Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Čovjekov odnos sa životinjama

Go down 
+13
Comi
Miruina
zvezda
Svjetloisjena
Gea
silver
josip21
ThE_IMMORTAL
Blizzard
Berny_Sinara
Eagle-1
Alpha
Legionar
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimeuto svi 19, 2009 9:39 pm

Gripphon je napisao/la:
Comi je napisao/la:
mislis da tebe zivotinja nebi napala da moze (mesojed)?
ja se i sad secam kao da je bilo juce, kad sam bio mali da su me izujedala 2-3 kuceta, a posle moram da negujem i pazim zivotinje ? od tad vise ni jednu zivotinju ne postujem... ako neki ljubimac uradi nesto sto ne treba zna sta ga sleduje tako da su to naucili.

Kako god ti želiš, samo znaj da su i ljudi životinje.
jel sam ja reko da nisu ? a i ako tako gledas zasto drzimo zivotinje kao kucne ljubimce ? trebalo bi ih pobiti jer nam ugrozavaju hranu itd... zar nije tako ?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimesri svi 20, 2009 2:31 am

Legionar je napisao/la:
Legionar je napisao/la:
P.S. Mislim da za pričanje o ljubimcima imamo poseban pdf.
Berny, khm... c-c-c :P
wooopsy :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimesri svi 20, 2009 5:29 pm

pa i imaju, i to neobićan...
u biti tek sam sad shvatila da moj pas predosjeća kad će netko doći kući.
digne glavu i sva je nervozna točno 3 minute prije nego netko otvori lesu. prvo sam mislila da je to slućajnost, ali to se stalno ponavlja, onda da čuje nekoga prije nas - što je teško moguće pošto su ulazna vrata s druge strane kuće od lese, ali kad netko dolazi kod susjede ni ne mrda ili kad dolazi netko nepoznat...
kao da ima šesto čulo... confused
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimesri svi 20, 2009 11:50 pm

pa psi i imaju 6 culo kao i skoro sve zivotinje jer mogu da predosete, isto kao kad mogu da osete kada ce gazda da im umre..
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimesri svi 20, 2009 11:54 pm

da to znam, osjećaju tko je bolestan, a tko nije, tko je "normalan" (u glavu), a tko nije... ali da netko dolazi kući?
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimečet svi 21, 2009 12:02 am

Gea je napisao/la:
da to znam, osjećaju tko je bolestan, a tko nije, tko je "normalan" (u glavu), a tko nije... ali da netko dolazi kući?
zaboravljas culo mirisa, ako se je neko namirisao naravno da moze da se unervozi jer ga taj mozda miris iritira ili oseti nepoznati miris pa se ponovo uspanici itd... confused
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimečet svi 21, 2009 12:24 am

kao i macke kada predosjecaju potrese uznervoze se...a papiga se uzas uzkresti
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimečet svi 21, 2009 4:39 pm

Comi je napisao/la:

jel sam ja reko da nisu ? a i ako tako gledas zasto drzimo zivotinje kao kucne ljubimce ? trebalo bi ih pobiti jer nam ugrozavaju hranu itd... zar nije tako ?

Jel sam ja reko da si ti reko da nisu? Ne, radije shvati poantu posta...

Ovaj drugi dio posta... Ne znam iz kojih ti razloga imaš kućnog ljubimca, ali moj razlog je ''prijateljstvo'' i razvijanje empatije. Ovo za ubijanje... To su misli ''budale''
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimečet svi 21, 2009 8:54 pm

pa cik mi reci u stvarnosti da sam budala a ne preko neta
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimečet svi 21, 2009 11:28 pm

Comi je napisao/la:
zaboravljas culo mirisa, ako se je neko namirisao naravno da moze da se unervozi jer ga taj mozda miris iritira ili oseti nepoznati miris pa se ponovo uspanici itd... confused
miris psihičke bolesti kao Alzheimerove? suspect zamisli kakv bi to parfem bio.... lol!
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimepet svi 22, 2009 12:09 am

zivotinje su fascinantna bica veoma :)
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimepet svi 22, 2009 1:04 am

Gea je napisao/la:
Comi je napisao/la:
zaboravljas culo mirisa, ako se je neko namirisao naravno da moze da se unervozi jer ga taj mozda miris iritira ili oseti nepoznati miris pa se ponovo uspanici itd... confused
miris psihičke bolesti kao Alzheimerove? suspect zamisli kakv bi to parfem bio.... lol!
Baba: Sine kako se zove onaj nemac sto nam sakriva stvari po kuci?
sin: alzheimer baba, alzheimer lol! zubo
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimepet svi 22, 2009 1:05 am

Berny_Sinara je napisao/la:
zivotinje su fascinantna bica veoma :)
nekad znaju da budu bezobrazna lol!
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimepet svi 22, 2009 1:09 am

pa to naprave iz inata meni se moj najstariji macak ako ga teras sic sic onda se namjerno iz inata zapisa
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimepet svi 22, 2009 1:15 am

Berny_Sinara je napisao/la:
pa to naprave iz inata meni se moj najstariji macak ako ga teras sic sic onda se namjerno iz inata zapisa
hahaha zubi ja sam jedno vreme drzao malu macu u kuci dok nije odrasla ali jedamput mi se podukla pod pokrivac, a ja posto sam ranije nemirno spavao slucajno sam je zakacio nogom, tako da sam pose toga imao umetnicko delo po nogama lol!
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimepet svi 22, 2009 1:19 am

lol
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimepet svi 22, 2009 1:30 am

Izbrisao bih ovaj post, ali ne mogu scratch


Zadnja promjena: Legionar; pet svi 22, 2009 1:37 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimepet svi 22, 2009 1:35 am

covece nisam je ubio, nego sam je zakacio nogom, a ona je mene izgrebala po nogama ko da me je neko ziletom iskasapio lol!
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimepet svi 22, 2009 1:37 am

pa kad je mislila da je napadaš... samo se branila jadnica
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimepet svi 22, 2009 1:39 am

Gea je napisao/la:
pa kad je mislila da je napadaš... samo se branila jadnica
tad sam imao 6 godina i imao sam nocne more, a napala me je zato sto sam je probudio lol!
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimepet svi 22, 2009 12:35 pm

Comi je napisao/la:
pa cik mi reci u stvarnosti da sam budala a ne preko neta

Tako si shvatio, ali na to nisam ciljao. Rekao sam više o zadnjoj rečenici za koju mislim to što sam reko, da je glupa drugim riječima i tako nešto po meni može misliti samo ''neosvještena'' osoba. Ne znam jesi li ti takav i misliš li ti tako, ali ako misliš, tada to moje mišljenje vrijedi i za tebe bio ti CroCop ili kržljava babica, nije da me nešto ''strah''.
A pitaš se bi li ti se usudio reći u RL da si budala ako bi to slučajno mislio za tebe? Usudio se ja ili ne, ako za nekoga mislim da je budala u RL, to mu neću izravno reći jer budali nema smisla to reći. Dakle ja ti to u tom slučaju ne bih niti rekao bez obzira usudio se ja to reći ili ne...

A da ne bude nesporazuma kao dosad, za tebe trenutno ne mislim da si budala, ne poznajem te dovoljno za tako nešto.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimepet svi 22, 2009 12:37 pm

Comi je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
zivotinje su fascinantna bica veoma :)
nekad znaju da budu bezobrazna lol!

Niti približno ko ljudi :)
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimepet svi 22, 2009 12:45 pm

istina
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimepet svi 22, 2009 2:49 pm

Iskoristit cu upravo ovu temu da opomenem Comi-a na ponasanje i izrazavanje na Forumu.

Dakle, Comi, vec si u nekoliko navrata ignorirao upozorenja moderatora pa ih cak i vrijedjao. Takve stvari na ovom forumu, kao ni na jednom drugom, a upravo kao ni u RL nisu prihvatljive.
Nemam neku ideju zasto imas tako neprijateljsko ponasanje prema ljudima. To je tvoja stvar. Ali ako isto ispoljavas na ovom Forumu onda to postaje moj problem.
Stoga te molim da prestanes sa nabrijavanjem negativne atmosfere jer cemo, u suprotnom, morati drugacije rjesavati taj problem.

Do citanja.
[Vrh] Go down
Eternity
Višestanični organizam
Eternity


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 79
Age : 26
Location : Metabunker
Registration date : 02.03.2010

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitimepon tra 12, 2010 4:25 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
ThE_IMMORTAL je napisao/la:
ajoj ne.... T_T neee.. :'(
jojjj spasili su se :DD (gledam film 2 brata pa moram to malo iskomentirat :D film govori o nama ljudima kako istrebljujemo zivotinjsku vrstu prati... 2 tigrica koji se kao mlada braca rastaju... i onda na kraju nalaze
gledao sam to je divan film
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čovjekov odnos sa životinjama
[Vrh] 
Stranica 8 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: