iz srednje, nije da nešto često idemo na kavu+ tip završava faks i općenito ga ne smatram nekim praznoglavcem, zato me je generalizacija "cure koje ne nose kratko misle da nemaju dobre noge" i zasmetala.

I što se tiče kave, ma bude još prilike (valjda). :P
Tu se slažem s tobom, jer ono što mi vidimo kad površno na nekog bacimo pogled na ulici, je samo vanjština, fasada i pogled, koji ne govori puno. Možda je to pogled trenutnog stanja, ali opet ne znamo koji su izvori toga.
Možda bi meni izvori njenog ili nečijeg tuđeg zadovoljstva bili neshvatljivi, preplitki ili to s druge strane ne mora biti slučaj.

I da, vjerojatno je cjelokupni dojam osobe i njene atraktivnosti pridonio tome da je netko uopće pogleda, što ne bi bio slučaj sa nekim agilnom bakicom koja vozi kolica u dućan i koja nosi neku bapsku haljinu.
Meni osobno je prekrasno kad vidim starije osobe koje imaju zadovoljan izraz na licu i koje su nedvojbeno puno toga prošle. To može biti neka baka koja sad cvijeće u vrtu, ali lijepo je osjetiti da iz tih ljudi nešto zrači, bilo to iskustvo ili zadovoljstvo koje proistječe iz pravih vrijednosti i spoznaje da su na dobrom putu. :)

Što se tiče drugih djevojaka, koje hodaju atraktivno odjevene po gradu, činjenica je da takve primjerke vidimo svaki dan. Naravno, nije to loše i isto ne znači da su dotične tuke zubi, ali okarakterizirati nekog površno da je zadovoljan životom "iz pogleda na prvi pogled" ili još smatrati da bi taj primjer trebale slijediti sve žene (u protivnom su nesigurne) je u krajnjoj liniji neozbiljno i nezrelo. :P

Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8408
Registration date : 28.12.2007

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimepet lis 01, 2010 3:37 pm

Athena je napisao/la:

Čak bi mi, ostale, od njih trebale učiti, iako ne znamo jesu li dotične praznoglave tuke kojima je zadovoljstvo na lice namamila samo nova krpica, ljubljenje slike svoje ili pak položeni ispit, učinjeno dobro djelo.
Opa Athena, pa zar nisi ti stajališta da ne postoje praznoglave tuke i da je sve to relativno tj. sve ovisi o onome tko gleda lol!

I što je taj tvoj poznanik njoj gledao u oći kad je bila tako zgodna i u tako sexy haljinici ;)

No da kažem i svoje mišljenje o toj temi, više volim da su žene s kojima sam na kavi i s kojima se družim normalno obućene, u suprotnom postoji mogućnost da mi pažnja ode na nešto drugo i da ne znam o čemu ona govori ;)

Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimepet lis 01, 2010 5:21 pm

Chakotay je napisao/la:

Opa Athena, pa zar nisi ti stajališta da ne postoje praznoglave tuke i da je sve to relativno tj. sve ovisi o onome tko gleda lol!

Pa postoje praznoglave tuke, iako definicija kad će netko nekoga okarakterizirati "praznoglavim" ovisi opet o onome što taj individualac smatra takvim, iako je sigurno da postoji konvencionalna shvaćanja što znači biti takav.
Naravno, isto ovisi o tome što je nekome prioritetno kod neke osobe, tako ću ja nekome biti dosadna, nezanimljiva i pain in the ass, za razliku od ženskice puna života koja mrda guzom. lol!

@Chak pa nemoj sad reći da je ženskica ukusno, ali sexy odjevena u haljinicu (minjak) sa crnim čarapama i čizmicama nenormalnog outfita. cerek
Ipak, znam na što misliš.
Ne voliš nehotice skrenuti svoju pažnju sa razgovora na nešto :D , iako je kod vas muških to stvarno rijetka pojava i nešto što se teško postiže. rofl2

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimeuto lis 12, 2010 11:13 am

@Athena...nekako imam dojam da si povezala dvije stvari koje nemaju veze. Rekla si da tip zavrsava fax pa mu je to kao neka garancija da nije budaletina. E sad, ne kazem da tip jeste budaletina ali cinjenica je da faks ne znaci nista. Al brate - bas nista. Osim sto citavu stvar cini jos tragicnijom jer covjek, htio ne htio, ocekuje da netko tko je visoko obrazovan ipak ima nesto pameti.

Nego, ovdje bih obratila paznju na onaj dio gdje tip kaze kako bi druge zene trebale uciti od te koju je on vidio. I ti kazes da on nije tupoglavac (sto ce mu puno prije dati kredibilitet nego cinjenica da ide na fax). Pada mi na pamet kako su se decki ovdje kod nas na forumu bili izjasnjavali kako zena uopce ne mora biti nesto dotjerana i da im se zene svidjaju radi toga kakve su, a ne kako se nose i kako izgledaju...kontradiktorne informacije :P

Osobno misim da je vecina pripadnika muskog roda slicnog razmisljanja kao taj tvoj poznanik :P

Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimeuto lis 12, 2010 11:50 am

Alpha je napisao/la:

Nego, ovdje bih obratila paznju na onaj dio gdje tip kaze kako bi druge zene trebale uciti od te koju je on vidio. I ti kazes da on nije tupoglavac (sto ce mu puno prije dati kredibilitet nego cinjenica da ide na fax).

On je rekao da bi žene trebale učiti kako biti samopouzdane, iako to (navodno) nije povezao (kako kaže) sa fizičkim izgledom i dotjerivanjem dotične žene, već zadovoljnim izgledom na njenom licu. Dakle, on tvrdi da sve žene ne moraju izgledati poput ove, ali da bi trebale imati zadovoljstvo koje se lako očita, kao u dotičnom primjeru. Pitanje je kako isto zadovoljstvo mnogi propuštaju iščitati sa naboranog lica bakice koja plijevi vrt ili ga zapaze, ali ne pričaju toliko o njemu. :D

Poznajem ga donekle dobro još iz srednje škole pa mogu reći da tip nije budaletina, ali očito je po tim pitanjima parira većini, svjesno ili nesvjesno. :P
Stvar je u tome da on niti nije povezao (ili si nije htio priznati) da je upravo akcent cjelokupnog dojma isključivo na fizičkom dojmu, a ne na "pogledu".
Sve ostalo je nastalo naknadno i logično da bi u situacijama kad nam se netko svidi, nastojimo pomalo idelizirati dotičnu osobu ili joj pri pripisujemo osobine koje bi voljeli da ima.

Tako je on još spomenuo da mu se činilo u tom trenutku, da izvor njenog zadovoljstva nije bio "površne" prirode. Samo se pitam kako je moguće da dođu do tog zaključka (ne činjenice samog zadovoljstva, već njegova izvora lolcina ) na temelju par sekundi pogleda na neku ženu. zubi

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimeuto lis 12, 2010 12:09 pm

Slazem se sa svim napisanim. Problem je sto on zasigurno smatra kako je 100% u pravu. Uopce ne sumnja u svoje zakljucke. A hebi ga :P

PraGlodavac
tinityrannical

Female
Cancer Rooster
Broj postova : 748
Registration date : 19.02.2011

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimeuto kol 27, 2013 9:28 pm

lol da vidimo sto mi se ne svida na meni. Gdje pocet? face

-nos; imam malu kvrgicu, tj. nisam sigurna jel ga ne volim jer mi sestra isto ima i to nas nekak povezuje
-usne; totalno su krive, koza od lica mi ide prek usana lol neznam kak da objasnim
-oci; kao da su u tunelu haha malene i crne, dosadne.
-kosa; imala sam nekoc cvrstu, dugu kosu. Dok ju nisam sa peroksidom unistila face ali to sam si sama kriva
-ramena; imam zbog plivanja jaka ramena
-nadlaktice; ogromne su, to je cesti problem kod zena.
-prsa; lol imam malo povelike khm^^ ne svida mi se to
-kuk; presirok
-noge; kvrgave i punih oziljaka od sk8anja face

a sto volim:

-pupak; bas je lijepi.
-noge; jer im je forma lijepa
-ruke; jer su malene i zenstvene

to je to face
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimeuto kol 27, 2013 10:08 pm

Kada se gledas stalno u ogledalo vidjet ces i najmanje sitnice koje ti se nesvidjaju, sitnice koje vjerojatno drugi nece primjetiti ili mozda nemisle da su lose/ruzne. Netreba se zamarati time, ionako se nemoze promjeniti.

tako da nemoj pretjerivat sad :)
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical

Female
Cancer Rooster
Broj postova : 748
Registration date : 19.02.2011

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimeuto kol 27, 2013 10:09 pm

Remke je napisao/la:
Kada se gledas stalno u ogledalo
sta cu kad sam lijepa durimse 

zubo
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar

Male
Capricorn Broj postova : 1241
Registration date : 27.04.2010

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimesri kol 28, 2013 1:20 am

tinityrannical je napisao/la:

sta cu kad sam lijepa durimse 

zubo
lolcina 
dobra dobra zubi 
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco

Male
Leo Snake
Broj postova : 1082
Registration date : 18.06.2015

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitimeuto lis 13, 2015 7:09 pm

Kompleksi su zeznuta stvar,pogotovo kod zena-devojaka. ;) .
[Vrh] Go down
Sponsored content

kompleksi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kompleksi   kompleksi - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down

kompleksi
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6