Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Čovjek - šišmiš

Go down 
+15
Reaper
sanjak
Matrix
biga
Kraki
Gea
ThE_IMMORTAL
zvezda
Legionar
Berny_Sinara
Cylon
silver
gloria_g
Alpha
Blizzard
19 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimečet tra 16, 2009 1:50 pm

Agresivni, ali očito i po život opasni Batman navodno je visok dva metra, ima dva para krila, krvave oči, lice prekriveno krznom te šake koje podsjećaju na klokanove.

Student iz La Junte, gradića na sjeveru Meksika, koji je zbog prirode priče zamolio za anonimnost, izjavio je za list El Heraldo de Chihuahua da ga je 6. ožujka napao čovjek-šišmiš!

Te se večeri, tvrdi, vozio prema kući, kad je na cesti ugledao stvorenje koje je naglo ustalo, raširilo krila te poletjelo prema njegovom automobilu.

"Silno sam se uplašio, te sam stisnuo gas koliko sam mogao. Međutim čovjek-šišmiš je s lakoćom letio za mnom, te je ta potjera trajala punih 15 minuta", prepričao je taj događaj te dodao da je bio siguran da će ga El hombre murciélago ubiti.

Budući da je to neobično biće čitavo vrijeme zurilo u njega kroz prozor, mladić je Batmana policiji opisao kao stvorenje visoko otprilike dva metra, s dva para krila, krvavih očiju, lica prekrivenog krznom te sa šakama koje su ga podsjetile na klokanove.

Anonimni student, ističe novinar tog lista, nije jedini koji tvrdi da je susreo čovjeka-šišmiša. Svjedoka je, zapravo, mnogo!

Naime gotovo identični opis policiji je nedavno dala i jedna obitelj koja je putovala prema San Juanitu, dok je ista figura navodno viđena i na tri ranča koja se nalaze u regiji.

Budući da je na tom području nedavno pronađeno i nekoliko ovaca prerezanog grkljana, vlasti provode opsežnu istragu, ali zasad bez rezultata.


Link


Nisam siguran oko ovoga, piše da je svjedoka mnogo, ali novinari su ionako poznati po svom preuveličavanju.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimečet tra 16, 2009 2:33 pm

Jel na tom podrucju mozda negdje curi neki plin il nesto sto bi potaklo halucinacije? zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimečet tra 16, 2009 2:49 pm

ne, nego cvate proizvodnja (i uporaba) teški droga...
lolcina
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimepon tra 20, 2009 12:46 am

a mozda ima neka nuklearka blizu, tko zna sta se moglo dogodit!
[Vrh] Go down
Cylon
Višestanični organizam
Cylon


Male
Scorpio Horse
Broj postova : 70
Age : 33
Registration date : 09.02.2009

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimepon tra 20, 2009 11:24 am

to je neki batman..a kad če spiderman?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimepon tra 20, 2009 4:41 pm

a mozda je stvar ista ko moth man...uslijed radijacije pretvorio se u batmana
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimepon tra 20, 2009 6:37 pm

Berny je napisao/la:
a mozda je stvar ista ko moth man...uslijed radijacije pretvorio se u batmana


ej! Uzeo si mi riječ iz usta, tj. slovo iz olovke :D

Baš sam pomislio da je mothman, sada treba pričekati hoće li se tamo dogoditi neka katastrofa face

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimeuto tra 21, 2009 4:46 pm

Legionar je napisao/la:
Berny je napisao/la:
a mozda je stvar ista ko moth man...uslijed radijacije pretvorio se u batmana


ej! Uzeo si mi riječ iz usta, tj. slovo iz olovke :D

Baš sam pomislio da je mothman, sada treba pričekati hoće li se tamo dogoditi neka katastrofa face
uzela :D ma ja mislim da je moth man bio covjek samo je uslijed radijacije postao polusismis mozda je dobio ranu od sismisa i onda je radijacija napravila nastavak :/
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimečet tra 23, 2009 11:28 am

Mothman uopšte nema nikakve veze sa šišmišem. Moth znači moljac, a to nije ni nalik slepom mišu. Dakle, u pitanju je čovek moljac koji, prema legendi nije nikakav mutant niti posledica genetskog inžinjeringa, već entitet - bar sam ja priču tako shvatila. Znam da je skretanje sa teme, ali da li je neko skoro naletao na članke o mutiranju vrsta (ukrštanju životinja na "čudne" načine)?... Jedno vreme ih je bilo dosta na netu... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimečet tra 23, 2009 1:53 pm

Ej Zvezda dugo te ne vidjeh hug

A ovo za motha se ekipa zeza miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimečet tra 23, 2009 2:23 pm

Malo sam u obavezama ovih dana...

Neka se zezaju, samo neka se ne gadjaju informacijama... :) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimečet tra 23, 2009 4:16 pm

zvezda je napisao/la:
Malo sam u obavezama ovih dana...

Neka se zezaju, samo neka se ne gadjaju informacijama... :) *
ma ovo gore mothe man uglavnom htjedoh rec da mozda je taj polu sismis ipak bio ljudsko bice? :S
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimepet tra 24, 2009 1:27 am

Svejedno... Mothman nema veze sa ovom pričom... a nije ni ljudsko biće. :) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimepet tra 24, 2009 11:26 am

taj covjek shishmish me podsjeca na ono cudoviste iz filma 'Jeepers Creepers'. odmah sam na to pomislio kad procitah uvodni post :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimesub tra 25, 2009 12:11 am

ma to je vampir ili šišmiš koji se pokušao pretvoriti u njega miga
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimesub tra 25, 2009 1:47 am

slika me opako podsjeca na vampira i to jako
[Vrh] Go down
Kraki
Stanica
Kraki


Male
Aries Rooster
Broj postova : 11
Age : 30
Registration date : 31.10.2009

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimesub lis 31, 2009 11:36 pm

Hm, mene podsjeća na priču o Skakutavom Jacku scratch
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimepon stu 02, 2009 9:59 pm

pricu o kome?
[Vrh] Go down
Kraki
Stanica
Kraki


Male
Aries Rooster
Broj postova : 11
Age : 30
Registration date : 31.10.2009

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimepon stu 02, 2009 11:34 pm

Spring heeled Jack (Skakutavi Jack). Evo priče iz knjige Misteriji Svijeta ( Karl P N Shuker).
Dugi niz godina u 19. st London su terorizirala dvojica stvarnih demona u ljudskom obliku poznata pod imenom Jack, čiji je identitet i danas ostao tajnom. Jedan je bio strašan serijski ubojica - Jack Trbosjek. Drugi je bio puno groteskniji lik koji možda i nije bio čovjek - Skakutavi Jack. Čini se da saga o Skakutavom Jacku počela u rujnu 1837. kada je u različitim slučajevima, neobičan lik u plaštu sa zašiljenim ušima, pandžama i izbuljenim plamtećim očima, rigajući vatru iz usta, napao tri žene i jednog muškarca. Jednako je tako neobična njegova sposobnost da u jednom skoku preskoči velike razdaljine i visine, poput zidova i kuća, zbog čega su propadali svi pokušaji da ga se uhvati. Navečer, 18. veljače 1838. dvije sestre tinejdžerke, Margaret i Lucy Scales, vraćale su se kući okrugom Limehouse iz posjeta starijem bratu, kad je visoki fantomski lik držeći malu svjetiljku iskočio iz sjene zapriječivši im prilaz u uličicu Green Dragon. Bez ijedne riječi, otvorio je usta i iz sve snage izbacio velik plavi plamen u Lucyno lice, a zatim se izgubio kad je trenutak poslije Lucy pala na tlo grčeći se od straha, što je potrajalo i nekoliko sati poslije događaja. Dvije noći poslije u istočnom je Londonu netko pozvonio na vrata kuće u kojoj je živjela osamnaestogodišnja Jane Alsop s roditeljima. Kad je Jane otvorila vrata, ugledala je visoku, vitku osobu ogrnutu širokim crnim plaštom i s nekakvom kacigom na glavi, kako stoji u sjeni. Misleći da je policajac, izašla je van, a čovjek je povikao da mu brzo donese svjetiljku i dala je navodnom policajcu, i zaprepastila se. Kako je dva dana poslije izvijestio The Times:
Skinuo je odjeću i stavio svjetiljku na prsa, otkrivajući odvratan i zastrašujući izgled, te iz usta izbacio veliku plavo-bijelu vatru, dok su mu oči sličile na vatrene kugle... Imao je veliku kacigu i usku halju(tuniku) koja je sličila na bijelu masnu kožu.
Ali, najgore je tek slijedilo. Gotovo zaslijepljena od vatre koja joj je suknula u lice, Jane je zateturala, a njezin ju je napadač zahvatio metalnim prstima koji su bili oštri poput pandži kakve velike zvijeri ili ptičurine, razderao joj haljinu i meso na rukama, vratu i ramenima. Vrišteći od boli i straha, Jane se otrgnula od njega i potrčala prema vratima, ali je on bio brži i opet je uhvatio, razdirući joj kožu i čupajući kosu. Na svu sreću, njezini su krici uzbunili njezine dvije sestre u kući, koje su istrčale i oslobodile je. Sve su tri uletjele u kuću i zalupile vratima, ali Jack nije otišao dok nisu dotrčali pravi policajci koji su čuli luđačke krike njezinih sestara. Kad ih je ugledao, Jack je golemim skokovima pobjegao preko polja i u žurbi ispustio svoj ogrtač. Njegovi napadi, iako zastrašujući, nisu bili smrtonosni do 1845. godine kad se Skakutavi Jack iz poremećenog luđaka pretvorio u okorjelog ubojicu. U to je vrijeme Jacobs Island u Bermondseyu bio zloglasni sirotinjski kraj prepun prljavih i ruševnih kuća okruženih smrdljivim baruštinama i preplavljen zadahom bolesti i smrti. Tu je, usred jada i prljavštine, bijedan život bio još bjedniji zbog prostih ljudi, od kojih je jedna bila trinaestogodišnja prostitutka Maria Davis. Toga kobnog dana, dok ju je promatralo nekoliko ljudi, Maria je prelazila most koji se protezao nad baruštinom Folly Ditch, kad se iznenada pojavio Skakutavi Jack. Zgrabio ju je za ramena i izbljuvao plamen u njezino lice, a zatim je ravnodušno podignuo djevojku koja je vrištala i bacio je preko mosta u baruštinu, gdje je njezino tijelo lagano potonulo u dubine. Prije nego što su promatrači mogli bilo što učiniti, to je zlo biće pobjeglo jednako brzo kao što je i došlo, ostavljajući policajce da kopaju po mulju i blatu Folly Ditcha u potrazi za Marijinim tijelom. Identitet Skakutavog Jacka nikad nije zadovoljavajuće riješen. Jedini odgovarajući kandidat mogao je biti Henry, markiz od Waterforda, koji je bio na zlu glasu zbog sadističkog smisla za humor. Njegova građa i izbuljene oči odgovaraju Jackovim, a zna se da se za vrijeme nekoliko napada nalazio na tim područjima. Štoviše, jednom dok je Jack bježao, rastvorio mu se ogrtač i razotkrio velik zlatni inicijal " W ". Međutim, iako je Waterford umro 1859. Jack je djelovao još mnogo godina poslije i u udaljenijim krajevima poput Anglie i Evertona u Liverpoolu, gdje je posljednji put viđen u rujnu 1904. godine. Jednako su tako tajanstvena bila njegova stopala. Uobičajeno je mišljenje da je mogao tako daleko skakati jer se koristio jakim oprugama koje bi pričvrstio na obuću. To je mišljenje odlučno (i bolno) pobijeno kad su njemački vojnici nosili takvu obuću za vrijeme Drugoga svjetskog rata oponašajući Jacka. Niti jedan nije uspio i gotovo su svi slomili članak! Uspoređivanje njegove sposobnosti riganja vatre s gutačima vatre, također je beskorisno, jer gutači vatre ne mogu stvarati vatru u ustima kao što je to činio Jack. A kako objasniti njegove oštre, metalne pandže i užasne plamteće oči? Neki su istražitelji spekulirali da Skakutavi Jack nije bio ljudsko biće, već biće iz neke druge dimenzije ili planeta. Zanimljivo je da je troje ljudi u Houstonu, Texas, vidjelo slično biće sa sličnom sposobnošču skakanja kako se penje na stablo. Kad se popeo na stablo, jednostavno je nestao, a odmah zatim na nebu je viđen neidentificirani objekt nalik na raketu. Je li ovaj posjetitelj bio Jack ili koje drugo biće njegove vrste? Ako je tako, nadajmo se da manje voli dvadeseto stoljeće od devetnaestog i da se nikada više neće vratiti!
Evo ga, zaista jeziva priča, jako me zanima vaše mišljenje mudri
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimeuto stu 03, 2009 11:13 am

coool...
koliko sam vidio samo je žene volio napadat... napaljenko nekakav sa oštrim kandžama... lol!
mislim da nebi baš volio ovo stoljeće, jer sad se ima puuuno bolja tehnika (što se oružja tiče) i nesumnjam nimalo da bi se mogao ulovit il ubit kad bi se pojavio....
[Vrh] Go down
Kraki
Stanica
Kraki


Male
Aries Rooster
Broj postova : 11
Age : 30
Registration date : 31.10.2009

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimeuto stu 03, 2009 6:06 pm

[img]Slažem se, ali mu se treba priznati da je bio inovativan i možda malo ispred svoga vremena lolcina
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimeuto sij 12, 2010 2:07 pm

Mislim da to nema nikave veze sa mothmanom jer mothman je jedna druga priča. Uglavnom nije povezano uopće.

Mislim da je riječ o ovome :

http://en.wikipedia.org/wiki/Spring_Heeled_Jack

....

Tek sam sad vidio da tema ima dvije stranice i da je netko već posta priču o ovom liku tj likovima.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimeuto sij 12, 2010 4:04 pm

te šake koje podsjećaju na klokanove.

A klokan i patka imaju slićnu fizonomiju šake i prstiju.

Čovjek - šišmiš FeetLG[img]

http://etc.usf.edu/clipart/32000/32032/foot_32032.htm

Baca više na skakutavog Jacka plus plaši okolo ljude.

Mothman je puno opasnij jer on upada u um osobe i povećava im strah. Ovo nije taktika mothmana , nego više ovih šta su se pojavljivali u Engleskoj prije jednog stoljeća. Ovi proućavaju reakcije ljudi kad ih se plaši. Slabiji su od ljudi pa ako ih se napadne jedino tada može doći do nereda jer će se branit , al inaće bježe ako je to moguće , a moguće je jer ih prati njihov matićni brod kad su na "zadatku" plašenja.


SPRING HEELED JACK

MYTH OR REALITY?

The case of “Spring Heeled Jack” was nothing more than extraterrestrial creatures that came to our planet in contingents of 100 members each, they appeared on Earth around the year 1815 and they stayed here almost one century.

Although their presence was recorded in England, they were also spread almost in all the countries of Europe, Spain, France, Italy, Germany, etc., and even America.

Their purpose was mainly psychological that is to say; they studied the reactions of human beings and for that reason they used to disguise themselves grotesquely to produce a bigger impact on humans, they used to paint their faces and they also used masks with harrowing expressions to scare their victims. Everything with the purpose of causing a bigger impact and be able to study the reactions of their victims as well.

Due to their physical complexion they could not stay on the terrestrial ground because of the difference of gravity between their planet and ours. They had a small anti-gravitational artifact inserted under their skin that allowed them to give those enormous jumps that caused astonishment to those who had the bad luck to be their victims.

As a rule they didn't attack to their "guinea pigs", but sometimes they did in order to provoke bigger impact.

In occasions when people wanted to capture them, they panicked and they defended themselves as well, but this has to be classified as exceptional cases.

Why weren’t they captured? Simply because they were controlled from their space ship through monitors that even recorded the variations of their corporal heat produced by fear, and as soon as they perceived some danger they were teleported immediately.

This means that they didn't always escape jumping, but rather they also disappeared. Who could imagine the truth?

To conclude, it is necessary to clarify that they didn't have any base on Earth, because their base was directly in their space ship.

As to their morphology, it is totally different from ours; they even had their feet and hands very similar to a duck foot.

Their body was smaller compared to normal human being and it was also weaker. They were omnivorous beings.

Obviously their ethics leaves much to be desired due to the way they studied their victims causing panic and observing their reactions.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimesri sij 13, 2010 11:59 pm

netko se malo zaigrao :D
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitimeuto lis 19, 2010 10:40 pm

Masakr nepoznatog čudovišta

Divovska ptica osakatila stado ovaca u Argentini

Čovjek - šišmiš 0004007.42


U ruralnim predjelima Argentine pronađeno je osakaćeno stado ovaca, no ovaj put su se pored lešina na tlu pojavili neobični tragovi koji izgledaju kao da pripadaju ptici. Stanovnici vjeruju da se radi o napadu 'Chupacabre'.
Deset ovaca ubijeno je zadnjih tjedana u blizini jedne argentinske farme, a policija istražuje čudne okolnosti pod kojima se to dogodilo.

Napadi su se dogodili dva puta, oba puta usred noći, a farmeri i policija sad su se organizirali i čuvaju stoku i po noći jer se boje da bi se napadi mogli ponoviti. Nešto što je napalo životinje ostavilo je čudne tragove na tlu, a policija zasad ne želi govoriti o tome.

Jose Fraga, vlasnik farme na kojoj su ubijene životinje kaže da je na polju nedaleko pronađenih lešina uočio duboke, neobične tragove s tri velika prsta ili kandže. Izgledale su kao da pripadaju ptici, samo nekoj puno većoj vrsti, a otkriva da su sve životinje imale tragove ugriza na vratu.

Zapovjednik policije samo je rekao da je nevjerojatno što životinje nisu pojedene. Ubijene su ugrizom za vrat, a krv je jedino pronađena na tom dijelu tijela, dok ni na jednom drugom dijelu tijela nije bilo ni kapi krvi.


http://www.net.hr/planet-x/page/2010/10/05/0860006.html
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čovjek - šišmiš Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek - šišmiš   Čovjek - šišmiš Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čovjek - šišmiš
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Kriptozoologija-
Forum(o)Bir: