Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Solarna Joga

Go down 
+40
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
waldox
Hladni
amenities
Korplikan
LJUBAV
Grave Digger
orca
Morn
Lucifer
bros
flory
Melkior
Green
primitive101
MoW
Johnny-Red&Black
Kakashi
Neo
Ofca
Tigon
tomi
Chakotay
Michael Wittmann
paux
josip21
Flamezar
Narayana
floridana
S N A V E
Legionar
Berny_Sinara
Shime
zvezda
Gea
Blizzard
Svjetloisjena
Alpha
Alex84
44 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimepon ruj 12, 2011 2:47 pm

I na pocetku bi Svjetlo :) Mislim da je sam mehanizam djelovanja suncevih fotona na ljudski mozak,zatim zljezde i cjelo tjelo dosta dobro dokumentovan,dokazaN i objasnjen....Sigurno sam bio nekih mjesec dana to intenzivno proucavao(ne mislim na praksu solarne yoge,nego na mehanizam kako to djeluje,a i to je fino objasnjeno na sajtu "sungazing") i zakljucio da stvarno ljudsko tjelo zavisi od Sunca nevjerovatno,ali da se ne zajebem ne od Sunca nego od tacno odredjenih produkata Sunca....

Tim vise sto je jedan doktor(sad ne znam iz koje zemlje) dobio Nobelovu nagradu ne znam ni koje godine,negdje prije 20,dokazavsi da je sustinska uloga DNK u celijama ne u vezi proteina nego u vezi prenosa bio-fotona,tj prenos biofotonskih informacija iz jedne celije u drugu....Odprilike 97 posto uloge DNK-a je u vezi toga,a samo 3 posto u vezi proteina...

E sad...U pitanju su jaaaaaaako suptilne energije,jer pobogu radi se o nemasenim cesticama el.magnetnog zracenja koje nam upadaju na mreznjacu i salju te fotone dalje u mozak...I sad prema solarnoj jozi to bi sve samo trebalo da se rasporedi itd....Nekako bas ne mislim da ce bas svako odma biti spreman da postane osjetljiv na to,pa makar jako dugo vjezbao ovu yogu...Nekako mi takodje nije isto kad neki napredan praktikant solarne yoge radi sa Suncem i kad na njegovo mjesto dodje realizirani yogin(koji su vjerovatno i izmislili tu praksu) koji barata sa Svjetlima u glavi i tjelu i u mraku te radi ciscenja i przenja,tako da on itekako moze maksimalno iskoristiti dodatnu energiju Sunca...

Mislim da je praksa iskljucivo solarne yoge bez nekih drugih naprednijih energetskih vjezbi bez prevelikog ucinka....Naime nekako nisam siguran da ce meni Sunce otkjloniti neku traumu samo tako,neki strah samo tako,neku fantaziju samo tako....

Vec sam negdje bio pisao na ovom forumu kako sam ja iskombinovao vise tih vjezbi sa solarnom jogom od toga napravio teoriju sa cinjenicama i tako praktikovao jedan period.Rezultati su bili mnogo bolji i smisleniji je princip bio...


U kojoj mjeri to moze pomoci obicnim ljudima,sigruno jako puno moze,ali opet je to do pojedinca...


[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimepon ruj 12, 2011 2:50 pm

Naravno da dodam,oni ljudi kojima ta sranja iz podsvjesti otidju,dok su gledali u Sunce,nisu samo gledali u Sunce,vec su radili u sebi i neke vjezbe disanja,zadrzavanja daha,vizaulizacije,otvaranja podsvjesti i problematicnih djelova psihe i sve to przili sa unutrrasnjihm mehanizmima koji takodje koriste svjetlo s tim sto su sada od Sunca dobijali dodatnu svjetlost da to ociste....

Naime 90 posto psihe je saicnjeno od slika i svjetla...Dakle veliki dio mozga barata sa svjetlom veliki dio onoga sto smo Mi je od svjetla....
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimepon ruj 12, 2011 3:15 pm

Ja osobno iako postujem samog gospodina Maneka na nesebicnom zujanju tu po Europi te koji sam imao prilike i provesti neko vrijeme sa njime nevezano za predavanja rekao bih da u neku ruku cini i greske na istima jer ipak ovaj tu mentalitet puno je drugaciji nego ovaj u Indiji.

Naime nije sve bas toliko jednostavno oko ovog tehnickog dijela.. iskren ako cu biti po meni bi kompetentniji (barem sta se tice neke ozbiljnije prakse yoge) bio Umasankariji koji uz samu tehniku zujanja u Sunce preporuca i jos neke elemente te yogicke prakse iliti kao sto gore i primitive veli nije to bas tak kako bi se u narodu reklo crno na belo, iliti zuji u Sunce i to je to, carobni stapic.

Recimo osobe koje imaju izrazeniju pitta konstituciju, povecavanje iste putem dodatne vatre (sto bi bilo zujanje u Sunce) bas i nije najpametnija ideja, odnosno biti ce im pametnije da si kao predmet zurenja izaberu neki drugi "predmet" i tako.. puno je tu jos elemenata koji fale u samoj teoriji metode po HRM-u.

No eto, kod jedne stvari gospodin Manek nije grijesio na svojim predavanjaima; a to je kada je govorio just try it iliti nemate sto izgubiti jel. Vrlo jednostavno, kao i sama praksa.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimepon ruj 12, 2011 10:20 pm

Da,slazem se sa Orcom definitivno....Tehnike yoge su takve da praktikant na visem nivou njihove primjene neminovno pristupa integraciji vise njih u jednu komleksniju,tako da manje vise sve napredne tehnike su jako slicne...

Tako npr ja mogu reci da je zadrzavanje daha u trenutku prizivanja neke traumaticne scene iz podsvjesti jako kvalitetno da se u tome trenu ta napetost sprzi,ali kad uz to primjenim kriyu koja dopusta odlazak svjesti ka gore i jos zesce przenje smeca iz nas,onda je efekat mnogo veci....

No,bas bi mogao malo uci opet u taj segment,pocet opet praktikovat solarnu yogu slj mjesec i po dana dok je ljepo vrjeme....Posto sam taman u nekim fazama ciscenja agne,taman cu se potruditi da mlo razradim te nekakve sire tehnike koje bi bile primjenljive u tim trenucima gledanja u sunce kao i da malo to teorijski vise istrazim....

Sad sam u nekim ispitima,pa nemam bas vremena...

U svakom slucaju,kao sto kaze Hira,nista ne kosta da se proba.... 8)

[Vrh] Go down
Lucifer
Višestanični organizam
Lucifer


Male
Taurus Dog
Broj postova : 48
Age : 29
Location : Karlovac
Registration date : 10.09.2011

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 6:40 pm

orca je napisao/la:

Zapravo kako u koga. Ljudi koji obicno nemaju problema sa zdravljem tek kasnije pocinju osjecati neke promjene, prije svega na unutarnjem nivou. Upoznao sam ljude koji su vec i nakon par minuta poceli osjecati neke pozitivne ucinke, dok upoznao sam i ekipu koja niti nakon gotovo 20-30 min nije osjetila nista. Dosta je presudno kod same prakse (ne sam solarne yoge nego i opcenito kada je yoga u pitanju) koliko sama osoba se preda istoj, sa kolikim zarom ju prakticira.

Sto se tice ovog drugog, sama tehnika (barem ako je rijec o HRM-ovoj metodi) nije niti namjenjena tzv. skidanju sa hrane sto je i sami Manek x puta rekao niti je takvo sto uopce moguce postici (uz mozda par iznimaka) samo sungazingom ilti solarnom yogom (eventualno se moze smanjiti unos krute hrane u organizam).

Sto se tice ovoga da ti se majka pocela debljati zbog viska energije.. takvo sto uopce nema nikakvog smisla jer sama prana / suptilniji oblik energije ne funckionira na taj nacin tako da nebi bilo lose da posjeti ayurvedskog lijecnika cisto radi dijagnostike samog organizma uopce (ako vec nije bila).

Slažem se za prva dva odlomčića, a za treći, hahaha nije se moja mama počela debljat, već od mog frenda haha. Al pametno zborite :)

orca do kolko si ti došao vremenski solarnom jogom?
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 7:12 pm

Moje isprike na krivo razumljenom postu. Biti ce prebrzo sam proletio kroz njega.

Sto se tice moje trenutne prakse i zujanja u Sunce, trenutno sam na stanci vec podosta vremena radi nekih drugih praksi i tako.

Recimo da je moje istrazivacko razdoblje po hrm metodi prije koje 2 godine doslo do kojih 20-ak minuta.. kasnije se vise nisam opterecivao vremenom : )
[Vrh] Go down
Lucifer
Višestanični organizam
Lucifer


Male
Taurus Dog
Broj postova : 48
Age : 29
Location : Karlovac
Registration date : 10.09.2011

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 11:47 pm

orca je napisao/la:
Moje isprike na krivo razumljenom postu. Biti ce prebrzo sam proletio kroz njega.

Ma nemas frke :)


orca je napisao/la:

Sto se tice moje trenutne prakse i zujanja u Sunce, trenutno sam na stanci vec podosta vremena radi nekih drugih praksi i tako.

Recimo da je moje istrazivacko razdoblje po hrm metodi prije koje 2 godine doslo do kojih 20-ak minuta.. kasnije se vise nisam opterecivao vremenom : )

Dakle po tome onda nema veze kolko zurim u sunce, vec kolko cu dobit iz toga?
Jer na nekim sajtovima sam citao i kazu kako je svrha da se ljudi ne hrane...na nekim je i medicinski objasnjeno za one koji nevjeruju u to..ja recimo radim solarnu zato da probam shvatit sebe kolko je moguce, razvit svoje potencijale, a onda dalje ovo sa hranom, ak upali dobro ak ne, nikom nis
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimesri ruj 14, 2011 12:32 am

Ako tek pocinjes ima veze jer nije preporucljivo pretjerivati. Sto se tice samih dobrobiti dobiti ces onoliko koliko se cijeli predas za vrijeme same prakse.

Nadalje, gdje kod da si procitao da je svrha sungazinga iliti solarne yoge da se ljudi skinu sa hrane - to je totalna glupost. Prije ces zavrsiti u bolnici nego sto ces se skinuti sa hrane. To je i sami Hira x puta rekao na svojim predavanjima; odnosno da cilj sungazinga nije prestati jesti vec ostvariti dobro zdravlje.

Moguce JE postici putem pojedinih tehnika da se covjek prebaci na pranu medjutim rijetki su takvi, a i kada dodju do takvog nivoa to se desi samo od sebe, odnoso ne forsiraju nista (sto su navodno neki postigli i sungazingom - medjutim tako nesto zasigurno vise nema veze sa klasicnim tipom zurenja u Sunce vec prije do visoke razvijenosti pojedinca te njegove kontrole nad osjetilima te elementima gdje samo zurenje u Sunce igra tek malu ulogu jer na kraju krajeva koliko god solarna yoga iliti sungazing bio dobar (ovisno o samom praktikantu), u principu on i dalje spada pod nizu yogu iliti yogu tijela / yogu ispod obrva.

Takodjer je istina i da su pojedini pojedinci putem solarne yoge drasticno smanjili unos hrane u organizam, no to nije isto sto i prestati unositi krutu hranu u organizam za stalno.

Ako si tek poceo drzi se hrm-ove metode do kraja jer kao pocetniku to ti je najsigurnije. Sto zbog postepenog privikavanja ociju na jacu svjetlost koja ti raste zajedno i sa minutazom, sto radi stabilnijih rezultata. Kasnije ako bas zelis (u biti i pozeljno je) mozes kombinirati solarnu yogu i sa nekim drugim tehnikama yoge..
[Vrh] Go down
Lucifer
Višestanični organizam
Lucifer


Male
Taurus Dog
Broj postova : 48
Age : 29
Location : Karlovac
Registration date : 10.09.2011

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimesri ruj 14, 2011 5:10 pm

orca je napisao/la:
Ako tek pocinjes ima veze jer nije preporucljivo pretjerivati. Sto se tice samih dobrobiti dobiti ces onoliko koliko se cijeli predas za vrijeme same prakse.

Nadalje, gdje kod da si procitao da je svrha sungazinga iliti solarne yoge da se ljudi skinu sa hrane - to je totalna glupost. Prije ces zavrsiti u bolnici nego sto ces se skinuti sa hrane. To je i sami Hira x puta rekao na svojim predavanjima; odnosno da cilj sungazinga nije prestati jesti vec ostvariti dobro zdravlje.

Moguce JE postici putem pojedinih tehnika da se covjek prebaci na pranu medjutim rijetki su takvi, a i kada dodju do takvog nivoa to se desi samo od sebe, odnoso ne forsiraju nista (sto su navodno neki postigli i sungazingom - medjutim tako nesto zasigurno vise nema veze sa klasicnim tipom zurenja u Sunce vec prije do visoke razvijenosti pojedinca te njegove kontrole nad osjetilima te elementima gdje samo zurenje u Sunce igra tek malu ulogu jer na kraju krajeva koliko god solarna yoga iliti sungazing bio dobar (ovisno o samom praktikantu), u principu on i dalje spada pod nizu yogu iliti yogu tijela / yogu ispod obrva.

Takodjer je istina i da su pojedini pojedinci putem solarne yoge drasticno smanjili unos hrane u organizam, no to nije isto sto i prestati unositi krutu hranu u organizam za stalno.

Ako si tek poceo drzi se hrm-ove metode do kraja jer kao pocetniku to ti je najsigurnije. Sto zbog postepenog privikavanja ociju na jacu svjetlost koja ti raste zajedno i sa minutazom, sto radi stabilnijih rezultata. Kasnije ako bas zelis (u biti i pozeljno je) mozes kombinirati solarnu yogu i sa nekim drugim tehnikama yoge..


Hvala što si ovak lijepo sve objasnio :) ja sam do sada radio po hrm-ovoj metodi, a možeš mi na pm napisat ako imaš neku preporuku za kombinaciju sa nekom drugom tehnikom, naravno ako oćeš :)
[Vrh] Go down
Grave Digger
Višestanični organizam
Grave Digger


Male
Cancer Snake
Broj postova : 59
Age : 34
Location : Timespace
Registration date : 13.01.2012

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Solarna Yoga-Sungazing   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimepet tra 27, 2012 11:56 pm

Hira Ratan Manek kaže Solarna joga je high-tech vježba za zdravlje.
pod određenim pravililma gledanjem u sunce gubimo sve tijelesne i psihičke bolesti,a na kraju ako želimo možemo se odreći i hrane i živjeti samo od sunca i vode
POSTUPAK:Gledamo u sunce 10 sekundi u vrijeme kad sunce zalazi ili kad izlazi znači onda kad zračenje nije štetno za oči
svaki dan produljujemo postupak za 10sek,znači danas gledamo 10 sutra 20 itd... sve dok ne dođemo do 45min
ako je oblačno jednostavno preskočimo taj dan i nastavimo idući od tamo gdje smo stali
kod gledanja od 30min nestaju bolesti,a kod perioda od 45 osjećaj gladi

Neke nevjerojatne priče o solarnoj yogi
https://www.youtube.com/watch?v=syLnXZy_W1c
i tri godie kasnije s još boljom pričom
https://www.youtube.com/watch?v=NstXAgou80Q

Ima li netko osobnog iskustva sa solarnom yogom i kakva su????


https://www.facebook.com/yogasolar
[Vrh] Go down
Grave Digger
Višestanični organizam
Grave Digger


Male
Cancer Snake
Broj postova : 59
Age : 34
Location : Timespace
Registration date : 13.01.2012

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimesub svi 05, 2012 12:28 am

Došao sam do faze od 2min gledanja po metodi Hira Ratan Manek i dogodila se već jedna zanimljiva stvar za koju sam siguran da je od gledanja u sunce. Nakon faze od 1 min gledanja počeo sam sanjati tj. znamo da mi stalno sanjamo ali se rijetko sijećamo e pa ja se nako te 1min sjećam svih snova što sanjam i to traje već oko 10-ak dana svako jutro kad se probudim bez problema se sjećam šta sam sanjao, meni je to za sad ohrabrujući motiv da nastavim dalje pa tko zna 8)
Mislim da bi svi trebali probati jer po metodi HRM ne možemo oštetiti vid,a ne košta ništa
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimened svi 06, 2012 2:05 pm

gledanje u sunce kada izlazi i zalazi je prekrasno. samo treba znati kako raditi. za sve koji žele znati... u sunce gledajte kad izlazi i tik pri zalasu. svaki dan povećavajte za 10sekundi više, počnite sa 10sekundi. kad završite sa gledanjem zažmirite dok vam se ne ugasi ona svijetla žuta točka koju vidite od sunca. i to je to. alien i da kad se dođe do 45 min onda se mpo min ide unatrag do 15minute i na tome se ostaje cijeli život. sunceko lalala


Zadnja promjena: LJUBAV; uto lip 19, 2012 2:01 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimened svi 06, 2012 5:16 pm

kao mali sam zurio u sunce jer mi je bilo zanimljivo kako je poslje sve šareno... sada imam dioptriju 2.5 na svakom oku i obilazim okuliste jer mi često oči znaju trnit... toliko o tome.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimened svi 06, 2012 5:43 pm

...ali ne smije se gledati u sunce samo tako, treba vježbati i ići polako i naravno gdledati se smije samo prvi i zadnji sat nakon što sunce izađe i zađe.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimened svi 06, 2012 5:45 pm

eh, reci to klincima tvrdoglavim, kao i da ne smiješ gledati u svjetlo kada netko vari zubi
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimened svi 06, 2012 7:10 pm

u sustini mora biti UV indeks <2,jer ono sto dolazi od sunca a stetno je po fotoreceptore oka je ultraljubicasti spektar .......znaci moze bit i u podne ako je indeks ultraljubicastog zracenja ispod dva (sto se vjerovatno desava kad smo blize polovima na zemlji)...

Samo toliko :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimened svi 06, 2012 7:30 pm

Ooo UV indeks treba biti manji od 2, o čemu to ovisi, dakle po zimi bi bilo moguće i duže gledati u Sunce?
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimened svi 06, 2012 7:36 pm

korplikan, kao što rekoh sa takvim stvarima treba znat. isto tako ja osobno poznajem slučaj u kojem je žena izgubila vid, lječnici su joj dali otpusnu kartu, a ona se posvatila alternativnoj medicini i pravilno koristila tehniku gledanja u sunce i povratila vid. :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimened svi 06, 2012 8:39 pm

Chakotay je napisao/la:
Ooo UV indeks treba biti manji od 2, o čemu to ovisi, dakle po zimi bi bilo moguće i duže gledati u Sunce?

Tako tvrdi Hira Ratan Manek, najpoznatiji solarni yogin na zapadu. UV indeks ovisi, između ostalog, o godišnjem dobu, dobu dana i pokrovu oblaka (odnosno, koliko je bistro nebo).
U pravilu, u umjerenom pojasu to znači da je Sunce bezopasno ako ga se gleda onako kako taj yogin preporučuje, dakle 45 minuta od izlaska i 45 minuta prije zalaska, osim možda usred ljeta kad bi bilo poželjnije pomaknuti to gledanje još bliže izlasku, odnosno zalasku, dok bi u zimi vjerojatno bilo sigurno i 1 sat nakon izlaska / prije zalaska.

Inače, imam mali solarni panel koji mjeri UV zračenje, samo nije baždaren na UV indeks, već radi po nekom svojem principu koji nisam uspio skužiti koji je. Uglavnom ,skužio sam da je sigurno gledati ako je po njemu indeks 0.

[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimepon svi 07, 2012 12:47 am

a u sutini imaju meteroloske stanice u svakom mjestu ili na netu koji za svaki grad u svakom trenu prikazuju intenzitet UV zracenja...
[Vrh] Go down
amenities
Višestanični organizam
amenities


Male
Aries Monkey
Broj postova : 44
Age : 31
Registration date : 05.09.2011

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimesri svi 30, 2012 1:51 pm

Koliko dugo držite oči zatvorene nakon "zurenja"? :)
[Vrh] Go down
Grave Digger
Višestanični organizam
Grave Digger


Male
Cancer Snake
Broj postova : 59
Age : 34
Location : Timespace
Registration date : 13.01.2012

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimesri svi 30, 2012 11:21 pm

Držiš dok ti se ona žućkasta kugla,fleka ne pogasi,možeš staviti ruke preko očiju ili oči preko ruku ako ti je lakše rofl2 da bude veći mrak.
Ja stavim ruke i kad fleka nestane maknem ruke i držim oči zatvorene još par sekundi i onda ih otvorim
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimečet svi 31, 2012 1:27 am

[Vrh] Go down
amenities
Višestanični organizam
amenities


Male
Aries Monkey
Broj postova : 44
Age : 31
Registration date : 05.09.2011

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimened lip 03, 2012 11:31 am

Grave Digger je napisao/la:
Držiš dok ti se ona žućkasta kugla,fleka ne pogasi,možeš staviti ruke preko očiju ili oči preko ruku ako ti je lakše rofl2 da bude veći mrak.
Ja stavim ruke i kad fleka nestane maknem ruke i držim oči zatvorene još par sekundi i onda ih otvorim

Aha, i išao sam tako instinktivno. Ali učinilo mi se jednom kao da nakon što je nestala fleka da je se pojavila kad sam otvorio oči.
Hvala!
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitimepet srp 25, 2014 8:48 pm

solarna joga glupost neides 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Solarna Joga - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Solarna Joga
[Vrh] 
Stranica 9 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Joga
» Papina solarna elektrana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: