Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Solarna Joga

Go down 
+40
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
waldox
Hladni
amenities
Korplikan
LJUBAV
Grave Digger
orca
Morn
Lucifer
bros
flory
Melkior
Green
primitive101
MoW
Johnny-Red&Black
Kakashi
Neo
Ofca
Tigon
tomi
Chakotay
Michael Wittmann
paux
josip21
Flamezar
Narayana
floridana
S N A V E
Legionar
Berny_Sinara
Shime
zvezda
Gea
Blizzard
Svjetloisjena
Alpha
Alex84
44 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 37
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:25 pm

Legionar je napisao/la:
Johnny-Red&Black je napisao/la:
Pomoglo mi je da izdržim 34 dana nespavanja.
Ma daaaaaaj shock Ne znam trebam li ti vjerovati. Ako se ne varam, u Guinessovoj knjizi rekorda je manje od 15 dana.
Ako je to istina, prijavi se za nju.
Prema znanstvenim podacima, trebao si biti mrtav zbog ne spavanja!


Znam.
Rekord je 11.5 dana
A svjetski desetak.


No namjerno sam napisao to, iako možd nisam tribna, jer ljudi reagirju ka ti sad.
No toi je živa istina.
Dođi vamo i pitaj mene il moje.

Ev kad ne viruješ. Onda evo ti još jdan nevjerovatna informacija.
Mogu odat po zimi i bit vani golpo -15 stupnjevaca.
To mi je rekord.
Šta je je.
A ti misli kaj oćeš.

Simple je.. mogu ti pokazat/reć
ak te zanima ..
[Vrh] Go down
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 37
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:26 pm

Legionar je napisao/la:
Možda si htio napisati 3,4 dana?

Ne.
34 dana.

34 dana je bilo u komadu Nespavanja.
+ oni 15ak dana kad sam zna Ne odspavat. Već; Opsutiti se, pustiti misli, opustit tilo.
edit: opustit se na nekih sat vrimena, ali Bez spavanja.
No ne računam te dane.
34 komada bez sna.


Zadnja promjena: Johnny-Red&Black; sri ruj 22, 2010 10:30 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 37
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:27 pm

Već imaš odg kak sam to napravio.
Kod sebe ispod avatara ..

Location: Negdje u mislima
[Vrh] Go down
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 37
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:29 pm

Legionar je napisao/la:
Prema znanstvenim podacima, trebao si biti mrtav zbog ne spavanja!


Ma da?
Nisam znao.
Di mogu nać te podatke?


.. nemoraš mi virovat.
al et. kak oš. reka sam.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:30 pm

Možda si našao način da upadneš u REM fazu bez padanja u san. Osvrćem se na ovaj dio "negdje u mislima". Gledao sam dokumentarac o tome. Možda se jednom i ja posvetim tome. misli
Što misliš, jel tako nešto?

Kako bilo, prijavi se za Guinessovu knjigu ides


Čuj. Možemo nastaviti raspravu o tome. Mene zanima. Ja ti vjerujem, a ako ispadne da si lagao, ja neću biti taj koji je ispao glup ;)

P.S. Bilo je na HRT-u prije mnogo godina o taksistu koji nije spavao 10-ak godina. Tako da je to svakako moguće.
Za znanstvene podatke... ufff, idem potražiti, možda nađem misli
[Vrh] Go down
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 37
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:36 pm

REM faza ez padanja u san;
Hm, neznam baš. rem faza je oni rapideyeMUVEment
no to je kad odapneš.
No.. sve sam čo oko sebe itd. samo sam nastojao to sve oko sebe isključit, da mi ne dolazi do misli, da ne doživljavam vani akd susjed pila drva, il tik tak na satu, il zvuk prekidača za svejtlo, il tv kaj melje tam nešt.



ma netriba mi guiness, dovoljo mi je da ja znam, nemam kaj potebe kome dokazivat.


A ovo je tećei put da sam spoemnu na forumu nekom, no uvik je bila ista erekcija od ljudi, nikakva. Lud si i sereš i bok.
Neman kaj lagat.

A što je još najbolkej u toj priči, najdraže godišnje doba mi je zima.
hihi
[Vrh] Go down
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 37
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:46 pm

Hm,
kak?

REM faza bez updanja u san?
O čemu se radi?
Kak onda funkcioniraš u tom stanju?
O čpem se radi?

.. za taxistu i tu ekipu neznam. No, jedna stvar je imat taj TakoZvanU "bolest" ili "poremećaj" ..normala je poremećena ..i bolesna .. ja violim luđake.
A sasvim duga sje stvar doć sam do toga namjerno, i izdržat to i živit tak. .. a da o poslu ne pričam ..
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 11:10 pm

Johnny-Red&Black je napisao/la:
Lud si i sereš i bok.
Neman kaj lagat.
Pa ne tvrdim ja to :D
E, molim te, daj me prosvijetli i reci kojem narječju tvoje izražavanje pripada :P

Pogledam sutra za te REM faze pa ti javim!
[Vrh] Go down
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 37
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 11:38 pm

Legionar je napisao/la:
Johnny-Red&Black je napisao/la:
Lud si i sereš i bok.
Neman kaj lagat.
Pa ne tvrdim ja to :D
E, molim te, daj me prosvijetli i reci kojem narječju tvoje izražavanje pripada :P

Pogledam sutra za te REM faze pa ti javim!


Ma znam da ne tvrdiš to.
Samo sam izskaza kako normalni.. ljudi običnio reagiraju.
Uglavnom dirketna sam ,ak ti bum imal kaj reć, reknen ti direktno.

..hihi
Nema narječja, ne pripadam ni jednom.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimepet lis 22, 2010 11:23 am

Pozadrav svima,zanimljiva tema mase Uvjek mi je bilo najprijatnije zatvoriti oci i jednostavno leci na plazu i sl i osjetititi tu toplinu sa sunca.

Ali evo sinoc nisam namjerno htio da spavam,gledo sam neke dokumentarce na net,i saceko 7i po sati kad je sunce krenulo da izlazi.Bio sam pospan,ali ustvari vishe nekako izritiran i nervozan.Uzeo sam jastuk i legao na terasu.Imam pogled na more,barke,galebove,palme,ostrva,brda....Dje cesh ljepshe zubi .

I sunce izlazi.Stvarno sam mislio da cu moci dugo da gledam u sunce,ali ne vec poslje par sekundi sam vidio da vise ni ne vidim sunce nego samo bjeli kontrast svuda.Stvarno je jako sunce,reko bi covjek da tek kasnije dostigne svoju jacinu ali izgleda da nije tako.

Nakon toga sam jednostavno lezao josh tako 2 sata,i pustio mislima da lutaju ili bih ih ja navodio.Totalno opustajuce,nervoza je nestala,brige ...nisam spavao uopste a sada se osjecam ko da jesam,evo me cistim po kuci,odje postujem,kuvam rucak.

Mislim u sebi,jbt da sam zaspo sad bih bio iskljucen josh 4-5sati a ovako sam tu,budan,radim neshto.Stvarno mi dodje na pamet ideja kako ce neko nekad provaliti foru da ne spava uopste vec da meditira par sati i to je to...to ti ustvari produzi zivot za 10-25 godina,mislim onda bi se stvarno isplatilo to nauciti(ako je moguce)...
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimepet lis 22, 2010 11:27 am

I onda najzanimljivija scena,otvaram oci i skroz ljevo na horizontu vidim mlaznjak,a iza njega,skroz do desne strane horizonta ogrooooooooooooooooooommmmmmmmaaaaaaaaaannnnnnnn dugi bjeli oblak,koji definitivno nije oblak,jer evo vec sat i nesto stoji isti.Mislim divno,ja meditiram a tacno povishe mene padaju hemikalije u radioaktivnom sastavu. cheer cheer

Reko sam da cu snimit to pa poslat al mi baterija na tel crkla.Chem trails stvarno treba preispitat,jebote ko zna shta oni sve bacaju na nas,dok mi,jellte,praktikujemo meditaciju. ce4
[Vrh] Go down
Green
PraGlodavac
Green


Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 647
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 26.12.2010

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimepon sij 31, 2011 2:10 am

Sad ste me baš zaintrigirali s ovom temom, razmišljam si sve da pokušam.
Al dajte vi kaj ste već dulje vrijeme upoznati s tim, napišite kak je sad. Zadnji post je vidim iz listopada, jel vas zima omela ili i dalje prakticirate? Jel imate novih iskustava koje možete baš s tim povezati? Pitam jer ako ste u još nekoj meditaciji ili razvoju ili slično, kako znate da je poboljšanje došlo od Sunca, a ne od nečeg drugo čime se bavite?
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimepon sij 31, 2011 2:27 am

Legionar je napisao/la:
Bundek, Jarun, nasip Save - neka od potencijalih mjesta. :)
Uostalom, često znam vidjeti tamo ljude da prakticiraju solarnu jogu :)

Ja bi znao preko ljeta otici na Bundek, sjednem na šljunak, turski prekrizim noge, izravnam leđa, pola sata zatvorenih ociju radim vjezbu pravilnog disanja, a onda par minuta zurim u zalazeće. Često to činim u intervalima, te dok su mi oči zatvorene koncentrirama se na "PA" slike, tj. odraze sunca dok su mi oči zatvorene. Taj čin me opušta i pomaže u cjelokupnoj meditaciji. Kad već meditaciju spominjem, definitivno je najbolja na otvorenom i pretkraj dana ili rano ujutro.

Solarna joga (zurenje u Sunce) opušta uistinu, barem mene. Za ozbiljnije prakticiranje važno je kao i kod ostalih "vještina", malo proučiti iz knjiga o njoj kao i poslušati poneki savjet od iskusnijih osoba. Ja sam na više mjesta pročitao, da je prakticiranje najbolje izvoditi stojeći, bosih nogu na mekanoj zemlji, sa inkrementacijom pogleda za 5 sekundi svaki slijedeći put kad se vježba izvodi.

Toliko od mene.
[Vrh] Go down
Green
PraGlodavac
Green


Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 647
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 26.12.2010

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimepon sij 31, 2011 2:31 am

Ma pročitala sam sve postove na ovoj temi i nekako nemam potrebe za knjigama još jer mi se ne čini niš kompliciranoga, pohvatala sam pravila i upute :) Zanimaju me sad samo iskustva ovih koji to već duže rade.

A ovo kaj si spomenuo sa "PA" (prvi put čujem za taj pojam) i ja radim, od kad znam za sebe, ali nisam to nikad smatrala nekom meditacijom niti opuštanjem nego više igrom s bojama jer me zabavlja prelijevanje boja u kapcima :)
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimepon sij 31, 2011 7:37 pm

Evo ti neka moja iskustva Green i kako sam ja za sebe izradio metodu koja me ljeci....

Proguglaj malo o suzama.Ne suzama koje sluze da se sluzokoza oka ne osusi,vec o emocionalnim suzama.Jedino ljudi imaju mogucnost izrazavanja emotivnih suza.Ko se bavi sobom i duhovnom i emotivnom ciscenju zna sta je strah,emocionalne traume,povrede,grcenja,lupanja srca kad se prisjecamo neugodnih sjecanja itd...Dokazano je da prilikom nastajanja svake emotivno nabijene memorije dolazi do fizickih promjena u mozgu.Tj luce se odredjeni hormoni koji se poput vampira spoje za tu neku stresnu memoriju.Veze nas za proslost,postanemo rob proslosti,i nemamo hrabrosti da opet udjemo u to traumaticno sjecanje(ili bilo kakvo sjecanje ili misao sa negativnim emocijama),izbrisemo ga i nastavimo uzivati u sadasnjosti.Od tih hormona najznacajniji je ACTH.On se talozi u neuronima u kojima se memorisalo to emotivno sjecanje.Kada mi opet krenemo da zatvroenih ociju ulazimo u ta sjecanja pocinje da djeluje taj djavolji hormon i da nas plasi.Grci nam se srce,disemo ubrzano,puls se povecava,luci se adrenalin itd...

Tj,kao da opet prozivljavamo tu situaciju.To je i istina,i to trebamo da radimo dok ta situacija ne izbljedi,emotivno,tj dok ne nestane svaki ACTH.Jer dokaz da i dalje nismo rjesili tu memoriju je ta da nemozemo da je opet prizovemo zaTORENIH ociju(uz pomoc nase svjesti ili treceg oka,unutrasnjeg) a da se ne preppadnemo,zgrcimo i tresemo.

Naucnici su dokazali da emotivne suze u sebi sadrze ACTH.Dakle,ne postoji nista na svjetu zdravije da nas oslobodi straha,napetosti nego plac.Sa placem nasa dusa se ljeci.Napacena dusa.Pustite te ego igrice koje vam govore da odrasli ne placu.To je laz,ko sto je i ego.Egu ne odgovara da place jer tada vise ne kontrolise dusu uz pomoc straha.Plac je nesto sto prvo radite u zivotu i nesto najsvetije.

Nista bolje nego dobar plac.Na mene super djeluje sungazing.Ali sljedeca vjezba je nevjerovatna.Dok gledate u sunce,vratite glavu unazad,tako da mozete skoro skroz zatvoriti oci,ali ipak da sunceve zrake ulaze u oci i draze ih.Dakle,da vidite samo bjelu svjetolost,a da su vam oci poluzatvorene da bi mogli da radite vjezbe vizualizacije ili rekapitulacije.Uglavnom,dok pocnete poluzatvorenih ociju da se opet prisjecate trauma,morate se prepustiti tome bez straha.Uzivajte u tome i dopustite cjelome tjelu da se trese.Jer upravo ste se tako tresli kad ste dozivili tu traumu po prvi put.Dakle,trauma je jos u vama ili bilo koja negativna emocija.

Dakle glava zabacena unazad,a oci usmjerene izmedju ili malo iznad ociju.Vidite samo cistu svjetlost,ali vasa koncentracija treba da bude usmjerena na ponovno prozivljavnja svih zivotnih situacija iz proslosti koje su vas na bilo koji nacin uznemirile.Pocecete se tresti,a zbog sunca suze ce lakse da idu i teku,i oslobadjacete se ACTH-a i strahova itd....Prepustite se tome prepuni ljubavi i shvatanja prema osobama koje su vas povrjedile.Pretvorite se u neku zenu ili jos bolje malo djete.Izbacite dusu sa placem.DaKLE sunce tu samo nadrazuje oci da suze lakse podju,ali sa druge strane svjetlost utice i na epifizu ili trece oko sa koji vizualizirate.Zapmtite,potrebno je da se prevorite u grc,da ojsetite grc izmedju ociju,da osjetite srce da lupa,puls da raste...

Krenite polako,bez straha a puni ljubavi.Upoznajte reakcije vaseg tjela,vjezbahte disanje...Isplacitr se sto vise a onda mozete nastaviti sungazing....Sunce vas puni energijom,a ova vjezba plakanja vam vraca svu izgubljeni,zarobljenu energiju.A ONA JE MNOGO VECA OD ONE KOJE MOZETE DOBITI OD SUNCA!!!

Ovo je za tebe savjet Green,posto mislim da si upoznata sa vjezbama rekapitulacije i vizualizacije...Ostali oprez kada se emotivno cistite,,,Krenite polako,od malih stvari...Ne dajte vasem egu da vas sprjeci u plakanju...Kada placete,vasa dusa place....

Eto sretno svima,ko proba ovu moju vjezbu neka javi kako se osjeca poslje placa i ciscenja....Pozdrav.... hug
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimesri oľu 30, 2011 10:06 pm

Da li se solarna joga moze raditi i dvaput dnevno ( pri izlasku i zalasku sunca) ?
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimečet oľu 31, 2011 12:47 am

Legionar je napisao/la:
Možda si našao način da upadneš u REM fazu bez padanja u san. Osvrćem se na ovaj dio "negdje u mislima". Gledao sam dokumentarac o tome. Možda se jednom i ja posvetim tome. misli
Što misliš, jel tako nešto?
Faza sna bez sna? Pojasni to malo.

Brzo mices oci otvorene ili zatvorene :P
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimečet oľu 31, 2011 10:00 am

flory je napisao/la:
Da li se solarna joga moze raditi i dvaput dnevno ( pri izlasku i zalasku sunca) ?
Mislim da se može, važno je to samo činiti u prvih sat vremena kad Sunce izađe i posljednjih sat vremena kod zalaska. Naravno u početku po 10 tak sekundi da ne oštetiš oči. Ali mislim da možeš i ujutro i na večer :)
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimečet oľu 31, 2011 1:50 pm

Ajd se ti najedi od toga samo ujutro, pa treba sto vise xdxd
U svakoj šali pola istine ;)
[Vrh] Go down
Lucifer
Višestanični organizam
Lucifer


Male
Taurus Dog
Broj postova : 48
Age : 29
Location : Karlovac
Registration date : 10.09.2011

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimened ruj 11, 2011 7:12 pm

flory je napisao/la:
Da li se solarna joga moze raditi i dvaput dnevno ( pri izlasku i zalasku sunca) ?

Kolko ja znam može se raditi i ujutro i popodne ali ne više od sveukupnog vremena koje imaš za napravit, jer pošto se svaki dan povećava za 10 sekundi i sada si recimo došao do 30 minuta, ti možeš napravit npr. 10 minuta ujutro i 20 minuta navečer, ili sve ujutro ili sve navečer, ali nemoj raditi preko vremena jer ti se oči postupno moraju naviknut a ako napraviš previše to može imati i negativne posljedice nego očekivano :)

Ja sam trenutno na 5 minuta i 10 sekundi ali nezanam oću moć tempo nastvavljat sada kada je škola počela i kada neće bit baš sunca previše po zimi.
[Vrh] Go down
Morn
Višestanični organizam



Male
Cancer Horse
Broj postova : 59
Age : 33
Location : 45°47'58.23 S 15°58'44.63 I
Registration date : 18.08.2011

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimened ruj 11, 2011 9:11 pm

.


Zadnja promjena: Morn; uto ruj 13, 2011 4:07 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Lucifer
Višestanični organizam
Lucifer


Male
Taurus Dog
Broj postova : 48
Age : 29
Location : Karlovac
Registration date : 10.09.2011

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimened ruj 11, 2011 9:31 pm

i to je točno, ali ovo je ko neki šalabahter za život hehe
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimened ruj 11, 2011 11:30 pm

javila se maha deva..

@Lucifer - ak se osjecas odlicno nakon iste sam nastavi..
[Vrh] Go down
Lucifer
Višestanični organizam
Lucifer


Male
Taurus Dog
Broj postova : 48
Age : 29
Location : Karlovac
Registration date : 10.09.2011

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimepon ruj 12, 2011 7:13 am

promjene(na bolje) osjecas tek nakon 15min ili vise. Od mog frenda iz razreda majka to radi preko 41minute na dan, a posto se nije odviknula od hrane, pocela se ozbiljno debljat, od viska energije, isto tako od moje poznanice tata se time bavi, on je pak bio na cca 20 minuta kada je to radio, reko je da se osjeca bolje a i na njemu se vidjelo da izgleda bolje, ja nista ne gubim ako probam, a vjerujes li ti jel ovo moguce ili ne tvoja je stvar, ali ne prosudjuj dok ne probas.
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitimepon ruj 12, 2011 10:14 am

Lucifer je napisao/la:
promjene(na bolje) osjecas tek nakon 15min ili vise. Od mog frenda iz razreda majka to radi preko 41minute na dan, a posto se nije odviknula od hrane, pocela se ozbiljno debljat, od viska energije, isto tako od moje poznanice tata se time bavi, on je pak bio na cca 20 minuta kada je to radio, reko je da se osjeca bolje a i na njemu se vidjelo da izgleda bolje

Zapravo kako u koga. Ljudi koji obicno nemaju problema sa zdravljem tek kasnije pocinju osjecati neke promjene, prije svega na unutarnjem nivou. Upoznao sam ljude koji su vec i nakon par minuta poceli osjecati neke pozitivne ucinke, dok upoznao sam i ekipu koja niti nakon gotovo 20-30 min nije osjetila nista. Dosta je presudno kod same prakse (ne sam solarne yoge nego i opcenito kada je yoga u pitanju) koliko sama osoba se preda istoj, sa kolikim zarom ju prakticira.

Sto se tice ovog drugog, sama tehnika (barem ako je rijec o HRM-ovoj metodi) nije niti namjenjena tzv. skidanju sa hrane sto je i sami Manek x puta rekao niti je takvo sto uopce moguce postici (uz mozda par iznimaka) samo sungazingom ilti solarnom yogom (eventualno se moze smanjiti unos krute hrane u organizam).

Sto se tice ovoga da ti se majka pocela debljati zbog viska energije.. takvo sto uopce nema nikakvog smisla jer sama prana / suptilniji oblik energije ne funckionira na taj nacin tako da nebi bilo lose da posjeti ayurvedskog lijecnika cisto radi dijagnostike samog organizma uopce (ako vec nije bila).
[Vrh] Go down
Sponsored content





Solarna Joga - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Solarna Joga
[Vrh] 
Stranica 8 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Joga
» Papina solarna elektrana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: