Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji

Go down 
+59
Waris 68
Aniin
Jedi Mind Tricks
Korplikan
ficoom666
Prometheus
Dantalion
Novus ordo seclorum
Arlena3004
jeruzalem
Vinterlandet
Iris_666
LJUBAV
CELICNI ALHEMICAR
SkywardSword
Kahali
Isabela
misunderztood
Foto
Akasha
tiadora
saturn
Star23
Lyra
Bobby
orca
biga
Sadb
Zona
maiko
linda
wanderer8
Dada289
lady_starstruck
mirela2608
flory
guitar_master
hrvooo
ukiss
maki976
Chakotay
ANTEA65
MoW
Athena
Eternity
Aurora Borealis
Legionar
Skulptura
schmizzl
djurdjica
Flamezar
morian
Hexenkind
Gea
Berny_Sinara
Svjetloisjena
zvezda
Blizzard
Alpha
63 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimečet svi 14, 2009 6:44 pm

kristal daje energiju nosiocu zato je jako štetno da ga netko drugi dira jer uzajamna energija otiđe drugamo,
znam kad je moja sestra dobila kristalni privjesak prijateljica ga je morala oprati u sapunu i pincetom prenjeti u najlon kako ne bi preokrenula moć djelovanja i u mjesto smirenosti dala glavobolju

inače i ja bi mjesečev kamen lovely prekrasan je

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimepet svi 15, 2009 1:16 am

Gea je napisao/la:
kristal daje energiju nosiocu zato je jako štetno da ga netko drugi dira jer uzajamna energija otiđe drugamo,
znam kad je moja sestra dobila kristalni privjesak prijateljica ga je morala oprati u sapunu i pincetom prenjeti u najlon kako ne bi preokrenula moć djelovanja i u mjesto smirenosti dala glavobolju

inače i ja bi mjesečev kamen lovely prekrasan je
obozavam taj kamen me wanan it! najbolje je otici u rudnik po nj hehehehe
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimepet svi 15, 2009 2:46 am

ja kramp ti lopatu ;)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimesub svi 16, 2009 1:51 pm

@gea moze hahaha XD uzet cu iono sito ak nadjemo zlata haha
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimesub svi 16, 2009 11:04 pm

lol!

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimened svi 17, 2009 1:55 pm

lol
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimepon srp 06, 2009 10:44 pm

a vidim da ovdje ima i ljubitelja lijpog kamenja...evo još jednog :) osim što posjeduju mističnu ljepotu, drago kamenje ima i određene moći...kod toga treba ipak biti oprezan, i savjetovao bi svakom da prije nego što si neki kristal obijesi oko vrata, stavi na prst il u džep, savjetuje nekoga tko s time ima iskustva...svaki kristal ima određenu kristalnu strukturu, a svaka struktura je u biti jedna vrsta frekvencije...kako smo i mi sami stvoreni od energije, tako svatko od nas ima svoju razinu frekvencije...bitno je da se frekvencije tijela i kristala podudarajau, kako ne bi došlo do oštećenja aure...tako nije baš preporučivo da neka od vas cura bez razmišljanja stavi oko vrata ogrlicu pokojne bake, jer je ta ogrlica dugotrajnom primjenom programirana za nekog drugog...jednako tako, ukoliko imate neki kristal, pa vam se on polomi, dobili ste dva različita kristala s dvije različite kristalne strukture, odnosno frekvencije, te nije uvijek da vam oba ta kristala odgovaraju...kada se kupuju, odnosno nabavljaju kristali, najbolje je po momk mišljenju nekako osjetiti koji vam najviše odgovara...ja sam osobno nabavio dosta kristala u jednom danu, u jednom dućanu u inozemstvu, a nisam imao nikakvo pomagalo (visak) za provjeru...tako sam jednosatvo gurnuo šaku u zdjelicu punu primjerice ametista i jednostavno pokušao osjetiti koji mi se od tih kristala najbolje lijepi za ruku, koji mi daje najpozitivniji signal...na taj način sam odabrao ametist, rozenkvarc, dugin opsidian, selenit, jaspis, ahat, opal, mjesečev kamen, peridot, oniks, smaragd, rubin...sorry ak sam nekaj zaboravil...i kad sam došao kući, visak mi je pokazao jedino za peridot da mi ne odgovara...a znao sam i zašto...naime, kod peridota sam posebno tražio jedan kamenčić koji bi bio posebnih dimenzija, tako sam uzeo jedan u obliku suze...dao sam ga mami, njoj odgovara :)
...svaki kamen ne mora odgovarati svakoj osobi, tako primjerice, većina tvrdi da je aleksandrit dobar za osobe rođene u znaku Blizanaca...međutim, isti komad aleksandrita ne mora biti dobar za mene il nekog drugog Blizanca...spomenuo sam aleksandrit jer je netko napisao da neki kristali mijenjaju boju kod drugačijeg raspoloženja...ne svi, ali kod aleksandrita je to upravo slučaj, i baš zato se smatra svetim kamenom Blizanaca...nadalje, htio bi još spomenuti i da se danas gotovo svaki kristal može dobiti i umjetnim putem...tako možete dobiti i prekrasni aleksandrit koji isto tako mijenja boje kao i pravi...međutim, fora je u tome da svaki prirodni kristal ima u sebi neku malu nepravilnost, pukotinicu koja ga čini jedinstvenim...i upravo te nepravilnosti su ključne u kristaloterapiji, to ih čini magičnim...iako i neki umjetni mogu imati magična svojstva, uvijek bi izabrao neki grdi, popucali smaragd, nego prekrasnu umjetnu tvorevinu bez duše
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimepon srp 06, 2009 11:10 pm

Hvala na ovako opsežnom i detaljnom objašnjenju :)

Čula sam da se kristali mogu očistiti tako da se ostave u soli preko noći, tako sam ja sredila bakin nakit, no kako smo pokojna baka i ja bile dosta različite, njezini kamenčići mi i dalje ne pristaju pa ih više čuvam za uspomenu, samo jednom sam ih nosila u nekoliko godina, na sestrinoj svadbi, sa željom da taj nakit nekako simbolično obilježi bakinu prisutnost na tom svečanom činu.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 12:02 am

i ja sam čula za čišćenje kamenja morskom solju i izvorskom vodom, pogotovo ako se neko kupi kao dar, onda ta osoba nakon što ga očisti ne smije dirati rukama tj. kožom
inače još nemam ništa- u biti imam jedan za lječenje jetre, ali to mi nije baš potrebno zubo za sada kad nemam nikakvih prihoda preskupi su mi hekla

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 5:56 pm

Kristali se mogu čistiti na više načina...jedan je poseban za svaki od kristala, tako da neću ovdje to pisati s obzirom da bi potrajalo, primjerice mjesečev kamen se čisti na svjetlosti punog mjeseca...drugi način je taj spomenuti sa solju i vodom, i taj način se može koristiti za apsolutno sve kritale...jednostavno se stave u neku posudu, pokriju vodom i naspe se soli, po mogućnosti morska, te se ostavi dok voda sasvim ne ispari...dogodit će se to da će kristali bit prekriveni sitnim kristalićima soli, koji se jednostavno otru prstima...preostalu sol bacite...i treći način se može koristiti za sve kristale, ato je najjednostavnije prirodno čišćenje...stavite kristale u neku posudu i jednostavno ih ostavite vani, pomogućnosti negdje u prirodi, tako da njih djeluju prirodne pojave, Sunce, mjesečina, niti kiša nije loša...ostavite ih tako 24 sata, nakon čega su ponovno očišćeni i puni...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 9:51 pm

Nisam znala da moraju ostati u otopini soli dok se ne skrutne, ostavljala sam ih samo 24 sata. A zapravo je logično. Hvala na informaciji.
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 10:02 pm

Tako je bolje jer sol onda izvuče sve negativnosti iz kristala...zato je bolje da se ta sol više ne upotrebljava...također, nakon što se kamen očisti i napuni može se čak osjetiti i razlika u težini...napunjeni i očišćeni kristali su teži od onih dugo korištenih...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 10:11 pm

Ček, pričaš o čišćenju energije iz kristala? Kako je otkriveno da uopće morska sol čisti kristale od negativne energije, kako je uopće otkriveno i dokazano da kristali doista djeluju i da to sve nisu samo priče? Recimo kako bih ja sad mogao provjeriti da oni doista djeluju?
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 10:39 pm

Dokazati to što ti tražiš je gotovo nemoguće...jednako kao dokazati da je Isus postojao...međutim, ako nekome nešto funkcionira, ne treba ti dokaz...tako ja na to gledam...kako dokazati nekome da iscjeljivanje bioenergijom može izliječiti rak? samo tako da ga doista izliječi, jel tako? ja osobno to pokažem na primjeru koji sam spomenuo...viskom dođem ispred televizora i pokaže se da je zračenje negativno, nakon toga ispred televizora stavim malahit, te onda stavim opet visak na isto mjesto...visak će pokazati pozitivno zračenje...međutim, ako si nevjerni Toma, teško da ti bilo tko išta može dokazati, jer se radi o stvarima za koje je doista teško podastrijeti egzaktne dokaze...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 11:44 pm

Ja osobno nisam nevjerni Toma, ali jesam pun sumnje ;)

Doista, ako nekome nešto funkcionira, to je super da je tako ako mu odgovara. Ono što mene zanima jest zašto i kako nešto funkcionira. Ako stavim kristal oko vrata i nakon toga se puno bolje osjećam, to se može protumačiti na više načina. Netko će reći da je to utjecaj kristala, netko da to nema veze s kristalom, već vremenom, netko da je to jednostavno takva faza... Jednostavno gledam na svijet pun mogućnosti gdje ništa nije egzaktno. Slično mi je i sa viskom u tvom primjeru.

Nego što se misli pod pozitivnom i negativnom energijom?
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimesri srp 08, 2009 4:06 pm

Gripphon je napisao/la:
Ako stavim kristal oko vrata i nakon toga se puno bolje osjećam, to se može protumačiti na više načina. Netko će reći da je to utjecaj kristala, netko da to nema veze s kristalom, već vremenom, netko da je to jednostavno takva faza...

Apsolutno, manje-više u svim tim mističnim stvarima je sve vrlo subjektivno i individualno...

Citat :
Nego što se misli pod pozitivnom i negativnom energijom?

Postoje mjesta s različitim energetskim frekvencijama. pod pozitivnom energijom se obično smatra ona koja djeluje blagotvorno na organizam, odnosno ne "oštećuje" strukturu naše energetske matrice. Negativna čini upravo suprotno. Negativno zračenje obično postoji iznad vodenih tokova u zemlji, jer se frekvencija vode mijenja prolaskom zračenja kroz zemlju ili stijene. Dakle negativno zračenje ćeš gotovo isključivo naći oko bunara, ili oko tehničkih elemenata, dok iznad rijeka, potoka i drugih "otvorenih" vodenih tokova nećeš. Slično je i s kristalima, neki mogu oštetiti strukturu aure, a neki mogu očistiti auru ili čakre. Zato je bitno da se oni "pozitivni" kristali uvijek drže unutar aure, odnosno da se negativni maknu iz područja aure, približno metar od našeg fizičkog tijela. Posebno je to važno u prostorijama u kojim spavamo, jer tamo zapravo provodimo najviše vremena. I meni je normalno da su neki skeptični na sve ovo što pišem, jer ne reagira svatko na sve na isti način. Ja osobno čim pomislim na hematit primjerice, osjetim nekakvi metalni okus u ustima, pa ga stoga niti ne volim imati blizu. Jedan moj frend je kad je stavio oko vrata privjesak s oniksom doživio to da ga je nešto počelo gušiti, a čim ga je maknuo gušenje je prestalo. Dok neki ljudi uopće ništa ne doživljavaju, osim same ljepote kamenčića.

A ono za nevjernog Tomu je bila samo usporedba, nisam te mislio uvrijedit...i nema ništa loše u sumnji, to samo pokazuje da razmišljaš svojom glavom i zato hail
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimeuto srp 14, 2009 7:35 pm

Citala sam to sa solju ali i suprotne tvrdnje da zapravo nije dobro zakopati kristal u sol...u principu se preporuca ciscenje vodom, punjenje energijom sunca, mjeseca...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimesri srp 15, 2009 10:53 am

Sol je također kristal, pa se slažem da nije dobro zakopavati druge kristale u samu sol...zato se i miješa s vodom...tako da se čišćenje i radi u kombinaciji soli i vode...voda čisti, a sol puni...tako nekako :) a postoje i kristali koji su jako dobri za čišćenje i punjenje drugih, kao ametist ili citrin recimo...ja svoje kristale obično stavim u metalnu posudicu i stavim ispred kuće među mamino cvijeće na 24 sata kad je pun mjesec...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimesri srp 15, 2009 10:24 pm

Navodno je Gorski kristal dobar za ciscenje raznih drugih kristala...

Svoj Mjesecev praznim mlazom vode, a punim za vrijeme punog Mjeseca :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimečet srp 16, 2009 11:12 am

Ja svoju ogrlicu i narukvicu od Gorskih Kristala, kada se zamute, držim par minuta pod mlazom hladne vode (nemam izvore na dohvat ruke) a potom par sati na direktnom Suncu... i oni se izbistre. Isto radim i sa Roze Kvarcom, Sunčevim Kamenom i Tigrovim Okom... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimečet srp 16, 2009 11:39 am

zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimečet srp 16, 2009 4:39 pm

S vodom je isto OK...ali neki ne vole vodu...Tiger Eye ne bi preporučio da se stavlja u čistu vodu...ali malahit obavezno, pod tekuću po mogućnosti...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimečet srp 16, 2009 4:43 pm

Stavlja? Ja ih drzim pod mlazom...ne uronjene...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimepon srp 20, 2009 10:23 am

Ja osobno Tiger Eye nikad ne stavljam u vodu, pod vodu, osim ako nije sa solju...a kad čistim sa solju, stavim dosta soli, otprilike jednu i pol kavsku šalicu na pola litre vode...Tiger Eye je elementa vatre, pa mu ne odgovara voda, najbolje se puni tako da ga se ostavi na jakom ljetnom posljepodnevnom suncu
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitimepon srp 20, 2009 12:08 pm

Da onda pretpostavim da isto važi i za Sunčev Kamen?... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji
[Vrh] 
Stranica 3 / 35.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
 Similar topics
-
» Drago kamenje
» Drago kamenje
» TAJANSTVENO KAMENJE IZ IKE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: