Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Drugi dolazak Isusa?

Go down 
+4
Svjetloisjena
Legionar
Alpha
Berny_Sinara
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimečet tra 30, 2009 7:00 pm

Modovi bi mogli malo "srediti" ovaj golemi link gore koji je proširio stupac.

A ovaj post mi više spada na temu Egzorcizam. Drugi dolazak Isusa je najava duhovne promjene koju kršćani očekuju već više od dva tisućljeća.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimesub svi 02, 2009 5:23 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Modovi bi mogli malo "srediti" ovaj golemi link gore koji je proširio stupac.

A ovaj post mi više spada na temu Egzorcizam. Drugi dolazak Isusa je najava duhovne promjene koju kršćani očekuju već više od dva tisućljeća.
moj bad :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimesub svi 02, 2009 6:54 pm

Vidim da se link i sam sredio, sad ništa ne proširuje. :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimepon svi 04, 2009 5:21 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Vidim da se link i sam sredio, sad ništa ne proširuje. :)
to je cudo :O :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimepon svi 04, 2009 10:59 pm

Opet proširuje face
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 05, 2009 3:08 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Opet proširuje face
omg cudo :D lol
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 05, 2009 10:31 pm

koliko se ja sjećam s vjeronauka, zar Isus ne trebao doći na kraju sijeta kako bi svima sudio i odveo ih svome ocu?

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimesri svi 06, 2009 2:19 pm

@Berni...meni se cini da se ljudima ukazuju stvari u koje oni sami vjeruju na nacin na koji vjeruju. Gotovo bih rekla da haluciniraju. Nevjerojatne su mi te poruke koje ti ljudi kao primaju. Ovaj je dobio prouku koju ne smije objaviti. Cemu sluzi onda to? Pa mu je receno da su svecenici najveci ljudi (?!) Molim? Ljudi ko ljudi s time da se od njih puno vise ocekuje, a kako vrlo mali broj uopce ispuni i onaj minimum tih ocekivanja onda je kritika tim veca.

Tako sam nekidan citala navodnu objavu Djevice Marije Svetoj Bernardici u kojoj, medju ostalim, kaze kako je Djevica kazala da se izgradi kapelica i pozovu ljudi da dolaze u procesijama, a naglasak na sve je bila gresnost tj. pokora covjeka. E, sad...meni to zvuci tako 'nebozanski'. Mislim, ne mogu reci da sam prva do Boga pa da sam kvalificirana za takvu izjavu ali tim vise...ako meni seljaku to zvuci komericijalizirano... Hocu reci...zasto bi Bog rekao da ljudi na neko mjesto dolaze u procesijama. Zasto je neko mjesto posebnije od drugog. Zar nije Bog u svemu? I zar ne moze bilo sto biti jednako posebno? I cemu graditi kapelice? To samo povlaci tj. privlaci one koji ce od svega napravit buisness. Zar se cudnesno ozdravljenje ne moze dogoditi u svakoj Crkvi? I cemu uopce gradnja icega? Nije li Isus bio protiv izgradnji Crkvi? Zar nije rekao da je Bog u nama? I onda mi sve to izgleda kao prikazanje neceg sto bi nas tj. neciji mozak ocekivao da tako bude i da se kaze tj. objavi ono sto se i ocekuje.

Ne kazem da na tim lokacijama ne vlada neka posebna energija. Ali ne znam bas da su entiteti koji su se prikazali zbilja ti za koje su se predstavili. Mozda su izabrali te likove jer su poznati ljudima. Recimo katoliku ce se uvijek ukazati Isus. Nece Buddha. I obratno.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimesri svi 06, 2009 9:48 pm

istina, to spada pod: vjeruj i ostvarit će ti se.
a dans je vjera u "krizi" nekako moraju pridobiti ljude, zašto ne mističnim pričama? bolje to nego bićem i stahom...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:19 pm

Gea je napisao/la:
koliko se ja sjećam s vjeronauka, zar Isus ne trebao doći na kraju sijeta kako bi svima sudio i odveo ih svome ocu?
ne :) kolko sam ja shvatila kada bi Isus dosao na Zemlju onda bi trebao doci kraj svijetas kakvog znamo :) znaci da bi doso kraj ovoj vladavini i onda bi ljude poslali ovdje na Zemlju :D i onda bi se mi mnozili i to :D izbrisali bi se grijesi ozivili mrtvi...jer kako ono ide iz Biblije...doci ce suditi i zive i mrtve :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:22 pm

Alpha je napisao/la:
@Berni...meni se cini da se ljudima ukazuju stvari u koje oni sami vjeruju na nacin na koji vjeruju. Gotovo bih rekla da haluciniraju. Nevjerojatne su mi te poruke koje ti ljudi kao primaju. Ovaj je dobio prouku koju ne smije objaviti. Cemu sluzi onda to? Pa mu je receno da su svecenici najveci ljudi (?!) Molim? Ljudi ko ljudi s time da se od njih puno vise ocekuje, a kako vrlo mali broj uopce ispuni i onaj minimum tih ocekivanja onda je kritika tim veca.

Tako sam nekidan citala navodnu objavu Djevice Marije Svetoj Bernardici u kojoj, medju ostalim, kaze kako je Djevica kazala da se izgradi kapelica i pozovu ljudi da dolaze u procesijama, a naglasak na sve je bila gresnost tj. pokora covjeka. E, sad...meni to zvuci tako 'nebozanski'. Mislim, ne mogu reci da sam prva do Boga pa da sam kvalificirana za takvu izjavu ali tim vise...ako meni seljaku to zvuci komericijalizirano... Hocu reci...zasto bi Bog rekao da ljudi na neko mjesto dolaze u procesijama. Zasto je neko mjesto posebnije od drugog. Zar nije Bog u svemu? I zar ne moze bilo sto biti jednako posebno? I cemu graditi kapelice? To samo povlaci tj. privlaci one koji ce od svega napravit buisness. Zar se cudnesno ozdravljenje ne moze dogoditi u svakoj Crkvi? I cemu uopce gradnja icega? Nije li Isus bio protiv izgradnji Crkvi? Zar nije rekao da je Bog u nama? I onda mi sve to izgleda kao prikazanje neceg sto bi nas tj. neciji mozak ocekivao da tako bude i da se kaze tj. objavi ono sto se i ocekuje.

Ne kazem da na tim lokacijama ne vlada neka posebna energija. Ali ne znam bas da su entiteti koji su se prikazali zbilja ti za koje su se predstavili. Mozda su izabrali te likove jer su poznati ljudima. Recimo katoliku ce se uvijek ukazati Isus. Nece Buddha. I obratno.
moze biti :D ja vjerujem u Boga kao i dosta ljudi tu :D Moja imenjakinja hhehehe :D a sta reci svako ima svoj nacin vjerovanja :D
a ja mislim da ce se Isus spustiti na Zemlju kad tad pa sto bu bu:D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:25 pm

a receno je da ce sve vise "laznjaka" dolaziti na Zemlju i pricat propovjediti srackati u prijevodu :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimečet svi 07, 2009 3:06 pm

lako moguće...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimepet svi 08, 2009 4:50 pm

Gea je napisao/la:
lako moguće...
vec ih i ima :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimepet svi 08, 2009 10:22 pm

da pogodim ... gdje je sumnnja - tu su, gdje su kamere - tu su

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimepet svi 08, 2009 11:15 pm

Gea je napisao/la:
da pogodim ... gdje je sumnnja - tu su, gdje su kamere - tu su
tako je :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimesub svi 09, 2009 4:11 pm

tipično

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimesub svi 09, 2009 10:22 pm

Gea je napisao/la:
tipično
klasicno :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimepon svi 11, 2009 2:06 pm

Hm...al onda opet kad se zamislimo...danas ima toliko ljudi na Zemlji da je najbolji nacin da se do istih dopre - snimt sitcom ili nesto :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimepon svi 11, 2009 3:32 pm

Možda bi tu bile i novine + reklame :P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimepon svi 11, 2009 3:32 pm

Isus je već došao drugi puta... Znaju svi kako.

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Jesus_lol58
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimepon svi 11, 2009 4:44 pm

Ajme, grozno :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 12, 2009 12:17 am

strasno ...
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 12, 2009 1:47 am

da poludiš roll

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 12, 2009 5:37 pm

toplo se nadam da Isus ima smisla za salu je ako ovo vidi poluditi ce hehehehehehe sala :D :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi dolazak Isusa?   Drugi dolazak Isusa? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Drugi dolazak Isusa?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Izdat Isusa
» Crkva Isusa Krista svetaca posljednjih dana
» Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: