Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Hrvatska glazba

Go down 
+17
None
Galileo Galilei
meli
axlica
Sentinel
snark
floridana
vladimir
zmija
urbanaaa
babi
sanja
malena
Eosphoros
Alen@l5
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
21 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimesub lis 13, 2007 7:42 pm

Zašto je u medijima podređene inozemnoj?
Zašto se smatra i da li se treba smatrati da je Hrvatska glazba niže kvalitete od inozemne?
Da li je ona niže kvalitete od strane?
Zašto ne postoji jedna jedina emisija koja promovira hrvatsku glazbu?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimesub lis 13, 2007 11:40 pm

Misliš na zabavnu glazbu?

Mislim da su svi jezici diskriminirani u zabavnoj glazbi u odnosu na sveprisutni engleski. Samo, pogledaj koliko su brojni npr. Nijemci ili Francuzi, oni ostavljaju dojam da su manje diskriminirani od nas, a taj dojam je zapravo netočan.
[Vrh] Go down
Alen@l5
Riba
Alen@l5


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 143
Age : 34
Location : Rijeka
Registration date : 17.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimesub lis 13, 2007 11:52 pm

Evo ja, kao mlađi, reči ću da mi Hrvatska glazba uopće ne smeta i ne smatram ju "niže kvalitetnom" od strane, čak ju i smatram u nekim zanrovskim pogledima bolju od strane ! Ali engleski je jezik koji prevladava, pa tako pod pojmom "strana" glazba smatramo americke/engleske pjesme, barem ja....
[Vrh] Go down
Eosphoros
Višestanični organizam



Male
Aries Dragon
Broj postova : 78
Age : 35
Registration date : 12.10.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimesub lis 13, 2007 11:58 pm

Što bi bila manje vrijedna? Ja ću uvijek radije slušati Prljavo kazalište, Parni valjak, Hladno pivo i sl., nego komercijalna sranja izvana koja hoće malo biti pop, malo hard rock, malo punk, recimo Green Day ili Simple Plan ili Von Bondies ili Tokio Hotel, da ne nabrajam sad.

Osim toga, gdje je Americi jedan Oliver ili jedan Gibonni?
[Vrh] Go down
Alen@l5
Riba
Alen@l5


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 143
Age : 34
Location : Rijeka
Registration date : 17.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimened lis 14, 2007 12:00 am

A tek jedan Arsen Dedić ? wheeeeee....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimened lis 14, 2007 12:01 am

I Lisica lovely whee
[Vrh] Go down
Eosphoros
Višestanični organizam



Male
Aries Dragon
Broj postova : 78
Age : 35
Registration date : 12.10.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimened lis 14, 2007 12:06 am

Josipa Lisac je naša najbolja rock-pjevačica što god mislili o njezinom (ne)ukusu u odijevanju i bojanju kose i lica i ostalim radikalnim...radnjama.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimened lis 14, 2007 12:07 am

Eosphoros je napisao/la:
Josipa Lisac je naša najbolja rock-pjevačica što god mislili o njezinom (ne)ukusu u odijevanju i bojanju kose i lica i ostalim radikalnim...radnjama.
Ja je obožavam, zbog pjevanja, ma što stavila na sebe. A i to zna biti zanimljivo, dok čekaš da izađe na scenu lol!
[Vrh] Go down
Eosphoros
Višestanični organizam



Male
Aries Dragon
Broj postova : 78
Age : 35
Registration date : 12.10.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimened lis 14, 2007 12:09 am

Žena ima nenadmašan glas! Svaka joj čast.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimened lis 14, 2007 1:22 am

Ja ju također volim slušati. Kada čujem pjesmu ''kapetane moj'' u njenoj izvedbi, suze mi poteknu... to može samo ona. i ne samo to.
a što se tiče oblačenja, nije jedina koja koja ima takav stil. a i nekad je bolje obučena nego ove naše ljepuškaste ''zvjezdice'' koje misle da sve što obuku dobro im stoji.

a hrvatska glazba, osim gore već navedenih (oliver, gibonni, arsen, josipa i sl. ekipa, uz klape naravno) ostali su svi samo narodni zabavaljači. ja se ipak odlučujem na stranu glazbu, ali ne ovu koja se sluša po našim radijima... slušam opet one kojih nažalost nema po našim radio postajama... 8)
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimened lis 14, 2007 9:02 am

svjetloisjena je napisao/la:
Eosphoros je napisao/la:
Josipa Lisac je naša najbolja rock-pjevačica što god mislili o njezinom (ne)ukusu u odijevanju i bojanju kose i lica i ostalim radikalnim...radnjama.

Ja je obožavam, zbog pjevanja, ma što stavila na sebe. A i to zna biti zanimljivo, dok čekaš da izađe na scenu lol!
obožavam onu ''o jednoj maldosti'' , a tek ''helenu lijepu''... lol!
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimened lis 14, 2007 11:04 am

svjetloisjena je napisao/la:
Eosphoros je napisao/la:
Josipa Lisac je naša najbolja rock-pjevačica što god mislili o njezinom (ne)ukusu u odijevanju i bojanju kose i lica i ostalim radikalnim...radnjama.

Ja je obožavam, zbog pjevanja, ma što stavila na sebe. A i to zna biti zanimljivo, dok čekaš da izađe na scenu lol!
Josipa je umjetnica!
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimened lis 14, 2007 1:38 pm

kad želim slušati kvalitetnu glazbu, kad želim uživati u njoj onda slušam hrvatsku glazbu i to gibonnija, olivera, parni valjak, josipa, balašević (dobro on baš i nije hrvat ali ok) i sl.
stranu slušam zbog dobrog ritma uglavnom... iako ne podcijenjujem ni to, i tamo ima vrlo kvalitetnih
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimened lis 14, 2007 2:48 pm

Meni su na vrhu:

1. Damir Urban
2. Gibonni
3. Let 3
4. Hladno Pivo
5. Parni Valjak.... a ima ih još sigurno.

Mislim da imamo kvalitetnih glazbenika i da se ne smije podcjenjivati naša scena. Čak je i Karma popularna u Japanu rofl
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimened lis 14, 2007 3:14 pm

Tu može spadati i glazba (srba-slovenaca-bosanaca-makedonaca-hrvata-crnogoraca) naša.
Meni je đole sasvim OK.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimened lis 14, 2007 7:09 pm

meni je i stefanovski odličan...
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimened lis 14, 2007 7:10 pm

urbanaaa je napisao/la:
Meni su na vrhu:

1. Damir Urban
2. Gibonni
3. Let 3
4. Hladno Pivo
5. Parni Valjak.... a ima ih još sigurno.

Mislim da imamo kvalitetnih glazbenika i da se ne smije podcjenjivati naša scena. Čak je i Karma popularna u Japanu rofl
prva četiri ides valjak ne volim baš, eto umjesto valjka stavljam balaševića, ali njega na sami vrh... lovely
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimened lis 14, 2007 11:04 pm

Osim Lisice od naših volim slušati Parni valjak, pa Belana i Dedića i Ibricu Jusića i još ponekog, recimo Olivera Dragojevića.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimepon lis 15, 2007 9:05 am

svjetloisjena je napisao/la:
Osim Lisice od naših volim slušati Parni valjak, pa Belana i Dedića i Ibricu Jusića i još ponekog, recimo Olivera Dragojevića.

Sviđa mi se... ides
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimepon lis 15, 2007 11:15 am

gibonni..stavros...heh...toni cetinski...nina badric..pisarovicka ima par oke pjesama ko i šuput....i tako...ima ih oke...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimepon lis 15, 2007 3:10 pm

Svi su dobri. Ali nigdje na televiziji se ne prikazuju. Sve je to u nekim krš terminima i jako loše. Barem ja tako mislim.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimepon lis 15, 2007 3:39 pm

evo jedna od gibonnija(mooooram), jedna prekrasna i posvećujem je vladimiru:
https://www.youtube.com/watch?v=cZgeWKSV2UE
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimepon lis 15, 2007 7:33 pm

vruća mačka je napisao/la:
evo jedna od gibonnija(mooooram), jedna prekrasna i posvećujem je vladimiru: https://www.youtube.com/watch?v=cZgeWKSV2UE

Pesma jeste lijepa i bila bi jos ljepsa da je ljubav bila uzvracena, tako da pesma o skoli pada u vodu, jer da je bila uzvracena ne bi ni bilo pesme.]
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimeuto lis 16, 2007 7:04 am

ovo mi je škola u smislu da nikad više ništa nemam s takvim kao ti...
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitimeuto lis 16, 2007 8:43 am

Kako nisko...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hrvatska glazba Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska glazba   Hrvatska glazba Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hrvatska glazba
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Trash glazba
» Glazba i emocije
» Filmska glazba

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: